לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-05-2010, 22:33
צלמית המשתמש של DeepSpace
  DeepSpace DeepSpace אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.09.03
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי דנדוני שמתחילה ב "האמת? שאין לי מושג."

האמת, שזו התשובה הכי גרועה שיכלת לענות לשאלה הזו ...

אם הכסף שלך יקר לך -תעברי על האשכול הזה (35 תגובות בסה"כ באשכול - בערך 33 תגובות נגד האייפון):
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=511738

ואז על האשכול הזה-
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=509273

ויש עוד כמה אשכולות בפורום סלולרי.
בקיצור, כמעט אין משהו שיש באייפון שאין במכשיר אחר (ויש דברים שחסרים באייפון ויש במכשירים אחרים), ומכשירים אחרים עולים הרבה פחות.
תעשי את החשבון שלך

בנוסף, מה קורה באייפון אם נהרס המסך מגע? הפלאפון מושבת לגמרי... לפחות בנוקיה 5800 ניתן להתקשר למספר האחרון שחוייג (ישנם שלושה מקשים יחסית קטנים כמו שאת רואה... אחד ירוק, אחד אדום ואחד בשביל להיכנס לתפריט). במכשירי HTC ישנו גם גלגל קטן שניתן להקליק עליו והוא משמש בדיוק כמו עכבר במחשב ומחליף את האצבע אם נדפק המסך מגע.

ואין כזה דבר "נוקיה (או כל מכשיר אחר) שמתפקד כמו אייפון". יש אייפון, ויש מכשירים אחרים שיותר טובים וזולים ממנו .

הודעה זו הוגשה כשירות לציבור.
Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning. -Rick Cook

נערך לאחרונה ע"י DeepSpace בתאריך 09-05-2010 בשעה 22:38.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-05-2010, 22:51
צלמית המשתמש של דנדוני
  משתמשת נקבה דנדוני דנדוני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.09.09
חחחחחחחח
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "מבלי להעליב, כן- עזרתי למישהי..."

שאני אבין,
אתה קורא לי סתומה?!?!

סתם,
למזלי, עסקתי בתחום בצבא, גם אם אני נשמעת כמו בלוק, אני לא.
ושוב, כמו שאמרתי... כרגע אין לי צורך במכשיר שעושה יותר מלחייג לפלאפונים אחרים.
מה שמשך אותי באיי פון (הפעם האחרונה שהתעניינתי ממש לקנות אותו היתה לפני שנה, עוד לפני שהוא הגיע לארץ. היתה לי אפשרות לקנות אותו מבחור שהביא אותו מאירופה וסידרתי שיתקינו לי אותו בעברית עם כל האפליקציות והתוכנות הפנימיות שלו- למזלי, כנראה, העסקה נדפקה ובסוף נשארתי עם הנוכחי) היתה העובדה שבזמן שהתעניינתי לקנות אותו הוא היה אחד המכשירים היחידים שכולו מסך מגע עם אפליקציות שעוד לא היו כ"כ זמינות...
לאחרונה ראיתי גם מישהו שמקליט באיי פון קאברים לשירים ומעלה אותם ישר למחשב כקובץ שמע, אני מודה שזה קצת הלהיב אותי וזו הסיבה שאמרתי שבא לי על איי פון- ושוב, ברור לי שיש עוד מלא מכשירים שעושים את אותו הדבר.

ישן 09-05-2010, 23:07
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי דנדוני שמתחילה ב "אתה בעצם אומר שאיי פון זה פלאפון טוב?"

אני לא יודע על המחיר, כי יש לי אייפוד טאצ (והוא בהחלט מצדיק את המחיר) אבל מדובר בחווית שימוש שאף מכשיר לא מתקרב אליו. אין בו הכל אבל מה שיש בו עובד מצויין (בניגוד לנוקיה, לדוגמא, שדוחפים הכל למכשירים שלהם אבל שום דבר לא עובד כמו שצריך)

הוא אינטואטיבי, הכל נמצא במקום הנכון ואם את רוצה לעשות משהו את תביני מהר מאוד איפה הוא נמצא, הוא מהיר, יש לו המון(!!!) תוכנות להורדה שחלקן הגדול בחינם והמסך מגע שלו מעולה (כשאני לוקח לאנשים פלאפונים אחרים עם מסך מגע ולא מבין למה הטלפון לא מגיב הם צועקים עלי שאני לא לוחץ מספיק חזק... באייפון פשוט לא צריך להפעיל כוח וזה נוח בטירוף)

ישן 09-05-2010, 23:12

בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "אני לא יודע על המחיר, כי יש..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי High_Hopes
אין בו הכל אבל מה שיש בו עובד מצויין (בניגוד לנוקיה, לדוגמא, שדוחפים הכל למכשירים שלהם אבל שום דבר לא עובד כמו שצריך)

מה "לא עובד טוב" בנוקיה? hell, אי-אפשר אפילו להעביר קבצים ב BT באייפון.
אין פלאש במצלמה, אין זום במצלמה, אין multi-tasking, איכות השמיעה בשיחות בכלל לא בשמיים... מה עובד בו טוב, המסך מגע? כמו שכתבתי באחד האשכולות שקישרתי אליהם, אני לא קונה פלאפון בשביל לגעת בו ולעבור בין מסכים בתפריט כל היום.

ציטוט:
הוא אינטואטיבי, הכל נמצא במקום הנכון ואם את רוצה לעשות משהו את תביני מהר מאוד איפה הוא נמצא, הוא מהיר, יש לו המון(!!!) תוכנות להורדה שחלקן הגדול בחינם

מספר התוכנות שיש לאייפון לא מתקרב למספר התוכנות שיש לסימביאן, ובניגוד לאפל, נוקיה לא מחליטה בשבילי אלו תוכנות להתקין על המכשיר שלי.

ציטוט:
והמסך מגע שלו מעולה (כשאני לוקח לאנשים פלאפונים אחרים עם מסך מגע ולא מבין למה הטלפון לא מגיב הם צועקים עלי שאני לא לוחץ מספיק חזק... באייפון פשוט לא צריך להפעיל כוח וזה נוח בטירוף)

אנשים, מה נסגר איתכם? המסך שלי מגיב מעולה, מעולם (במשך 10 חודשים!) לא קרה שלחצתי על משהו והוא לא נלחץ כמו שצריך, ואף פעם לא הפעלתי כוח...
Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning. -Rick Cook

ישן 09-05-2010, 23:25

בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי DeepSpace שמתחילה ב "[QUOTE=High_Hopes]אין בו הכל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי DeepSpace
מה "לא עובד טוב" בנוקיה? hell, אי-אפשר אפילו להעביר קבצים ב BT באייפון.
אין פלאש במצלמה, אין זום במצלמה, אין multi-tasking, איכות השמיעה בשיחות בכלל לא בשמיים... מה עובד בו טוב, המסך מגע? כמו שכתבתי באחד האשכולות שקישרתי אליהם, אני לא קונה פלאפון בשביל לגעת בו ולעבור בין מסכים בתפריט כל היום.

אני אגיד לך מה לא עובד טוב, שלוקח לי כמה שניות לפתוח הודעת sms מסכנה, שלgps לוקח 5 דקות למצוא לווינים (שבמכשירים אחרים זה כמעט מיידי) שיותר מידי תוכנות מקבלות הרשאה לעבוד ברקע גם אם לא ביקשתי ומאיטות אותו, שאני לא יכול לראות אשכול שלם בפרש בלי שהדפדפן יקרוס, שהורדת תוכנה באובי סטור והתקנה לוקחת המון זמן.

ציטוט:
מספר התוכנות שיש לאייפון לא מתקרב למספר התוכנות שיש לסימביאן, ובניגוד לאפל, נוקיה לא מחליטה בשבילי אלו תוכנות להתקין על המכשיר שלי.

מאיפה הבאת את הנתון הזה, המבחר בovi store הוא עלוב ביותר, הניווט בוא מגעיל והסיכוי למצוא תוכנה חינמית טובה שהיא לא דמו ליומיים שואף לאפס, אז כן, אני מעדיף את המגוון העצום והסגור של תוכנות ברמה של אפל על פני מגוון עלוב אבל פתוח של תוכנות בינוניות (שלא נדבר על משחקים).

ציטוט:
אנשים, מה נסגר איתכם? המסך שלי מגיב מעולה, מעולם (במשך 10 חודשים!) לא קרה שלחצתי על משהו והוא לא נלחץ כמו שצריך, ואף פעם לא הפעלתי כוח...

אתה כנראה לא יודע מה זה לא להפעיל כוח, בעבר גם הסתדרתי עם המסך של הנוקיה, עד שקניתי אייפוד טאצ'... אתה לא באמת נוגע במסך, אתה מעביר עליו אצבע (או אצבעות).

ישן 09-05-2010, 23:37

בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "[QUOTE=DeepSpace]מה "לא עובד..."

ציטוט:
אני אגיד לך מה לא עובד טוב, שלוקח לי כמה שניות לפתוח הודעת sms מסכנה,

באמת ובתמים אין לי מושג על מה אתה מדבר. אצלי הודעות SMS נפתחות בזמן סביר בהחלט.

ציטוט:
שלgps לוקח 5 דקות למצוא לווינים (שבמכשירים אחרים זה כמעט מיידי)

שוב, אצלי זה לוקח זמן סביר בהחלט (ואני יודע מה זה הרבה זמן למצוא לווין, היה לי פעם HTC ישן עם win mobile 6 ), שמתקרב מאוד למיידי.

ציטוט:
שיותר מידי תוכנות מקבלות הרשאה לעבוד ברקע גם אם לא ביקשתי ומאיטות אותו,

מה זה "הרשאה לעבוד ברקע"? ברוב התוכנות (שתומכות במזעור כמובן) לחיצה על הכפתור האדום רק ממזערת אותן, ובשביל לצאת מהן לגמרי צריך הוא ללחוץ לחיצה ארוכה על מקש התפריט (הלבן) או לצאת מסודר מהתוכנה עצמה. זו גישה מעולה.

ציטוט:
שאני לא יכול לראות אשכול שלם בפרש בלי שהדפדפן יקרוס, שהורדת תוכנה באובי סטור והתקנה לוקחת המון זמן.

אוקיי, פה אני מסכים איתך, הדפדפן זה באמת עקב אכילס של הנוקיה, אבל בשביל זה יש אופרה מובייל. עובד בצורה מדהימה! (חלק נכבד מהתגובות שלי אני כותב ממנו).
לא נראה לי הגיוני פער המחירים רק בשביל דפדפן מובנה טוב יותר כששוב, יש את אופרה מובייל.

ציטוט:
מאיפה הבאת את הנתון הזה, המבחר בovi store הוא עלוב ביותר

לא התייחסתי רק למה שיש ב ovi store, אלא גם לקבצי jar ו jad שניתן להתקין באופן עצמאי.

ציטוט:
אתה כנראה לא יודע מה זה לא להפעיל כוח, בעבר גם הסתדרתי עם המסך של הנוקיה, עד שקניתי אייפוד טאצ'... אתה לא באמת נוגע במסך, אתה מעביר עליו אצבע (או אצבעות).

אני באמת לא ידוע בתור בן-אדם חזק במיוחד, אבל הכוח (or the lack thereof) שנידרש בשביל הנוקיה הוא מעולה, והוא בדיוק כמו שצריך להיות (וד"א, ישנה הגדרה שניתן לשחק איתה בהגדרות המכשיר). אין דבר מעצבן ומציק יותר מלחיצות שרירותיות במקומות שלא התכוונת רק בגלל שהמגע רגיש מידי.

וזה מוביל אותי לנקודה אולי הכי חזקה של נוקיה. לא ידוע לי שאפל מוציאה עידכוני firmware לאייפון שהמשתמש יכול להתקין לבד ובקלות כמו נוקיה. כל מספר חודשים יוצאת firmware חדשה שניתן להתקין בקלות. העידכון משפר ביצועים, מתקן באגים ומוסיף פיצ'רים חדשים. אולי נתקלת במכשיר עם גרסאת תוכנה מוקדמת.

נערך לאחרונה ע"י DeepSpace בתאריך 09-05-2010 בשעה 23:41.
ישן 10-05-2010, 14:34
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל בן אור שלח הודעה דרך MSN אל בן אור Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי Sonic ReLoaDeD שמתחילה ב "אותו הדבר אני יכול להגיד על N1 של גוגל"

הוא לא נמכר כי גוגל (בניגוד לאפל) עשו עבודה נוראית כשהם שהתחילו למכור סלולרים, הם לא יצרו התלהבות ממנו כך שהקונים לא קנו אותו "כי זה גוגל וזה מגניב" כמו שקונים את המוצרים של אפל

אך בכל זאת ה N1 הניב רווחים לגוגל ויש אותו ללא מעט אנשים שבדקו נרחבות לפני שקנו

אם אתה רוצה להסתכל על ההצלחה של אנדרואיד אל תסתכל על מכשיר אחד, תסתכל על הפלטפורמה
50 אלף תוכנות בשוק
20 אחוז מתעבורת האינטרנט הסלולרית בארה"ב
עשרות מכשירים מייצרניות שונות

נערך לאחרונה ע"י בן אור בתאריך 10-05-2010 בשעה 14:40.
ישן 10-05-2010, 23:31
צלמית המשתמש של Sonic ReLoaDeD
  Sonic ReLoaDeD Sonic ReLoaDeD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.03
Follow me...
תפסיק להביא נתונים שלא מעניינים אף אחד
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי בן אור שמתחילה ב "הוא לא נמכר כי גוגל (בניגוד..."

כי אם תשווה את זה לנתונים של האייפון אתה תסתום את הפה
ובהתחלה של אייפון אנשים לא הבינו בכלל מה הקשר לחברת מחשבים אפל לטלפונים, ואנשים התלהבו ממנו כי הוא היה מסך מגע, וגם טוב על הדרך, וזה נשאר ככה עד היום.
כולם פה מקשקשים פתאום עד כמה הם שונאים את אפל, מאז ומתמיד האייפודים היו הנגנים הכי טובים בשוק, וגם האיכות שמע שלהם פשוט מעולה, זה גם חרטה?
מישהו פה רשום שהנגן של האייפון גרוע, הוא כול כך גרוע שיצא אייפוד בגירסת טאץ' שיש אותו למלא אנשים שאני מכיר לפחות.
פעם שלא היה אייפון אז אמרו כן אפל חברה טובה יש לה נגנים טובים, אבל עכשיו שיש אייפון וזה ניהיה סוג של מותג/פוזה או משהו כזה אז פתאום הנגנים של אפל חרא של דבר וסתם יקרים.
אישית לא הייתי קונה נגן של אפל כי הוא באמת יקר, אבל מי שמחפש איכות (אלה שקונים אוזניות של סאנהייזר ב-500 שקל לדוגמא) לא יתפשרו על דבר פחות טוב מזה.
הנגן של האייפון איכותי ברמות של אייפוד, זה דבר ידוע.
וזהו, עכשיו תתחיל לקשקש כמה האנדרואיד שלך טוב ואדיר וכול מי שיש לו אנדרואיד הוא הבן אדם הכי כריש בעולם, ולמי שיש אייפון הוא אפס שקנה מוצר בשביל לעשות פוזה על... מישהו, על ההורים שלו נגיד.
מה שמצחיק זה שאנדאוריד באמת אחלה מכשיר, אני לדוגמא דיי התלהבתי מה-HTC הירו שהיה לחבר מהעבודה והוא החליף ל-N1, אבל פשוט אני מעדיף אייפון, עובדה שבמקום לקנות הירו קניתי אייפון בסוף, ואני ממש לא מצטער.

אז נכון, אי אפשר לשלוח ב-BT, שזה חיסרון דיי גדול בשבילי כי הייתי משתמש בזה בקבוע (יש לי דונגל BT בנייח ובנייד יש BT מובנה) אבל התרגלתי לזה שצריך כבל, ואני גם שונא את האייטונס, וגם את העבודה (שמצחיק שאף אחד לא הזכיר) שאין מנהל קבצים בטלפון, גם מינוס בשבילי, אין להעביר ככה קבצים
תמונות לתמונות
שירים לרשימת הפעלה
אין קבצים מפוזרים, אי אפשר סתם לשיא איזה שהוא קובץ במכשיר וזהו
אז נכון שזה מינוס, מצד שני זה גם פלוס, המכשיר תמיד מסודר, נכון שאפל דואגת בכוח שתיהיה מסודר, אבל אחרי שמתרגלים לעיניין הזה הכול בסדר.

ובקשר למולטי טאסקינג שלכולם זה מפריע, בגירסה החדשה שתצא לאייפון יהיה מולטי טאסקינג, ואחד שנראה טוב, הזרמת מדיה ברגע וכול מיני קישקושים שהמנכל של אפל דיבר עליהם.

ועוד משהו, לא יודע באיזה אייפונים אתם דיברתם, אבל אני שומע את הצד השני שמדבר איתי טוב, ואני מהאלה שמדברים הרבה בטלפון.
(אורנג' נהנים לקחת לי 400 שקל בחודש)

ישן 10-05-2010, 23:43
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

שלח הודעה דרך ICQ אל בן אור שלח הודעה דרך MSN אל בן אור Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי Sonic ReLoaDeD שמתחילה ב "תפסיק להביא נתונים שלא מעניינים אף אחד"

האיפון נמצא איזה יום יומיים לפני שהאנדרואיד הגיע אז מן הסתם נפח השוק שלו בנתיים יותר גדול

מי הזכיר את הנגן של האיפון שעליו דיברת במשך רוב ההודעה שלך? אישית לא ניסיתי את הנגנים שלהם אבל עד כמה שאני מבין הם בדיוק כמו המחשבים שלהם והטלפון שלהם, עושים מה שצריך טוב עם מנשק משתמש נוח אך זה הכל
מבחינת פונקציות יש להם קשיים (בנגנים שלהם אין רדיו לדוגמא) את מערכת ההפעלה אני לא מכיר כל כך.
מבחינת נעילות, אתה חייב להמיר לפורמט שלה, אתה לא יכול להעביר דברים שהנגן לא יכול לנגן (להשתמש בו כאמעי אחסון)

בנוגע לסידור, באנדרואיד אומנם אין מנהל קבצים מובנה (אך יש עם מספר תוכנות רובן חינמיות)
ויש תוכנות כגון הגלרייה ונגן המוזיקה שמאנדקסות את כרטיס הזיכרון

עד כמה שאני מבין המולטי טאסק שייצא בגרסה הבאה של איפון יהיה כמו כל שאר הדברים של אפל, מוגבל
http://www.tuaw.com/2010/04/08/iphone-4-0-multitasking/ (פסקה רביעית) מצאתי את זה בחצי דקה, אתה מוזמן לחפש טיפה יותר במידה ואתה לא פאנט של אפל, אך שנינו יודעים מה תעשה

בכל מקרה אתה לא פורץ את האיפון שלך, נכון? כך שלא תוכל להתקין את הגרסה הבאה

ישן 11-05-2010, 00:06

Follow me...
אני לא פורץ את האייפון שלי כי נוח לי איך שהוא ככה
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי בן אור שמתחילה ב "האיפון נמצא איזה יום יומיים..."

לכן אני אוכל להתקין את הגירסה החדשה של האייפון בקלות רבה, פשוט לחבר לאייטונס, האייטונס יודיע לי שיש גירסה חדשה של אייפון, האם להתקין? ואני אגיד לו שכן (אם יהיה אפשר אני אגיד לו שבטח שכן) וזהו יש גירסה חדשה.
שקניתי א המכשיר היה עליו גירסה יותר ישנה, ושחיברתי לאייטונס עשיתי לו עידכון גירסה, לקח איזה רבע שעה וזהו גירסה מעודכנת.
ואני לא פנאט של אפל, אני פשוט אוהב פלאפונים בכללי מאז ומתמיד, ככה שאני גם דיי התלהבתי מאנדרואיד, תראה לי טלפון טוב ואני אתלהב גם ממנו, אין קשר, זה שיש לי אייפון לא אומר שאין טלפונים טובים בכלל, חחח ממש לא, אולי אני משדר את זה מההודעות הארוכות שלי (שאני שם לב שאתה קורא אותם ) אבל לא זה לא נכון.
אבל אנשים רושמים פה שמי שקנה אייפון מצטער על זה ווא מתבייש להגיד את זה, חח כאילו מה... WTF, ממש לא, אני ממש לא מצטער שקניתי את האייפון, וגם אתה בן אור, שקצת שרוט על האנדרואיד שלך, לא יכול להגיד שאייפון זה חרא טלפון, כי אם לדעתך אנדרואיד מקום 1, אז אייפון מקום 2.
תראה שאתה מביא לי "הוכחות" שאנדרויד טוב ואייפון זבל, ואני שוב אומר שאנדאוריד לא זבל בכלל, אתה מגן על אנדרואיד אילו אתה המנכ"ל שלהם, אני מסדר בלי מולטיאסקינג וזה בכלל לא מפריע לי, ככה שאפילו אם המולטיאסקינג החדש של אפל יהיה כמו שאתה אומר מוגבל ופצוע, אני חושב שאני אסתדר איתו מעולה.

סתם דוגמא
יש לי תוכנה חינמית בשם MEEBO באייפון, שאגב, יש אותה גם לאנדרואיד, החבר מעבודה הוריד לאחר שהמלצתי לו על התוכנה.
התוכנה משאירה אותי כיביכול מחובר לכול הפרוטוקולים (מסנג'ר אי סי והצ'אט של הפייסבוק) ככה שאם אני מדבר עם מישהו ואז מתקשרים אלי - יצא לי מהתוכנה, אבל שאני נכנס אני מקבל את כול ההודעות בעצם ששלחו לי בלי שום בעיה.
או שאני מדבר עם מישהו, ופשוט יוצא מהתוכנה ועושה משהו אחר, אחרי זה נכנס לתוכנה ומקבל את כול ההודעות.
אם אני גולש בסאפרי, ואז יוצא ממנו, חוזר והאתר ישאר בדיוק איך שהייתי בו, כיוון שהסאפרי כול הזמן רץ ברקע באייפון, בעזרת כלים שיש בפריצה אפשר לסגור אותו, אבל האייפון שלי לא פרוץ.
אותו הדבר גם הנגן של האייפון, שגם עונה לשם אייפוד.
אם הדברים האלה לא מפריעים לי, למה אתה בכוח רוצה שזה יפריע לי?
השימושים שלי בטלפון זה תוכנת מסרים ה-MEEBO, גלישה באינטרנט באתרים, משחקים פה ושם שמשעמם (לדגומא: קורס נהיגה מונעת שהיה משעמם ברמות מפחידות) והנגן מוזיקה.
השאלה מה בעצם אתה עושה עם המכשיר שלך שהוא כול כך טוב מהאייפון, ועושה כול כך הרבה דברים שזה פשוט אלוהי.
אם לא היה תוכנת מסרים הייתי מתבאס, אבל יש.
אם לא היה תוכנה ל-RSS הייתי מתבאס, אבל יש ואחת טובה, הרבה יותר טובה מהקורא RSS המובנה הפצוע שהיה בסוני אריקסון לדוגמא.
אז מה בעצם הבעיה? מה אתה עושה עם המכשיר שלך שדחוף לך שיעשה הכול?
השאלה רצינית ולא שאלתי מתוך ציניות.

ישן 11-05-2010, 07:27
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי Sonic ReLoaDeD שמתחילה ב "אני לא פורץ את האייפון שלי כי נוח לי איך שהוא ככה"

המגבלה הכי עיקרית של איפון היא שהוא נעול בצורה הרמטית, יכול להיות שהוא די חביב אבל אני בחיים לא אקנה מוצר סגור כל כך, שברגע היצרן שלו יכול לעשות דברים שפוגעים בי ולי אין לאן לפנות

לדוגמא, אפל יכולים להוריד אפליקציות מהחנות שלהם על פי כל סיבה שנראת להם תקינה (אף אחד לא מכריח אותם לספק סיבה), באנדרואיד יש כבר מספר שווקים מתחרים
אפל לא נותנים למשתמש להתקין פלאש מכיוון שהם טוענים שהפלאש יפריע בלי לתת לאדובי אופציה לפתח פלאש ובלי לסמוך על המשתמש שיבחר לבד האם הוא רוצה את היתרונות (והחסרונות אם יהיו)

אלו הבעיות העיקריות שלי עם המכשיר, מבחינת הממשק של מסך הבית הוא מעולה (אפילו חשבתי להכין תחליף בית לאנדרואיד שנראה ומתפקד כמו איפון אך זאת הייתה יותר מדי עבודה ופרשתי)

ישן 11-05-2010, 00:13

בתגובה להודעה מספר 68 שנכתבה על ידי בן אור שמתחילה ב "עם איזה מכשיר שיחקת? מה הייתה..."

מוטורולה מיילסטון, מה היו הבעיות שלו:
המסך מגע הפסיק לעבוד כמה פעמים והיה צריך להוציא את הבטריה כדי לאתחל (איזה מזל שיש בטריה נשלפת, כי בניגוד לאייפון הוא נתקע כל הזמן), כשהוא עבד אז המסך היה נחמד, לא יותר מזה (יותר טוב מבוססי סימביאן) אחרי שהתגברנו על התקלות ניסיתי להיכנס לתפריט בדרך הכי אינטואיטיווית אז זה שהיה איתי תיקן אותי שצריך להיכנס לתפריט אחר כדי לראות את התוכנות..
מבחינת גרפיקה וממישק הוא נופל בהרבה מהאייפון, אפליקציות לא ראיתי הרבה, אבל אף אחת מהן לא הרשימה יותר מידיי.

טלפון חמוד, אני לא אומר שלא, יותר טוב ממערכות הפעלה אחרות (סימביאן ווינדוס מובייל) אבל זהו, היתרון היחידי שלו עליהם הוא במהירות (ובזה אייפון בטוח מנצח).

ישן 11-05-2010, 07:43
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "מוטורולה מיילסטון, מה היו..."

ציטוט:
מסך מגע הפסיק לעבוד כמה פעמים והיה צריך להוציא את הבטריה כדי לאתחל (איזה מזל שיש בטריה נשלפת, כי בניגוד לאייפון הוא נתקע כל הזמן), כשהוא עבד אז המסך היה נחמד, לא יותר מזה (יותר טוב מבוססי סימביאן) אחרי שהתגברנו על התקלות

אחד הדברים שהכי מציקים לי בנוגע לביקורות על אנדרואיד הוא שכל פעם רואים בעיות בחומרה ומייחסים אותה לתוכנה :|

ציטוט:
ניסיתי להיכנס לתפריט בדרך הכי אינטואיטיווית אז זה שהיה איתי תיקן אותי שצריך להיכנס לתפריט אחר כדי לראות את התוכנות..

התוכנות נמצאות במגירה למטה (או מסודרות במסך הבית), לטעמי זה די אינטואיטיווי, מה ניסית?

ציטוט:
מבחינת גרפיקה וממישק הוא נופל בהרבה מהאייפון, אפליקציות לא ראיתי הרבה, אבל אף אחת מהן לא הרשימה יותר מידיי.

כיום מתחילות לצאת אפליקציות תואמות לאתרים הגדולים בארץ (זאפ rest ו one כבר יצאו)
לגבי איכות התוכנות זה עניין של זמן בלבד, הרבה מאוד מפתחים לומדים את הנושא ומוצאים אפליקציות, ככול שיש יותר אפליקציות יש יותר תחרות והרמה הממוצעת תעלה, כרגע השוק עדיין מעצב את עצמו (אם כי יש כבר הרבה אפליקציות באיכות מעולה כגון אפליקציות של camel games, yongzh ויש עוד אפליקציות מעולות כגון גרסאות של igo ו sygic או האפליקציות astro, layer, handyCalc ואני יכול להמשיך עוד הרבה

כרגע אין יותר מדי אפליקציות בתלת מימד מרשים, אך לאור הסגירה של unity3d מאיפון גם באיפון תכול ירידה קשה בתוכנות התלת מימד, ו unity3d גם מוציא גרסה לאנדרואיד כך שרוב המשחקים התלת מימד יעברו לאנדרואיד די מהר לאחר שהם יוציאו את הגרסה שלהם

ישן 10-05-2010, 23:44

Follow me...
אוקי ונגיד מישהו עכשיו עשיר ברמות על שיש לא מיליון דולר שאבא שלו הביא לו מתנה
בתגובה להודעה מספר 90 שנכתבה על ידי DeepSpace שמתחילה ב "שוב, אף אחד לא אומר שאייפון..."

"קח תבזבז..."

אז עדיין היית אומר שלא שווה לקנות אייפון כי הוא יקר?
אבל מישהו שאין לו בעיה של כסף אין מגבלה שיקח איזה טלפון שהוא רוצה
אתה יודע מה יותר מזה
בן אדם התגלה אליו אלוהים ואמר לו שהוא יביא לו את הטלפון שהוא רוצה בחינם כי הוא היה ילד טוב כול השנה
טלפון בחינם, רק תבחר
עדיין לא היית לוקח אייפון כי הוא יקר? אבל בחינם, מה תעשה? אין תרוץ עכשיו של כסף, אלוהים בא אמר בחינם רק תגיד מה שאתה רוצה, רק תבחר
איזה תירוץ תגיד אז?

אתה אומר שאתה יכול לקבל יותר לתמורה מאייפון?
פעם אמרו שה-N97 יהיה אייפון קילר
ואז אמרו שפלאם פרי יהיה אייפון קילר
ואז N1 יהיה אייפון קילר

ועד עכשיו זה לא ממש קרה, כאילו לא מצליחים לעשות את מה שאפל עשתה, באמת N1 מתקרב לרמה של אייפון, אבל עדיין לא, עדיין לא מושלם. ביום שאנדרוריד באמת יהיה טוב, והטלפון שלי יהרס, אני לא שולל את האופציה שאני יעבור אליו, כמו שלא חשבתי פעם שאני לא אקנה סוני אריקסון שפעם היו אדירים.
אבל במצב הנוכחי אני מבסוט על האייפון שלי
ולא אני לא עושה פוזה כמו שחלק מהמשתמשים פה רשמו, אין לי על מי, עליכם בטח שלא, ל-2 חברים שלי יש אייפון ככה שגם עליהם אני לא עושה פוזה, ומאז שיש אייפון בארץ אייפון זה כבר לא פוזה בארץ, זה כבר רגיל, אז מה הקשר פוזה? מה פוזה באייפון? כמו שנוקיה זה לא פוזה (ממש לא מתקרב) וגם לא סוני אריקסון, ול-LG וסמסונג בכל אין מה לדבר, ככה לא אייפון, אולי אני נהנה איתו, גולש באינטרנט משחק פה ושם קצת מסנג'ר באוטובוס, אבל בסופו של דבר זה טלפון רגיל כבר, ואף אחד לא יגיד "וואו איזה מגניב יש לך אייפון"
(טוב בת דודה שלי בת ב-12 כן אמרה את זה אבל נתעלם)
מזכיר לי את הוויכוחים של אקספלורר נגד פיירפוקס XD

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:51

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר