לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פרסום האשכולות בפורום זה יעשה רק לאחר אישרור המנהלים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > הצעות לפורומים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-03-2010, 05:44
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "דפדפתי עכשיו ב20 + , ודווקא ..."

את רצינית? הרי כל אשכול שנוטף מעט רצינות מייד מוספם על ידך ועל ידי נור/שרוקי/שקרכלשהו אחר.
שוב - ספאם ושטויות זה לא רע, אבל האמת היא שחסר באמת מקום קצת יותר, איך נאמר, מיושב, למי שלא מתחבר
לספאם ולשטויות שרצות בחודשים האחרונים בעשרים פלוס. מה לעשות - כמו שרומק כתב, ילדי משבראש מתבגרים
וחלקם התחילו לכתוב בפורום, וזה נפלא, אבל הפורום הפך דומה יותר למשבראש, ופחות מזמין, לי לפחות, לכתוב
על דברים שמטרידים אותי, מעניינים אותי. אני כנראה (ונראה שאינני היחידה) נמצאת היום במקום אחר מצעירי
הפורום, ואני מרגישה שאין היום פורום קהילתי שאני מרגישה בו בנוח....

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-03-2010, 15:46
צלמית המשתמש של shai.shai
  shai.shai shai.shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "את רצינית? הרי כל אשכול שנוטף..."

אני מבינה בדיוק מה את אומרת, אבל דווקא עברתי עכשיו על העמוד הראשון של 20+, וכל (כל!) אשכול "רציני" שנפתח שם, לא קיבל אפילו טיפת ספאם- ויותר מזה- אפילו קיבל דיון רציני.
נכון שהאשכולות האלה מועטים יחסית, אבל הסיבה היא שאנשים לא פותחים אשכולות כאלה, לא שהאשכולות האלה נפתחים והופכים לספאם.

לדעתי, בתור זאת שמואשמת בספאם (), אם תביאי נושא רציני ותרצי לעלות אותו לדיון (ולא, "למה הגודל קובע" זה ממש לא נושא רציני) לא אני ולא שאר ה"ספאמרים" יהרסו לך אותו. אם יהיה לנו מה לתרום לדיון, אנחנו נתרום, אם זה לא יהיה קשור אלינו- לא נכנס לאשכול. בדיוק כמו בכל פורום אחר. החברים שלך ניסו את זה בעינייני עבודה ולימודים- והצליח להם. תנסי גם את ותראי שאף אחד פה לא עושה לך דווקא.

ישן 07-03-2010, 10:40
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Noa_A שמתחילה ב "אולי כן..."

כמו ששובי אמר, אם תיכנסי לאשכול תיראי שיש נושאים שמפריעים לא רק לך ותיראי גם שאנחנו מנסים לתקן ולשפר. אבל אני חושב שהבעיה היא קצת יותר עמוקה "מאנחנו לא מתאימים לפורום", הרי זה ברור שאת האווירה שאת לא אוהבת יוצרים מספר גולשים ספציפיים. כרגע הגולשים האלה יכולים לכתוב בעשרים פלוס, אבל לא יוכלו לכתוב בשלושים פלוס (בהנחה שתיהיה שם הגבלת גיל). מה תעשי כשהגולשים האלה יהיו בני שלושים ויתחילו לעשות את אותו הדבר בשלושים פלוס? תפתחי את ארבעים פלוס? מין הסתם זה לא הפיתרון. אני באמת חושב שאפשר לפתור את העניין הזה בלי לפתוח עוד פורום, אין סיבה שספאמר לא יוכל לדור עם מישהו רציני באותו הפורום

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:39

הדף נוצר ב 0.25 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר