לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-03-2008, 22:55
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
צבאי הדרך שבה הנער הבדואי מצא את מותו בצאלים אתמול

כולם יודעים שהבדואים גונבים פרטי ציוד, מנעלים ונפלים משטחי האש (אשכול בנושא). מה שעוד לא הכרתי זה שהם גונבים גם את הקליעים של פגזי הח"ש.
כדי לגנוב את המנעלים הם נכנסים לתוך שטחי האש המרות תוך כדי ירי טנקים. כדי לגנוב את הקלעים...

אתמול בסטריפ "מרקוף" בזמן שטנקים מגדוד מילואים מסויים תירגלו תרגילי מחלקה עמד הנער הבדואי מאחורי מטרת טנק פטון וחיכה לפגיעות. הרעיון הוא שעומדים ליד המטרה וצופים את נקודת נפילת הקלע, אחרי שהאוסף מזהה בערך את הנקודה שבה הקלע התחפר באדמה הוא נוסע לשם במהירות, מפעיל גלאי מתכות ואוסף את הקלע אל הטרקטורון שלו. הבחור הזה לא הספיק לראות את הפגיעה.
פגז מסוג חץ 7 חדר את המטרה שמאחוריה עמד המנוח מצד לצד והמשיך במעופו דרך הברך של הגנב כשהוא מנקב בה חור גדול אך לא קוטע אותה (יש סימני מהסנפירים). חבריו של הנער העלו אותו במהירות על טרקטורון הסיעו אותו כקילומטר ונטשו אותו מדמם בשטח. הוא נמצא לאחר כמה דקות, טופל ע"י התאג"ד והוסק להמשך טיפול בביה"ח סורוקה.
כמובן שמאד קשה להציל אחרי פגיעה שכזו, בטח כשעובר זמן עד להנחת ח.ע.
בהתחלה לא היה ברור כיצד הוא נפגע. העובדות התבררו רק אחרי שמאחורי המטרה נמצא גלאי המתכות ושלולית דם גדולה.

לא מזמן עסקנו בשאלה מה ניתן להפיק מקלעי ח"ש? ולאיזו מטרה המורדים בעירק אוספים אותם? הועלתה אז סברה שהמטרה היא מיצוי של מתכות כבדות (ורעילות) מהקלעים. בשונה מהקלעים המזרחיים עליהם דנו באותו אשכול בקלעים הצה"ליים יש: טונגסטן, קובלט וDU.
מה עושים עם זה? למי מוכרים? מי הזמין את הגניבה?
כל אלו שאלות שאני לא יודע לענות עליהן. אבל, אלו שאלות טובות שאני מקווה שיש מי שיתן עליהן את התשובה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-03-2008, 23:30
  Elad E Elad E אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "הדרך שבה הנער הבדואי מצא את מותו בצאלים אתמול"

לא הבנתי מהכתוב בהודעה שלך מה אירע להרוג ומה לפצוע קל.

ההרוג נפצע ברגל ומת מאיבוד דם? אם כן אז ממה נפגע הפצוע קל?

לגבי גניבת הקליעים של פגזי הח"ש - באימונים בטוח לא יורים את הפגזים הכי מתקדמים של צה"ל ובמילא לא קיים מענה טכנולוגי מוכח להתמודדות עם פגזי ח"ש כיום.
אם זאת אני לא אתפלא אם הקליעים עצמם מגיעים בסופו של דבר לידי מהנדסים סובייטים/סינים/צפון קוריאנים/סוריים/איראנים למטרות העתקת הטכנולוגיה ופיתוח אמצעים עתידיים להתמודדות עם פגיעת הפגזים.
בדיוק מהסיבה הזאת אני חושב שלחיילי צה"ל צריכה להינתן הסמכות לעצור אדם המסתובב בשטח צבאי סגור גם בלב הארץ ובמידה ומתנגד למעצר אף לפתוח באש.
למיטב זכרוני נכתב פה ע"י אחד מחברי הפורום שהאורניום שמשמש בפגזי הח"ש הינו איזוטופ שלא ניתן להשתמש בו להפקת חימוש גרעיני.
אם זאת אני מניח שמאחר ומדובר בחומר קורן ניתן בהחלט להשתמש בו להפקת פצצה "מלוכלכת".

כהערת אגב - אין בי טיפת חמלה לבחור שנהרג או לבחור שנפצע, צריכים לתפוס את החבורה הזאת, לחקור אותה ולאסור אותה למן יראו וייראו ולהתחיל להגן על האזרחים הישרים ולא על העבריינים החתרנים שידם בכל סוג פשיעה קיים והם קבלניהם של ארגוני טרור ומדינות אויב.

נערך לאחרונה ע"י Elad E בתאריך 26-03-2008 בשעה 23:32.
ישן 27-03-2008, 11:27
  i640 i640 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.07
הציונים , גזענים או לא?
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Elad E שמתחילה ב "[font=Verdana]לא הבנתי מהכתוב..."

קוד:
"
קוד PHP:
 כהערת אגב אין בי טיפת חמלה לבחור שנהרג או לבחור שנפצעצריכים לתפוס את החבורה הזאתלחקור אותה ולאסור אותה למן יראו וייראו ולהתחיל להגן על האזרחים הישרים ולא על העבריינים החתרנים שידם בכל סוג פשיעה קיים והם קבלניהם של ארגוני טרור ומדינות אויב""הסגת גבול.גניבת רכוש צה"ליסיכון חיי אדםיש עוד הרבה עבירות כולל פגיעה בסודות מדינהיש גבול להתממות של הבדווים. האמת, הם נמאסו עליי" 

לא יאומן!
איזו גזענות קולוניאלית ומגעילה.
האם הילדים האוספים את התרמילים עושים זאת כדי לרגל? לגנוב? לפגוע בסודות המדינה......?
הסגנון של "לתפוס את החבורה הזו" או "אין בי חמלה לבחור שנהרג או נפצע" , מזכיר סגנונות אפלים של מוסוליני אולי?
elad , לעניות דעתי אין לך מקום בפורום כזה או אחר.
אני מניח שתתאים כנותן עצות בצפון קוריאה.
מה דעתך שנטפל קודם בכל הכח בפדופילים , בהורים מתעללים , ברוצחים , ברוצחים על הכבישים , ברוצחים על מקום חנייה ועוד ועוד.
אתה (ולא רק אתה) שופטים קבוצה שמדינת ישראל הזניחה ולא טיפלה שנים רבות וזו הרי התוצאה.
ידוע לכם כי הממשלה אשרה תקציב של מיליארד ש"ח לשנים הקרובות לטיפול בעולים מאתיופיה ע"מ לפתור את בעית הקליטה. לא לבדואים
ידוע לכם כי חוות הבודדים בנגב הוקמו כדי לחסום בפני הבדואים שליטה על אזורים? אפשר לחשוב אילו אזורים!
כל אחד שיסתכל סביבו ובבני בייתו ועמו לפני שהוא "מוחק" אנשים שפשעם היחיד (במקרה זה) הוא כניסה לשטח אש.
לגבי ביטוח לאומי , הסתכלו סביבכם ולא תאמינו כמה זייפנים ורמאים מקבלים קצבאות ביטוח לאומי ונכות משרד הביטחון.
בושו לכם!
ישן 27-03-2008, 05:22
  צופה ורואה צופה ורואה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.10.07
תופעה מדאיגה שמעלה הרבה מאוד סימני שאלה
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי סירפד שמתחילה ב "אתה מבלבל"

אם המורדים בעירק מצאו שימוש לחודנים קינטיים ייתכן שגם הפלשתינים ירצו להשיג כאלו חודרנים לאותו שימוש, מעניין מאוד מהו.
קיימת סבירות גבוהה שהחודרנים האלו עושים את דרכם לשטחים, גם אני לא הייתי פוסל את האפשרות של הזמנה ע"י גורמי מודיעין זרים שמעוניינים ללמוד על החודרנים הישראלים כמו הסורים.

הכל מקרה ההתמקדות בחודרנים עד כדי סיכון חיים, בהתחשב בעובדה שמדובר במתכת קשה מאוד לעיבוד ובכך שיש הרבה מקורות שונים למתכות אחרות, קלות יותר לעיבוד אמור להדליק הרבה מאוד נורות אדומות.

לדעתי התופעה הספציפית הזאת (בהקשר של איסוף חודרנים) צריכה להחקר לעומק ע"י השב"כ.

(ויליאם רארף אינג')
גם כאשר יגור זאב עם כבש-אני לא מציע שנהיה הכבש.
(אלוף מיל' עוזי דיין)

ישן 27-03-2008, 21:32
  tamido tamido אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.06
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Elad E שמתחילה ב "התכוונתי בדיוק למה שכתבתי -..."

אין צורך לערב את דעותיי הפוליטיות, הן אינן מתקרבות למה שאתה חושב.

מילא אם תגובה קודמת שלך לא הייתה מטובלת בנימה פשיסטית גזענית כנגד ערבים הייתי מחמת הספק מאמין לדבריך הנוכחיים. מעניין אותי אם היית מגיב באותו שצף קצף על המתנחל מחברון שתקף היום את מג"ד גדוד 50, והיית תובע דין וחשבון עמו באותו אופן באם התוקף היה בן דוד.

אין זו הפעם הראשונה שבדואים גונבים מתכות, חומרי נפץ וכו' משטחי אש, ולא פעם שהם נהרגים תוך כדי נסיון. צה"ל לא שינה או התאים את פעילותיו ואימוניו בשל זאת, ולבטח גם עתה לא יעשה זאת.

מכאן ועד לאחל לנער מוות, כאשר ברור שאם יחיה יצטרך לחיות עם נכות קשה (שלא לומר לחזור לחיק השבט ביודעו שננטש ע"י משפחתו/חבריו) צריך להיות אדם מריר מאד.
ישן 27-03-2008, 10:44
  lior432 lior432 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.07
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי noamlaw שמתחילה ב "הסגת גבול. גניבת רכוש..."

יקירי...לא נדוש בזה שוב...אבל אם אני זורק טלוויזיה לרחוב ומישהו לוקח אותה, האם זו גניבה? או מציאה?

גניבה וחזקת הרכוש נבחנות בין היתר בעד כמה הטוען לבעלות על הנכס הראה בעלות עליו.אתה לא יכול להשאיר טלוויזיה זרוקה ברחוב ואז לומר גנבו לי.
הצבא לא דואג לאיסוף הפריטים האלו, וכל עוד הם לא מוגדרים כאמצעי לחימה אין סמכות חוקית לעצור את מי שאוסף אותם.

בכלל, הסגת גבול היא פלילית רק אם היא מלווה בכוונה לעבור עבירה אחרת.
עבירת הסגת גבול יכולה להתבצע כלפי נכס ספציפי.

הצבא צריך להוכיח בלעדיות על הנכס ולא נשכח שבלעדיות יכולה להיות מוכחת דה פקטו. מבחינה משפטית, יכול להיווצר מצב שהבדואים, כיוון שהם בפועל חיים בשטחים האלו, יוכרו כבעליהם. (לא סביר, אבל אני מניח שאף אחד לא ירצה לקחת את הסיכון הזה)
ישן 27-03-2008, 11:51
  noamlaw noamlaw אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.08.06
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי lior432 שמתחילה ב "איזה חוק בדיוק?"

תקנות שע"ח 1948.
צאלים היא שטח אש מוכרז מכח הכרזת המפקד הצבאי באזור השואב כוחו מכח תקנות שע"ח.
במסגרת זו מפרץ אילת כולו בכלל נמל צבאי למשל.
ורוב שטחי מדינת ישראל הינם שטחים שניתן להחיל עליהם את תקנות שע"ח במיידי.
בוודאי כשמודובר בשטחי אש מוכרזים, משולטים, וממופים.
מה זו ההתממות הזו? בחייך.
בסיני היו לנו בעיות איתם, ובאמת אז עקפנו נטיעות שלהם ומאהלים, אבל זכורים לימקרים בהם ניתנה להם הוראה לצאת תוך שעה משטח אש והיו כאלה שלא יצאו והכוחות פתחו באש ונעו קדימה כשהם נזהרים לא לפגוע.
אבל, יש צד שני גם. הבדווים היו מותחים לנו חוטי ברזל בגובה הראש לנוסיעה בג'יפ פתוח בתוך ודאיות ומעברים צרים / הכרחיים. אהבה גדולה לא הייתה שם.

ישן 27-03-2008, 14:46
  YGH YGH אינו מחובר  
יגיל הנקין. ד"ר להיסטוריה צבאית, חוקר במחלקת היסטוריה של צה"ל

חבר מתאריך: 16.02.04
ליאור, אני נכנס לחצר שלך. לוקח גרוטאות. האם זה חוקי בעיניך?
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי lior432 שמתחילה ב "הכל טוב ויפה...אבל תמצא לי..."

מוצדק? פלילי?

(ואגב, אני תמה מה בדיוק הטיעון שלך מתמודד עם אלה שטוענים שהמדינה לא עושה כלום נגד הבדואים משיקולים לא ענייניים. 'תמצא לי תובע' איננו טיעון נגד).

המדריך לשביל ישראל, מאת יגיל הנקין ויעקב סער. מהדורה רביעית, 2020
גלריית התמונות שלי

ישן 27-03-2008, 14:47
  צ'ומפי צ'ומפי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.07
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי lior432 שמתחילה ב "הכל טוב ויפה...אבל תמצא לי..."

כניסה לשטח אש היא בדרך כלל פעולה הנלווית למטרה מסויימת כגון גניבת אמל"ח, איסוף ברזל, תצפית על אימוני צה"ל או טיול בשטח.
מדיניות העמדה לדין נקבעת לפי הנסיבות. אם המדובר בטייל מזדמן ברמת הגולן, אשר נכנס בטעות/שלא בטעות לשטח אש, המדיניות המשפטית הראויה תהא לא להעמיד אותו לדין על אף כי ביצע עבירה לפי חוק העונשין. גם אם תיפתח חקירה פלילית בענין, התיק יסגר מחוסר ענין לציבור.

לא כך הדבר במקרה של מכת מדינה, בדואים הנכנסים לשטחי אש למטרת גניבה, (כן גניבה, כי הציוד שבשטח שייך לצה"ל), או למטרת איסוף שלדי רק"ם, או לאיסוף מידע וכו'
במקרים כאמור, המדיניות המשפטית הראויה תהא להעמיד לדין על כל עבירה, גם אם מדובר בכניסה לשטח אש בלבד וגם אם הם טרם הספיקו לממש את מטרת הכניסה לשטח האש.
הבעיה היא שהמשטרה ורשויות התביעה חסרי חוט שדרה, מפחדים להתמודד עם הבדואים ולא מקצים משאבים מתאימים לטיפול בבעיה.
ישן 27-03-2008, 15:38
  lior432 lior432 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.07
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי צ'ומפי שמתחילה ב "[font=Verdana]כניסה לשטח אש..."

שוב פעם...זה לא משנה איך אתה רואה את זה, הפרקליטות לא תעמיד לדין על עבירות על פי תקנות שעת חירום כל עוד הממשלה לא הכריזה על שעת חירום.

תכתוב ליועמ"ש אם זה בא לך טוב.

המשטרה לא חסרת חוט שדרה היא פשוט לא מטפלת במקרים שהם לא פליליים.

למה לא מעמידים לדין על עבירות שע"ח ברגע שאין שע"ח?

כי אף שופט לא ירשיע רק על פיהן כל עוד לא הוכרזה שעת חירום ע"י הממשלה.

כל סניגור שאתמול סיים בית ספר למשפטים יטען שכוונת המחוקק בתקנות אלו הנה להפעילן בשעת חירום ולא על בסיס קבוע.
אין שופט שלא יקבל את הטענה הזו בעבירות מסוג זה. אתה תקבל מצב של חקיקה שיפוטית מחייבת גם במקרים חריגים וחמורים שלגביהן אולי כן תשקל העמדה לדין ע"פ התקנות האלו. זה בדיוק הסנריו שהמדינה רוצה להימנע ממנה.

נערך לאחרונה ע"י lior432 בתאריך 27-03-2008 בשעה 15:45.
ישן 27-03-2008, 16:47
  YGH YGH אינו מחובר  

בדיוק.
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי lior432 שמתחילה ב "בדיוק- אתה רוצה ביטול דה פקטו..."

מאריכים את מצב החירום הזה כל כמה זמן, והמאמצים לבטל אותו נכשלו. אתה מתכוון לומר לי שלהחלטות הממשלה האלה אין שום תוקף משפטי, למרות שבג"ץ קבע אחרת לא פעם?

(אגב, תקנות כלי יריה הן חלק מהתקנות לשעת חירום. שאחזיק נשק בלי רשיון ואז אביא אותך כראיה לכך שמותר?

גלריית התמונות שלי

ישן 27-03-2008, 20:54
  YGH YGH אינו מחובר  

שוב:
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי lior432 שמתחילה ב "אני רוצה לומר שבית משפט יכול..."

1. *יש* הכרזה על מצב חירום. אחת לכמה זמן מאשרים את זה שוב - זה לא כאילו לא דנו בעניין מאז קום המדינה.
2. שום בית משפט לא יעשה את זה, כי הכמות הכללית של דברים שיתאפשרו - למשל, החזקת נשק בלי רשיון - לא בדיוק תשמח את מערכת המשפט. כבר הטילו כמה הגבלות על יישומי מצב החירום, אבל בהחלט לא את ההגבלה הזו.
3. אם בית משפט יעשה משהו, נדון בזה אז. לומר על סמך מה שבית המשפט *יכול* לעשות - זה לא נראה לי הגיוני, או חוקי.

גלריית התמונות שלי

ישן 27-03-2008, 21:14
צלמית המשתמש של NehemiaG
  NehemiaG NehemiaG אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.03.07
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי lior432 שמתחילה ב "לא רציתי לכתוב את זה לפני..."

קישור לפסיקה:
http://64.233.183.104/search?q=cach...lient=firefox-a

הפסיקה מעניינת, ולמרות שהנושא שעליו הוגש הבג"צ הוא מנהלי למדי, מדברים שם על "השימוש הראוי בתקנות לשעת חירום". שווה קריאה לכולם, ותודה לליאור..

ליאור, נראה לי, בלי להיות משפטן בתחפושת, שהדיון יהיה שונה כשעל הפרק סוגיות בעלות אופי בטחוני יותר.
בשורה התחתונה, הביקורת היא על כך שבמקום לחוקק חוק מסודר, השתמשו בתקנות לשעת חירום.

לצורך העניין, הנושא המדובר עומד בעליל בגדרים של סכנה לפגיעה בבטחון הציבור.
"ח"י הממשלה קובע בס' 59 את המטרות לשמן ניתן לתקן תקנות שעת חירום: "להגן על המדינה, בטחון הציבור וקיום האספקה והשירותים החיוניים". אין הכוונה רק למצבים של איום על קיום המדינה וחוסנה."

נערך לאחרונה ע"י NehemiaG בתאריך 27-03-2008 בשעה 21:27.
ישן 27-03-2008, 16:35
  צ'ומפי צ'ומפי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.07
השוטר ליאור, אתה יודע מה משותף לכל החוקים להלן?
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי lior432 שמתחילה ב "שוב פעם...זה לא משנה איך אתה..."

פקודה להארכת תוקף תקנות שעת חירום (יציאה לחו"ל); חוק להארכת תוקף תקנות שעת חירום (פיקוח על כלי שיט); חוק למניעת הסתננות; חוק רישום ציוד וגיוסו לצה"ל; פקודת האוניות (הגבלת העברתן ומשכונן); חוק סמכויות שעת חירום (מעצרים); חוק סמכויות חיפוש בשעת חירום; פקודת מניעת טרור; חוק הפיקוח על מצרכים ושירותים; חוק הסדר תפיסת מקרקעים בשעת חירום. וגם - חוק איסור אפיית לילה; חוק כלי ירייה; פקודת הפטנטים והמדגמים ועוד

כולם יבוטלו (באופן מלא או סעיפים שלהם) במקרה והתקש"ח (תקנות לשעת חירום) לא יהיו בתוקף.

מכיר את המערכון של הגשש "המכונית המגוייסת"? - נכון, זה מהתקש"ח. אם יש לך ג'יפ (עדיף לנד קרוזר עם איבזור מלא), המדינה יכולה לקחת אותו לשימושה בנסיבות מסוימות.
ישן 27-03-2008, 10:12
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי noamlaw שמתחילה ב "הגיע הזמן כבר שמשטרת ישראל"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי noamlaw
תזיז ת...ותגיע לשטח.
חובה לעצור את כל הבדווים שמסתובבים שם ולהכניס אותם לכלא על הסגת גבול.
להחרים להם כלי רכב ולמכור אותם בהוצל"פ.
ולרדת לחייהם כך שהם לא יגיעו לשם.
ומי שמגיע ונפגע - על אחריותו שגרוש לא יקבל בבית משפט.
הגיע הזמן לעשות שם סדר.
גבי, אתה שומע?

נו נועם, וזאת הבעיה הפלילית הכי גדולה במדינה שבזכותה נעניק עונשים כאלה? לא גנבות אלימות של קשישים, אונס ורצח אלא בדווים שמסתובבים בשטחי אש הם אלו שצריכים עונשים מיוחדים?

העסק הרבה יותר מורכב ממה שאתם מציגים, הבדווים הללו הסתובבו בנגב כשסבא שלך עדיין היה בפולניה..ועכשיו מגיע הקאובוי מפולין ומודיע לאינדיאנים המקומיים שאסור להם להסתובב שם יותר ומשוכנע גם שהצדק איתו........הקולוניאליזם הזה יעלה (וכבר עולה) לנו הרבה מאוד ובוודאי שלא תמיד צודק, זה מתחיל בהערות מוצדקת לגבי גניבת חימוש ממטווחים סגורים...אבל ממשיך לדרישות לפנות בדווים שנמצאים ליד כבישים כי הגמלים שלהם מסוכנים לנהגים..למיטב זכרוני הגמלים היו שם הרבה לפני המכוניות.......

ישן 27-03-2008, 10:35
  noamlaw noamlaw אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.08.06
בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[QUOTE=noamlaw]תזיז ת...ותגיע..."

לצערי הויכוח מי היה כאן קודם לא תורם דבר לפתרון הבעייה.
שטח אש - מכח חוקי המדינה מוגדר כאיזור סגור ויש אם כך חובה חוקית על הבדווי וכל אדם אחר..לא להכנס לשם בכלל.
וכן, הקאובוי הגיע ויעשה סדר. אם בארה"ב הכניסו לשמורות אז גם כאן אפשר קצת סדר לא דורש שמורות כמו בארה"ב הנאורה בת בריתנו.
שוב, הם די נמאסו עם החוצפה שלהם ואני תקווה כי כשיגיע היום והם יתבעו 'פיצויים' על פגיעות בשטח אש הם יקבלו נאדה. וכן, צריך להחרים להם את הטרקטורונים ורכבי 4X4 ולמכור לכל המרבה במחיר.
לפגוע בהם בכיס. עם כל החמלה שיש בי לכ אדם - שאזרח המדינה יתנהג כמו שצריך, מה אני מסתובב בתע"ש ומלקט תרמילים? ככה סתם כי בא לי למכור נחושת???

ישן 27-03-2008, 10:44
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
תגובה גזענית
בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[QUOTE=noamlaw]תזיז ת...ותגיע..."

"בדואי=מדבר=בדואי=מדבר".

חביבי: הבדואים "כשסבא שלי היה בפולניה" לא הסתובבו בשבטה, לא ברמת נפחא ולא בחולות חלוצה. לא על גמלים ולא ברגל.

תפסיק לחפש איפה מקומך בסקאלה הפוליטית ולנסח תשובות בהתאם.

הסבא שלי מפולניה, אגב, אחראי לכך שלבדואים האלה יש אחוזי השרדות של ילדים עד גיל 3 ברמה של מעל 25%, הוא אחראי לכך שיש להם מספיק מים להתקיים ולהאכיל את הגמלים שלהם, שמסתובבים ליד הכבישים.

שיחזירו לי את הרפואה, המים (שבאים מהצפון, היכן שאין בדואים), המזון שיכול לפרנס יותר מ 20 אלף איש, ואני מבטיח שלא להתערב באיפה מותר להם להסתובבף מצידי שיסותובבו גם בחולות רחובות בנגב, לשם מעולם לא הגיעו.

סבא שלך יכול לחזור לפולניה בינתים.

ישן 27-03-2008, 15:25
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "תגובה גזענית"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי g.l.s.h
"בדואי=מדבר=בדואי=מדבר".

חביבי: הבדואים "כשסבא שלי היה בפולניה" לא הסתובבו בשבטה, לא ברמת נפחא ולא בחולות חלוצה. לא על גמלים ולא ברגל.

תפסיק לחפש איפה מקומך בסקאלה הפוליטית ולנסח תשובות בהתאם.

הסבא שלי מפולניה, אגב, אחראי לכך שלבדואים האלה יש אחוזי השרדות של ילדים עד גיל 3 ברמה של מעל 25%, הוא אחראי לכך שיש להם מספיק מים להתקיים ולהאכיל את הגמלים שלהם, שמסתובבים ליד הכבישים.

שיחזירו לי את הרפואה, המים (שבאים מהצפון, היכן שאין בדואים), המזון שיכול לפרנס יותר מ 20 אלף איש, ואני מבטיח שלא להתערב באיפה מותר להם להסתובבף מצידי שיסותובבו גם בחולות רחובות בנגב, לשם מעולם לא הגיעו.

סבא שלך יכול לחזור לפולניה בינתים.

אין צורך להתאים תאוריות פסיכולוגיות שאינן במקום...איןכאן קשר לסקאלה פוליטית......התגובות כאן היו מוקצנות לחלוטין, והסיבה היחידה שאני יכול לראות היא שזה לא "משלנו" החברה האלה....מי היה מעז לבקש עונשים כפי שהוציאו כאן לחבורה של נערים יהודים מן הישוב שסרחה, אם כבר מדברים על מפה פוליטית.
כל התגובות שזהו "החוק" אינן אינטיליגנטיות מספיק בעיני...זה בדיוק קולוניאליזם, קודם היו המתייבשים ואחר כך אנחנו הבאנו להם את החוק הנאור, והפלא ופלא- הם לא מקיימים אותו, בואו נעניש אותם!!...
זה לא עובד ככה, זה הרבה יותר מורכב....
לגבי הטיעון שלך שהם לא באמת היו שם כל השנים...זה בהחלט רלוונטי וטיעון טוב..אני קראתי אחרת, אנסה למצוא את הקישור בעניין.
אמיל.

ישן 27-03-2008, 15:40
צלמית המשתמש של Gilgamesh
  Gilgamesh Gilgamesh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "..."

אם חוק אינו אינטלגנטי בעינך, כנראה שאתה אנרכיסט.
הבה נבדוק את הזוית האנרכיסטית. בעינך אין חוק ואין רכוש פרטי. ניסית פעם לקחת דבר מבדואי בלי לשאול או לשלם? הייתי מת לראות את תוצאות הניסוי ההוא.

התרומה הגדולה של היהודות לעולם, היא עליונות החוק והצדק. אפילו מלכים יהודיים כפופים לחוק (שזה חידוש אדיר). הדרך לאנרכיזם יהודי ("בימים ההם אין מלך בישראל") היא ציות לחוק ולצדק ("איש כטוב בעיניו יעשה").

אין חברה בלי חוק, ושילטון החוק פירושו לאיש אין פטורים ממנו.
חוק אחד ליהודים וחוק אחר לבדואים הוא תמצית הגדרת הגזענות הממסדית. אני מתבייש שגזען כמוך מסתובב בינינו.

הבדואים יסתובבו איפה שנרשה להם, כי אנחנו בעלי הבית והמדינה הזו על אדמותיה היא שלנו וללא אישורינו היא לא של אף אחד אחר. אנחנו מחוקקים את החוקים. יש להם אפשרות פעולה דמוקרטית לשינוי החוקים. אלא שזה לא מעניין אותם. דמוקרטיה איננה איסלמית בעיניהם.

נערך לאחרונה ע"י Gilgamesh בתאריך 27-03-2008 בשעה 15:48.
ישן 27-03-2008, 10:53
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
הבדואים חיו בעקרון צפונית לקו משאבי שדה-חלוצה-באר אסנת
בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי דוד שמואל שמתחילה ב "הבדואים היו בנגב מזמן, אבל..."

(ביר עסלוג'-ביר חלאסה-ביר אסעני). דרומית לשם זמינות מים נמוכה במיוחד וכושר נשיאה נמוך עד אפסי של השטח למרעה/חקלאות ספוראדית, לא אפשרו מחיה שלהם. בני האדם החרונים שחיו דרומית לשם היו דווקא יושבי קבע נתמכי שלטון (מין נחלאווים) שנעלמו מאה שנה אחרי כיבוש האיסלאם. אפשר לראות את הנגב כארץ ללא בעלים, או את הבדואים כקולוניאליסטים המשתלטים עליו: תלוי איפה אתה רוצה להעמיד את עצמך. להגדיר את הנגב (דרומית למשאבי שדה) כשטח בבעלות רוחנית בדואית זו שטות גמורה של עירוניים.

צפונית לאזור משאבים: בבקעת באר שבע, ערד, רמת בקע, נחל חברון, נחל קינה וספר הנגב הצפוני: שם בהחלט יש מקום לעבוד מול הבדואים ולמסד - תוך התחשבות ב"חוק הבדואי" וספיחיו - את ההתיישבות של הבדואים. זהו אכן שטח התיישבות מסורתי של השבטים היושבים שם.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 27-03-2008 בשעה 10:59.
ישן 27-03-2008, 10:56

העסק הרבה יותר פשוט ממה שאתה מציג אותו.
לאף אדם, אין שום הצדקה לעשות פשע כלשהו.
לא נולדה המצוקה בגללה אדם צריך לעבור על החוק. אם יש לערבים בעיה כל כך חמורה עם חוק יהודי, אז שיעיפו למדינות נאורות יותר כמו סעודיה או סוריה. אין להם מה לעשות פה.
אם הם בוחרים להיות כאן, אז שהם יתיישרו לפי המנהגים שלנו במדינה שלנו, ולא להיפך.
בשביל מה יש לנו מדינה, כדי שאחרים יקבעו לנו את החוקים אם בחקיקה ואם במעשה?

כאשר אנחנו מדברים בפורומים על הבעיה עם המוסדות, אנחנו נוטים לפעמים לשכוח שיש למוסדות האלו תומכים עיוורים, שמסיבה כלשהי כגון הכחשה, אופנה או סתם בורות, מבינים לליבו של כל פורע חוק באשר הוא.
הצרה היא, שחבר'ה כאלה הורסים לי ולאחרים את איכות החיים, הורסים לי את הבטחון האישי. וכאשר אפגע באופן אישי מהיעדר החוק אני מבטיח לכם לאבד את מזגי הנוח.

מדברים על זכויות וחובות של מיעוט לאומי ("זכור כי גר היית בארץ מצריים"). תמיד עושים את ההשוואה בין ערבים בישראל לבין יהודים באירופה. אז בואו שוב נעשה את ההשוואה: מה הייתה מידת המעורבות היחסית לאוכלוסיה, של יהודים בפשיעה באירופה?

תרומת היהודים לחברה באירופה הייתה הגבוהה ביותר באופן יחסי לאוכלוסיה בעולם, אי פעם.
נאמנות למולדת, במלחמה"ע I, יהודים קמו לרצוח יהודים אחרים בשם הפטריוטיות המזוייפת באירופה. ופחות מ-30 שנים מאוחר יותר נזרקו לבורות הרצח כשהמדליות שהרוויחו עליהם.

ערבים לא נאמנים למדינה, ולעולם לא נתנהג כלפיהם כפי שהאירופאים מתנהגים כלפינו. אך גם התרפסות והתבטלות עצמית אינה במקום. אם צדק הוא ערך, אז צריך לקחת אותו עד הסוף, עים כולם ללא הבדל דת לאום או מין.

נערך לאחרונה ע"י Gilgamesh בתאריך 27-03-2008 בשעה 11:09.
ישן 27-03-2008, 11:52
  i640 i640 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.07
אנחנו גזענים?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "הדרך שבה הנער הבדואי מצא את מותו בצאלים אתמול"

לא יאומן!
האם הילדים האוספים את התרמילים עושים זאת כדי לרגל? לגנוב? לפגוע בסודות המדינה......?
הסגנון של "לתפוס את החבורה הזו" או "אין בי חמלה לבחור שנהרג או נפצע" , מזכיר סגנונות אפלים של מוסוליני אולי?
מה דעתך שנטפל קודם בכל הכח בפדופילים , בהורים מתעללים , ברוצחים , ברוצחים על הכבישים , ברוצחים על מקום חנייה ועוד ועוד.
אתה (ולא רק אתה) שופטים קבוצה שמדינת ישראל הזניחה ולא טיפלה שנים רבות וזו הרי התוצאה.
ידוע לכם כי הממשלה אשרה תקציב של מיליארד ש"ח לשנים הקרובות לטיפול בעולים מאתיופיה ע"מ לפתור את בעית הקליטה. לא לבדואים
ידוע לכם כי חוות הבודדים בנגב הוקמו כדי לחסום בפני הבדואים שליטה על אזורים? אפשר לחשוב אילו אזורים!
כל אחד שיסתכל סביבו ובבני בייתו ועמו לפני שהוא "מוחק" אנשים שפשעם היחיד (במקרה זה) הוא כניסה לשטח אש.
לגבי ביטוח לאומי , הסתכלו סביבכם ולא תאמינו כמה זייפנים ורמאים מקבלים קצבאות ביטוח לאומי ונכות משרד הביטחון.
בושו לכם!

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ישן 27-03-2008, 14:24
  Elad E Elad E אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.05
בתגובה להודעה מספר 80 שנכתבה על ידי i640 שמתחילה ב "אנחנו גזענים?"

i640, לא ברור לי אם אתה כתבת את התגובה הזאת או שאתה מצטט מישהו אחר.
בכל מקרה אני ממליץ לכותב השורות להתיישב לכמה דקות ולשתות מים קרים.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי i640
לא יאומן!

אין לי גם חמלה לפושעים יהודיים ואני מצדד בחקיקת חוקי מבצר במדינת ישראל אבל אם אתה כבר מתעקש אולי תוכל להסביר לי מדוע לא שומעים כל יום על יהודי שחוטף נשים ומחזיק אותן כשפחות בביתו, גונב רכבים באופן שיטתי, מסתנן ומטייל בבסיסי צה"ל, גונב ציוד צבאי ורכוש מדינה, דורס למוות שוטרים, גונב תמרורים, מבריח סמים ונשק ונוהג ללא רישיון?
אז אני מניח שאני גזען בגלל שאני מציין את העובדה שהם מעורבים בהרבה יותר מקרי פשיעה ובדרגות פשיעה חמורות יותר משאר האוכלוסיות בארץ באופן יחסי לגודלם באוכלוסיה.

אז אני מניח שלפי ההגיון שלך מדינת חוק זו מדינה בסגנון מוסוליני ומדינה שבה אין חוק היא דמוקרטיה נאורה?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי i640

מה זה קשור? בגלל שהחוק מקל ראש בכל הפושעים לא נתחיל לטפל בסוג אחד עד שיסיימו לטפל בסוג אחר? הגיון של גן חובה.
נושא השרשור הוא הגנבים שנפגעו שלשום בצאלים, אם הנושא היה ידו הרופסת של החוק הייתי מבקר גם את "מדיניות ההבלגה" של החוק ומערכת המשפט כלפי המקרים שציינת אבל, כנראה בגלל שאני גזען צפון קוריאני, אני מרגיש צורך לציין שהמשטרה לא מתקרבת בכלל לכפרים הבדואים ושאין ממש חוק בדרום.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי i640

אז לפי ההגיון שלך אני מניח שצריך לבטל את הקצאת התקציבים לטיפול בעולי אתיופיה כי עדיין לא טיפלו בבדואים?!
סלח לי אבל האתיופים, ועוד קבוצות רבות במדינה - יהודיות ולא יהודיות, סבלו מקיפוח והזנחה מצד הממסד ולא פנו לפשע. אז מה? מי שנדפק יש לו לגיטימציה לעבור על החוק?
אף קבוצה אחרת במדינה לא רואה את עצמה מעל לחוק ובהתחשב בעובדה שהבדואים בסיני עושים בדיוק מה שעושים הבדואים בנגב לא נראה לי שמדובר בנקמה על "גניבת אדמות ע"י האדם הלבן הרשע" כפי שאתה מנסה לצייר.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי i640
בושו לכם!

"פשעם היחיד שנכנסו לשטח אש" - בעיניי זה פשע די חמור וגם מבחינת החוק זהו פשע.
למה לדעתך הם נכנסו לשם?טיול להכרת הארץ?
יש בדואים שמשרתים בצבא ויש בדואים שהם אזרחים שומרי חוק - אלו לא החבר'ה שחטפו ח"ש לפני שלושה ימים בצאלים.

ועוד עצה - תנצור אש בבקשה עם קריאות ה"גזען! גזען!" שלך, בנתיים היחיד פה שעושה הכללות על בסיס גזעי הוא אתה שקובע שכל הבדואים הינם עשוקים וכל היהודים הם קולוניאליסטים.
ישן 27-03-2008, 12:53

בתגובה להודעה מספר 84 שנכתבה על ידי i640 שמתחילה ב "פושעים"

לצערי, נראה שאין לך קצה של מושג ירוק על מה אתה מדבר. אין נישול מאדמות, אלא גזל אדמות מדינה ואדמות פרטיות על ידי בדואים. אם היו יהודים היו עושים מהם הפאשיסטים הכי גדולים.

טיפול רפואי? הם מקבלים את הטיפול הטוב בעולם מבלי שזה עולה להם שקל. הכל על חשבון משלם המיסים. הם לא משלמים מיסים. על הנושא של ריבוי נשים אף אחד לא מדבר. מכל אישה יש כעשרה ילדים, והאישה רשומה כאם חד הורית. תעשייה ע"ח המדינה. על דגלי חמאס וחיזבאללה ברהט אף אחד לא מעיז לדבר. דגלי פת"ח הפכו פתאום לליגיטימיים כאילו היו דגלי ארה"ב או בריטניה ערב משחק כדורגל.

סחר נשים, סמים, נשק וטרור - הכל עבירות שהמדינה מתעלמת מהן כשזה מגיע לבדואים. תנאי המחייה שלהם קשורים לגמרי לתכנון עירוני וגביית מיסים. שני נושאים הפוכים לתרבות הערבית. אבל התרבות הפיאודלית שלהם שולחת אותם לבכות על קיפוח. יהודים "טובים" לימדו אותם את המילה הזו. הם לא מסוגלים לקחת אחריות כלשהי על מעשיהם. סון טסו קרה לזה לחיות ע"ח האויב. הם חיים על חשבוננו מתוך אידואולוגיה איסלמיסטית.

אתה כותב כאילו כל מה שאתה יודע על בדואים מקורו בחוברת תעמולה קמפוסיאלית. מעולם לא ראית או דיברת עם אחד מקרוב.
ברור לי שבכל ימי חייך לא ראית את בי"ח רמב"ם או סורוקה. בחיים לא ביקרת בעיר כמו רהט. אתה לא מודע בכלל לתעשיית זיופי הזהות, תעשיית הנישואים הפיקטיבים... ערבים מכל המזה"ת באים אליינו לקבל טיפולים רפואיים חינם. אפילו מעזה. הם נדחפים לחדרי הניתוח שלנו במקום חולים יהודיים שמשלמים ביטוח רפואי כל חייהם ונדחפים לתאריך עתידי כאשר פחות ערבים ידרשו את הטיפול. יהודים היו לעדיפות אחרונה בארצם שלהם, מפני שאנחנו עושים פחות צרות. אם אותי יידחו לטובת פרזיט, אעשה צרות כמו הפרזיט הכי גדול.

אתה מסתכל על הערבים בריחוק מתנשא של קולוניאליסט בריטי, במקום בראיה נכוחה וקרה. כל מי שמאפשר לדעות הקדומות והרומנטיות שלו נוסח "לורנס איש ערב" לעגל ולבטל את העובדות או המצב האמיתי, כל מי שמערב רגשות פרימיטיבים עם הגיון ריאלי, אז מגיע לו כל מה שהבדואים יעשו לו.

רק בקשה אחת קטנה, אל תגררו אותנו הנורמאליים לתוך העיסה החלמאית שלכם. אני לא רוצה להקריב שום דבר למען הדימוי העצמי "המתקדם" של מישהו אחר. אל תבקרו את הזכות שלנו לביטחון, לחוק וסדר, להגנה עצמית, הזכות לרכוש וכבוד האדם וחירותו. בשום אופן אל תמעיטו בזכויות האדם, הכבוד והחירות שלי ושל כמותי רק מפני שנולדנו יהודים ולא "מגניבים". מפני שגם לי יש זכויות שאני מוכן להרוג כדי לשמור עליהן.

נערך לאחרונה ע"י Gilgamesh בתאריך 27-03-2008 בשעה 13:17.
ישן 27-03-2008, 20:26
  עמי60 עמי60 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.09.05
מסכים עם כל מילה ומוסיף ושואל : עד מתי יימשך הטימטום שלנו ?
בתגובה להודעה מספר 85 שנכתבה על ידי Gilgamesh שמתחילה ב "לצערי, נראה שאין לך קצה של..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Gilgamesh
לצערי, נראה שאין לך קצה של מושג ירוק על מה אתה מדבר. אין נישול מאדמות, אלא גזל אדמות מדינה ואדמות פרטיות על ידי בדואים. אם היו יהודים היו עושים מהם הפאשיסטים הכי גדולים.

טיפול רפואי? הם מקבלים את הטיפול הטוב בעולם מבלי שזה עולה להם שקל. הכל על חשבון משלם המיסים. הם לא משלמים מיסים. על הנושא של ריבוי נשים אף אחד לא מדבר. מכל אישה יש כעשרה ילדים, והאישה רשומה כאם חד הורית. תעשייה ע"ח המדינה. על דגלי חמאס וחיזבאללה ברהט אף אחד לא מעיז לדבר. דגלי פת"ח הפכו פתאום לליגיטימיים כאילו היו דגלי ארה"ב או בריטניה ערב משחק כדורגל.

סחר נשים, סמים, נשק וטרור - הכל עבירות שהמדינה מתעלמת מהן כשזה מגיע לבדואים. תנאי המחייה שלהם קשורים לגמרי לתכנון עירוני וגביית מיסים. שני נושאים הפוכים לתרבות הערבית. אבל התרבות הפיאודלית שלהם שולחת אותם לבכות על קיפוח. יהודים "טובים" לימדו אותם את המילה הזו. הם לא מסוגלים לקחת אחריות כלשהי על מעשיהם. סון טסו קרה לזה לחיות ע"ח האויב. הם חיים על חשבוננו מתוך אידואולוגיה איסלמיסטית.

אתה כותב כאילו כל מה שאתה יודע על בדואים מקורו בחוברת תעמולה קמפוסיאלית. מעולם לא ראית או דיברת עם אחד מקרוב.
ברור לי שבכל ימי חייך לא ראית את בי"ח רמב"ם או סורוקה. בחיים לא ביקרת בעיר כמו רהט. אתה לא מודע בכלל לתעשיית זיופי הזהות, תעשיית הנישואים הפיקטיבים... ערבים מכל המזה"ת באים אליינו לקבל טיפולים רפואיים חינם. אפילו מעזה. הם נדחפים לחדרי הניתוח שלנו במקום חולים יהודיים שמשלמים ביטוח רפואי כל חייהם ונדחפים לתאריך עתידי כאשר פחות ערבים ידרשו את הטיפול. יהודים היו לעדיפות אחרונה בארצם שלהם, מפני שאנחנו עושים פחות צרות. אם אותי יידחו לטובת פרזיט, אעשה צרות כמו הפרזיט הכי גדול.

אתה מסתכל על הערבים בריחוק מתנשא של קולוניאליסט בריטי, במקום בראיה נכוחה וקרה. כל מי שמאפשר לדעות הקדומות והרומנטיות שלו נוסח "לורנס איש ערב" לעגל ולבטל את העובדות או המצב האמיתי, כל מי שמערב רגשות פרימיטיבים עם הגיון ריאלי, אז מגיע לו כל מה שהבדואים יעשו לו.

רק בקשה אחת קטנה, אל תגררו אותנו הנורמאליים לתוך העיסה החלמאית שלכם. אני לא רוצה להקריב שום דבר למען הדימוי העצמי "המתקדם" של מישהו אחר. אל תבקרו את הזכות שלנו לביטחון, לחוק וסדר, להגנה עצמית, הזכות לרכוש וכבוד האדם וחירותו. בשום אופן אל תמעיטו בזכויות האדם, הכבוד והחירות שלי ושל כמותי רק מפני שנולדנו יהודים ולא "מגניבים". מפני שגם לי יש זכויות שאני מוכן להרוג כדי לשמור עליהן.

ישן 27-03-2008, 13:10
  op9090 op9090 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.07
אני מניח שהתגובה היא אלי (??)
בתגובה להודעה מספר 84 שנכתבה על ידי i640 שמתחילה ב "פושעים"

ציטוט:
הם פושעים כשאר הפושעים , אך עם סיבות מקלות שלצערי המדינה יצרה אותם.
נישול מאדמות , אי פיתוח מקומות עבודה , הזנחה סוציאלית , הזנחה לימודית ועוד ועוד.
סיבות מקלות ? ,מי הם שיקבעו מה מותר להם ? ,אם אתה עובר על החוק אל תצפה שירחמו אליך .
האם הפושעים שמזיקים לחיינו ביום יום , לא מפריעים לנו יותר?
"לנו" תושבי הצפון והדרום חבורת הפושעים הזאת מאוד מפריעה ביום יום .
איך הם הזיקו לצה"ל?
בגנבה של ציוד צבאי ואזרחי ,בפרוטקשן ,בהברחת שבחי"ם מהשטחים ומיצרים ,בנהיגה פרועה וכו .
הם לקחו ציוד או דברים שאף אחד בצה"ל לא אוסף.
אני לא מדבר אל נפלים אלה על ציוד חיוני שנגנב מחיילים .
אני מכיר הרבה יותר בני עמך שגונבים מזקנות וגם הורגים אותם.
למה לרדת לגיזענות ?
ישן 27-03-2008, 22:00
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04

נושא הבדואים לא רק שנטחן עד דק, הוא גם אינו קשור לחלוטין. ננעל.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:21

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר