לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-08-2010, 09:16
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
חצי שנה עברה, והגיע הזמן למשחק "5 דברים שלא ידעתם עלי"!

אז מה אנחנו לא יודעים עליכם?

5 דברים (נסו למצוא את המעניינים מביניהם) שאין לנו מושג שעשיתם/ ראיתם/ קרו לכם.

אתגר למשתתפים באשכול הקודם- נסו לא להסתכל מה כתבתם, לכתוב ואז לחזור ולראות אם כתבתם את אותם הדברים.

אני אספתח:

1. ניתקתי את כל הקשרים שהיו לי מימי התיכון ואחורה. אין לי חבר/ה אחת אמיתי/ת מאז. זה מבחירה לחלוטין.
2. אני מכורה קשות לחו"ל
3. אני עמוק עמוק בתוך הסיפור המשפחתי שלי. יש לנו בספטמבר כנס משפחתי בברטיסלבה, ואני עובדת עליו בטירוף עם אמא שלי.
4. אתמול בלילה צלצלתי למשטרה כי היו ליד הבית בערך 30 חבר'ה שעשו ים רעש ב1:00 בערך.
5. התחתנתי ב16.6, אבל את העובדה שהתחתנתי רובכם יודעים. העובדה האחרת היא שעדיין לא סגרנו את העניינים עם הצלם, אין לנו את סרט החתונה ועוד לא בחרנו את כל התמונות. עצלניות רצח.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-08-2010, 11:21
  s27 s27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "חצי שנה עברה, והגיע הזמן למשחק "5 דברים שלא ידעתם עלי"!"

:OK, my turn
נתחיל מן העבר ונתקדם אל ההווה:
1) כילדה הייתי טום בוי מופרעת למדי. טיפסתי על עצים ומשקופים, "התפרחחתי" והשתובבתי ונחבלתי בברכיים כמו בן. שחקתי (כולל כדורגל, הייתי שוערת לא רעה) עם הבנים למטה בשכונה, היו אפילו מקרים שרבתי אתם מכות, ואאל"ט, פעם אפילו הגנתי על אחי הקטן כשמישהו חשב להרביץ לו. פעם בקייטנה בקיץ, כ"הקש ששבר את גב הגמל" לאחר אי אלו הצקות שספגתי, תקעתי לאחת הבנות מימיה צבאית בעין, שבועיים היא הסתובבה עם "פנס" סגול-כחול. הרגשתי לא נעים בדיעבד.

2) כבר הוזכר כאן בעבר, אבל כילדה, כשמישהו התחיל לשיר לי את השיר "סיון" של יגאל בשן, הייתי מובכת ומתרגזת ואומרת: "דייי!!", פשוט לא יכולתי לשאת לשמוע את השיר הזה, ובכל פעם שהוא הושמע, הייתי מגיבה באחת הדרכים הבאות:
א) הייתי דורשת בתוקף שייכבו את הרדיו/הטלוויזיה או יחליפו תחנה מהר.
ב) הייתי פשוט בורחת מהחדר, כולל פעם אחת שברחתי מתוך החדר האטום!
ג) הייתי מתחבאת בארון עד שהשיר ייגמר.

3) אני אוהבת לאכול הכל חוץ מגויאבה, ובעיקר "חולה" על קוסקוס וירקות! בתור ילדה מאוד אהבתי את קציצות תפוחי האדמה המטוגנות שסבתא שלי ז"ל הייתי מכינה במיוחד לכבודי. קציצות הדגים של אמא שלי זה פשוט ללקק את האצבעות, ובכלל, כל מה שהיא מכינה זה טעים מאוד!
4) אני פשוט "חולה" על ילדים קטנים, פעוטות ותינוקות! אני מאוד תקשורתית איתם! פעם עבדתי ב"שילב" ולקחתי את חלק מילדי הלקוחות על הידיים!

5) אין לי ממש מושג כיצד הולך להיראות העתיד שלי: במה אעסוק ואעבוד? האם אתחתן, ועם מי? האם יהיו לי ילדים אי פעם? היכן אגור? האם בכלל עוד אהיה פה?
את זה רק אלוהים יודע, בינינו.

נערך לאחרונה ע"י s27 בתאריך 25-08-2010 בשעה 11:32.
ישן 25-08-2010, 12:15
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
עכשיו תורי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "חצי שנה עברה, והגיע הזמן למשחק "5 דברים שלא ידעתם עלי"!"

1-אני תמיד הייתי דעתן. בכיתה י"ב זה כמעט התפוצץ (תרתי משמע) שקמתי ויצאתי מהכיתה כי לא הייתי מסוגל לשמוע את השטויות שהמורה השמאלנית אמרה. התפרצתי לחדר המנהל (במילא היו שולחים אותי לשם) והודעתי לו חד משמעית שעד הודעה חדשה אני לא נכנס לשיעורים שלה. בסוף בהתערבות הורים הסאגה נפתרה ובמסיבת הסיום שכולם לחצו לה את היד,אני התעלמתי בהפגנתיות
2-עדיין כילד-זיהו אצלי חשד למחוננות ונאלצתי ללמוד ולעשות מבחנים כדי לדעת אם לשלוח אותי לכיתת מחוננים. אני סירבתי בתוקף ובעת המבחן הגורלי,עשיתי כל מה שאפשר כדי להפיל את עצמי. בסוף התברר שאיכשהו עברתי בהצלחה (אבל למזלי היו יותר מידי כמוני ובסוף ניצלתי כשהקדימו להרשם לפני ולי כבר לא היה מקום )
3-אהבתי מאד לרכב על אופניים ואהבתי פחות לעשות צעידות. האהבה נגמרה שבאמצע הדרך התפנצ'ר הגלגל ונאלצתי לחזור מרחק רב ברגל
4-לא יודע להבדיל בין שמיר לפטרוזיליה אבל שניהם דוחים אותי באותה מידה
5-מעולם לא התפלחתי לסרט בקולנוע אבל כן הצלחתי להכנס בגיל 14 לסרט שהוגבל ל18+מבלי שבדקו אותי אז ההרגשה הייתה שכן התפלחתי

ישן 25-08-2010, 12:41
צלמית המשתמש של סנאי
  משתמש זכר סנאי סנאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile

1. אני עובד כרגע בעבודה ואני ממש נהנה ממנה (סינמה סיטי גלילות, כולם מוזמנים, קפה עלי).
2. אני לא יכול לעשות דברים שאני חושב שהם לא מוצדקים, דבר כזה גרם לי להלחם על שינוי תפקיד בצבא ובסופו של תהליך גם הצלחתי.
3. אני ממש שונא שמדברים על אנשים מאחורי הגב (הכוונה היא לדברים רעים, אם זה שבחים אז אני בעד).
4. לא הפסדתי 3 שנים משחק ביתי של הפועל פ"ת בכדורגל אפילו אם זה היה כרוך בלהשאר שבתות בצבא.
5. אני מתחיל ללמוד לתואר מהנדס באוקטובר הקרוב ואני בין המועמדים לתוכנית מצטיינים

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://www.quotez.org/quotez3.gif]

תואר בהנדסה זה כמו כוכבת פורנו. בסוף יש כסף טוב אבל בדרך עושים אותך מאחורה...

ישן 25-08-2010, 13:15
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
קלי קלות, בלי להסתכל

1. ניתקתי את כל הקשרים שהיו לי מימי התיכון ואחורה. אין לי חבר/ה אחת אמיתי/ת מאז. זה מבחירה לחלוטין. פעם דרך הפייסבוק של אחי עברתי על כמה עשרות דפים של חברים מהזמן ההוא, בעיקר כדי לראות את התמונות. קודם כל קיבלתי שוק, אחרי זה ריפרפתי קצת על מה שאנשים כתבו על עצמם, או מספרים, והגעתי למסקנה שמעבר לניואנסים של גיל וסטטוס משפחתי/קריירה, רוב האנשים לא ממש משתנים. זה בטוח חיסל לי כל חשק לפגוש אנשים מאז כי איחוד כזה היה נראה לי מלאכותי מאוד. אני גם, בניגוד למעריצים שרופים אחרים, תמיד מבין היטב למה להקות גדולות שהתחילו יחד בשכונה, מתפרקות בלי שהחברים רוצים ממש להמשיך לעבוד יחד.
2. אני מעדיף שלא לבקר בחו"ל, אלא אם מדובר על ניצול משאבים שאין בארץ בשום קנה מידה סביר (סקי, אלפין הייקינג). זה משהו מהעשור האחרון, ולחלוטין הפוך ממה שהייתי חושב קודם לכן. אם כבר אני חייב להיות בחו"ל, אני לרוב אבדוק איפה מסלול ההליכה בטבע הכי קרוב, ואצא לטיול - גם אם מדובר על חצי יום של ללכת באחו בין כבשים ופרות כאשר פריז נמצאת 20 ק"מ משם.
3. אני עמוק עמוק בתוך הסיפור המשפחתי שלי. לעולם לא אתן באדם שאין לו קרבת דם איתי אמון שאתן במי שכן יש לו. זה לא בגלל הדם, אלא מסקנה שהגעתי אליה יום אחד כתוצאה מנסיון.
4 לא הסתכלתי מעולם על סרט החתונה. הספיק לי להסתכל על כמה קטעים מסרטים של אחרים בשביל לדעת שאין מה לראות.
5 מעולם לא הבטתי מרצון על פניו של אדם מת שהכרתי. אין שום כוונה לעשות את זה לעולם.
6. לפעמים, אבל ממש לפעמים, אפשר לעשות קופי פייסט ועדיין לקלוע בול.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 25-08-2010 בשעה 13:20.
ישן 25-08-2010, 13:22
צלמית המשתמש של Kartman
  Kartman Kartman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.08.02

1. שיחקתי כדורסל במשך 11 שנים בנוער של מכבי ראשון - עד שהצבא חייב אותי להפסיק.
2. אם כבר צבא, בצבא למדתי להיות חוצפן ולמדתי מתי צריך לענות כשאין צדק או שמישהו מתחצף אליך. זה מצחיק, כי למרות זאת העברתי 3 שנים בלי לעלות למשפט אחד.
3. יש לי שריטה שנקראת סקי. אמנם עשיתי רק פעמיים, אבל התמכרתי קשות. הטיול אחרי צבא שלי היה חופשת סקי, וכל הקיץ אני רק מנסה למצוא את היעד האולטימטיבי לחורף הקרוב (החום דפק אותי לגמרי).
4. אני עובד בנתב''ג, ואני אשכרה נהנה מזה. להכיר אנשים מכל העולם ולשמוע את הסיפורים שלהם זה אחד הדברים המעניינים, ולמדתי שם המון דברים לידע כללי. אגב, את מה שרכשתי בסעיף 2 אני מיישם בעבודה בגאווה
5. אני דוד כבר מכיתה ו' (גיל 11. כיום אני בן 22). כרגע הגדוד מונה ארבעה, ועוד אחת בדרך..

כל העולם כולו מכבי חיפה!

ישן 25-08-2010, 15:06
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04

1. עברתי לגור בירושלים לפני חצי שנה ואני נהנה מכל רגע. אני שוקל ברצינות להמשיך לגור כאן גם אחרי ההתמחות.
2. הוזמנתי לחתונה של סיון כפרעליה אבל לא יכולתי לבוא למרות שמאוד רציתי, משום שזה היה בלילה האחרון של התעסוקה של הגדוד שלי, כשהיינו בחפיפה עם הגדוד המחליף, מה שמביא אותי לסעיף הבא.
3. בתעסוקה האחרונה קיבלתי מצטיין גדודי. המג"ד העניק לי במתנה תמונה של קנה תותח בשקיעה, תמונה שאני צילמתי לפני שנתיים...
4. כנראה שחסכתי למקום העבודה שלי כמה מיליוני שקלים בתביעה שהוגשה נגדנו. בעקבות כתב ההגנה שכתבתי (לבד), נפתחו ביוזמת ב"כ התובע מגעים לקראת הסדר פשרה, שבו יקבל התובע סכום הנמוך בכ-70-80 אחוז מזה שהוא תבע במקור (כי תכל'ס, מגיע לו).
5. לפני מספר שנים התחילה איתי במקום העבודה מישהי נשואה עם ילדים. דחיתי אותה בנימוס. אני לא מצטער על זה, גם היום.

תוספת בעריכה:
6. פעם אמרתי לסיון (chatulim) שאם היא היתה בקטע של בנים, ללא ספק הייתי מתחיל איתה.

נערך לאחרונה ע"י עידו403 בתאריך 25-08-2010 בשעה 15:14. סיבה: תוספת
ישן 25-08-2010, 15:37
צלמית המשתמש של shai.shai
  shai.shai shai.shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06

וואו, יש פה כמה דברים חזקים . אני לא אחזור על מה שאחרים כתבו (אגב, זה מדהים כמה משותף יש לי עם חלקיכם... וגם ברור לי שאנחנו מכירים את אותם אנשים, אז אני אנסה לא להיחשף... )

הנה שלי:

1. עד גיל 20 +, לא נגעתי באלכוהול (מלבד יין). היום אני קצת יותר חזקה בנושא, אבל עדיין רחוקה מלמצוא את עצמי מעולפת בקיא של עצמי בסמטה חשוכה.

2. נולדתי, ותמיד הייתי טום בוי. כדורגל, בוץ, אופניים..... רק במיונים לצבא, כששאלו אותי "למה דווקא מדריכת שריון?", ועניתי "כי אני מאוד טכנית, אני אוהבת מכונות, לכלוך, ואני גבר"- הבנתי את זה.

3. אין לי סגנון לבוש מועדף. בארון שלי יש הכל מפיג'מות וחולצות סוף מסלול, דרך חצאיות "בראץ" חמודות, ועד שמלות רטרו מדהימות. יום אחד תראו אותי בשורטס וטי-שירט, יום אח"כ בשמלת ערב מטורפת. בשני המקרים- עדיין תזהו אותי כי ההתנהגות לא משתנה

4. אני לא אוכלת דברים מאוד אלמטרים- קטשופ, טחינה, חומוס, קפה, פטריות, חצילים, דגים, ועוד ועוד. זה נוראי, ומלצרים שונאים אותי על זה, אבל אין שום דבר שחיוך לא יכול לפתור

5. אני היפר-אקטיבית. הבעיה היחידה עם זה זה שאני לא "רואה" טלויזיה או סרט, אני רק מקשיבה. תוך כדי אני חייבת לעשות משו (גם אם זה לשחק פריסל או סתם לבשל), החלון של הסרט בדרך כלל מוקטן למטה. אני לא מסוגלת פיזית ממש לשבת ולראות.
זה נשמע לא היסטרי, אבל זה אומר שאם קורה משו בלי טקסט- פספסתי אותו

וואו, התאמצתי!
זה לא היה קל

ישן 25-08-2010, 15:38
צלמית המשתמש של idanmos
  משתמש זכר idanmos idanmos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.09.05
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...

הנה זה בא:
1. למרות שעליתי למשפטים "על ימין ועל שמאל" בצבא, מאוד אהבו והעריכו אותי, היתי חייל צעיר ומסכן על תקן של רס"ן (בלי הכשרה, בלי קורס, עם נתונים ממש נמוכים) על החיילים הכי שרוטים בצה"ל. היתי עולה למשפט אצל המב"ס (מה לא מנע מימני לקבל מצטיין רפואה פיקודי ומצטיין לוגיסטיקה פיקודי), וחוזר אחרי כמה שניות לעבוד על התוכניות.
2. ירדתי 50 קילו בשנה האחרונה, כל הדרכים היו כשרות.
3. בגיל 17 עליתי לשיעור נהיגה, המורה צעק עליי וכמו נער מטומטם, אמרתי לו שזאת הפעם הראשונה והאחרונה שאני נוהג ברכב, עד היום אני מתחרט על זה ומת לעשות רישיון נהיגה, אבל אין לי זמן.
4. אחרי הצבא, ויתרתי על החיים הכי נוחים שכל אחד רק יכול לתאר לעצמו (ואני לא מגזים), מתוך גאווה עצמית. אני אשיג את כל המטרות שלי, לבדי ויהיה מה שיהיה.
5. בעיקבות פרידה כואבת בצורה קשה מאוד מידידה הכי הכי טובה שלי (יש לי 99.9% ידידות ו0.1% חברים, קשה לי לסמוך על גברים, נשמע הזוי שסטרייט אומר את זה, אה?), החלטתי לאחרונה לטפל בעצמי, לטפל בכל העבר שלי ולעשות סדר בכל החיים שלי, ויש לי אחלה של פסיכולוגית, באמת.

היתי חייב להפר את החוק ולהוסיף:
6. חזרתי בתשובה, היתי חרדי, עם כל התחפושת במשך 3 שנים וחצי, נכוותי מהעולם החרדי.

ישן 25-08-2010, 16:08
  shai-li shai-li אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.02

1. הייתי אלרגית ל"חלב ומוצריו" (תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה) רוב הילדות שלי, למזלי זה איכשהו עבר כי שוקולד חרובים זה מבאס תחת.
כיום אני אלרגית לחצילים, מעניין מתי זה יעבור
2. כמו שי, גם אני לא שתיתי אלכוהול (כמעט בכלל) עד השנה-שנתיים האחרונות. היום כשאני בפאב עם חברים אני פשוט מזמינה את הקוקטייל הכי מפדח בתפריט רק בשביל הכיף ("סנאי ורוד" הוא המוביל המפדח הנוכחי וגם הטעים ביותר )
3. אני מקבלת "סימנים כחולים" מכל דבר. כרגע הרגליים שלי נראות כמו מודל של הגלובוס. אין לי שמץ של מושג למה כי מבחינה רפואית הכל סבבה וכדי למנוע מאנשים לחשוב שברחתי מאיזה מעון, אני פשוט הולכת עם מכנס ארוך
4. אני שונאת אפונה. הנהגתי בעבר קבוצה של אנשים שחלקו איתי את השינאה והיו לנו גם עצומות ואתרי אינטרנט. עכשיו המאבק מסתכם בקבוצה בפייסבוק והזמנות זהירות במסעדות.
5. חזרתי היום מטיול לאיי יוון! היה אדיר ונשרפתי חבל על הזמן. מה שמביא אותי לנקודה הבאה - אני תמיד נשרפת ואף פעם לא מצליחה להשתזף. מה שבעייתי כי אני לא רק לבנה, אני גם די שקופה לפעמים. עוד לא מצאתי את האולטרסול האידיאלי שיאפשר לי לקבל גוון נורמאלי
ישן 25-08-2010, 16:13
צלמית המשתמש של shai.shai
  shai.shai shai.shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
בתגובה להודעה מספר 105 שנכתבה על ידי shai-li שמתחילה ב "1. הייתי אלרגית ל"חלב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shai-li
1.
2. כמו שי, גם אני לא שתיתי אלכוהול (כמעט בכלל) עד השנה-שנתיים האחרונות. היום כשאני בפאב עם חברים אני פשוט מזמינה את הקוקטייל הכי מפדח בתפריט רק בשביל הכיף ("סנאי ורוד" הוא המוביל המפדח הנוכחי וגם הטעים ביותר )
3. אני מקבלת "סימנים כחולים" מכל דבר. כרגע הרגליים שלי נראות כמו מודל של הגלובוס. אין לי שמץ של מושג למה כי מבחינה רפואית הכל סבבה וכדי למנוע מאנשים לחשוב שברחתי מאיזה מעון, אני פשוט הולכת עם מכנס ארוך

2. לא לא... אני לא מזמינה בכלל לפי תפריט "מאמי, תעשה לי קוקטייל. שיהיה טעים. תפתיע אותי". ואני כן שותה דברים אחרים היום... זה התחיל לפני שנתיים ככה בקוקטיילים, היום אין בעיה עם בירה (טוב, זה אולי בחודש האחרון), וויסקי, וכו'... אני זורמת

3. גם אני גם אני!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! כשהיה לי חבר- הוא היה מאשים אותי שאבא עושה לי את היסמנים, ואבא שלי היה מאשים אותו.
כרגע יש לי 6 סימנים כחולים על הרגליים שאני רואה מהזווית הזאת (ואני לבנה בטירוף. זה סופר-בולט.). מה שכן, אני עדיין הולכת עם קצר.. זה מה יש

ישן 25-08-2010, 17:38
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06

1. התלבטתי מינימום שעה אם לכתוב באשכול הזה או לא... נחשו מה החלטתי
2. בטח רשמתי את זה כאן בעבר, אבל יש לי אובר- טאקט. קשה לי כשמישהו נפגע או עצוב (ובטח אם זה קשור אליי)
לדוגמה מה שהיה לפני שבוע- מישהו התחיל איתי עם משפט ממש ממש הזוי ומצחיק,
ואמרתי לו עם חיוך נחמד "לא תודה", הלכתי למקום כמה שיותר רחוק שיכלתי והתפוצצתי מצחוק.
כמובן שכולם אמרו לי שהם היו צוחקים לו בפרצוף בלי לחשוב. מרושעים!!
3. אני בנאדם מאוד רגוע, בדרך כלל לוקח הרבה בשביל לעצבן אותי (שזה מושלם בשביל העבודה שלי- במשהו שדומה לשירות לקוחות)
אבל מה שכן יכול להרגיז אותי אלו שני דברים- כשמספרים עליי שקרים, וכשמספרים שטויות על חתולים.
כל מי שהיה לו חתול בבית יודע שהחיה הזו היא הכי נאמנה שיש, ומי שאומר אחרת מונע ע"י דעות קדומות!
4. בהמשך לשריטה שלי מסעיף 2- אני כ"כ אוהבת לעזור לאנשים שזה מטריד אני מאלה שמתקשרים אליהם אם יש לך בעיה במחשב
או רוצה לשאול שאלה או למצוא משהו באינטרנט, ואם למישהו נופל משהו לידי אני כמעט תמיד אתכופף ואעזור לו.
5. אני מאוד אוהבת לעשות כל מיני דברים מיצירה ולבשל, והדבר שאני הכי אוהבת לאכול אלו פירות!
אם הייתה לי אפשרות וסטוק בלתי מוגבל, הייתי אוכלת רק פירות כל היום (מה שלא היה עוזר לי יותר מדיי לאנמיה, אבל מילא )

09.07.00-16.07.12

ישן 25-08-2010, 22:06
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09

1. אני חולה על פיצה !
2. נולדתי בליטא ואני רואה בזה דבר די מיוחד כי רוב היהודים שעלו לארץ ממדינות הלווין של אמא רוסיה האדומה הם בעיקר מאוקראינה בלרוסיה ורוסיה עצמה ואני באתי ממדינה לא מוכרת כל כך (עד ימי שארס) אבל עם הסטוריה יהודית מאוד מכובדת עד השואה( ירושלים דליטא קראו לעיר הולדתי וילנה עיר הבירה) ותמיד הייתי מתעצבן שהי שואלים אותי איפה נולדת: והייתי אומר ליטא, והוא היה שואל: איפה זה, אני עונה : ליד רוסיה ממערב בין לטביה לבלרוסיה והוא היה עונה- אה רוסי .. כולכם רוסים. אני נולדתי על אדמה ליטאית אז אני לא רוסי!
3. עליתי לארץ בגיל 8 חודשים
4.רגע המבוכה ואחד אחד הרגעים המרגשים בחיי היה כשחזרתי לבד מארצות הברית לישראל בגיל 17 והתחרמנתי במטוס עם יהודייה בת גילי בשירותים של המטוס כש90 אחוז מהמטוס חרדים שבאים לרגל החגים לארץ, היה כייף בשירותים אבל לצאת משם ביחד היה מאוד מביך שמליונים שטריימלים מביטים בך במבט של מלך התועבה.
5. אני פריק של הסטוריה , אם לפני השינה יש תכנית בשתיים בלילה על מלחמת העולם השנייה אני מקשיב בהתלהבות ונרדם ישר וישן טוב!
6. אני מתחיל להשתפר בבישול וכל שבת אני אוכל את הלאטקס שאני מכין והם טעימים!!!.

ישן 26-08-2010, 00:51
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05

טוב..
1. יש לי התמכרות קלה.. כשמשעמם לי אני נכנסת לוויקיפדיה ולחצת על "ערך אקראי" וסתם מתחילה
לקרוא שטויות..
2. לאחרונה גיליתי שהקיבלות שלי ממש גבוהה בנוגע לאלכוהול (כמו השיות, גמני התחלתי לשתות די
מאוחר..) , אני צריכה לשתות ממש הרבה כדי להשתכר וגם בחיים לא הקאתי מאלכוהול.
3. לאחרונה התחלתי להתמכר לדרמות קוריאניות ועל הדרך ממש התאהבתי בשפה ואני משתדלת ללמוד
אותה. בעתיד אולי אני אגע בזה יותר לעומק.
4. בשנה האחרונה עברנו דירה וגרתי אצל דודה שלי, ואצלה גיליתי שיש לי חוש טוב לבישול ונהייתי
בשלנית קטנה, אני יודעת להכין מלא דברים מגניבים ולאלתר
5. יש לי נגיעות לעיצוב ואמנות כמו שרובכם יודעים, אני ממש אוהבת כל סוג של עיצוב, לאחרונה התחלתי
גם לעבוד בעריכת וידאו ואני מתכננת לנסות גם עיצוב פנים, עיצוב אירועים ואולי עיצוב אופנה (כל זה
במשך החיים..) . וכמובן, בשביל להשלים את סט התוכנות שאני יודעת, אני צריכה ללמוד 3D והתכנון הוא
שעד אוק' שנה הבאה אני אדע.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 26-08-2010, 09:41
צלמית המשתמש של fealls
  fealls fealls אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.03.07

טוב, בערך כל דבר שאני אגיד יפתיע כי אני לא בדיוק כותב פה הרבה, אבל קורא המון, אז:

1. אני עובד בעבודה שאני מאוד מאוד מרוצה ממנה, התנאים מעולים, היחס אדיר והעבודה זורמת - אבל אני כל פעם צריך להכריח את עצמי למצוא עניין מחדש בעבודה...
2. בהמשך ישיר ל1#, קשה לי בטירוף להתמיד בדברים שמפסיקים לעניין אותי. בגלל זה יש לי המון אנשים שאני מכיר ממקומות שונים ומרקעים שונים, ובגלל זה אני מקווה למצוא מישהי היפר-אקטיבית מספיק...
3. אני מטורף על סרטים וסדרות. אני אוסף אותם על הארד דיסק חיצוני ופשוט עושה מרתונים כשיש לי זמן. אני רוצה לראות כל סרט טוב או סדרה טובה שאי פעם המליצו לי עליה, ואני מאוד יסודי. חייב להתחיל מהעונה הראשונה ולא להפסיד אפילו פרק אחד...
4. בהקשר לזה שאני יסודי - אני מטורף בקטע של סדר, והצבא דפק אותי עוד יותר בתחום כשהייתי רס"פ. התיקיות בהארד דיסק שלי מסודרות בצורה הכי קפדנית שיש וכל הקבצים עם אותו פורמט של שם, מספר פרק, שם הפרק, וגם כתוביות. הכל מושלם
5. יש לי בעיה מעיקה שרק לאחרונה גיליתי שיש עוד אנשים בעולם שסובלים ממנה - אני חייב שהווליום יהיה על זוגי, לא משנה מה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:37

הדף נוצר ב 0.24 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר