לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-11-2012, 06:08
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
עצרת תמיכה גדולה בישראל בסן דייגו

עצרת תמיכה גדולה בישראל התקיימה היום בסן דייגו. העצרת כללה קרוב לאלף משתתפים, רובם ככולם יהודים וישראלים. למרות ההתראה הקצרה, האירוע אורגן למופת. בין הנואמים הייתה גם חברת הקונגרס מטעם המחוז, מהמפלגה הדמוקרטית, שדיברה מאוד בחום ובהתרגשות לטובת ישראל ועל אחריותה חמאס למצב. כמו כן היו באירוע קטעי שירה וכו, חלקם של מקהלת ילדים מהאירגון שאישתי משמשת בו המרכזת. כמובן שמול האירוע הפגינו כמה עשרות מ ״ידידינו״, רובם ערבים. הם קראו קריאות שלום כמו ״פלסטין תשוחרר מהים עד הנהר״ ושאר פנינים.
בדרך לאירוע נקלעתי במקרה לאותה התקהלות ופילסתי את דרכי בכח. מודה שזה נתן לי לא מעט סיפוק. באירוע עצמו המשטרה הפרידה לחלוטין בין המחנות והמארגנים היהודים עשו כמיטב יכולתם לשכנע את המיליטנטיים שבינינו לא להתנגש עם המנוולים. בלינק להלן יש כתבת טלוויזיה קצרה ומגמתית על האירוע. הכתבה נותנת לערבים משקל גבוה בהרבה מכפי שהם היו ראויים לו מבחינת מספרם ומשום מה נתנה דווקא למפגינים מקרבם פתחון פה נרחב. גם השתדלו מאוד להראות את הנורמליים יחסית מביניהם. אני עצמי מופיע לשניה בסביבות שניה 45 בסירטון עם הבת שלי בידיים עומד מול הערבים בשיא העימות. שניה אחר כך מופיעה הערביה שקריאות השינאה שלה הפכו אותה למכוערת במיוחד ואמרתי לה באותו רגע שהיא אישה נאה מאוד...

בסך הכל אירוע מוצלח ומחמם את הלב. כמוהו אני מבין שהיו כמה וכמה בארה״ב
http://www.cbs8.com/story/20132448/...e-off-on-israel

נערך לאחרונה ע"י קגנס בתאריך 19-11-2012 בשעה 06:11.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-11-2012, 04:34
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "עצרת תמיכה גדולה בישראל בסן דייגו"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קגנס
כמובן שמול האירוע הפגינו כמה עשרות מ ״ידידינו״, רובם ערבים. הם קראו קריאות שלום כמו ״פלסטין תשוחרר מהים עד הנהר״ ושאר פנינים.
.
.כמוהו אני מבין שהיו כמה וכמה בארה״ב

סליחה שאני סוטה מנושא האשכול, אבל מה הקטע של כותבי הפורום והשימוש בתו הגרשיים במקום מירכאות?
"מירכאות" (התווים "...") מסמנות ציטוט, התייחסות למילה/ביטוי עצמם, שימוש אירוני בהם וכו׳. באות בזוגות, אחת פותחת ואחת סוגרת את הביטוי התחום ביניהן, ומופיעות גבוה מעל לאותיות.
"גרשיים" (התו ״‏), לעומת זאת, הוא תו עברי מובהק שמשמש לסימון ראשי־תיבות. בא ביחיד, באמצע המילה, ומופיע בגובה האותיות (כמו ב־"ארה״ב", ששם השימוש תקין).
[אשכול בנושא]

שמתי לב לכך כבר אצל כמה גולשים פה. דוגמא מלפני מספר ימים:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי High_Hopes
יש לי לא מעט ביקורת על ״הציבור החרדי״ אני שם את זה בגרשיים כי למען האמת.. וגו׳
אלו אכן גרשיים, אך תפקידם אינו מתאים. היו צריכים להיות מירכאות: "הציבור החרדי" ולא ״הציבור החרדי״.
זה מפליא אותי, כי עד כמה שידוע לי, אין דרך פשוטה לכתיבת תו גרשיים ללא תכנה חיצונית, מלבד להטמעה ישירות באמצעות קוד היוניקוד של התו (זה מה שאני עושה).
אולי מדובר בתכנה כלשהי (הדפדפן?) שמבצעת לכם את ההחלפה?

נערך לאחרונה ע"י ShoobyD בתאריך 20-11-2012 בשעה 04:42.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:37

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר