לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-06-2006, 19:07
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
האם צומחים בקרבנו מחבלים? התכנית של אנשי הימין הקיצוני...

כרוז בימין הקיצוני: להצית אינתיפאדה לדחיית הפינוי

כרוז שמאחוריו עומדים פעילי ימין קיצוני מהשומרון משרטט כמה תרחישים לקראת יישום ההתכנסות: פגיעה ברכוש של ערבים ישראלים כדי להצית בקרבם אינתיפאדה שתדחה את הפינוי; התקפה על רכוש צבאי והצתת משאיות, וירוסים למחשבי צה"ל וחומרים משלשלים שישביתו את החיילים. מדובר, כך נטען, רק ב"חומר למחשבה"
אפרת וייס
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3262854,00.html

בימין הקיצוני מעלים תסריטים שונים לסיכול תוכנית ההתכנסות: כרוז שחולק אתמול בכנס הצדעה לחייל חננאל דיין, שסירב ללחוץ את ידו של הרמטכ"ל, מלמד על הלך הרוח לקראת הפינוי הצפוי.

מאחורי הכרוז עומד מטה "למנוע ולעכב", בו פעילים אנשי ימין קיצוני מהשומרון. התוכנית שלהם כוללת פגיעה ברכוש צבאי, החדרת וירוסים למחשבי הצבא, חומרים משלשלים לחיילים, וגם: ניסיון להצית אינתיפאדה של ערביי ישראל שתדחה את הפינוי.

בפלייר נכתב "ממשלת ישראל, כידוע, זוממת להשלים את מהלך הגירוש שהחל בגוש קטיף ובתקופה הקרובה אנו עלולים לעמוד שוב בפני גירוש נוסף, והפעם בהיקף נרחב יותר. ואיך אנחנו מתארגנים? האמנם ממשיכים להאמין ולזרוע?"

בכרוז מוצגים שלושה תרחישים אפשריים. הראשון, "תסריט עמונה": "כוחות הגירוש באים שוב בשחור, והפעם עם פחות רגישות ויותר נחישות. שוב, אלפים מהמתיישבים ומן הציבור הכתום, מתבצרים בישובים המועדים לפורענות. הרוח הדומיננטית היא רוח הגג של כפר דרום. אין יד מכוונת. המאבק עיקש. אלות, סוסים, מכת"זים (מכונה להתזת מים). אלפי פצועים ועליהום תקשורתי. המהלך מתעכב בעוד כמה ימים, בסופו של דבר מושלם. התסכול בקרב הציבור גואה ואווירה של התמרמרות ומסכנות (הפעם באמת לא נסלח) שולטת בכיפה".

"הצבא - אויב לכל דבר"

התסריט השני - "הגנת התקפה": "הלקח מהתגלגלות העניינים מכפר מימון ועד כפר דרום נלמד. לא עוד הישענות על הנהגה 'סמכותית', המקבלת את תכתיבי השלטונות ומידרדרת עימו לאבדון. אם צבא ההגנה הפך לצבא הרס וגירוש, הרי הוא כרגע אויב לכל דבר. מוקדי הגנה יזומה מוקמים בכל הישובים. בני הנוער נרשמים מבעוד מועד ברשימות מתנדבים ומתפזרים בשטח. תוכניות מסודרות נבנות, ציוד רב נאסף, מערך פיקודי ולוגיסטי מוקם.

"השיטה - ההגנה הטובה ביותר היא ההתקפה. באופן יזום יוצאות קבוצות לפעילות עיכוב ומניעה של ציוד צבאי בכל הגזרות. אלפי גלגלי ג'יפים מנוקבים, עשרות משאיות עולות באש, כלים כבדים מושבתים ... הפעולות הללו מכות גלים ומדביקות את האווירה גם באזורים אחרים ברחבי הארץ".

וזה לא הכל: "האקר אלמוני פורץ לתוכנות מחשב צבאיות ושולח סדרת וירוסים אלימים לשיבוש מהלך המחשוב הצבאי, מחסני אפסנאות עולים באש, משרדי בסיסים זוכים למקלחות הגונות מצינור כיבוי האש הבסיסי, החימושניק מעביר טיפול שבועי 'מיוחד' לרכבי היחידה. במיכלי המים של בסיסי הגירוש נמצא חומר משלשל, הנותן את עקבותיו בתורים לחדרי הנוחיות".

"עושים שמח לרכוש האויב"

התרחיש השלישי כבר עובר למהומות ברחבי הארץ. "בהתארגנות דומה, אך בצורה פחות מבוקרת, נוצרים מוקדי חיכוך רבים בין יהודים לערבים. קבוצות של צעירים בעלי ראיה אחראית ויזומה המבינים כי התנהלות הממשלה היא למעשה אנרכיה והפקרות יורדות בלילות לכפרים ועושות שמח לרכוש אויב. תגרות אלימות פורצות בלוד, רמלה, יפו, חיפה, ואדי ערה והגליל. כרוזי איום נגד ערביי ישראל מחולקים במרכזי הערים. האש ניצתת וערביי הקו הירוק פוצחים בסדרה השלישית של האינתיפאדה, תוכנית הגירוש יוצאת מאיפוס ונדחית עד להודעה חדשה".

בסיום הכרוז נכתב כי "החומר מוגש כחומר למחשבה (לא למעשה חלילה...)"

מועצת יש"ע: בלי אלימות

בתוך כך, גם במועצת יש"ע נערכים למאבק בתוכנית ההתכנסות. מיום שישי הקרוב יחולק עלון בבתי כנסת ברחבי הארץ תחת הכותרת "יש"ע שלנו", כדי "להכין את הציבור למאבק נגד התוכנית".

בעלון מצוין כי ביום ראשון תיערך "תפילה וזעקה" בכותל במעמד הרב הראשי לשעבר הרב אברהם שפירא והרב ראשון לציון, הרב מרדכי אליהו. עוד נכתב שם כי "חורבן גוש קטיף בצפון השומרון וארועי עמונה שברו שבר עמוק בתוכנו ועוררו מחדש שאלות יסוד רבות. גם אם המחלוקות ביננו קשות וקוטביות, אל לנו לפגוע איש ברעהו חלילה.. האמת נמצאת איפשהו באמצע".

עוד נכתב: "חובתנו לנהל בגופנו מאבק עיקש נחוש ותקיף עם הקפדה על גבולות ברורים השוללים אלימות פיזית או מילולית... עצם המאבק משפיע בצורה דרמטית על תוכניות הגירוש העתידיות ואף זו חובתנו בעת הזאת".

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-06-2006, 08:53
צלמית המשתמש של רועי AZ

הלוואי
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי שונרא1 שמתחילה ב "ראינו "אתכם" ב"קרב" על גוש קטיף....חבורת כבשים מבולבלות בדיר של כפר מימון"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שונרא1
לא תהייה שום מלחמה (מקווה שאני לא משביז אותך רועי)

אתה לא משביז אותי. מה שכן, משתמע מדבריך שאתה טוען שלא עשו מספיק....

נ.ב.
אני פשוט זוכר מה קרה בעמונה ואני לא מדבר על היס"מ שנהגו בעדינות.

ישן 15-06-2006, 07:15
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
כדאי לקרוא לפני שמגיבים
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "האם אתה בעד פגיעה כלשהיא בכוחות צה"ל?"

אתה ציטטת רק חצי משפט שלי בלי הקשר:

הנה כל הציטוט:

<B>
ציטוט:

אין שום הגיון שפוי לתוכנית התכנסות, כשראינו מה קורה בישובי עוטף עזה אחרי ההתנתקות
לכן "ההגיון" היחיד זה שהיות וזה מוציא אנשים מדעתם, אז לכן זה טוב....

הגיון צרוף כשיש לך את כל התקשורת מאחוריך.

לא התייחסתי למה שמספרים על ימין קיצוני כביכול. אני מדבר על נקודה אחרת לגמרי: אין שום הגיון לעשות התכנסות, ותומכיה אין להם שום הסבר רציחונלי למה הם עושים, לכן הם זקוקים להראות משהו שמישהו אמר משפט כזה או אחר, ולכן זה כביכול מצדיק לעשות את התכנסות.

אף אחד לא חושב לפגוע חס וחלילה בחיילי צה"ל, הם בטח לא אשמים בשום דבר. אנחנו במדינה דמוקרטית וכל אחד ואחד שתומך בהתנקתות, כאילו הוא זה שמבצע אותה. האם יתקפו את כל מיליון מצביעי קדימה?</B>

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 15-06-2006 בשעה 07:17.
ישן 15-06-2006, 07:28
צלמית המשתמש של רועי AZ

אני "אקבל" את תשובתך
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "כדאי לקרוא לפני שמגיבים"

ולמקרה שלא ידעת, אין המדובר במחתרת סודית (בת עין או דומיה), אלא בהפצה של כרוז במאות עותקים. הדברים שם היו ברורים והסיתו לפגיעה בכוחות צה"ל (ציוד אפסנאות ורכב..) וגם בערביי ישראל, ע"מ ליצור אינתיפדה.

ישן 15-06-2006, 07:56
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

גם אני "אקבל" את תשובתך
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "אני "אקבל" את תשובתך"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רועי AZ
ולמקרה שלא ידעת, אין המדובר במחתרת סודית (בת עין או דומיה), אלא בהפצה של כרוז במאות עותקים. הדברים שם היו ברורים והסיתו לפגיעה בכוחות צה"ל (ציוד אפסנאות ורכב..) וגם בערביי ישראל, ע"מ ליצור אינתיפדה.

למקרה שלא ידעת, אין המדובר במחתרת סודית של מחבלים ערביים, אלא במחבלים מסוכנים הדורשים את כל ארץ ישראל גם מה שכבשו ב48 וגם זכות השיבה. הדברים שם היו ברורים. גם תוך כדי ההתנתקות הם פגעו גם בכוחות צה"ל וגם בשדרות וכל ישובי הנגב. ולמרות כל זה הם רוצים לערוך גם התכנסות, מבלי להחתשב שזה יביא בוודאות גמורה טילים על ישובי המרכז.

ישן 15-06-2006, 08:01
צלמית המשתמש של רועי AZ

אתה מדבר סחור סחור ובמילים לא ברורות
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "גם אני "אקבל" את תשובתך"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מדינאי
למקרה שלא ידעת, אין המדובר במחתרת סודית של מחבלים ערביים, אלא במחבלים מסוכנים הדורשים את כל ארץ ישראל גם מה שכבשו ב48 וגם זכות השיבה. הדברים שם היו ברורים. גם תוך כדי ההתנתקות הם פגעו גם בכוחות צה"ל וגם בשדרות וכל ישובי הנגב. ולמרות כל זה הם רוצים לערוך גם התכנסות, מבלי להחתשב שזה יביא בוודאות גמורה טילים על ישובי המרכז.

אני דיברתי על התארגנות יהודית, לפגיעה בכוחות צה"ל ולא על התארגנות ערבית. הנושא כרגע הם תכנונים לניסיונות חבלה מצד "יהודים"...

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 15-06-2006 בשעה 08:04.
ישן 15-06-2006, 08:04
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

באותה מידה שאתה מטיל אחריות על מי שלא מתבטא מספיק חזק נגד התארגנות זו
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "אתה מדבר סחור סחור ובמילים לא ברורות"

ובצדק,

ככה גם חייבים להטיל אחריות אשית על מי שנתן ידו להתנתקות ועכשיו ממשיך עם ההתכנסות.

אלו גם אלו לא עשו שו דבר בעצמם, רק העלימו עין או תמכו במי שעושה אלימות. למה מי שמעלים עין מטילים על אשכלון ושדרות, הוא עדיין פוליטקלי קוררקט. צריכים לשפוט אותם ולהושיב אותם בכלא בדיוק כמו ששמו בכלא את אחיו של יגאל עמיר שנתן תמיכה נפשית לאחיו. ככה גם כל אלו שנותנים תמיכה נפשית לקדימה, עבודה, מרץ, אש"ף, חמאס, גם הם צריכים להיות אחראים באופן אשי.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 15-06-2006 בשעה 08:08.
ישן 15-06-2006, 12:49
צלמית המשתמש של רועי AZ

כמה הזויים? לצערי לא...והדגישו את זה אתמול
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "וואו, עשית כותרת מכמה הזויים משוגעים - קבל ח"ח..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי EtEoR
נו, אז פרסמו את הדבר הזה - נראה לך באמת שיגייסו לעצמם את הציבור ?...

מחר אני גם אכתוב משהו כזה ותפרסם גם אותי...

אתה סוגר אצלי בלעדיות?..

ישן 15-06-2006, 14:15
צלמית המשתמש של רועי AZ

גם שניים מבחינתי זה מחבלים...
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב ""הדגישו את זה אתמול" - אכן הוכחת פה משהו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי EtEoR

איך ממכתב הזוי בעליל של מספר אנשים מצומצם וחסר משמעות יצרת כותרת פרובוקטיבית כזאת על "צמיחת מחבלים" ?...

כל מי שפוגע בצה"ל מבחינתי הוא מחבל. פיזית וגם בצורות אחרות (גם כל מיני עו"ד למינהם), אתה מסכים איתי...?

ימים יגידו מה היקף התופעה. תחושת הבטן שלי חוזה רעות. הלוואי ואתבדה.

ישן 16-06-2006, 11:37
צלמית המשתמש של רועי AZ

ההסתה שהביאה לרצח רבין החלה בכרוזים "הזויים"
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אתה בכלל קורא את עצמך ?..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי EtEoR
הגעת לרצח רבין בגלל כרוז הזוי של שלושה אנשים שוגעים שרוצים לגרום לחיילי צה"ל לשלשל ?...
אתה דמגוג חמוד אתה...

המשיכה בסטיקרים, שלטי חוצות , התעלמות מנהיגים...וההמשך ידוע. חלקכם (מי יותר ומי פחות) בפילוג העם וביצירת השנאה, לא ינקה.

ישן 16-06-2006, 12:13
צלמית המשתמש של רועי AZ

חלקכם = אנשי ימין קיצוני שיוצרים שנאה בעם גם לפני הרצח
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "פחחח, אני יוצר פילוג בעם כשאתה כותב..."

וגם אחריו... עד עכשיו. זה לא סותר ולא קשור לעובדה שאין לך מאומה עם אותו רוצח נתעב. אינני יכול לקשור אותך אליו בשום צורה (לא עושה עוולות - לא כמוכם), למעט בדעותיכם הפוליטיות ומאיפה צמחתם.

אגב, יש יותר יגאל עמירים מאשר טלי פחימות...

ישן 16-06-2006, 12:21
  זוהרת זוהרת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.06
המון שנאה ספגת
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "חלקכם = אנשי ימין קיצוני שיוצרים שנאה בעם גם לפני הרצח"

יש טלי פחימות,יש ואנונו'ים, יש אודי אדיב'ים, יש דני ורד'ים, יש אילן הלוי'ים ועוד רבים ו"טובים".

אתה לא תגיע רחוק עם השנאה והאנטי העיוורים שאתה מפתח , להתנכגד למשהו זו זכות לגיטמית , לעשות את זה באופן עיוור ("אין פרסומי שטנה "ימניים" שפורסמו ע"י השב'כ ") ומתוך בורות לא מוביל לשום מקום פרט למקומות חשוכים ואפלים.

שים לב כמה "אתם" ו"אנחנו" יש בהודעות האחרונות שלך , אם אתה משייך כל מי שלא חושב כמוך אל יגאל עמיר מדוע שלא ישייכו אחרים אותך ישירות אל אודי אדיב ?

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.- קישור

מקור הרשע - עברית / אנגלית מישהו ב"פרש" סבור שהשנאה הערבית אלינו נובעת מ"פחד השתלטות")

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

“I believe that forgiving Hisbollah is God's function. The Israeli's job is to arrange the meeting" (שטות רלוונטית שיוחסה בזמנו לשוורצקופף)

ישן 16-06-2006, 12:32
צלמית המשתמש של רועי AZ

כמו שאת לא חולמת...
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי זוהרת שמתחילה ב "המון שנאה ספגת"

בכל אופן, זה לא יגרום לי לעשות מעשה. אודי אדיב פעל על דעת עצמו ( מה גם שלא בדורי) כמו גם ואנונו. ניסונותיכם הנואלים להפיל אחריות על השב"כ (בכל) לא יצלחו. העם יודע את האמת...

תיכף תאמרי לי, שבהפגנות ההן כל המפגינים הם אנשי שב"כ, ומי שהניף השלטים ומי שניענע את רכב רה"מ גם הם אנשי שב"כ ושגם ההנהגה שהתעלמה הם סוכני שב"כ.

אולי גם אני סוכן שב"כ ואני לא מודע??...

ישן 16-06-2006, 12:42
  זוהרת זוהרת אינו מחובר  

יש לי הרגשה שאתה אפילו לא מודע לזה
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "כמו שאת לא חולמת..."

אבל אתה משתמש בטקטיקות דמאגוגיות שהיו נפוצות מאד בתחילת תקופת תקשורת ההמונים , סילוף, עיוות והקצנה של דברי האחר מונעים ממך את הצורך להתמודד אתם והופכים אותם למגוכחים בעיני הרוב.

אף אחד (גם לא שאר המתווכחים אתך באשכול הזה ובשני) לא אמר שכל המפגינים הם אנשי שב"כ , אף אחד גם לא אמר שרובם כאלו כמו שאף אחד לא אמר שמניפי השלטים מקבלים כולם משכורת מהמדינה, אבל השב"כ הפעיל "סוכנים פרובקטורים" (מתוך מטרה לחשוף את המילטנטים שבקבוצות הימין) והפיץ מסמכים מפוברקים (כולל תמונת הSS המפורסמת שאתה חוזר ומשתמש בה) והנסיונות שלך להפוך ע"י הקצנה ועיוות למגוכחים את דברי מי שטוען כך לא משרתים את הטיעונים שלך.

לגבי אודי אדיב , אתה טועה בטענה שלך שהוא פעל על דעת עצמו, יש לי תחושה שאין לך מושג בכלל במה הוא היה מעורב (והנה כיצד ניתן לקחת את הדברים שלך ולהציגם את הפאן השגוי שבהם למרות שאין בזה רלוונטיות לנושא הדיון) .

מקור הרשע - עברית / אנגלית מישהו ב"פרש" סבור שהשנאה הערבית אלינו נובעת מ"פחד השתלטות")

“I believe that forgiving Hisbollah is God's function. The Israeli's job is to arrange the meeting" (שטות רלוונטית שיוחסה בזמנו לשוורצקופף)

ישן 16-06-2006, 12:52
צלמית המשתמש של רועי AZ

...
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי זוהרת שמתחילה ב "יש לי הרגשה שאתה אפילו לא מודע לזה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי זוהרת
אבל אתה משתמש בטקטיקות דמאגוגיות שהיו נפוצות מאד בתחילת תקופת תקשורת ההמונים , סילוף, עיוות והקצנה של דברי האחר מונעים ממך את הצורך להתמודד אתם והופכים אותם למגוכחים בעיני הרוב.

את עומדת מול המראה עכשיו...

אף אחד (גם לא שאר המתווכחים אתך באשכול הזה ובשני) לא אמר שכל המפגינים הם אנשי שב"כ , אף אחד גם לא אמר שרובם כאלו כמו שאף אחד לא אמר שמניפי השלטים מקבלים כולם משכורת מהמדינה, אבל השב"כ הפעיל "סוכנים פרובקטורים" (מתוך מטרה לחשוף את המילטנטים שבקבוצות הימין) והפיץ מסמכים מפוברקים (כולל תמונת הSS המפורסמת שאתה חוזר ומשתמש בה) והנסיונות שלך להפוך ע"י הקצנה ועיוות למגוכחים את דברי מי שטוען כך לא משרתים את הטיעונים שלך.

אז נניח שעל תמונת ה - SS אחראי אדון רביב אבל שוב, על הסטיקרים ושלטי החוצות לא הוא אחראי. והפצת שנאה ושטנה לא הוא אחראי.

לגבי אודי אדיב , אתה טועה בטענה שלך שהוא פעל על דעת עצמו, יש לי תחושה שאין לך מושג בכלל במה הוא היה מעורב (והנה כיצד ניתן לקחת את הדברים שלך ולהציגם את הפאן השגוי שבהם למרות שאין בזה רלוונטיות לנושא הדיון)

ידוע גם ידוע - מרגל שבגד במדינת ישראל ודינו מוות. אז הוא פעל עם עוד שלושה. אפשר לחשוב

ישן 16-06-2006, 13:17
  זוהרת זוהרת אינו מחובר  

עכשיו אתה לא רק דמגוג קטן אלא גם משתמש בביטויים של ילד קטן
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "..."

בתקווה שתפסיק עם זה .

לא , אני לא מול מראה ואם אתה מנסה לטעון שעיוותתי את הדברים שלך יהיה נחמד אם תצביע על המקום בו עשיתי את זה.

למה "נניח" שהוא אחראי על פוסטר הSS , קשה לך להודות שטעית ? ואם זו לא "הפצת שנאה" אז מהי הפצה שכזו ?

אודי אדיב פעל במסגרת אידיאולוגית של תנועת שמאל ולא באופן עצמאי , ההתייחסות שלך לשלושת האחרים (ויש עוד) מוכיחה כי אין לך מושג וחצי מושג בפרשה של אדיב, כבר היה כאן אחד כמוך לא מזמן שהתווכח התווכח ונעלם כשנוכח בטעותו.

ישן 16-06-2006, 13:26
צלמית המשתמש של רועי AZ

אין לי שום בעיה להודות בטעותי - אם אכן יתברר לי שאכן כך.
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי זוהרת שמתחילה ב "עכשיו אתה לא רק דמגוג קטן אלא גם משתמש בביטויים של ילד קטן"

אין מה להשוות בין "הפצת השנאה" שלי להפצת השנאה שלכם...יש דמאגוגים ויש אתכם. אתם מגדירים הדמגוגיה מחדש

ואל תדאגי אני בהחלט מתכוון להישאר פה... על אפכם ועל חמתכם. לא לתת לכם לשלוט לבד בכיפה ולפזר דברי ארס ושטנה בכל זמן.

ישן 16-06-2006, 13:29
  זוהרת זוהרת אינו מחובר  

מתי שהוא אתה תלמד שה"אתם " וה"אנחנו" האלו שלך הם הבעייה האמיתית
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "אין לי שום בעיה להודות בטעותי - אם אכן יתברר לי שאכן כך."

"אני ואפסי עוד"

ועד אז לך תתמודד עם הבחור שהתייחס אלי כאן כאל נציג השמאל הקיצוני , לי אין מה לתרום לך או לדיון הזה יותר

נערך לאחרונה ע"י זוהרת בתאריך 16-06-2006 בשעה 13:31.
ישן 16-06-2006, 13:49
  זוהרת זוהרת אינו מחובר  

בתור אחד שניהל שרשור שלם בנסיון לטעון שמעולם לא זוייפו פוסטרים ע"י אנשי השב"כ
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "העיקר שלך יש מושג. חוץ מלהגיד שלאחרים אין מושג, אין לך ממש מה לומר"

וסיים את הדיון בטענה המוחצת הזו ובנוסף טוען כי אודי אדיב פעל מטעם עצמו אין לך הרבה מניות בכל הקשור לידע כללי.

ישן 17-06-2006, 18:45
צלמית המשתמש של רועי AZ

אתה אפס. אפס מאופס שתמתח ביקורת על הורי...
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "העיקר שהמשכת להשתמש ב"אתם" והרגשת שלם עם עצמך..."

הערכים שספגתי מאבי לאהבת הארץ וחשיבות השירות בצה"ל (במעשים - לא בדיבורים) , כמו גם בחינוך, מתי מעט מקבלים... נראה שאתה לא קיבלת את הללו ויש לך חסכים בעקבות כך. עשה טובה ושמור לך את בעיותיך איתך, אנחנו לא צריכים להיות שותפים להם.

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 17-06-2006 בשעה 18:47.
ישן 16-06-2006, 14:22
  המהפכה הכתומה המהפכה הכתומה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.03.06
מגעיל אתה כמו ידיעות לפני ההתנתקות, "הולכים לפוצץ את הר הבית"
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "האם צומחים בקרבנו מחבלים? התכנית של אנשי הימין הקיצוני..."

"יירצחו ערבים" "יירו על חיילי צה"ל" ועוד כל מיני כותרות בומבסטיות של שמאלנים (ע"ע הקביעה של רפי גינת שמי ששפכו את המים והצבע שהמשטרה העפיה עליהם בין היתר בגלל הגג הוא פל קל היה "פושע ומנסה לרצוח באמצעות חומצה") ומה יצא מזה כלום, אז די עם זה. ובקשר להודעה שלך שרק רבין במדי SS שייך לרביב אז טעות גם חולצות אין מנוחה לבוגדים/מוות לבוגדים ועשרות ימי עיון על זה שרבין חייב מיתו יצאו מתחת ידו וגם תנועה שקראה לרציחתו ועוד הרבה דברים. אז לא כדאי להיזהר בכותרות שאתה כותב?
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:38

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר