לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-06-2006, 15:38
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
קודם כל ברוכה הבאה לפורום
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי dindin24 שמתחילה ב "תודה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי dindin24
תודה רבה לכולם! נכון אני אוהדת מכבי חיפה אבל יש לי גם הרבה ביקורות על ההנהלה .

1- למה ויתרו על שחקן כ"כ חשוב כמו מיכאל זנדברג?
2- איך משחררים את אריק בנאדו החתיך הזה?
3-משהו לא טוב יקרה העונה, יש לי הרגשה ששוב ניפול באירופה וגם האוליגרך גאידמק אימתני מתמיד.

כולי תקווה שאני טועה...

שקלתי האם להמשיך מעבר לברכתי... מעיון חוזר בשאלותיך ובהגיגייך, אני אענה לך ואענה לך ברוח טובה מקווה שתקבלי זאת כך.

1. מכבי חיפה לא וויתרה על זנדברג, זנדברג וויתר על מכבי חיפה. בעבור שכר של מאה אלף דולרים יותר הוא הסכים לזרוק הכל, זו זכותו ואולי אל לנו לשפוט אותו על כך.

2. כולי תקווה, שדעתך על מראהו החיצוני של הבלם, אינו הסיבה העיקרית שאת רוצה לראות אותו ממשיך במכבי חיפה. (אם את רוצה תסתפקי באולארה..)

3. אוליגרך אוליגרך - נכון לרגעים אלה (אולי זה ישתנה) הוא אינו מעוניין לשלם שכר גבוה מידי ובטח דמי כרטיס. הוא נרתע מסכומים של 2.5 מיליון יורו (שזה בשבילו כמו 2.5 יורו בשבילך).

חיפה התחזקה ביניב קטן שחזר (והוכיח שהוא סמל), עבאס סואן, מאור מליקסון, אלן מסודי, זר ברמה גבוהה מברזיל וממשיכה להתבסס על השלד שהביא לה אליפויות. מכבי חיפה הייתה חזקה לפני עידן טל וזנדברג ותמשיך להיות חזקה אחריהם.

מעבר לכך - אין לאף אוהד, לא לי ולא לך, שום זכות למתוח ביקורת על ההנהלה. כי בינתיים ההנהלה הזו הביאה לך 5 אליפויות בשש שנים והופעה מכובדת בליגת האלופות. אני לא מדבר על התקציב הגדול ושאר ההשקעות.

חזרה לפורום
ישן 30-06-2006, 19:18
צלמית המשתמש של רועי AZ

אז תעזוב את הפורום
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי labron james שמתחילה ב "עוד פעם אתה. נו מה, כל אחד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי labron james
עוד פעם אתה.
אוהד חיפה אחר יצוץ ויגיב לעיניין?? אי אפשר עם זה.
.

... אני יגיד את דעתי 200 אלף פעם. אני אומר את זה ברוגע ובלי לגדף.

חוץ מזה היא שאלה שאלות וציפתה לתשובות מאחרים.

חזרה לפורום
ישן 30-06-2006, 18:06
  dindin24 dindin24 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.06.06
קללות,למה?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dindin24 שמתחילה ב "שלום לכם"

מכיוון שהצפתם אותי בתגובות אז אני יענה בכלליות לכולכם:
לא קשור למראה של אריק בנאדו, מגיע לו לדרוש העלאה בשכר! קפטן הקבוצה במשך שנים רבות אז לגיטימי מאוד. למה שהוא לא יקבל עוד כמה עשרות דולרים וזר מברזיל או מכל מקום אחר יקבל?
לגבי השחקנים שהצטרפו אז אולי מסודי הוא שם דבר, כל השאר הם שחקנים בינונים+. יניב קטן? שחקן מצויין שחזר לבית שלו אבל הפגין חולשה בהשגת המטרה האירופית. כואב לי מאוד שעידן טל עזב כי הוא שחקן מצויין. באופן כללי אני מקווה שחיפה תיקח אליפות נוספת אבל שוב אני עונה לכל המבקרים שרשמו כאן, ההנהלה של חיפה מתנהלת בריפיון!!! הכל שם נהיה שכונתי משום מה. שחקן נכנס לכלא ( שכחתי את שמו) ופתאום משתחרר אחרי כמה ימים בודדים. על מה ולמה? טוב קומבינות ככה זה.
לגבי קללות שמושיק רשם אז בנתיים אני שורדת...
חזרה לפורום
ישן 30-06-2006, 22:25
  labron james labron james אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.04.06
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי dindin24 שמתחילה ב "השתגעתם!"

קודם כל moshik_p , אני ניסיתי לא להגיב, גם באשכול הקודם, אבל פשוט אי אפשר, כל פעם. ושיגידו מה שהם רוצים, הם צריכים לחיות עם עצמם.
ודני דין.
ברוב הזמן אין פה עם מי לדבר. כל מה שתגידי, כנגד דעותיהם של כמה מהאנשים בפורום כמו ה AZ הזה, ושי אני חושב ועוד כאלה.
אל תנסי אפילו.
יש כאן אנשים שמבינים עיניין, כמו סנאי, כחול משוגע ועוד כמה כאלה.
אבל רוב אוהדי חיפה כאן, הם ילדים קטנים שלא מבינים כלום, וחושבים שיש רק דעה אחת בעולם,והיא שלהם, וכמובן שהיא תמיד צודקת, ורק שלהם.
והאמת, (אני מקווה שלא יעיפו אותי על זה), אבל אפשר להגיד פה כל מה שאת רוצה. לא יעשו לך כלום.
יש כאן רק מנהל אחד בערך, שהוא סנאי, השני אני חושב לא קיים dudecode או משהו כזה. נראה לי שהוא לא נכנס לפה אף פעם, או שהוא בכלל נכנס לאתר הזה.
חזרה לפורום
ישן 01-07-2006, 06:58
  Shay3434 Shay3434 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05
מה יהיה רועי,
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי labron james שמתחילה ב "קודם כל moshik_p , אני..."

תפסו אותנו כמצורעים בגלל שאנו מביעים את דעתנו?
צר לי "לברון ג'יימס", אך אני חושב שאינך יודע מהי המטרה האמיתית של הפורום. מטרתו של הפורום היא הבעת דעות ומחשבות במהלך הדיונים. כל אחד שרוצה יכול להביע את כל העולה על רוחו, כל עוד הדברים נאמרים בשפה נאותה. אם תמצא גידוף אחד שלי בפורום אשמח שתעיר לי על כך, כיוון שקשה לי להאמין שתמצא.
לא נאה לך? אתה מוזמן לדלג על כל הודעה שלי ולעבור להודעה הבאה. העובדה שהדברים שאני כותב (או כל אדם אחר, ואני לא אנקוט בשמות) לא מוסכמים עליך, לא אומרים שאסור לי לכתוב אותם.

ובאווירה זו, המשך יום טוב ושבת שלום.

הירוק בכל זאת עולה

חזרה לפורום
ישן 01-07-2006, 12:14
צלמית המשתמש של רועי AZ

אני לא מאמין שאני יורד לרמה של "אתה קיללת ראשון" ובכל זאת
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי moshik_p שמתחילה ב "מה פתאום!!!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי moshik_p
"אתה כזה פאתטי... אתה מדבר על תת רמה? אתה אפס! אפס מאופס"

זה אחרי שאתה גידפת ולא בפעם הראשונה

"עצוב, עצוב לשמוע בן אדם בן 40 + מדבר כמו ילד בן 12"

"אני מאחל לך (ולנו) עוד 35 שנות שתיקה"

אלו לחלוטין לא גידופים... להגיד למישהו שהוא מדבר כמו ילד בן 12 זה לא גידוף. זו בסה"כ הבעת דעה על מצב עגום.

ואלו רק חלק מהדברים שאתה אמרת אתה אתה שומע תגובה שלא לטעמך ומגיב בקיצוניות...

אבל חס וחלילה אתה לא יורד על אנשים!!!

תציץ פה ופה וגם כאן . עכשיו כשהכל מרוכז לנגד עינך, תראה בדיוק מי לא בסדר.

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 01-07-2006 בשעה 12:20.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:28

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר