לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-09-2005, 23:05
  פועל זר פועל זר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.05
בעע לא מרגיש הכי טוב שאפשר =\

לא יודע בזמן האחרון אני שם לב שבתכלס אין לי עם מי להיות
יש לי 2 חברים טובים וזה עוד מהיסודי והשנה שלושתינו ביחד בתיכון ואחד מהם איתי בכיתה גם
אנחנו בקשר בסדר אין בעיות נפגשים לפעמים יוצאים אבל לא מספיק :|
לחברים שלי יש עוד הרבה חברים וידידות ככה מכל העיר רק אני מכיר רק את אלה שהיו איתי בחטיבה ואני בסדר איתם
הם יוצאים הרבה למקומות יוצאים לשתות עם חברים לפעמים הולכים וזה אבל כמעט אף פעם לא קוראים לי ואם הם יוצאים ואני בא איתם אז בדרך כלל זה בגלל שאני עם אחד מהם ואם אני לא אז אני לא יודע שהם יצאו בכלל
ועכשיו גם כשחוזרים לבית ספר משעמם לי תחת בבית ונגיד בבית ספר הם יכולים להסתובב בכל מקום הם מכירים את כולם בשכבה חברים טובים של כולם חלק מהצופים חלק מהחטיבה השנייה יש להם הרבה ידידות אבל אני לא כשהם מתחבקים עם הידידות שלהם או ככה אומרים שלום לחברים אני עומד לידם מסתכל ומחכה
כשזה רק אנחנו זה בסדר אבל כשאנחנו עם עוד אנשים עם בנות ושטויות אז אני מרגיש לא קשור כזה לפעמים אני מרגיש נדחף
בטח שזה לא רק הם אני בקשר טוב עם עוד איזה חמש בנים אבל זהו שעכשיו אני גיל 15 אני חרמן אני מת לחברה כוסית ואני רוצה גם שיהיו לי עוד חברים שאני לא ירגיש מסתכל מהצד כל הזמן כשאנחנו עם עוד אנשים

אם תשאלו אותי למה אז זה בטח בגלל המשפחה שלי ההורים שלי גרושים אני לא בקשר עם אבא שלי, אמא שלי מתנהגת אליי כמו ילד קטן ומשגעת לי תשכל ואני כל הזמן צועק עליה אבל היא ממשיכה, יש לי אח אחד לא יוצלח מעל 25 ועוד אח יותר גדול ממנו שגם לו אין חברה, יש לי אחות נשואה שהיא בסדר ועוד אח אחד מעל 25 והוא דווקא מגניב יש לו חברה לא מזמן יצאתי איתו לטיול בחו"ל וחזרתי יותר משוחרר ככה שהוא משפיע עליי די לטובה

ואם כבר פרקתי את זה אז אני הלכתי לכיתת מדעים וזאת כיתה חרא מלאה בחננות ויש שם רק כוסית אחת וגם לה יש לה חבר אז אין למה לצפות :|
הדבר היחיד שטוב שם זה שאני עם חבר טוב שלי ואני כיתה ליד כיתת ספורט ששם כל החברים שלי הלכו רק אני לא יכלתי כי יש יותר מדי בנים וקצת מדי בנות ואני לא משהו מיוחד שחייב להיות שם אז לא קיבלו אותי כי נרשמתי מאוחר מדי

נערך לאחרונה ע"י פועל זר בתאריך 01-09-2005 בשעה 23:22.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-09-2005, 09:38
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
תראה..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי פועל זר שמתחילה ב "בעע לא מרגיש הכי טוב שאפשר =\"

לק"י

השאלה היא:האם אתה רוצה להתחבר איתם?להכיר אותם טוב יותר?
באופן כללי החברים שלך לא מוצאים חן בעיני.זאת אומרת גם לי יש חברות שהן "נחשבות" יותר ממני,ויש להן חברות שלא קשורות אליי,והן עושות דברים בתוך עצמן.בכל מקרה הם לא ה-חברות הטובות שלי,ויש לי עוד הרבה חברות בלעדיהן.כאלה שאני יודעת שאני אוכל לסמוך עליהן,שיהיו איתי ומאחורי בכל זמן.בכל מקרה,אם אתה רוצה להכיר אנשים,אז תתחיל שיחה,כשכולם הולכים לשיעור מסוים,ופשוט תתחיל לדבר בלי יותר מדי לחשוב.השאלה היא:אם אתה רוצה גם חברים בנים או רק חברה??אם אתה רוצה את שניהם,תתחיל לדבר,אף אחד לא מכריח אותך לשתוק...תגיד:"היי,מנשמע?אני כך וכך.." זה אמנם נשמע מוזר במקצת,אבל לא ממש.תתקרב לאנשים,אל תפחד שיכירו אותך,אחרי זה דברים יתגלגלו מעצמם.בהצלחה!=)

ישן 02-09-2005, 11:58
  פועל זר פועל זר אינו מחובר  

תודה
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי peach the bitch שמתחילה ב "תראה.."

אני לא הולך לצופים זה יקר ואני גם לא יודע לא ממש רוצה ללכת למרות שנשמע לי שהמחנה קיץ אחלה
בטח שאני רוצה להתחבר איתם ואני רוצה גם עוד חברים בנים אבל הרבה יותר אני רוצה ידידות וגם חברה

ועל הדרך עכשיו אני מרגיש עוד יותר חרא כי ביקשתי היום העברה מהיועצת היו לי שיחות איתה וזה ולא נותנים לי לעבור לכיתת ספורט שכל החברים שלי שם וגם יש שם כוסיות וזאת הכיתה המושלמת בשבילי כי היא מלאה ועכשיו אני מרגיש הכי חרא שיש
וגם יש סיכוי שהחבר היחיד שאיתי בכיתה יעבור לכיתה אחרת וגם אני הייתי עושה את זה אם היו לי עוד חברים בכיתה השנייה אבל לא אני נשאר עם כל החננות שבכיתה שלי ואלה הולכות להיות השלוש שנים הכי מסריחות בחיים שלי =\
והחברים שלי בסדר גמור בשבילהם אני אחד מתוך עשרים חברים אבל הם בשבילי אחד מתוך חמש אולי
ישן 02-09-2005, 15:06
צלמית המשתמש של MirageIII
  MirageIII MirageIII אינו מחובר  

שלח הודעה דרך ICQ אל MirageIII
תראה.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי פועל זר שמתחילה ב "בעע לא מרגיש הכי טוב שאפשר =\"

מצד אחד לייד ה"קולים" אתה מרגיש לפעמים נדחף וליד "החננות" אתה לא רוצה להיות ואתה רוצה חברה ושיהיה טוב..
תראה לא תמיד אפשר לדעת מה החיים יגידו..תראה אתה אומנם אמרת שאתה מכיר את ה"חננות" ואתה יודע שהם כאלה אבל האם הכרת אותם לעומק? אתה יודע מה הם ומי הם? אולי יש להם משהו משותף אתך(תחומי ענין וכו')
אני מכיר את הנושא שלך די טוב כי גם עליי עבר משהו דומה..ותאמין לי שאחרי שיש לך הרבה חברים ואתה נחשב קול אתה שמח..אבל כאשר קורה משהו שלא נח להם(ריב ועוד שטויות בסגנון) אתה פתאום תבין כמה צבועים הם(לפחות במקרה שלי..)
לכן אם אתה מרגיש שהחברים האלה לא משתפים אותך לא מראים או מזמינים..אז לדעתי הם לא חברים מי יודע מה.. ולפעמים טוב חבר אחד טוב מאשר 10 חברים צבועים-ולך תדע אולי אחד מהחנונים האלה יכול להיות חבר טובשלך..

ובקשר לחברה.בנות לא חסר בעולם ושמע אתה בן 15 ואני די בטוח שאתה רוצה מישהי מהשכבה שלך..אבל לך תדע אולי בשכבה מתחת נמצאת מישהי שתחבב ותוכל להיות אתה..אז תסתובב תחפש ותדבר ותכנס ותאיז.
ועשה טובה אם תקרא לבנות כוסיות.. אני מבטיח לך שזה יוריד לך את המוניטין מהר מאוד.(למרות שיש שאוהבות את זה)
בהצלחה

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img.photobucket.com/albums/v161/Gongon780/Miragelll.jpg]

אל תלך בדרך-תסלול אותה

"לפעמים חברים יש רק באגד ובכנסת.."

נערך לאחרונה ע"י MirageIII בתאריך 02-09-2005 בשעה 15:08.
ישן 02-09-2005, 15:21
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
אני חושבת..

לק"י

שבאמת יש לך שיפוט חיצוני מדי.אל תשבר על ההתחלה,עברו רק יומים מתחילת השנה...יש עוד הרבה זמן להתפתח ולהכיר אנשים חדשים.מעבר לזה מידידות טובה נוצרת אהבה,וזה הרבה פעמים קורה.בכל מקרה,אם נגיד אתה רואה מישהי שרוצה לקנות פחית(או לויודעת..מן הסתם יש איזה שהיא מכונה של משו..)וחסר לה כסף אז תלווה לה ותציג את עצמך,או תשאל מה השעה מישהי.זה לא חייב להיות בכיוון רומנטי,אבל גם ידידות טובה לא תזיק.אהבה היא לא המטרה,ולא היעוד שלנו,אהבה היא חלק מהכל.לא חייבת להיות אהבה רומנטית,יכולה להיות חברות טובה וזה מספיק.אל תחפש "כוסית",כי אולי נעים להסתכל אבל מי אמר שנעים להכיר?תכיר אנשים לפי ההתנהגות,תתנדב לפרויקטים,תכיר את "החננות"..מי אמר שהם כאלה?תשתדל לא להיות שיפוטי מדי.זה בכלל לא אומר שאתה חרא,אלא פשוט אתה היחיד שתדפק מזה.

ישן 03-09-2005, 03:50
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
ידידי היקר....

אני מסכים פה עם חבריי ומקווה שלא לקחת קשה את התגובות פה או שחשבת שתוקפים אותך כי זה לא הכוונה אלא לפי מה שאתה כותב נראה שאתה בעיקר מחפש רושם חיצוניות וכבר להגיע למצב של זיונים ואני בטוח שזה לא רק מה שאתה מחפש אלא דברים יותר עמוקים מאלו (לפחות זה הרושם שאני קיבלתי מהמכתב שלך)
אני יכול להגיד לך שבהתחלה המכתב שלך נשמע לי כאילו כתבת את זה לאיזה פיה או קוסם שיוכל להיף את השרביט ולהביא לך את מבוקשך ועד כמה שידוע לי לא קיים אחד כזה במציאות
אז הנה כמה עצות פרקטיות בשבילך: כמו שאנחנו אומרים פה לאנשים אף אחד לא יעשה את העבודה בשבילך, אם אתה רוצה להכיר אנשים ובעיקר נשים אתה צריך לפתוח את הפה ולהתחיל לדבר כשאתה רואה בחורה בבית ספר כמו שpeach the bitch אמרה אתה יכול לגשת ולהציע לה עזרה או להתחיל לדבר במשפטים הפשוטים כמו שלום מה נשמע וכו, ועוד יותר שאתה עם חברים והם נפגשים עם הידידות שלהם ומתחבקים איתם אתה יכול להגיד דבר ראשון שלום מה נשמע ואפילו ללחוץ את היד ובכך להתחיל ליצור קרבה ואז אתה לא תראה ועוד יותר לא תרגיש כגלגל שלישי וכנדחף, כשקראתי את המכתב שלך בעיקר חשבתי על כמה אתה מסכן או שאתה ככה מציג את עצמך במכתב ואף אחד לא מתלהב ממסכנים אפשר לתרום ולעזור להם אבל לא בהכרח להתחבר איתם ואני בטוח שאתה לא כזה באמת ולכן אני מאוד מסכים עם stardust שמציע לך לשנות את הגישה ובנוסף גם לפרגן יותר לאנשים (יש לי אח לא יוצלח מעל גיל 25 WTF איזו דרך אכזרתי זאת לתאר את אחיך, וממתי חברה נחשבת כמדד להצלחת הבן אדם?) ועצה אחרונה היא שאל תחפש את מי להאשים: "אם תשאלו אותי אז זה בטח בגלל המשפחה שלי" להפיל אחריות ולהאשים בדרך כלל לא יקדם אותך לשום מקום אלא זה תירוץ מצוין למצב העגום שלך ותירוץ עוד יותר טוב למה לא לעשות כלום כי כאילו אין לי מה לעשות זה "הגורל" (אחד הבולשיט הכי גדול שאני מספרים לעצמם וחיים לפי זה)
אתה בן 15 ורק עכשיו אתה מתחיל את החיים שלך כבוגר וזה בדרך כלל הגיל שמתחילים או רוצים להיות עצמאים ומנסיון אני יכול להגיד לך שאתה יכול להגיע ולעשות מה שאתה רוצה אתה רק צריך להאמין בעצמך, אני מאמין ולפחות ככה זה נשמע לי שלהיות בכיתה של מדעים זה אומר שיש לך ראש טוב ואני לא רואה קשר בין זה שאתה לומד מדעים לזה שאין לך חברים וחברות זה בדיוק כמו שpinin בהודעה שלו (http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=99183) כתב שאם הוא היה גר בעיר אחרת ולא קטנה כמו שלו המצב היה יותר טוב ולאחר מכן אמר שהוא לא מאמין שזה היה משנה, כך אני לא חושב שהמצב שלך היה הרבה יותר טוב אם היית בכיתת הספורט ולא בכיתה שלך כי הגישה שלך היתה נשארת אותו הדבר היו לך יותר חברים לדבר איתם אבל עדיין היית מחכה שיזמינו אותך לכל מיני מקומות ומתבאס מזה שהבנות לא מתיחסות אלייך
וחברים לא כל הזמן מבלים ביחד במיוחד שיש כמה וזה לדעתי בריא מידי פעם חשוב לגוון, פעם לצאת עם חבר ההוא ופעם לצאת עם החבר הזה כך זה לא הופך למשעמם ושגרתי לכן אני מניח שגם הם מגוונים ולא מזמינים אותך / לוקחים אותך לכל מקום שהם הולכים.
לדעתי גם שאתה בכיתה מדעים וגם אם חבר שלך יעבור כיתה זה לא צריך להפריע לך זה אפילו יכול לעזור לך כי מה לעשות המטרה העיקרית בבית ספר זה ללמוד (לפחות בשיעורים) ולא להסתכל על "כוסיות" (שאגב אני ממש לא אוהב את המילה הזאת) ובהפסקות ובמסיבות ואירועים דומים להתחבר עם אנשים וגם אז תוכל יותר לבלות עם החברים שלך בכיתת הספורט למרות שאני מצטרף להצעה של החברים לתת לחברי הכיתה שלך הזדמנות ולהכיר אותם יותר מהסטיגמה שהדבקת עליהם או לפחות לראות אם הסטיגמה מוצדקת או שלא. גם אני פעם הייתי מתיחס לבן אדם לפי הרושם הראשוני שהוא עשה עליי ואם הוא נראה לי בן אדם סבבה הייתי מתיחס אליו ונותן לו המון ואם הוא לא היה נראה לי מאיזו סיבה הייתי מתרחק ממנו וגיליתי בשלב יותר מאוחר שזה היה טעות גדולה לעשות זאת כי אנשים שאתה מכיר יותר לעומק כל הרושם שלך משתנה עליהם ואתה יכול לגלות שבן אדם שנראה לך 10 מתגלה כבקושי 1 כלומר כנחש וכמניאק לא קטן ואדם שלא היה נראה לך ושרצית להתרחק ממנו אתה מגלה פתאום שהוא אדם חם וכיף להיות איתו.
אם תחשוב על זה ותתיחס ל3 שנים כאילו זה סבל גדול וצריך לגמור אותו כך זה יהיה נסה לקחת אותם כמה שאפשר בכיף וגם ללמוד דברים חדשים ובגדול להיות יותר אופטימי למה שקורה איתך רק טוב זה יתן לך
ולסיום בקשר לבנות ובקשר לזה שאתה חרמן אני מקווה שכתשגיע למצב שתהייה עם בחורה במצב אינטימי תזכור להשתמש באמצעי מניעה כי הדבר האחרון שתרצה זה להכנס לסיפורים של מחלות והריונות ואז ידידי הבעיות האמיתיות שלך באמת יתחילו
פששש רק עכשיו מסתכל ומגלה כמה ארוך והרבה כתבתי אז מקווה שלא התיאשת באמצע ושזה נתן לך חומר למחשבה ותדע שהכל נכתב מאהבה ולא כדי לקטול אותך או משה כזה חס וחלילה
נשמח לשמוע עדכונים ואם תרצה לשאול או לדבר אני ואנחנו פה (גם דרך פה או פרטי או כל דבר אחרת)
להשתמע

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:47

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר