לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-12-2008, 15:43
  אחד_שבא_והולך אחד_שבא_והולך אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.08
פנייה למנהלים ולגולשים

כמה דברים בנוגע להודעות שרצות פה באתר.
אני פשוט לא מבין אתכם. רצים פה הודעות על אמלח שנמצא אצל צהל, על רכבים למיניהם - נגמשים, טנקים, כלי הנדסה. הודעות על אימונים, תמונות בעלי רזולוציה פשוט הכי טובה על אימונים, אנשים, ציוד טכני כזה ואחר. הודעות על ניסויים שצהל עורך באמלח כזה או אחר, או כאלו שהוא מעוניין לקנות. תמונות מאימונים, של אנשים, של כלי קשר, תמונות של כמעט כל דבר אפשרי.

אני פשוט יושב בבית, מסתכל, ולא מבין מה עובר עליכם.
כן, אני יודע מהניסיון שלי בפורומים צבאיים שיש הרבה פעמים את הרצון הממש ממש חזק הזה שאתה רואה הודעה של גולש אחר בנוגע לדבר כזה או אחר, ואתה בעצם הבנאדם שמתעסק עם הדברים האלה, וסביר להניח יודע עליו יותר מכל אחד אחר, ואתה מרגיש ממש רצון עז להגיב לו ולהראות לו שהוא טועה. או בכלל, רצון לשתף דברים עם אנשים אחרים, והאינטרנט והפורומים הם מפלט די טוב לזה.
אבל, אתם פשוט לא מבינים את הנזק שאתם עושים לצהל. עכשיו בטוח יגידו אנשים ש"כל החומר הזה כבר נמצא ברשת, אז אין לזה חשיבות אם אנחנו מפרסמים את זה גם פה" - ופה הטעות הגדולה והרצינית שלכם:
א. בהחלט שלא כל החומר שיש פה בפורום מפורסם ברשת.
ב. את זה סביר להניח שאתם יודעים, אבל כנראה זה לא מספיק מחודד אצלכם. מודיעין האויב ממש תופס מהעיתונות שלנו ומהפורומים שלנו כאמינים מאוד, וכמו שאנחנו אוספים מודיעין גלוי עליהם, הם עושים את זה גם עלינו. ופורום כזה, שמרכז בתוכו כל כך הרבה חומר בנושאים כל כך שונים ומגוונים, הוא כמו אוצר עבור האויב. כל כך המון מידע (עדכני ומהימן) פשוט עושה להם את העבודה. במקום שהם ישברו תראש לנסות ולהבין באיזה ציוד הנדסי מכני כבד אנחנו משתמשים, אתם מפרסמים פה תמונות שאפילו לווינים מטורפים לא היו יכולים לנפק, ופשוט עושים בשבילם את העבודה. תמונות ומידע על מערכות תקשורת, על אימונים כאלה ואחרים של יחידות בצהל. כל זה פשוט פוגע בצהל! כן, עד כמה שזה נשמע לכם מוזר, זה פוגע, והמון....

מחכה לשמוע תגובה רציונלית מאחד האנשים פה, במחשבה של אולי להעביר את זה לטיפול גבוה יותר ממני (אולי נשמע כמו איום אבל ממש לא, פשוט לטובת הצבא)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-12-2008, 16:20
צלמית המשתמש של האזרח
  משתמש זכר האזרח האזרח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.05
אין לך מושג כמה שאתה טועה.
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ארנבתול שמתחילה ב "יתכן ואתה צודק, אך מהיכן אתה..."

אני למשל למדתי המון על הצ"ל שלנו ותהיה בטוח שהיו הרבה דברים שלא ידעתי. על איזה דיסאינפורמציה אתה מדבר. אתה באמת חושב שבצד שני יושבים מטומטמים וניתן לבלבל אותם.
יושבים שם אנשים שלפחות חכמים כמוך וכמוני.

אשרי אדם שיכול לתת מבלי לזכור זאת כל הזמן, ולקבל מבלי לשכוח אף פעם

לסלוח לרוצחים - זה תפקידו של האלוהים.
תפקידנו - זה לארגן להם פגישה

אנו לא בוכים, דואגים שאמהות שלהם יבכו

ישן 12-12-2008, 19:30
צלמית המשתמש של האזרח
  משתמש זכר האזרח האזרח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.05
מידע בעייתי....
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ארנבתול שמתחילה ב "לא יודע אם אני טועה, אבל ..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ארנבתול
אז אין ממש צורך להבהל בגדול. כמובן שאם מדי פעם צץ לו מידע בעייתי אז הוא נעלם מכאן באופן די מהיר- יאמר לזכות המנהלים.

זה מזכיר את הבדיחה בקשר לסוסים שברחו מהאורווה ואחרי זה סוגרים את השער...

אין לי כל טענה בקשר לשמירת הסודיות של המנהלים! באמת כל הכבוד והוקרה להם.

אם נמחקת הידיעה במיידי, זה לא אומר שהיא לא דלפה החוצה. לא רוצה לתת כלים לאויבים.
אך אתה בתור מי שהידיעה נוגעת לו, חייב לקחת בחשבון שצד השני כבר יודע על כך וצריך להתארגן בהתאם.
מנסיוני בפורומים בחו"ל וגם בארץ קיימת אופציה השהייה.
ז"א שכל ידיעה חדשה לא מפורסמת מייד אלה עוברת בדיקה של מישהו...
וא"כ מופיעה, האם זה מתאים לנו תשפוט בעצמך.

אשרי אדם שיכול לתת מבלי לזכור זאת כל הזמן, ולקבל מבלי לשכוח אף פעם

לסלוח לרוצחים - זה תפקידו של האלוהים.
תפקידנו - זה לארגן להם פגישה

אנו לא בוכים, דואגים שאמהות שלהם יבכו

ישן 12-12-2008, 16:18
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 מנהל עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אחד_שבא_והולך שמתחילה ב "פנייה למנהלים ולגולשים"

אני מציע לך להסתכל על מקור אותן כתבות/ידיעות, כפי שמצויין (בדרך כלל) בכל אשכול. בחלק מהמקרים מדובר ידיעות שהובאו מאתרי החדשות השונים, במקרים אחרים מדובר בכלל בידיעות/תמונות שפורסמו באתר דובר צה"ל, מז"י, או שנשלחו אלינו ע"י אנשי דובר צה"ל.
ישנם מקרים שבהם התוכן נוצר על ידי הגולשים ו/או המנהלים. במקרים כאלה אנחנו נוהגים להעביר את התוכן לאישור במקומות המתאימים לכך.

כאשר מתפרסם מידע בעייתי בפורום, גולשים אחרים נוהגים להפנות את תשומת ליבנו לכך, ואנו משתדלים לפעול בהתאם- להסיר את המידע, לערוך ולעדן אותו, לבקש אישור מהצנזורה כדי שניתן יהיה להשאיר אותו, ובמקרים הפחות טובים- אף ליצור קשר עם גורמי אכיפת החוק.

אני לא טוען שכל החומר הכתוב בפורום, 100% ממנו, אושר לפרסום ואין איתו שום בעיה. אף אחד לא מושלם, בטח שלא אנחנו. אבל, וזה אבל גדול, אין עוד אתר או פורום ברשת, בטח לא בשפה העברית, שפועל כמונו בשיתוף פעולה מול דובר צה"ל, הצנזורה ומחלקת בטחון מידע.

ישן 12-12-2008, 19:10
  הפילדמרשל הפילדמרשל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי אחד_שבא_והולך שמתחילה ב "תגובה מרוכזת אחת לאנשים..."

עדיין, שים לב:

1. לא כל מידע על צה"ל הוא מסווג. אדרבא יש מידע שצה"ל רוצה שירוץ ברשת. חלק מהצבא זה הגאווה: להגיד שיש לנו את זה, בדיוק כמו מסדר צבאי ברחובות שעוברת בו שיירה של טנקים...

2. תחום הבמ"מ השתפר גם במודעות האנשים וגם בתחום האכיפה.

3. לגיטימי במדינה כמו ישראל, שרוב האוכ' עושה צבא ומלווה את צה"ל לאורך החיים במילואים, ושתחום הביטחון מהווה נדבך מרכזי ועיקרי מהשיח היומי (כי מה לעשות, אנחנו לא שוויץ שנשב ונדבר כל היום על שוקולד וכו') שהשיח הזה יעבור למקום שבו נערך בשנת 2008 כל שיח פופ' - הרשת.

בברכה,

"הכשלון האמיתי הוא לא לנסות"

ואני בכלל שואל: נוב' 06 - מתי נקבל כבוד?

ישן 12-12-2008, 20:21
  Elad E Elad E אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אחד_שבא_והולך שמתחילה ב "פנייה למנהלים ולגולשים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי אחד_שבא_והולך
מודיעין האויב ממש תופס מהעיתונות שלנו ומהפורומים שלנו כאמינים מאוד, וכמו שאנחנו אוספים מודיעין גלוי עליהם, הם עושים את זה גם עלינו. ופורום כזה, שמרכז בתוכו כל כך הרבה חומר בנושאים כל כך שונים ומגוונים, הוא כמו אוצר עבור האויב. כל כך המון מידע (עדכני ומהימן) פשוט עושה להם את העבודה. במקום שהם ישברו תראש לנסות ולהבין באיזה ציוד הנדסי מכני כבד אנחנו משתמשים, אתם מפרסמים פה תמונות שאפילו לווינים מטורפים לא היו יכולים לנפק, ופשוט עושים בשבילם את העבודה. תמונות ומידע על מערכות תקשורת, על אימונים כאלה ואחרים של יחידות בצהל. כל זה פשוט פוגע בצהל! כן, עד כמה שזה נשמע לכם מוזר, זה פוגע, והמון....

אם מודיעין האויב כל כך תופס מהתקשורת הישראלית למה לא לזרוע קצת בלבול ובלגן ולהציף להם את מערכי האיסוף והעיבוד במידע מבלבל ומטעה וע"י כך לשלוט ולעצב את תמונת המצב שבידיהם?

שלא לדבר על כך שאפשר גם לעשות מניפולציות שיגרמו למודיעין האויב לפקפק באמינות ובהומוגניות של איכות הידיעות שמופקות ממקור מסויים.

ולגבי ציוד מכני הנדסי - מה סודי בשופלים אזרחיים שנצבעו בירוק והותקנו עליהם חלונות ממוגני ירי ושריון מוטות? מה מונע מכל עזתי לצלם אותם מחלון ביתו? שלא לדבר על היכולת של כל בדואי מצוי לתצפת על שטחי אימונים בדרום ולהסריט תרגולות ותמרונים עד רמת החטיבה?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:33

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר