לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-02-2007, 19:23
  yossi1983 yossi1983 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.07
Cardache 770 - מנהל מידע לSamsung 770

כל מי שחיכה.. היה שווה לחכות
כל מה שרציתם לעשות עם מכשיר Samsung 770 ולא יכולתם.. (כמעט)..
תוכנת Cardache 0.4 עושה כמעט הכל.. והכל בתוכנה אחת..
והפעם.. זה גם מהר! להעתיק קבצי MP3 של כ 5 מגה לוקח פחות מ50 שניות!

תורידו את התוכנה קודם כל.
http://www.mediamax.com/yossi1983/H...20ver%200.4.exe

לפני שנתחיל.. עליכם להצטייד ב:
א. מכשיר סלולרי Samsung 770
ב. קורא כרטיסים MicroSD או קורא כרטיסים SD + מתאם
ג. כבל USB ודרייברים של המכשיר הסלולרי.. או מתאם בלוטוט (בלוטוט דונגל)
ד. לפחות 40 דקות פנויות

לאחר שהורדתם את התוכנה . פעלו לפי ההוראות הבאות..
העתקת קבצים בעשר שלבים:
1. חברו את המכשיר הסלולרי למחשב באמצעות הכבל USB.. (בהנחה שכבר התקנתם אותו)
2. וודאו שהמכשיר מוגדר לשמור MP3 על הכרטיס.. ע"י הקשה : תפריט - 7 - 6 - 2 - 2
3. כדאי שיהיה הכרטיס מפורמט.. או לפחות עם 15 מגה פנויים... במידה והשתמשתם בתוכנה של SAM לאיפשור תיקיות בWindows Explorer הפירמוט חיוני, כי זה עלול לשבש את התוכנה.
4. הפעילו את התוכנה , ולחצו למטה על "התחבר למכשיר"
5. למעלה אתם עוברים ל" מחולל המפתחות" .. ואז לחצו על "שלח" בתחתית החלון - זהו הליך שיכול לקחת כ30 - 40 דקות
6. כשהוא מסיים.. נתקו את המכשיר.. הוציאו את כרטיס הזיכרון וחברו אותו באמצעות קורא הכרטיסים למחשב
7. בתוכנה, בלשונית "ראשי" לחצו על "חפש כרטיס זיכרון
8. בפעם הראשונה שתעשו זו, הוא יתחיל להעתיק את המפתח למחשב, דבר שעשוי לקחת כדקה
9. לאחר מכן, עברו ללשונית "מנהל קבצים" , בחרו את התיקייה שאליה אתם רוצים להעתיק
10. עכשיו פשוט לחצו על הציור של הכרטיס עם החץ שמצביע אליו, ביחרו את הקובץ להעלות..

זה הכל..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-02-2007, 13:46

גירסה חדשה!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yossi1983 שמתחילה ב "Cardache 770 - מנהל מידע לSamsung 770"

גירסה חדשה.. גירסה 0.41
הנה הלינק:
http://www.mediamax.com/yossi1983/H...0ver%200.41.exe

תוקנו כמה באגים בגירסה הזו, באיחוד תיקיות, ובשליחת קבצים מרובים.
.
ולהלן כל מה שהתוכנה יודעת לעשות:
* התוכנה משתמשת בחיבור USB למכשיר עצמו, בשביל לבנות מפתח הצפנה
* לאחר יצירת מפתח ההצפנה, ניתן להשתמש בתוכנה להעתקת קבצים מ ול כרטיס הזיכרון באמצעות קורא כרטיסים ללא צורך בחיבור המכשיר למחשב לכל תיקייה שתחפצו.
* ניתן להעתיק איזה קבצים שרוצים, GIF , BMP , MMF , MP3, MP4 , 3GP, JPG
* התוכנה יכולה גם להתאים תמונות JPG לגודל מסך מלא (עליכם להעתיק את התמונות לתיקיית אנימציות ולוודא שמסומן וי בהתאמת גודל בהגדרות )
* ניתן בקלות לשים MP3 כצילצול.. פשוט ע"י העתקה לתיקייה המתאימה
* אין ממש צורך באיחוד תיקיות יותר, אבל האפשרות עדיין קיימת.
* ניתן לשנות שמות מלאים, כולל סיומות לכל קובץ
* ניתן גם למחוק קבצים מהכרטיס
* לאחר כל שמירת קובץ, התוכנה מנקה אשכולות מתים בכרטיס, על מנת למנוע ביזבוז שטח בזיכרון

בגירסאות הבאות יהיה :
* אפשרות לשלוח קבצים גם דרך הUSB (כמו הUPLOADER)..
* אפשרות לניהול רשימת אנשי קשר
* ועוד

בהצלחה.

נערך לאחרונה ע"י yossi1983 בתאריך 04-02-2007 בשעה 13:51.
ישן 05-02-2007, 13:53
צלמית המשתמש של SAAM007
  SAAM007 SAAM007 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.06
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי BkStyle שמתחילה ב "הרבה"

בשביל לפרוץ ה BlueTooth צריך לשנות את firmware (קשוחה) של המכשיר ולכן לא זה לא יקרה אלא עם פלאפון יעשו את זה.

בשביל לעלות משחקים צריך לעבוד ב BREW ולשלוח מידע עם BREW לכן זה לא יקרה עם התוכנה שעורכת את הכרטיס (וגם לא באמצעות פקודות AT - בעיקרון זה אפשרי דרך בקר במודם של המכשיר אבל הפקודות הן לא AT???? אלא ).
400$ אני מסדר לך לעלות משחקים למכשיר ב"חינם" - לקנות את BREW TOOLS SUITE v3.0
(ככל הנראה גם BREW TOOLS SUITE v2.1 אמור לעבוד).
BitPim יש לו פרוטוקול BREW שנכתב למכשירים שונים. אני חושב שאפשר לגרום לו עבוד. אבל צריך קצת יותר ידע ב BREW מאשר יש לי (התחלתי להתעסק עם פלאפונים רק לפני כחודש בערך. מאז למדתי יותר ממה שציפיתי).

שני דברים אלא הרבה אבל הרבה יותר בעייתי מאשר למצוא את הטריק פשוט להצפין את המידע על הכרטיס (כתיבת קובץ כלשהו דרך ממשק USB ואז לקבל אותו דרך הכרטיס ולעשות עליו XOR של הקובץ שנשלח בשביל לקבל את המפתח - עדיף לשלוח קובץ 0 בשביל המהירות - לא צריך לעשות XOR על המידע ההזוי שלחתם) ואו לקרוא/לכתוב קבצים ברמת ה FAT (או אפילו אפשר לקרוא ולכתוב קבצים ברמה של Windows עם פקודות בנוייות אחרי שינוי קטן ב FAT של הכרטיס) - דבר שלוקח בדיוק חצי שעה ללמוד איך זה עובד.

נערך לאחרונה ע"י SAAM007 בתאריך 05-02-2007 בשעה 14:00.
ישן 05-02-2007, 14:42

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי SAAM007 שמתחילה ב "בשביל לפרוץ ה BlueTooth צריך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי SAAM007
שני דברים אלא הרבה אבל הרבה יותר בעייתי מאשר למצוא את הטריק פשוט להצפין את המידע על הכרטיס (כתיבת קובץ כלשהו דרך ממשק USB ואז לקבל אותו דרך הכרטיס ולעשות עליו XOR של הקובץ שנשלח בשביל לקבל את המפתח - עדיף לשלוח קובץ 0 בשביל המהירות - לא צריך לעשות XOR על המידע ההזוי שלחתם) ואו לקרוא/לכתוב קבצים ברמת ה FAT (או אפילו אפשר לקרוא ולכתוב קבצים ברמה של Windows עם פקודות בנוייות אחרי שינוי קטן ב FAT של הכרטיס) - דבר שלוקח בדיוק חצי שעה ללמוד איך זה עובד.

ההצפנה נועדה בשביל להפוך את המפתח ליחודי לתוכנה. אין לזה שום השפעה על מהירות..
והFAT של המכשיר עובד שונה.. אפילו התאריך מאוחסן אחרת.
אין טעם להתעסק עם יצירת תאימות לWindows בשביל ללכת סחור סחור.
וכתיבה ישירה עדיפה במקרה הזה
ישן 05-02-2007, 16:07
צלמית המשתמש של SAAM007

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי yossi1983 שמתחילה ב "[QUOTE=SAAM007] שני דברים אלא..."

זה לא בדיק נכון...

למפתח "היחודי" יש השפעה על המהירות אבל היא זניחה במהירויות המחשבים של ימנו... (XOR כפול במקום XOR בודד ומי שישמע המפתח צריך להיות יחודי... מי כבר ישתמש במפתח שיצרת ?!?! (אני יכול לחשוב על משהו אחד ואם זה באמת מה שאני חשוב זה ממש נמוך במיוחד שאחרי שישמת רעיון של אותו אדם).
ההבדל היחיד שמשמעותי ב FAT בכרטיס ל FAT ב WINDOWS זה שהשמות הקצרים דרך המכשיר נשמרים באותיות קטנות (אם השם נכתב באותיות קטנות) דבר שלא חוקי לפי הגדרת ה FAT של Microsoft ולכן יש "בעיה" לקרוא דרך ממשק Windows.
(תאריכים לא ממש מעניינים אף אחד)

כתיבה ברמת ה FAT מסורבלת ומקום לבעיות. לא לדבר שאיטית יותר אם אתה כותב Byte Byte או Sectot Sector. (רק Cluster Cluster מגיע בקרוב למהירות של כתיבה דרך Windows).
יצירת סיפריות כפולות לסיפריות המכשיר (מאחר שאי אפשר לשנות את השמות של התיקיות לאותיות גדולות כי המכשיר לא יקרא אותן). או יצירת סיפריה שם ארוך שהשם הקצר הוא באותיות קטנות נותן את הפיתרון הקל והנוח לכתיבה דרך Windows.
קריאה: שמות ארוכים אין בעיה לקרוא דרך Windows או שמות קצרים באותיות רשיות. הבעיב בשמות קצרים באותיות קטנות אותה בעיה כמו בתיקיות. ניתן לשנות בקבצים את השם ברמת ה- FAT ואז לקרוא דרך Windows. אבל עם כבר עושים את זה זה בערך אותו דבר אם פשוט קוראים ישירות מה FAT למרות שדרך ה FAT זה קצת יותר מסורבל בתיכנות (אני גם העדפתי לקרוא דרך ה FAT).

יש מספר דברים/שיפורים שהייתי מוסיף לתוכנה שלך כמו בדיקת מקום בכרטיס לפני העלאת קובץ של 16MB אבל עדיף שאני ישמור אותם לעצמי...
ישן 05-02-2007, 20:09

.
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי SAAM007 שמתחילה ב "זה לא בדיק נכון... למפתח..."

ציטוט:
זה לא בדיק נכון...

למפתח "היחודי" יש השפעה על המהירות אבל היא זניחה במהירויות המחשבים של ימנו... (XOR כפול במקום XOR בודד ומי שישמע המפתח צריך להיות יחודי... מי כבר ישתמש במפתח שיצרת ?!?! (אני יכול לחשוב על משהו אחד ואם זה באמת מה שאני חשוב זה ממש נמוך במיוחד שאחרי שישמת רעיון של אותו אדם).
ההבדל היחיד שמשמעותי ב FAT בכרטיס ל FAT ב WINDOWS זה שהשמות הקצרים דרך המכשיר נשמרים באותיות קטנות (אם השם נכתב באותיות קטנות) דבר שלא חוקי לפי הגדרת ה FAT של Microsoft ולכן יש "בעיה" לקרוא דרך ממשק Windows.
(תאריכים לא ממש מעניינים אף אחד)

כתיבה ברמת ה FAT מסורבלת ומקום לבעיות. לא לדבר שאיטית יותר אם אתה כותב Byte Byte או Sectot Sector. (רק Cluster Cluster מגיע בקרוב למהירות של כתיבה דרך Windows).
יצירת סיפריות כפולות לסיפריות המכשיר (מאחר שאי אפשר לשנות את השמות של התיקיות לאותיות גדולות כי המכשיר לא יקרא אותן). או יצירת סיפריה שם ארוך שהשם הקצר הוא באותיות קטנות נותן את הפיתרון הקל והנוח לכתיבה דרך Windows.
קריאה: שמות ארוכים אין בעיה לקרוא דרך Windows או שמות קצרים באותיות רשיות. הבעיב בשמות קצרים באותיות קטנות אותה בעיה כמו בתיקיות. ניתן לשנות בקבצים את השם ברמת ה- FAT ואז לקרוא דרך Windows. אבל עם כבר עושים את זה זה בערך אותו דבר אם פשוט קוראים ישירות מה FAT למרות שדרך ה FAT זה קצת יותר מסורבל בתיכנות (אני גם העדפתי לקרוא דרך ה FAT).

יש מספר דברים/שיפורים שהייתי מוסיף לתוכנה שלך כמו בדיקת מקום בכרטיס לפני העלאת קובץ של 16MB אבל עדיף שאני ישמור אותם לעצמי...

קודם כל, אני לא יודע אם שמת לב מתי רשמתי תגובה לראשונה לגבי המפתח וקוד ההצפנה.
כשעושים תוכנה, אתה חייב לבצע אימות ושיוך של הקבצים של התוכנה כדי שלא יהיו פאקים.
שנית.. כשכותבים תוכנה כראוי, אין בעיה לכתוב ישירות לFAT.
ובמקום ללכת סחור ולנסות לפתור בעיות עם עברית ושמות קצרים.. יותר חכם, והגיוני לעבוד ישירות.
ולגבי מהירות.. אני לא בטוח שזה התחום שלך.
ישן 05-02-2007, 14:50

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי SAAM007 שמתחילה ב "בשביל לפרוץ ה BlueTooth צריך..."

ציטוט:

ההצפנה נועדה בשביל להפוך את המפתח ליחודי לתוכנה. אין לזה שום השפעה על מהירות..
והFAT של המכשיר עובד שונה.. אפילו התאריך מאוחסן אחרת.
אין טעם להתעסק עם יצירת תאימות לWindows בשביל ללכת סחור סחור.
וכתיבה ישירה עדיפה במקרה הזה
ישן 06-02-2007, 17:26
  oren-1 oren-1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.01.07
יוסיייי פלייז יש לי בעיה אני לא מצליח לשלוח מפתח למכשיר!!!!!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yossi1983 שמתחילה ב "Cardache 770 - מנהל מידע לSamsung 770"

אני לא מצליח להשתמש במחולל המפתחות!
בתפריט הראשי הוא רושם שהוא מזהה את הפלאפון מכן הכל סבבה
שאני הולך למחולל המפתחות
אני עושה בכפתור למטה
"שלח מפתח למכשיר "
ואז הוא טוען לעצמו דבירם בצד ורושם מלא : "ממתין לתשובה מההתקן"
אחרי זה הוא רושם
אין תגובה מהמכשיר
ואז הוא רושם
הפעולה נכשלה
ואז המכשיר עושה ריסט לעצמו
ואחרי זה שהוא אמר לי שהפעולה נכשלה
קופצת לי מהתוכנה הודעת שגיאה :

"purgecomm function failed(win error code: 31)

אני לא יודע מה לעשות המחשב מזהה את הפלאפון והכל
חשבתי שאולי זה משהו בusb אז החלפתי את הכבל ליואסבי אחר
והוא נותן לי את אותו שגיאה

-- יש לי כרטיס זיכרון של 512
--- בכרטיס יש 40 ומשהו שירים
ונשאר לי איזה 200 ומשהו מגה פנויים

** עוד משהוש אולי יעזור אני עשיתי לפני שבוע בערך את המדריך הזה שלך [יוסי] כדי לעשות mp3 כצילצול וזה עבד אחלה ואפילו העברתי תמונות בגודל מלא למכשיר !
--- יש מצב שזה הססיבה לבעיה ????

תודה על העזרה !!
ישן 06-02-2007, 22:59

תנסה
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי oren-1 שמתחילה ב "יוסיייי פלייז יש לי בעיה אני לא מצליח לשלוח מפתח למכשיר!!!!!!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי oren-1
אני לא מצליח להשתמש במחולל המפתחות!
בתפריט הראשי הוא רושם שהוא מזהה את הפלאפון מכן הכל סבבה
שאני הולך למחולל המפתחות
אני עושה בכפתור למטה
"שלח מפתח למכשיר "
ואז הוא טוען לעצמו דבירם בצד ורושם מלא : "ממתין לתשובה מההתקן"
אחרי זה הוא רושם
אין תגובה מהמכשיר
ואז הוא רושם
הפעולה נכשלה
ואז המכשיר עושה ריסט לעצמו
ואחרי זה שהוא אמר לי שהפעולה נכשלה
קופצת לי מהתוכנה הודעת שגיאה :

"purgecomm function failed(win error code: 31)

אני לא יודע מה לעשות המחשב מזהה את הפלאפון והכל
חשבתי שאולי זה משהו בusb אז החלפתי את הכבל ליואסבי אחר
והוא נותן לי את אותו שגיאה

-- יש לי כרטיס זיכרון של 512
--- בכרטיס יש 40 ומשהו שירים
ונשאר לי איזה 200 ומשהו מגה פנויים

** עוד משהוש אולי יעזור אני עשיתי לפני שבוע בערך את המדריך הזה שלך [יוסי] כדי לעשות mp3 כצילצול וזה עבד אחלה ואפילו העברתי תמונות בגודל מלא למכשיר !
--- יש מצב שזה הססיבה לבעיה ????

תודה על העזרה !!

תנסה להשתמש בכרטיס זיכרון אחר ומפורמט.. בטוח נשאר לך את הכרטיס המקורי של המכשיר.
ישן 12-02-2007, 23:22

בתגובה להודעה מספר 95 שנכתבה על ידי With_You שמתחילה ב "ליוסי.. עשיתי את כל מה שאמרת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי With_You
ליוסי..
עשיתי את כל מה שאמרת וזה שלח והכל.. בפעם הראשונה שנכנסתי לתוכנה ושמתי את המפתח זה מראה לי את הלשונית של נהל תיקיות וזה נותן להעביר אבל כשאני מעביר אני לא רואה כלום במכשיר... לאחר מכן שאני מנסה להתחבר שוב אני לא מצליח, זה לא מזהה את הכרטיס זיכרון וצריך לעשות שוב עם המחולל מפתחות... מה אתה מציע לעשות?

נ.ב תודה רבה על ההשקעה!!

תוודא :
א. שאתה שולח סיומות נכונות..
ב. שהעברת את הקבצים חזרה למכשיר
ג. שלא הכפלת תיקיות (בשביל שיפתחו בWindows Explorer)

ואת המפתח עושים פעם אחת בלבד... לא משנה כמה פעמים פירמטתם את הכרטיס..
ותוודא שאין שום תוכנה אחרת פועלת ברקע כשאתה מחפש את הכרטיס
גם לא חלון של האקפלורר שנפתח בשניה שאתה מכניס את הכרטיס
ישן 17-02-2007, 16:32
  lonyguy lonyguy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.07
Bluetooth... טוב בערך...

קודם כל אני רוצה להודות ליוסי על התוכנה המעולה שלך, המהירות והאפשרות לצלצולים... תודה רבה!

אני לא לוקח אחריות אם אתם לא מצליחים במשהו או שהפלאפון שלכם פתאום לא מתקשר, אני יכול לנסות לעזור לכם לתקן את זה אבל לא אשלם לכם אגורה לתיקונים... האחריות שלכם...

אז אתם רוצים להעביר איזה שיר מעולה שיש לחבר שלכם אבל אתם לא רוצים ללכת לבית שלו, לצרוב את זה ולהעביר למחשב שלכם ורק אז להעלות את הקובץ? למה שלא תעשו את זה במקום?

לאחר שראיתי שהתוכנה של יוסי מראה את מספר הטלפון שלי הבנתי שהכרטיס שומר את המספר, וככה בעצם הוא יודע על איזה מכשיר לעבוד ועל איזה לא...

1) אז ככה, נכנסים לתפריט הסודי עם קוד הטכנאי: תפריט -> 7 -> * -> הכנסת הקוד 0415

2) כשאתם נכנסים אתם רואים NAM 1 וNAM 2, תבחרו את 2 אלא אם אתה רוצים לדפוק את הפלאפון שלכם, מה שאין לי בעיה עם זה...

3) תלחצו OK.

4) תעתיקו את המספר שמופיע לכם בטלפון של החבר לשורה שלכם (שזה בעצם מספר הטלפון שלכם)

5) תלחצו OK שוב.

6) תלחצו על הכפתור האדום (אותו כפתור שלוחצים כשסוגרים את השיחה... P= )

עכשיו הפלאפון עושה ריסטארט, עכשיו תשימו את הכרטיס של החבר שלכם בטלפון שלכם, תעתיקו את הקובץ לטלפון, תחזרו על התהליך כדי להחזיר את המספר שלכם (לבחור בNAM 1), תעתיקו את הקובץ לכרטיס שלכם וזהו.

מצטער שזה נשמע טיפה מסובך אבל זה בכלל לא מסוכן או מסובך כמו שזה נשמע
אני ניסיתי להפשיט את התהליך ככל שיכולתי, אם עדיין יש בעיות אז אחזור לכאן ואנסה לפתור אותן.

זהו לא תחליף לBLUETOOTH, זה רק משהו שיחזיק אותנו עד שמישהו יצליח לפרוץ גם את זה

מי ידע שמישהו שלא יודע לתכנת יוכל לחשוב על זה הא?

נ.ב
שחכתי לציין, ניסיתי את זה וזה עובד, רק למקרה שאתם פוחדים לנסות

נערך לאחרונה ע"י lonyguy בתאריך 17-02-2007 בשעה 16:42.
ישן 22-02-2007, 19:33
  oren-1 oren-1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.01.07

יאווו איזה מעצבנים חברת פלאפון האלהה

הם בחיים לא הפתחו את הבלוטוט במכשיר הזה!!
אני שלחתי להם לפני כמה ימים מכתב באתר שלהם על זה שהם חסמו את הבלוטוט
ואחרי יום שהם התקשרו אלי ואמרו לי שהבלוטו לא יפתח!
כי כך מגיע הפלאפון
ללא אפשרות להעביר קבצים

ואגב הם אמרו שכלה חסימות האלה זה לא חברת פלאפון שמה

זה חברת סמסונג עשתה את המכשיר כך
שאי אפשר לשים mp3 כצילצול
וחסימה של העברת קבצים בין פלאפונים וזה

קיצר הדבר היחיד שהם בטוחים שהם יוסיפו בעתיד לפלאפון הזה
זה רק נאויגיטור[ איך שלא אומרים אותו ]
ויתקנו כמה באגים כמו - לשים יותר מ50 שירים mp3 במכשיר- לשים יותר מ20 אנימציות

אז חברים אי אפשר בחיים להעביר קבצים דרך המכשיר הזה =\

הפתרון היחידי למי שרוצה פלאפון טוב בחברת פלאפון זה לחכות עוד כמה חודשים לדבר האמיתי! :

http://www.pocket.co.il/pictures14/ux3000_front.jpg
טלית תביא פלאפון אחד הטובים
עם מצלמה 2 מגה פיקסל- + vga לשיחות וידיאו
+
בלוטוט+ מסנג'ר אימייל+mp3 ....
ישן 09-03-2007, 07:24

MP3
בתגובה להודעה מספר 149 שנכתבה על ידי cinemapro שמתחילה ב "בעיה בצלצולי mp3"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי cinemapro
קודם כל מחמאה (נדירה) לפלאפון. היום עדכנתי את ה-770 שלי וה-Navigator פשוט מדהים. הוא עובד יותר טוב מה-GPS שהיה לי קודם.
ועכשיו לבעיה שלי. אחרי העדכון שעשיתי למכשיר, הפעלתי את ה-Cardache לפי ההוראות שמופיעות כאן. הכל עובד יופי חוץ מתקלה אחת שאני לא מצליח לפתור: כל פעם שמתקשר אליי מישהו שהגדרתי לו צלצול (MP3) משלו, הצלצול שלו הופך להיות הצלצול הקבוע שלי. במילים אחרות, הצלצול ה"רגיל" שלי לשיחות לא מזוהות ושיחות מאנשים שלא מוגדר להם צלצול אישי, הפסיק לעבוד. למישהו יש מושג איך פותרים את זה???

פשוט את הצילצול הראשי.. על תשים בתור MP3.. שהצילצול הרגיל יהיה MMF.. ורק הצילצולים האישיים יהיה MP3.. ואז אין שום בעיה..
ישן 15-03-2007, 01:12

גירסה .0.5 שכולם חיכו לה!!

יצאה לאור גירסת Cardache 0.5
התוכנה היחידה ש:
* התוכנה היחידה שהיא חומר מקורי.. שלא השתמשו בחקרית תוכנה אחרת בשביל לבנות אותה
* התוכנה היחידה שעושה הכל ביחד.. ללא צורך בריבוי תוכנות
* התוכנה היחידה שמכילה תמיכה טכנית מובנית.. כשיש בעיה, התוכנה לבד תאמר לך מה לעשות
* התוכנה היחידה שמאפשרת צפייה בתמונות מהכרטיס. בלי להעתיק אותם
* התוכנה היחידה שיוצרת מפתח הצפנה על כרטיס הזיכרון תוך פחות משניה
* התוכנה היחידה שמאפשרת העברת קבצים גם דרך הUSB (או בלוטוט מהמחשב) וגם דרך כרטיס זיכרון
* התוכנה היחידה שתמיד תהיה שם בשבילכם
* התוכנה היחידה שמאפשרת לכם לשלוח משוב ושאלות.. ישירות דרך גוף התוכנה
* התוכנה היחידה שנותנת לכם להתאמץ הרבה פחות ולעשות הרבה יותר..

תורידו את התוכנה כאן:
http://www.mediamax.com/yossi1983/H...0770%20v0.5.exe

מאפיינים מיוחדים בגירסה זו:
* יצירת מפתח באופן מהיר ונוח.. בגודל לבחירה
* מאפשר הצגת תמונות הכרטיס ללא העתקה למחשב
* תמיכה בתאריכים
* תמיכה טכנית.. התוכנה תאמר לך מה לעשות!
* תמיכה בחיבור המכשיר עם USB (או בלוטוט) או באמצעות כרטיס זיכרון
* All In One - אין צורך בתוכנות נוספות
ישן 15-03-2007, 05:38
  elramboxer elramboxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.01.07
בן זונה!
בתגובה להודעה מספר 163 שנכתבה על ידי yossi1983 שמתחילה ב "ועוד משהו.. על מנת ליצור מפתח..."

אני מבין שהיריבות בינכם מתחילה לקבל פנים רציניות הא? לא חבל?

בכל מקרה חשבתי... שצריך לעשות איזה משו שיאפשר להשתמש עם הכרטיס גם המשכירים אחרים (בדרך פשוטה יותר מאשר להכנס ולהחליף את המספר של המכשיר כל פעם...)
חשבתי אולי על דרך לפרמט את הכרטיס מהתוכנה שלך ושהוא לא יגדיר מספר פלאפון... או, שלפי מה שאני מבין כשאתה מפרמט מהמכשיר שלך אז הוא "צורב" על הכרטיס את המספר של המכשיר... אז לנסות איכשו... שכשאתה מפרמט מהמכשיר את הכרטיס אז שלא יאבד כל המידע שעל הכרטיס שאנחנו העילנו מהתוכנה... (כמו איחוד תיקיות וכל מה שהעילנו...)

אני מקווה שזה היה ברור מה שאמרתי כי אני עייף אז קשה לי להתנסח נורמאלי יותר

קיצר צריך לחשוב על זה כדי שיהיה יותר קל לשתף אנשים שאתה רואה ברחוב עם 770 ולהכניס להם שירים וכאלה בחינם

נערך לאחרונה ע"י elramboxer בתאריך 15-03-2007 בשעה 05:49.
ישן 15-03-2007, 19:44
  barronal barronal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.02.07
מדוע יש סימני שאלה בתוכנה ?
בתגובה להודעה מספר 162 שנכתבה על ידי yossi1983 שמתחילה ב "גירסה .0.5 שכולם חיכו לה!!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי yossi1983

התוכנה היחידה ש:
* התוכנה היחידה שמכילה תמיכה טכנית מובנית.. כשיש בעיה, התוכנה לבד תאמר לך מה לעשות
* התוכנה היחידה שמאפשרת צפייה בתמונות מהכרטיס. בלי להעתיק אותם
* התוכנה היחידה שמאפשרת העברת קבצים גם דרך הUSB (או בלוטוט מהמחשב) וגם דרך כרטיס זיכרון

תורידו את התוכנה כאן:
http://www.mediamax.com/yossi1983/H...0770%20v0.5.exe

מאפיינים מיוחדים בגירסה זו:
* יצירת מפתח באופן מהיר ונוח.. בגודל לבחירה
* מאפשר הצגת תמונות הכרטיס ללא העתקה למחשב
* תמיכה בתאריכים
* תמיכה טכנית.. התוכנה תאמר לך מה לעשות!
* תמיכה בחיבור המכשיר עם USB (או בלוטוט) או באמצעות כרטיס זיכרון
* All In One - אין צורך בתוכנות נוספות

יוסי - הורדתי את התוכנות שלך במספר גרסאות
ובכולן כאשר פתחתי אותן והתקנתי אותן אני רואה
במקום כיתוב סימני שאלה .
יש לי חלונות XP באנגלית עם תמיכה ( מקלדת ) עיברית .
אני כן יכול לכתוב בעברית כמו שרואים כאן
אז מה הבעיה אנא עזרו לי !!
לדעתי התקנה חוזרת של חלונות לא תעזור נכון ?
ישן 15-03-2007, 22:06
צלמית המשתמש של SAAM007

בתגובה להודעה מספר 162 שנכתבה על ידי yossi1983 שמתחילה ב "גירסה .0.5 שכולם חיכו לה!!"

מזל טוב... אתה מתקדם.. אני רואה ששיפרת את הגרפיקה... הגיע הזמן...

ציטוט:

התוכנה היחידה ש:

מקורי מאוד לעשות תפריט ימני בשביל לאחד תיקיות, להוסיף סמלים ליד הקבצים. גודלי קבוץ המפתח מאוד מקוריים. גרף שמראה מקום בפנוי בכרטיס...
עזוב.. העקיצות שלך ממש לא במקום...
ציטוט:

אם יש כבר אובייקט שעובד טוב אין צורך להמציא את הגלגל...
ציטוט:
* התוכנה היחידה שמאפשרת צפייה בתמונות מהכרטיס. בלי להעתיק אותם.

וואלה זה מקורי.
ציטוט:

לא בדיוק נכון...
ציטוט:
* התוכנה היחידה שמאפשרת העברת קבצים גם דרך הUSB (או בלוטוט מהמחשב) וגם דרך כרטיס זיכרון.

יש לך באגים רבים באיחוד/ביטול איחוד תיקיות... הקבצים עוברים מתיקיה לתיקיה שלא לצורך. אם תרצה אני ירחיב ויסביר לך איך לתקן את זה...
ישן 16-03-2007, 18:53

בתגובה להודעה מספר 171 שנכתבה על ידי SAAM007 שמתחילה ב "מזל טוב... אתה מתקדם.. אני..."

ציטוט:
מזל טוב... אתה מתקדם.. אני רואה ששיפרת את הגרפיקה... הגיע הזמן...

מקורי מאוד לעשות תפריט ימני בשביל לאחד תיקיות, להוסיף סמלים ליד הקבצים. גודלי קבוץ המפתח מאוד מקוריים. גרף שמראה מקום בפנוי בכרטיס...
עזוב.. העקיצות שלך ממש לא במקום...

אם יש כבר אובייקט שעובד טוב אין צורך להמציא את הגלגל...

וואלה זה מקורי.

לא בדיוק נכון...

יש לך באגים רבים באיחוד/ביטול איחוד תיקיות... הקבצים עוברים מתיקיה לתיקיה שלא לצורך. אם
תרצה אני ירחיב ויסביר לך איך לתקן את זה...

צר לי לאכזב אותך.
אני בתוכנה שלי .. לא מנתח תוכנות אחרות.. (אהמ אהמ.. שים לב מה התגובה שלך מוכיחה לגביך)..
התוכנה שלי נבנתה עצמאית.
הגירסה הזו קיימת, במיוחד מה שציינת .. עוד לפני שאחרים ניסו להשתמש בדברים דומים.
.
התוכנה שלי בא למשתמש הפשוט.. זה שלא צריך לדעת יותר מידי.. זה שלא צריך תמיכה בפורום .. התוכנה שלי דואגת להכל.
היצירה של המפתח בכרטיס לא לוקחת יותר משניה. כי היא לא יוצרת מפתח בצורה פרמיטיבית אלא יצירתית.
.
ועוד משהו. .התוכנה הזו.. זו התוכנה שלא משתמשת ב"עיצוב" כיתרון.... קופסא צבעונית.. לא אומר שהתוכן טוב.. זו היא שיטת שיווק של קרונספלקס..
.
מעניין מה יהיה בגירסה החדשה שלך... תגנוב שוב את המפתח מתוכנות מתחרות? ותהיה תלוי בתוכנות אחרות? או שתעתיק דברים אחרים מתוכנות אחרות.?
.
ישן 16-03-2007, 20:44

בתגובה להודעה מספר 179 שנכתבה על ידי Akuma שמתחילה ב "בצער רב וביגון אני מודיע על מותו בטרם עת של כרטיס הזיכרון שלי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Akuma
עם כל הצער שבדבר...
ואולי מישהו יוכל לעזור לי...

יש לי כרטיס זכרון 512 של סאן דיסק והיום כשהעברתי קובץ לכרטיס דרך המתאם (לא לפלאפון) ואז באתי לחבר אותו לפלאפון הוא לא זיהה לי אותו בכלל. היה בחלק העליון של המסך סימן של כרטיס הרחבה הוא אומר לי שהוא לא קיים (הפירמוט דרך המכשיר גם כן לא עבד). ניסיתי לחבר את הכרטיס עם המתאם למחשב שוב אבל הוא לא קרא אותו יותר.
ד"א השתמשתי עם התכנה של יוסי...

אין לי מושג איך זה קרה אבל זה ממש ממש מעצבן.
זה קרה לעוד מישהו? יש למישהו רעיון מה אפשר לעשות?

בתודה מראש, עמרי

כשאתה מחבר אותו למחשב
אתה רואה אותו ב"מחשב שלי" ככונן ?
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:00

הדף נוצר ב 0.28 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר