לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-07-2005, 18:21
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
הידד, פסיכיאטר מוסמך, המאבחן כשירות דרך קריאת הודעות בפורומים...
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי ICU2 שמתחילה ב "אתה צודק, סממני טרוף של האם לא מלמדים מאומה על כישוריה כאם (-:"

שנים חיכינו לרגע הגדול - יש לציין שהאבחונים ניתנים חינם, ולמרבה הפלא הם ניתנים רק למי שאינך
מסכים עימו פוליטית. פשוט גדלות נפש אמיתית!
ולשאלתך המרתקת: לו רצו להחריב את מפעל חייך, והיית מאמין שיש סיכוי להצילו - גם אתה היית
נלחם עליו. העובדה שהמדינה החליטה לעשות זאת מהיום למחר - ולא, איש לא יכול למצוא פתרון נורמלי
למשפחתו בסד הזמן החולני שהושת עליהם (אלה שמצאו היו בודדים, וגם הם נאלצים להתחיל מאפס
מוחלט בגלל שיכלו רק למצוא בית, ולא דבר אחד מעבר) - גרמה לאנשים להבין שעדיף המאבק שאולי
ימנע חורבן או ידחה אותו לפרק זמן שיאפשר התחלה חדשה, מאשר הבטחת החורבן ע"י מעבר למקום
ללא עבודה.
פתרון החרטאווילות הוצג כמשהו איכותי, אבל זוהי מעברה מודרנית (90 מ"ר למשפחות עם 9 נפשות
זה תנאים בלתי נסבלים, וכנ"ל 65 מ"ר ל5 נפשות) ולא יותר. לו חבורת "דואגי הילדים" היו מתעניינים
בגורל הילדים, היו תומכים בהמתנה עד לבניית גוש ניצנים, כיישובי קבע חליפיים, ולא מטיפים מוזר
לאנשים על שאינם מעוניינים לפרק קהילות שנבנו על פני עשרות שנים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-07-2005, 05:50
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

מגורשים. צה"ל יוצא שעוקרים משם את הישראלים, ולא להיפך...
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי NewAnony שמתחילה ב "לא מגורשים -מפונים ,בגלל..."

השימוש שלך בקלישאות מעורר התפעמות עזה, אבל "שאלת התם" היוצרת משוואה בין מדיניות
התיישבות (לב-לבה של התנועה הציונית מאז הווסדה), לבין מדיניות של עקירה (דבר חריג שבחריגים),
היא בדיחה תפלה.

ראשית, עלי לברך אותך על שאלתך הרצינית, שבה משתתפים במשאל עם לא פחות מ121 אחוז
מהציבור - עם כזו השתתפות פעילה, לא נותר אלא לברך את אותה חמישית שהצביעה פעמיים...
עכשיו ברצינות: שאלתך הדמגוגית היא בדיחה תפלה. לפי שיטתך, החשש מטרור הוא סיבה להמנע או
לבטל משאלי עם/בחירות. בנוסף, לשאלתך ישנו הפן השקרי והמרומז הטוען שהפלסטינים לא מעוניינים
בנסיגה ישראלית. למרבה המזל, אין מה לחשוד בך בשקר. אני סבור שחשבת שיש איזשהו הגיון
בשאלה שלך (במיוחד לאור התוצאות המרתקות של המשאל, עפ"י השאלה שלך...), אבל הדמגוגיה
שישנה, מונעת כל התייחסות רצינית לשאלה המנסה להעלות ספק בדבר מחוייבות מדינה לקיים את מה
שמורה לה הציבור...
ישן 27-07-2005, 05:43
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אין גבול, הא?
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי ICU2 שמתחילה ב "מי שלא דואג למשפחתו ומחפש לה פתרונות - אני מניח שהוא בוחר מידיעה לגור בקרוואן"

החוצפה שבלדבר על "טמינת ראש בחול" מול מהלך שכל הטענה נגדו היא שהוא חסר לגיטימיות,
ואתה בעצם אומר "אבל בגלל שהחלטנו, אז אתםצריכים לקבל זאת ולעבור למגורונים שמארגנים
לכם, שכן אין זמן לאפשר לכם לעבור כקהילה...".
מי שדואג למשפחתו, חובה עליו לדאוג לה שתשאר במסגרת התומכת של הקהילה, זו שאתה כ"כ
להוט לפרק ולאבד, בתוך ההתלהבות לעקור בלי בזבוז של שנייה.
היום בבוקר הופיעו תיאורי ה"דירות" שמארגנים למגורשים, ואכן אין הפתעות - זוועת עולם. העיקר
שנהנים להגיד ש"יש פתרונות לכולם". אולי לך זה לא נראה הגיוני, אבל ממשלה שעוקרת את
אזרחיה, מחוייבת להציע להם פתרון ברמה סבירה.

בקיצור, חסוך מאיתנו "דאגה לתינוקות", והודה באמת - סבלם מעניין אותך כשלג דאשתקד. לו אמרו
לך שדחיייה בשנתיים תפתור את כל בעיותיהם, עדיין היית דוחה אותה.
ישן 27-07-2005, 11:40
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

וואו, אם תמשיך לטעון ברמה הזו, עוד מעט תכתוב לי: "הכל עובר עליך וקקה בידיך"
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי ICU2 שמתחילה ב "כניראה שבאמת אין גבול !"

השטות על "אתה לא מקבל את חוקיות הכנסת" אולי נראה לך מרשים, אבל לא ממש משכנע. כל מה
שנטען, הוא שבהכרעה בסדר גודל כזה, הרוב הקנוי של האתרוג, אינו לגיטימי, נקודה. זה שאתה מתנגד
לטוהר מידות ולדמוקרטיה, לא ממש צריך להטריד אותי או לגרום לי להצטרף לתזות הטוטליטאריות שלך,
שנובעות רק מרצון לראות בסבל המתיישבים (האבסורד שלנסות לטעון שמי שמתנגד לגירושם מהבית,
הוא שגורם לסבלם, הוא דבילי, אפילו ביחס לשאר טיעוניך פה - ונובע רק מהרצון שלך "להחזיר לי", על
שהוכחתי בקלילות שהתינוקות שם הם סתם כלי דמגוגי בעיניך ואינם מזיזים לך).

החוצפה שלך בלדבר ש"זה הזמן למצוא פתרונות הולמים", כשכבר ראינו מהם ה"פתרונות ההולמים"
שמוצעים להם, היא שיא חדש של צביעות, שלמרבה הצער, כבר לא מפתיע ביחס אליך.
רוצה להראות שאשכרה אכפת לך? תתמוך בדחייה עד לקיומם של פתרונות הולמים, שלא הותירו זמן
להכנתם (לשמחתם של שונאי מתיישבים למיניהם).
ישן 26-07-2005, 19:29
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

אני פורש מעסקי גינוי הקורבנות . נמאס.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ICU2 שמתחילה ב "תושבת גוש קטיף הציגה את ידה שעליה קועקע מספר הזהות שלה"

הרי מה קורה כאן , כעשרת אלף איש מגורשים מביתם , על לא עוול בכפם , ללא תכלית , בצורה חסרת מוסריות . אותם עשרת אלפים וחבריהם לגדה שאמורים להיות המגורשים הבאים זועמים , זועקים , מוחים , זו זכותם . הם עוברים לעבור התעללות המונית בידי עמם שלהם , בגלל רודן אחד מושחת עד היסוד . נכון , יש בשולי השוליים שלהם , אנשים שבצערם העמוק , מתוך טרוף הדעת שהטריפו אותם השלטונות שגם מנשלים אותם וגם מרוששים אותם (והעדויות על כך מצטברות) , מגזימים במחאתם . אז שאני אגנה אותם? חס וחלילה , המילים "בשעת צערם" אינם מספיקות כדי לתאר את התמחולל בנפשם הדוויה? אותם לגנות , את האזרח הקטן וחסר האונים הניצב מול מכונות ההרס וצועק די ? ולפעמים נכשל בלשונו? אני מגנה אותו , את הרודן הנתעב הזה , שרון .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 26-07-2005, 21:48
  NewAnony NewAnony אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.06.05
שוב זה מתחיל...
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אני פורש מעסקי גינוי הקורבנות . נמאס."

ברצינות אני מבין כמה מהם , באמת קשה להם וכואב ,רבים מהם לא עשו דבר רע לישראל
חלקם הקיצוני (שהוא די גדול) כן ,אבל לא כולם
וזה לא נעים גם לי , אבל מספיק לדבר בסיסמאות ללא בסיס של מתנגדי ההתנתקות

קודם כל כמו שרשמתי שוב ושוב :
לא מגורשים מפונים !
ושאף אחד לא יספר לי סיפורים על פירוש מילוני של "גירוש" כמו שמישהו והוא יודע מי ,ניסה לספר לי
אין שום קשר לפרוש מילוני ,הקשר למצב :
התקבלה החלטה מדינית לצאת מרצועת עזה כמו שהתקבלה החלטה מדינית בשנות השישים להקים את ההתישבות ברצועת עזה
יציא זו אומרת שהצבא יוצא
כך שמה אתם רוצים לעשות עם האנשים שם ?
מ-פ-נ-י-ם אותם ולא משנה אם ברצונם או לא - זה לטובתם , צה"ל יוצא !!!

יהודי כן מפנה יהודי !

דמוקרטי לא דמוקרטי ,
באמת שה"דמוקרטי " שלכם לא רחוק מאנרכיה
ומצחיק איך כל האג'נדה של מתנגדי ההתנתקות אומדת על משפט אחד קטן
של 'נצרים- ת"א '
זה גם מצחיק כי אם לא היו מפנים את נצרים ורק את גוש קטיף זה לא באמת היה משנה את תפיסתכם
כך שהמשפט המפורסם שלכם 'נצרים- ת"א ' לא שווה גרוש

אני לא ממש אוהב כשמעוותים דברים
אבל לא משנה ,אני חושב שכל הדיבורים העלו נמאסו על כולם

----------------------------
לגבי האישה , לצערי לא חסר מפגרים בארץ מכל הצבעים והעמדות

נערך לאחרונה ע"י NewAnony בתאריך 26-07-2005 בשעה 22:03.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:19

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר