לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-03-2010, 13:32
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
מומחים בבריטניה מזהירים: מנתחים בשירות אל-קאעידה יחדירו חומר נפץ לשדיים של מחבלות

מומחי ביון בבריטניה מזהירים כי ארגוני הטרור עלולים להשתמש בהשתלות שדיים, כדי להבריח חומרי נפץ שישמשו לפיצוץ מטוסי נוסעים. הצהובון סאן דיווח היום (ד') כי אל-קאעידה כבר ביצע השתלות במחבלות מתאבדות.

לפי הדיווח, המומחים הביעו חשש כי מנתחים פלסטיים, בעלי דעות איסלאמיות קיצוניות, עלולים לבצע ניתוחי השתלה באזורים חסרי חוק בפקיסטן. הם הוסיפו כי המנתחים גם עלולים להכניס כימיקלים לתוך עכוזם של מחבלים מתאבדים.

המומחים העריכו כי 140 גרם בלבד של חומר נפץ מסוג Pentaerythritol Tetrabitrate, שמוכנס לתוך השתל, יכול ליצור פיצוץ שייצור חור "משמעותי" בצדו של מטוס ג'מבו. לדבריהם, מתקני הבידוק בשדות התעופה לא יוכלו לאתר את הפצצות המושתלות.

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/...&loc=7&tmp=8604
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-03-2010, 14:02
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
יש להם כמה מליוני "אליאנז" מוסלמים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "מומחים בבריטניה מזהירים: מנתחים בשירות אל-קאעידה יחדירו חומר נפץ לשדיים של מחבלות"

וזה בנוסף לעוד כמה מליונים "מולבנים", ומה שמטריד אותם אלו פנטזיות א-לה "קיו" מימי "גולדפינגר"?

למיטב זכרוני את הגרועים שבפיגועים עשו כמה ערבים שהיו חמושים בעיקר בכימיקלים שאפשר לקנות בסיינסבריז, סכיני פלסטיק והרבה מאוד אדישות פושעת מטעם רשויות החוק המסורסות והכבולות ע"י כללי אתיקה מעולם ה PC החולני.

אבל זה עוד לא מפריע לאנשים האלה לפנטז שהאוייב שלהם הוא איזה ארכי נבל עם זרוע ביונית ובטח גם איזה שומר ראש חסר לשון וחתול פרסי על הבירכיים...

ולחשוב שאלה הצאצאים של מי שהביא את האנגלית משפה שניה של כמה שוכני אי גשום וקודר, לשפה ותרבות בינלאומית.

ישן 24-03-2010, 21:41
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אני יודע שקשה לך להאמין, אבל..."

אז אתה מאמין לכל מה שכתוב בעיתון? עיתונאים לא טועים או מוטעים ע"י אחרים? עיתונאים לא משקרים? לעיתונאים אין אינטרסים משלהם? אם אתה מאמין לכל מה שכתוב בעיתון אז מין הסתם אתה גם מאמין לזה שאלקעידה השתילו מטעני חבלה בחזה של מחבלות וכל הדיון הזה מיותר. צר לי לאכזב אותך, התמונה הימנית שכתוב עליה after invert לא מופיעה באתר של הבילד. אומנם מופיעה תמונה דומה מאד אבל הצבעים בה הפוכים ואפשר לראות שהמקור הוא אולי מהעיתון, אבל התמונה עברה היפוך של הצבעים מה שלא ממש מוסיף לאמינות של מי שפירסם את זה במקור.

ישן 24-03-2010, 19:59
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
הוא חושב שמכיוון שה - cia השתמש בעבר באסלאם הקיצוני לשם השגת מטרות נקודתיות
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אני לא מצליח להבין מה בדיוק..."

(למשל , הדיפת הרוסים מאפגניסטן במלחמה הקרה) אז זה אומר שגם היום ה - cia רוצה לחזק את אל קאידה וכל זה למען המטרה האמיתית שלו. לא חלילה, מיגור הטרור והפצת הדמוקרטיה בעולם וכו' אלא השתלטות על חייהם של אזרחי העולם בנוסח "האח הגדול" תוך שימוש בטרור כתירוץ בלבד

לאנס טוען שסיפור הציצי-פציצי הוא גוזמה מכוונת שמפיץ ה - cia בעולם כדי שאתה ואני ויתר תושבי הפלנטה נהיה כל כך מפוחדים מאל קאידה עד שנסכים שממשלות העולם יטילו הגבלות קשות על חופש הדיבור, התנועה והפרטיות שלנו.

תאוריה מעניינת ששייכת יותר לפורום תיאוריות קשר לפי דעתי.

ישן 24-03-2010, 21:23
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
אוקיי, בוא נגיד שאתה צודק (זרום איתי לרגע)
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "ואולי קל לך יותר לחלק את..."

נניח שעד היום אל קאידה היא זרוע של ה - cia , שבן לאדן הוא סוכן אמריקאי וכו וכו וכו' וכל הפיגועים וכל המלחמות וכל האמריקאים והאחרים שאיבדו את חייהם - איבדו אותם בגלל ה - cia . אבל ה - cia היא זרוע של הממשל האמריקאי' , נכון? אז גם הוא שותף לקנונייה הזאת בשביל להשיג כוח מוחלט ולחסל את חירויות האזרח - אם כל זה נכון למה אל קאידה (או המוג'הידין) נלחמו בעבר ברוסים? הרי לפי ההגיון שלך הם היו אמורים להלחם באמריקאים כדי להפחיד את האוכלוסייה. ובכלל מה אינטרס העל? אחרי שה - cia ישיג שלטון מוחלט מה בדעתו לעשות עם זה? ואז הטרור יפסק לשיטתך?

ועוד שאלה אחת, למה שלא תטען את אותו הדבר לגבי ישראל והכורדים, ישראל והחמאס וכו' וכו' וכו'

ישן 24-03-2010, 21:33
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אוקיי, בוא נגיד שאתה צודק (זרום איתי לרגע)"

קודם כל נתחיל מהסוף, זה לא "אני" טוען, זה גורמים שיוצאים מה CIA עצמו.
לגבי למה הם לא "נלחמו" באמריקאים, זה כי הם לא היו אז בשליטה אמריקאית,
האמריקאים אימצו אותם ככלי ניגוח נגד רוסיה, וכשהצורך הזה נגמר, הם שמרו את הקלף התודעתי הזה.
כולם היום מודים שאין גוף מסודר שנקרא "אל-קעידה" אלא שזה "הלך רוח",
אני לא זוכר אם זה היה ראש הממשלה הבריטי שהציטוט הזה שייך לו, צריך לבדוק.

הנקודה היא שהמותג "אל קעידה" נשאר אפקטיבי, וה CIA עושה בו שימוש
כבר 20 ומשהו שנה, כדי ליצור כללי משחק גיאו-פוליטים שונים, בהתאם לביקוש.
אין שום היררכיה או גוף כזה אל-קעידה, במקרים מסויימים זה סוכנים "מסתערבים" כמו שיש אצלנו,
במקרים אחרים זה גיוס מקומי, של דבילים רפי שכל, כמו אלה שגוייסו ל 11 בספטמבר,
רק מלראות את המבט הריק בעיניים שלהם, זה מצחיק לחשוב שמלבישים עליהם
כאלה תמרוני קרב עם 757, שלא היו מביישים אף כלב קרבות אווירי וותיק, ולעזאזל עם חוקי הפיזיקה.
ישן 24-03-2010, 21:03
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אז אתה בעד להוריד את כל..."

לא אני לא אומר שאין סכנה של טרוריסטים, אני גם לא אומר להוריד את בדיקות הבטחון.
אני אומר כמה דברים:

א. להיות מפוכחים וערים למצב, גם אם הוא נשמע קשה לעיכול, וללמוד עוד.
ב. לא לקבל בשלוות רוח, גזרות משפילות שאינן מועילות ואינן הכרחיות, אלא בשביל לתת לנו הרגשה שאנחנו חיות מעבדה,
במיוחד לא כאשר הגורמים שמזייפים נסיונות פיגוע, הם הגורמים ששמים את המכונות כתגובה לאותם נסיונות פיגוע מזוייפים.

ובעיקר לא להיות עדר, לא לפחד לשאול שאלות נוקבות ולפקפק במה שנראה כמובן מאליו.
במיוחד, כאשר יש כל כך הרבה הוכחות ועדויות לתמוך בהצדקתן של שאלות כאלו.

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 24-03-2010 בשעה 21:06.
ישן 24-03-2010, 21:22

בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "לא אני לא אומר שאין סכנה של..."

ללמוד עוד? איך ללמוד עוד? לשבת באינטרנט ולקרוא מאמרים שהמקור שלהם מפוקפק במיקרה הטוב לא ניקרא ללמוד, עם כל הכבוד. אם אתה באמת רוצה ללמוד אתה צריך לראות את המכונה הזו בעצמך למשל ולא לבטוח בתמונות שהמקור שלהן לא ברור ושמאד יכול ליהיות שהן עברו עיבוד דיגיטלי ופורסמו ע"י מישהו שיש לו אינטרסים (למשל לפגוע בחברה מתחרה כדי שלא יקנו את המוצרים שלה). לפי מה החלטת שהגזרות הן לא מועילות ולא הכרחיות? אתה יודע מול איזה איומים גורמי הביטחון מתמודדים? אתה יודע איזה אמצעים עומדים לרשותם של גורמי הביטחון? השוות בין האמצעים והגעת למסקנה שהשימוש באמצעים שנבחרו לא מועיל ולא הכרחי? אני מניח שלא. אם ככה מאד יכול ליהיות שגם אתה הולך אחרי העדר, עדר תאוריות הקונספירציה.

ישן 24-03-2010, 22:09

בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "שרון, התמונה באה מעיתון מכובד..."

תחסוך לי את ההתנשאות בסדר? התמונה הימנית מתוך שתי התמונות שהבאת לא הופיע באתר.
זו התמונה כפי שמופיעה באתר שהבאת:

זו התמונה שאתה צירפת:

התמונה השמאלית היא אכן התמונה מהאתר של העיתון, אבל התמונה הימנית לא. אפשר לראות את זה בצבע הגוף, אבל אפשר גם לראות שהדבר הזה שנמצא בחגורה (אבזם? אבזם + אקדח?) כהה בשתי התמונות שהועתקו מהאתר, אבל הוא בהיר בתמונה הימנית. איך בדיוק זה קרה? התמונה הימנית לא הופיעה באתר של העיתון, אז מאיפה היא הגיעה? מי שם אותה שם?

נערך לאחרונה ע"י rubber_duck בתאריך 24-03-2010 בשעה 22:12.
ישן 24-03-2010, 22:58

בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אני אחסוך ממך את ההתנשאות, אם..."

כתבתי פה תשובה אבל במחשבה שניה החלטתי למחוק אותה. אני לא מכיר את המכונה הזו ואין טעם שאני אתווכח על משהו שאני לא מבין בו. הוויכוח הופך למיותר הרבה יותר כשאני מתווכח עם עוד מישהו שלא מכיר את המכונה והוא (אתה) לא יכול לדעת אם האינוורט הזה הוא העתק של תמונה אמיתית, שהורדה מהמכשיר ושגם המפעיל יכול לראות, או שהיא תוצאה של מניפולציה ועיבוד תמונה ע"י תוכנה חיצונית שלא נמצאת בכלל על המכשיר ושאין סיכוי שמפעיל המכונה יוכל לראות אותה בזמן אמת (ואני מניח שברור לך מה ההבדל בין שני המצבים ולמה זה משנה). הייתי שמח להבין את ההגיון שלך, מתי אתה מאמין למה שכתוב בעיתון (כשזה משרת את המטרה שלך?) ומתי לא (כשזה לא משרת את המטרה שלך?) אבל כניראה שזה לא יקרה. אז אני אמשיך ללכת אחרי העדר הלא מאמין שלי, ואתה תמשיך ללכת אחרי העדר חובב הקונספירציות שלך ונסיים את הדיון הזה בידידות.

לילה טוב.

ישן 24-03-2010, 23:09
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "כתבתי פה תשובה אבל במחשבה..."

אני יכול לענות לנקודות שהעלת, וגם את סוגיית העיתונים הסברתי למעלה, אבל יש לי הרגשה
שהנושא מבחינתך מוצה. כמו שאמרתי אני לא מאמין (לפחות לא בצורה עיוורת) לעיתונות ממוסדת,
אבל "ברומא היה רומאי", אני נוטה להתבסס (יותר מלהאמין) על מידע מגופים עצמאים
שהוכיחו את עצמם מבחינת אמינות, כדי להצליב עם גופים אחרים.
זה ברור לי שכמו שיש גוף עצמאי שחותר לאמת, יש גופים עצמאים שחותרים למניעים אחרים,
אז אני בודק מול גוף מסויים, מהי רמת האמינות מול הבולשיט, ועושה את ההערכה למי יותר להאמין ולמי פחות,
בגדול, אני אדם ספקן מאוד, ולא ממהר להאמין לאף אחד ככלל, אז אם אני בעינך "הולך אחרי עדר הקונספירציות",
אני רואה את זה אחרת, אני לא מכניס את זה לנישה של "קונספירציות", קונספירציות התחילו אצלי כבידור,
אבל מזמן זה כבר הפסיק להצחיק, כאשר התחלתי לחקור לעומק וגיליתי שמאחורי הסטיגמה המשעשעת
מסתתרות אמיתות קשות שנוגעות לחיי היום יום שלנו ולעתיד שלנו.

לתייג ידיעות כאלה כתאוריות קונספירציה זה הכי קל והכי מנחם את הדעת, אבל זה לא פותר כלום,
אני מאמין שאנשים צריכים לשנות פאזה בהסתכלות, ולא להביט בידיעות כאלה כקונספירציה אלא כחדשות אלטרנטיביות,
וכמובן כמובן, תמיד להצליב מידע ולבדוק את מידת האמינות - באמצעות שיקול דעת צלול ונקי מדעות קדומות.

לילה טוב.

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 24-03-2010 בשעה 23:14.
ישן 25-03-2010, 15:38

בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "וואו איך חזרת לחיים פתאום,..."

לא ידעתי שאני צריך אישור ממך כדי לחזור ולהגיב באשכול. ההבדל בין התמונות שהבאת עכשיו לתמונות שהבאת אתמול, ובייחוד לתמונה הימנית שדיברתי עליה בהודעות הקודמות, ברור. בתמונה של אתמול אפשר לזהות את תווי הפנים של האדם הנבדק ואפשר לראות חלקי גוף (שדיים, פטמות וכו') ובתמונה של היום לא. אומנם עדיין יש פה פגיעה בפרטיות, אבל היא לא כל כך נוראית כמו שאתה ומי שזייף את התמונה שצירפת אתמול רוצים שהציבור יאמין. אומנם זה היה נסיון נחמד, שאולי גם היה מצליח אם ZED לא היה בודק את המקור לתמונות, אבל הוא לא הצליח הפעם. בהצלחה בפעם הבאה.
תוספת בעריכה: אם המכונה הזו תצליח לאתר מחבלים ותציל חיים אז כולנו נרוויח, גם אתה.

נערך לאחרונה ע"י rubber_duck בתאריך 25-03-2010 בשעה 15:40.
ישן 25-03-2010, 15:48
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "לא ידעתי שאני צריך אישור ממך..."

לא אתה לא צריך אישור, אבל אתה גם לא צריך להתפוצץ משמחה על זה.
התמונה העדכנית שהבאתי חושפת את אברי המין, ולגבי הפנים שלך? הו הן מצולמות ונשמרות בלי שום קשר.
הטכנולוגיה הזו מן הסתם תשתכלל מהר מאוד, ואתה לא תדע עד לאיזה רמה היא תגיע (או כבר הגיעה),
התמונה הזו שאתה מתנחם בה שלא מראה את תוי הפנים, היא תמונה קצת ישנה,
יש ביקוש גבוה למכונות הללו, בגלל דברים שהם שקר מוחלט, וגם מומחים טוענים שהמכונות חסרות תועלת.

עכשיו עם ידיעה מפוברקת כמו הציצי הממולכד של אל-קעידה, איזה פריטקסט יותר טוב אתה צריך,
כדי לדרוש חדות גדולה יותר בתמונות הסריקה עם אפשרויות סריקה אינטימיות ואיכותיות יותר.

זו סה"כ עוד דרך לראות עד כמה אנשים מוכנים לבזות את עצמם,
אם הם יתבקשו לעשות זאת מגורם סמכותי, וזה עובד, ועובדה שאתה משוכנע שזה הכרחי, גם אם זה לא.

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 25-03-2010 בשעה 15:51.
ישן 25-03-2010, 16:17
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אני לא מתפוצץ משימחה. זה פשוט..."

לא מדויק. אני הצלבתי את המידע המילולי, לא הצלבתי מידע על התמונה,
נפלתי מתוך הנחה שעיתון מכובד משתמש בתמונה אמיתית, מודה.
אבל המידע שאני בודק וההצלבות, הן בנושאים החשובים באמת,
מה אומרים מנהלי אבטחה של שדות תעופה, מה מודים לגבי מה רואים שם.
ושוב התמונה האותנטית, היא מלפני משהו כמו שנה שנתיים אם אני לא טועה,
מאוד סביר להניח שהיתה קפיצה טכנולוגית אדירה מאז, ושהתמונה מראה היום הרבה יותר, ותראה הרבה יותר בעתיד הקרוב.

ציטוט:
אם אתה כל כך בטוחה שזה לא הכרחי אז מה הפיתרון לדעתך?

הפתרון הוא לנהוג כמו שהיה עד היום, סריקה למה שבכיסים, בדיקת מתכות לגוף,
או מכסימום בדיקת מישוש, ואם ממש קיים חשש כבד, תמיד יש את החדר האחורי המפורסם.
ישן 25-03-2010, 07:13
צלמית המשתמש של Pilon
  Pilon Pilon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "מומחים בבריטניה מזהירים: מנתחים בשירות אל-קאעידה יחדירו חומר נפץ לשדיים של מחבלות"

מדוע אנשים נרתעים בשומעם "קונספירציה" זו שאלה המתאימה לפסיכולוגים וסוציולוגים.
המציאות האפלה לעומת זאת, מראה שקונספירציות היו לאורך כל ההיסטוריה בין אם תרצו בכך ובין אם לאו.

להלן רשימה קצרה וחלקית מאוד של קונספירצות ידועות ומוכחות:

1- שריפת הרייכסטג
2- תקרית גליווצה Gleiwitz
3- מבצע northwoods
4- מבצע Mockingbird
mkultra -5
6- פרשת דרייפוס
7- אירן - קונטרה
8- אנרון
9- מפרץ טונקין
10 - ואחרון חביב...NWO...סדר עולמי חדש. זו מזמן לא תיאוריה, ומזמן מנהיגי העולם לא ממש משתדלים להסתיר את האג'נדה הזו. מספיק לראות את ההתבטאויות שלהם פעם אחר פעם מול מצלמות הטלויזיה.

אז מי שרוצה לכנות את המאמינים בקונספירציות " עדר " ומשוגעים, שיבושם לו.
אני מעדיף להיות בעדר המפוכח שלא טומן ראש בחול.

ישן 25-03-2010, 07:54
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אתה רציני?
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי Pilon שמתחילה ב "מדוע אנשים נרתעים בשומעם..."

אתה מביא רשימת "קונספירציות" שרובן המוחלט הוא לא יותר מאשר "הפללה" שקופה ונקודתית שמתבצעת באמצעים של "פסיכי (1) + פח נפט (1) + מפעיל (1)" ואז פתאום בסוף הרשימה בא עם דוגמא של "NWO ומצפה שהקורא יחשוב שזו הוכחה שעומדת באיזשהו מבחן לוגי?

הנה, בבקשה עוד קונספירציות שלא היו - רשימה בסגנון שאתה הבאת:

1. הדקר נחטפת ע"י הביון הסובייטי
2. היינריך "גסטאפו" מולר עורק בימי ברלין האחרון לצד הסובייטים או האמריקאיים ומשרת אותם מאז.
3. דנה בנט ועירא גורביץ הנעדרים נמצאים בידיים של ארגון טרור ערבי "פנימי" שהשב"כ לא מצליח לעלות עליו.
4. "סדר עולמי חדש".

ולגבי ה"רתיעה" של אנשים מקונספירציות: זו נראית לי קצת קונספירציה בפני עצמה... בטח בהתחשב בעובדה שהאדם האלמוני הממוצע, בשיחות הסלון שלו על פיצוחים, לרוב בלי להרגיש יראה הבנה או תמיכה לכמה תאוריות קונספירציה אלה או אחרות. הבדיקה צריכה להיות ל"למה אנשים נמשכים לקונספירציות" ולא ההיפך.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:12

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר