לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
צפה בתוצאות הסקר: מה דעתך על המדרגות באשכולות?
בעד המדרגות 10 27.03%
נגד המדרגות 13 35.14%
לא אכפת לי 14 37.84%
מצביעים: 37. אינך רשאי להצביע בסקר זה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-03-2010, 10:54
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי shai-li שמתחילה ב "אבל איפה אתה מותח את הגבול?..."

כמו שאמרתי, קשה לקבוע מספרית, ואני סומך על שיקול דעתו של המנהל (שבמשבראש זה אני )
לגבי האופי שלהן, דרושים 2 מרכיבים, גם התוכן וגם הכמות
אם אלו סטיות קטנות שלא תמיד קשורות לנושא האשכול אז זה סבבה, ואפילו ראוי לדעתי, כי אשכול אמור להיות דבר דינאמי ובסה"כ אנחנו בני-אדם, אבל שרשורים ארוכים (איך מגדירים "ארוך"? ) של הודעות פינג-פונג אישיות זה פשוט מעצבן
אני חושב שאפשר להבחין בין מבנה תקין של אשכול לכזה שאינו, אילו לא הייתי עצלן הייתי מכין אילוסטרציות

אם זה גם דבר שקורה פעם ב.. עוד אפשר להבליג עליו, הבעייה היא כאשר זה קורה תמיד
את אומרת שאת מדלגת על שרשורים כאלה, אבל אני, לדוגמא (וממה שידוע לי, עוד כמה גולשים כאן), מדלג על אשכולות שלמים ברגע שאני רואה שהם מתדרדרים לכך, אין לי חשק לפתוח כל רגע אשכול של מאה ומשהו תגובות רק כדי לראות שעוד מישהו הוסיף תגובה לא קשורה לשרשור ספאם

נערך לאחרונה ע"י ShoobyD בתאריך 07-03-2010 בשעה 10:58.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-03-2010, 17:07
צלמית המשתמש של נור
  נור נור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "מה דעתכם על מדרגות באשכול?"

הצבעתי בעד.
זה פורום ציבורי, שני הצדדים שיורדים במדרגות יודעים שמה שהם כותבים ייראה בפני כולם, וזה פורום 20+ אז יש לי נטייה להאמין שרוב הגולשים פה בוגרים מספיק כדי להחליט מה להגיד ואיפה.
חוצמזה, אני לא אוהב לעשות איפה ואיפה על אשכולות - אני יכול לראות את הדיונים שיתחילו לצוץ (וכבר עכשיו מופיעים ניצנים) של מה זה מדרגות, מה האורך המקסימלי של המדרגות, האם ניתן לשלב תכנים אישיים במדרגות, מי אוהב את שי.שי יותר ממני, וכו'.

שרשורים שלא מעניינים אותי אני פשוט בוחר שלא לקרוא, ותאמינו לי, אני הכי סובל פה, לסקאלי הקטנה יש בסה"כ מסך של 8.9 אינץ' (אני מהגברים האלה שלא מרגישים שיש להם על מה לכפר.. אעפ"י שהסטטוסקופ שלי עצום וכבד), ומדרגות מותחות לי את האשכול חזק חזק שמאלה.
ישן 07-03-2010, 21:14
צלמית המשתמש של marin
  משתמש זכר marin marin אינו מחובר  
מנהל בפורום מדע, טכנולוגיה וטבע | ☺

חבר מתאריך: 29.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "מה דעתכם על מדרגות באשכול?"

אני הצבעתי בעד -
אני חושב שהפורום הזה, מכיל מצד אחד פורום שנותן מענה רציני לשאלות רציניות - גם אם חלק מהתגובות אליו הן מבודחות,
אבל גם ואולי בעיקר נותן מקום לבטא תגובות "שובבות" שאני די נהנה מהן.

לעניין המדרגות -
אני מוצא את העניין בד"כ משעשע, ואם לא תמיד אפשר לגלול למטה...
לכן הצבעתי - בעד.

היום כשיש הרבה יותר פורומים מבעבר - ליותר ויותר אשכולות ושאלות יש מקום בפורום המתאים להן,
כך שבעיקר יש פה אשכולות שטות.

אני חושב שלפעמים זה טיפה מוגזם (5 אשכולות פארודיה?), אבל בגדול אם לא זה המקום,
אולי כדאי לשקול להקים פורום נונסנס?

ישן 08-03-2010, 12:01
צלמית המשתמש של ShoobyD

בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "הצעת פשרה - אפשרות של פותח האשכול להסכים או לא להסכים על מדרגות באשכול."

ומה עם גולשים תמימים שפותחים אשכול ולא יהיו מודעים לכלל הזה? גולשים חדשים?
פתרון יותר טוב, לדעתי, הוא מה שהצעתי למעלה, פתיחת אשכול פח זבל שבועי/חודשי/שקרכלשהואחר, שם המספימים יוכלו לקשקש כמה שבא להם ושיעזבו את שאר האשכולות
הרי הספאם המדובר לא קשור לכלום ולאף-אחד מלבד המספימים עצמם (שוב, אין בעיה בשרשורים עם דיון שתורם לאשכול, אפילו אם יתגלגל לנושא שונה מהמקורי), אז למה שלא ישכון לו באשכול המיועד לכך?

ישן 09-03-2010, 03:00
צלמית המשתמש של ShoobyD

בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "ברוך, הסיבה שאני בעד מדרגות..."

אבל זה העניין, שלבינתיים יותר משליש מהפורום טוען שאותו ספאםפונג אישי הוא מה שהופך את הפורום ללא נעים, שמפחדים לפתוח בו אשכולות, שמפסיקים להיכנס בו לאשכולות, אז זה באמת יהיה כל-כך גרוע אם יקצו לאותו הספאם מקום מיוחד?
את טוענת שאת רוצה מקום "שלא צריך לפחד בו שאתה עושה משהו לא בסדר", אבל אם זה מפריע לכ"כ הרבה אנשים אז כנראה שזה באמת לא בסדר

לפתיחות יש גבולות, וכמו שאת לא היית רוצה, לדוגמא, שירידות אישיות יהיו מותרות בפורום, כי זה לא נעים, כך אנשים חשים לגבי הספאם האישי
ושוב אני אומר, אילו זו הייתה תופעה של "פעם ב.." זה היה בסדר ומתקבל על הדעת, אבל כאשר זה נעשה באופן תדיר זה כבר מעיק

ישן 08-03-2010, 21:21
  metooshelah metooshelah אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.03
בתגובה להודעה מספר 76 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אני לא מסכים איתך. אני חושב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lance
אני חושב שרוב הדיון הצליח לא להתמקד בה, אז למה אתה מנסה להפנות אותו לשם?
כי באמת זה יותר דיון על התופעה ופחות על הגורם המזוהה עימה.
וחוצמזה אף אחד לא יצא פה בכתבי אישום, סה"כ מבקשים ממי שנוהג להגזים בקטע המידרוגי, להוריד הילוך, שוב, מה זה להוריד הילוך? אי אפשר ליצור מדרגות לבד.
זה עבד במשב"ר אחרי 2 חסימות, וסתם חבל כי אני חושב שאפשר היה להגיע לאותה תוצאה גם בלי אי הנעימות הזו.

לעניין: כפי ששיפ אמר, גם אם וכאשר לא יאפשרו ליצור מדרגות, זה לא שיקצצו כאן ראשים. לכשעצמי, אין לי בעיה ממשית עם מדרגות (כל עוד אני משתתף, כן? ) אבל כצופה מן הצד זה מעיק ולכן הצבעתי נגד.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:51

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר