לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-07-2011, 08:39
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
סורפרייזה!! רחל ליאל מנכ"לית הקרן לישראל חדשה תומכת במפגיני רוטשילד

http://www.news1.co.il/Archive/003-D-61981-00.html

[וגם לא מדייקת בהציגה את המאבק 'הזה' כמשותף לחרדים ולאנשים קשיי יום אבל זה לא ממש מפתיע בהתחשב ברקורד הדיוק של הגוף בראשו היא עומדת http://www.kr8.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=180145 ]

ומה עוד יש לנו?

http://news.walla.co.il/?w=/1/1842815

אנשים שמצויים מעל החוק פולשים למבנה לא להם ומרססים אותו בגרפיטי. למחרת אנשי 'אל-חוק' מאותה קבוצה חוסמים צומת מרכזי בקריה ומשבשים עבודות באתר בניה בתל אביב [זה די ברור שמי שמאוד תומך ברבוי סודנים בתל אביב ומשבש בניה בה דואג לשכ"ד סטודנטים שהרי שלוחיו של גוף שטרור בשבילו זה שלום בודאי לא יהססו להפוך שקר לאמת.

ונצרף: את הגברת 'היוזמת' הפרולטרית שבאה מהצנטרום של העושר, התכנון שנחשף בפייסבוק של המחאה 'הספונטנית' הזו, המיליטנטים של חד"ש שעומדים בפרונט של 'המאבק' - ואיש מהם לא נשאל ולו שאלה קשה אחת!

נהפוך הוא. בתשדירים דרמטיים עם מוזיקת רקע הולמת מצולמים 10 אוהלים פה ושם או 10 צעירים מצטופפים מול המצלמה כחוסמי כביש ויצירת מצג של ארץ סוערת וחסומה תוך התעלמות מהרקורד הפוליטי הלא ממש מחמיא, מרכזי ואפילו ציוני של מובילי 'המאבק'. איש לא משמיע ממש דעות אחרות מנומקות או מצלם את הצפונבונים המפונקים יוצאים מאוהל העניים שלהם לקנות מילק שייק בבית הקפה הסמוך או תוהה ב08:00 היכן הם עובדים בימים טרופים אלה [חלקם יתכן מאוד שבאמת 'עובדים' בשהותם במאהל...]

למה? כי התקשורת עושה במאבק הזה בדיוק את מה שלשמו הוא נועד ומן הסתם ממומן בחלקו ע"י מקורות שלא נדע מהם - נסיון לערער את ממשלת נתניהו בעזרת חשיפה חד צדדית ואין סופית בכדי להוליך למה שבאמת רחל ליאל, נעמי חזן, אלדד יניב, דב חנין והגברות מחד"ש רוצים: ממשלת שמאל קיצון שתביא את הגבול לכפר סבא ואת חבורת הקלוצים הרעשנים והמפוטמים לעמדות השפעה טובות יותר.

נ.ב

יש לאנשי 'השמאל היניבי' מזל שפרוקצ'ה פורשת שהרי אחרת ללא ספק היה מורה לעוצרם לחודשים ארוכים שהרי אין סובלנות כלפי חוסמי כבישים בארצנו שלא לדבר על השתלטותם המצולמת על שטחי ציבור ומבנים פרטיים שמדירה שינה מעיניו של שי ניצן.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-07-2011, 19:47

אני משקיע את האנרגיה שלי בלעבוד ולהתפרנס וכשקוראים לי אז גם כדי לשמור על המדינה
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Swinger7714 שמתחילה ב "המחאה הזאת צודקת ולא משנה כמה..."

ולשלם מס אמת ומשקיע אנרגיה בלחסוך ולהסתפק במה שאפשר. ואני חושב שזה לפחות לא פחות ממה שאפשר לומר על תוצרי ויקירי הקרן לישראל חדשה מעדאללה ועד גשר עבדאללה.

אם ניקח דוגמא מתוך עולמו הפוליטי של השמאל הקיצון הרי ההתבזות היא בלא להבין שזה שלקרן של החמאס קוראים למשל 'קרן צדקה' ושחלק ממטרותיה טובות אינו אומר שהזדהות עם מאבקה למען הגנה מהשמש בחוף עזה הינו מעשה נבון או מוסרי.

אם רק תינוקות המאהל המגודלים יפסיקו להשקיע אנרגיה בלהתבכיין ולהתבטל בשדרה [איפה המצלמה שתעקוב אחר הרכישות מבתי הקפה הסמוכים והמראיין שישאל את לפחות חלק מהיבבנים ב09:00 מדוע אינם בעבודה...] - יבינו המפונקים מרוטשילד שמדינה זו לא אומנת בכפר שמריהו ושאם משהו יקר אז מתאמצים או שמוותרים עליו.

אל תנסה לשכנע ב'מצוקתם' את מי שכבר היה בתחנת החיים הסבירה והמעניינת הזאת של "לא באנו עם כסף לעולם" + לגור כסטודנט בצפיפות עם שותף [בחדר] + לעבוד קשה ולהקים משפחה ולפרנסה עקב בצד אגודל. עוד עז ועוד מטר.

אף אחד לא חייב לי או להם כלום ולא מחלק לי או להם כלום - לא כאן, לא בקנדה ולא באמריקע. אפילו הקרן לישראל חדשה מחלקת רק לפונקציונרים שלה ואולי לערבים...

איך אתה מצפה ש'אפתור' את משבר הדיור? אחזור אחורה בזמן ואנזוף באולמרט ובשרון על שלא התחילו בבניה מספקת לפני 5-7 שנים ולא הסתכנו בהצפת שווא, התרסקות מחירים והשתכנות פולשים בדירות? אשתמש במנהרת זמן כדי לגרום לפישר להעלות את הריבית ולהוביל את המשק למיתון ולהצפה ע,י ספקולנטים? אולי רוורס לימי עליית אובאמה בעזרתו אשכנע את קדימה לתת גבוי לנתניהו ולדרוש יחד עימו שלא להקפיא את הבניה התנחלויות או לפעול להקמת ערים עבריות נוספת בשומרון וביהודה בקו התפר? אפילו בהווה אני לא חושב שאני יכול להשפיע שכן אם אגש לחבר'ה מחד"ש באמצע המוסיקה הפסיכודלית ואנסה להחתימם על עצומה לזרוז גירוש הפולשים מאפריקה הממלאים את דירות דרום העיר חוששני שלא יראו זאת בעין יפה.

משום מה יש לי הרגשה ש'הפתרון' היחיד שהם והתקשורת העושה זום על כל 50-100 משועממים שמצטופפים עם פלקט על דשא במכללת תל חי הוא... הפלת הממשלה היחידה בעשור האחרון שכן פועלת בנושא. כמי שצבר נסיון של תצפית בארגוני שמאל קיצון 'ספונטנים' הרשה לי לנבא שאם תושג מטרה זו [1] לא יהיו יותר דירות לצעירים בת"א [2] יהיו יותר סודנים בדרום תל אביב [3] יהיה פחות בטוח בהבטי טרור פלשתיני לסוע באוטובוסים בת"א [4] תהיה תקשורת מפרגנת מאוד ללבלוב ולפריחה שהרי מי שהציג לבלוב ואושר בזמן שמאות אזרחים התפוצצו ברחובות יעשה זאת גם בימינו.

מי שמבזה את המושגים 'מצוקה' ו'מחאה' הם ילדי המקיאטו מרוטשילד שאם אינך חלק מהם - ישאירו אותך ואת שאר התמימים על הכביש בדרכם חזרה [חלקם לכפר שמריהו, חלקם אולי לקריירה אנטי ציונית משגשגת בלונדון] בהגשימם את סעיפים 1-4

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 21-07-2011 בשעה 19:53.
ישן 22-07-2011, 08:37
  משתמש זכר Swinger7714 Swinger7714 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.03.10
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "אני משקיע את האנרגיה שלי בלעבוד ולהתפרנס וכשקוראים לי אז גם כדי לשמור על המדינה"

אני מסכים איתך שרבים מהמפגינים הם ילדי שמנת מפונקים שלא באמת נפגעים ממחירי הדיור הזוועתיים, אבל אלה שבאמת ראוי שיצאו לרחובות ויפגינו בחיים לא ייכולים להרשות לעצמם זאת, כי הם עסוקים בלפרנס את עצמם ואת משפחתם ולחיות מהיד לפה. גם אותי זה לא משמח המשימה נשארת לילדים העשירים והמפונקים, אבל כל עוד התוצאה הסופית תיהיה אותה תוצאה, משמע עוד לחץ על הממשלה לפעול בנושא הדיור, אני מוכן להעלים עין מאותו מיעוט שמאלני שמבחינתי רק תופס טרמפ על מחאה שבמעותה היא צודקת.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i22.photobucket.com/albums/b326/Swinger7714/Swinger-1.png?t=1268825224]

בין אם אתה חושב שאתה יכול או לא יכול, בכל מקרה אתה צודק.

הבלוג של הכלב של פבלוב

ישן 22-07-2011, 09:05

כשהטרמפיסטים מסוגו של יניב שולטים בהגה - זה הזמן לעצור את המכונית.
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Swinger7714 שמתחילה ב "אני מסכים איתך שרבים..."

ולענין מחירי הדיור/שכירות - שרוקי צ'יקן ושפני מקיימים דיון מקביל ומעניין באשכולות העוסקים בהפגנות.

אני מתקשה לחשוב על פתרון שיכולה למצוא ממשלה בשוק חופשי לעליית מחירי דיור ובודאי ששכירות באיזור בו כמעט ואין קרקע ציבורית פנויה.

בכל הרצינות - בניית מעונות על שטחים ירוקים ברמת אביב ושטחי אוניברסיטה זהו 'הפתרון' היחיד שאני יכול לחשוב עליו .

ממשלות לא אמורות לבנות דירות. בטח שלא באיזורי ביקוש. להליכי הבניה הסבוכים יש סיבות ונימוקים וליזמים ולקבלנים יש שיקולים משלהם שאם תתערב בהם לאו דווקא תועיל לשוכר בקצה הדרך. בכל מקרה המרב לדעתי שממשלה יכולה לעשות - נעשה כעת קרי פישוט הליכים [זהו דבר מסוכן שנעשה הרי רק במשבר הממשי בבוא העליה המבורכת מברה"מ כאשר היו חסרי בית רבים פשוטו כמשמעו] ועידוד בניה בפריפריה.

'המשקיעים' אינם בהכרח אויבי הציבור שיש להפעיל נגדם חוקים דראקוניים. שהרי אלמלא 'המשקיע' לא הייתה משולמת אי שם בקצה השרשרת יחידת הדיור לקבלן והוא היה נמנע מלבנות אותה. נכסים להשכרה הם חלק ממשק הדיור והמשקיעים הם לא אריסון אלא פעמים רבות אנשים בשנות השישים לחייהם שהמירו קופות גמל בדירת שני חדרים בפ"ת. גם לריבית הנמוכה יש סיבות טובות וגם להתערבות בשוק חופשי יש מחיר שישלמו סטודנטים/הורי סטודנטים וכו'.
ישן 22-07-2011, 16:58

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "כשהטרמפיסטים מסוגו של יניב שולטים בהגה - זה הזמן לעצור את המכונית."

1. מי זה יניב?

2. בטח שיש להם שיקולים. הם רוצים להפוך ליהיות עשירים יותר ממלכת אנגליה. אני לא יודע כמה עולה לבנות בניין קומות לדוגמא, בטח הרבה מאוד כסף ומחשבה. אבל אם מוכרים כל דירה ב 3 מליון שקל, אני מניח שמתעשרים ומהר מאוד הופכים ליהיות מליונרים. אז תסלח לי אם אני לא מרחם על הקבלנים המסכנים שבסך הכל יש להם שיקולים.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i22.photobucket.com/albums/b326/Swinger7714/Swinger-1.png?t=1268825224]

הבלוג של הכלב של פבלוב

ישן 22-07-2011, 08:52
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Swinger7714 שמתחילה ב "בתור אחד שלא יודע מי זאת, אני..."

מצטער, אבל לא שכנעת אותי. המציאות מוכיחה שיש גורמים אינטרסנטים מאחורי המחאה הזו ולא רק שהם התחילו אותה שעם זה אני יכול לחיות, הם גם מנסים לגזור ממנה קופון פוליטי שישרת את המטרות שלהם (וזה דווקא כן סוג של לקחת בעלות על המחאה). חוץ מזה אני לא אוהב שמשקרים לי, אני לא אוהב שגוררים אותי למחאה שאני לא רוצה להיות שותף לה (המחאה נגד הממשלה, לא נגד מחירי הדיור) ואין לי שום דבר משותף עם הארגון שקורא לעצמו השמאל הלאומי. המצב שאליו הגענו לא קשור לפוליטיקה בגלל שאשמות בו כל הממשלות שהיו בשלטון בעשר השנים האחרונות לפחות, לכן כשתהייה מחאה שלא מחוברת לה אג'נדה פוליטית אז אולי אני אקח בה חלק.

נערך לאחרונה ע"י rubber_duck בתאריך 22-07-2011 בשעה 09:16.
ישן 23-07-2011, 09:05

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Swinger7714 שמתחילה ב "ממש כמוני וכמוך... אני גר..."

בכמוך וכמוני אני מתכוון לאנשים רגילים ולא לאנשים עשירים שמשכירים ומוכרים דירות כעסק לכל דבר. מדובר באנשים שקיבלו דירה בירושה, או באנשים שהחליטו להוציא את הכסף שלהם מחסכונות ולקנות בו דירה כי התשואה על דירה הרבה יותר גבוהה מהתשואה על חיסכון בבנק ופחות מסוכנת מהשקעה בבורסה. בד"כ מדובר באנשים שמשכירים או מוכרים דירה אחת ולא בטייקונים שמחזיקים עשרות דירות או בניינים שלמים ומין הסתם לא מדובר באנשים שעושים בוכטות. חבל שבמקום לבדוק את העובדות אתה סתם משתמש בדמגוגיה ודמוניזציה סטייל שדרות רוטשילד.

ישן 23-07-2011, 18:09
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
אז כדאי שתחזור מהעולם שלך למציאות
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי Swinger7714 שמתחילה ב "כנראה שאנחנו חיים בעולמות..."

אלא אם בעשר שנים האחרונות כל האנשים הרגילים שהיו להם דירות בת"א מתו, ואת מקומם תפסו טייקונים עשירים.
אנשים דורשים הרבה כסף לדירה בת"א כי יש פראיירים שישלמו (ויש גם כאלה, כמו "יוזמת המאבק" שבשבילם זה כסף קטן). אם אנשים לא ישלמו, יורידו מחירים. פשוט מאוד.
מי שאשם במחירים המטורפים של השכירות בת"א הם באמת האנשים העשירים - הם אלה שבעל הדירה דורש מהם 8000 ש"ח בחודש בשביל דירת 3 חדרים, ולהם לא אכפת לשלם כי יש להם את הכסף. הם האשמים.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 22-07-2011, 12:04

ועוד פרסום מגובה בצלומי מסך של אותו לורקר מהאתר KR8 הכותב ברוטר:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "סורפרייזה!! רחל ליאל מנכ"לית הקרן לישראל חדשה תומכת במפגיני רוטשילד"

הNIF באמצעות ארגון בשם 'קואליציה לדיור בר השגה' החלה במסע ובהכנות ל'מחאה הספונטנית' כבר ביוני [ב23 ביוני פורסם - "יש כבר אוהלים והמונים שמפגינים. מחכים לכם..."]

סתיו שפיר, השמאל הלאומי, רופאים לזכויות אדם [אל תתלהבו מהשם, בידקו וגלו ןלאיזה זכויות ושל איזה אדם הם דואגים, חגי מטר ושלל אנרכיזם...

מי שמלכתחילה אינו פותח בגילוי נאות ומספר מי הגופים העומדים מאחריו - אינו ספונטני ואינו דואג לאזרח או לסטודנט. הוא רדיקל ציני שמטרתו ערעור ממשלה חוקית והתססה. כמעט כל העיתונים משתפים באופן לא מפתיע פעולה שהרי אלמלא גיבויים של הסוציאליסטים הללו חצי ממזימות הרדיקלים היו נחשפות ביומן הראשון.

מבחינתי כל מי שנוגע בזוהמה הזו - מתלכלך.

מוטב להסתדרות הרפואית כי תתנער מהפרזיטים הרדיקלים שתפסו היום טרמפ על הפגנת הסטודנטים לרפואה שאם לא כן גם מאבק השכר ההוא יהפוך לעוד כלי משחק בידי אלה שמומחיותם היא להפוך את המושגים 'מחאה' ו 'זכויות האדם' להמשך המלחמה באמצעים אחרים.

ישן 22-07-2011, 16:51

בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "במילים אחרות אתה וכל המארגנים..."

מה יעזור עכשיו בחירות לאנשים שלא יכולים למצוא מקום לגור. אני בכלל הצבאתי לליברמן בבחירות האחרונות, ואין לי שום אינטרס לפזר את הכנסת. אתם כל כך שחור או לבן. הכל אצלכם זה או שמאל או ימין, שאתם פשוט עיוורים לכל דבר אחר. גוזרים עליכם קופון ומתעשרים על גביכם באופן חזירי, וכל מה שמעניין אתכם זה אם המפגינים הם שמאלנים או ימנים.

הבלוג של הכלב של פבלוב

ישן 22-07-2011, 18:33

בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "נתניהו עובד על 50 אלף יחידות..."

באמת שכל הכבוד לנתניהו ואני מפרגן לו מכל הלב.

מרצ אני לא בוחר, חבל שאתה סתם מעליב אותי ככה בלי באמת לדעת. זה רק מראה את אופן החשיבה "העדרי" שלך. שאתה מיד תופס עמדה על פי השיוך שלך על המפה הפוליטית, במקום להפעיל שיקול דעת.

בחרתי בליברמן, כי בזמנו היה נדמה לי שהוא היחיד שדואג לאינטרס של העליה. כמובן שהתאכזבתי לגלות שהוא כמו כולם מתעסק רק בהעניינים הבטחוניים ונטש הרבה דברים שהוא הבטיח לנו, בראשם נישואים אזרחיים, אבל זה כבר אוף טופיק.

הבלוג של הכלב של פבלוב

ישן 22-07-2011, 17:06

קרא שוב.
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי Swinger7714 שמתחילה ב "עכשיו גם ההסתדרות הרפואית?!..."

מה שאני אומר הוא שאם אתה למשל ההסתדרות הרפואית ואתה מנהל מאבק שכר לגיטימי - הרי כאשר גוף מיליטנטי קיצוני נצמד למאבק שלך ומחבק אותך חיבוק דב עליך להתנער ממנו.

דוגמא: סווינגר משמש כנשיא ועד חובבי חוות הנמלים ומנהל מאבק למען צירוף הועד שלו לאיגוד פרוקי הרגליים. החמאס מודיע על תמיכה במטרותיו של סווינגר, פותח במתקפת טילים על נמלי ישראל ומשלח אלף שב"חים להשתתף במשרת המחאה שלך - יש לך שתי אפשוריות [1] להתנער מהטפילים שעטו עליך [2] להיות מרצון כלי במאבק האלים של הטפילים הללו.

וכן. מותר לנהל מאבק כשיש ממשלה ימנית. אם לא שמת לב הרי שהמאבק מתנהל כולל שימוש רב בו ע"י טפיליו שהפכו למרכזו. המאבק הזה מקבל רוח גבית תקשורתית חזקה יותר וחבל משפטי ארוך יותר ממאבקים 'ימניים' שוליים בזמן שלטון שמאל.
ישן 23-07-2011, 11:01
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
בוודאי. הסמכתי את עצמי. אתה לא מביע את דעתך באשר ל"רע " ולטוב"?
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "אני מבין שהוסמכת לקבוע מיהו אדם "רע" ומי לא... תתחדש"

בעיני הייגי, אדם שתרם בישראל למטרות מגוונות כמו בתי חולים, אוניברסיטאות ועוד , אדם שכל ראשי הממשלות מכבדים אותו - הוא אדם טוב.

לעומת זאת, אירופאים שתורמים כאן את הכסף של הציבור שלהם על מנת להסיט את המערכת הפוליטית הישראלית לכיוון בו הם חפצים ועושים זאת על ידי מתן תרומה לארגונים מסיתים, אנטישמים ושקרנים כמו "בצלם" , רופאיחם לזכויות אדם" "שלום עכשיו" או בקיצור - לארגוני הקרן - הם "רע"

אני מבין שהשיפוט שלך הוא הפוך.. זכותך.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 23-07-2011, 13:47

בתגובה להודעה מספר 80 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "לא. אתה טועה."

זה ההבדל בין מאבק שמובילים אותו אנשים הגיוניים שיש להם מטרה ברורה לבין מאבק שמובילים אותו גורמים פוליטיים שרוצים לגזור קופון על הגב של המוחים, המאבק במחירי הדירות לא דומה למאבק על מחיר הקוטג'. שינוי מגמה בשוק הנדל"ן הוא תהליך שלוקח לו הרבה זמן לקרות, עכשיו בוא ניראה איך המפגינים יזרזו תהליכים שלוקחים במציאות שנים ויגרמו להם לקרות בחודש - ברור לכולם שזה לא יקרה. גם אם ביבי מאד ירצה העניין הזה לא יפתר בפרק זמן קצר ובגלל זה אני חושב שאפשר לתת לו להנות מהספק ולהפסיק את המחאה בינתיים. אם עוד פרק זמן סביר כלום לא יזוז תמיד אפשר לחזור ולפתוח את האוהלים בשדרה.

ישן 23-07-2011, 23:13

אבל אם אתה אפילו לא קורא את ההודעות שלנו בפורום הזה איך תקרא את מה שכתוב על החולצות?
בתגובה להודעה מספר 82 שנכתבה על ידי Swinger7714 שמתחילה ב "יש לי רעיון ענק! אם אתם..."

אפשר לשמוע ממך בבקשה מה היית עושה אם היית היום שר האוצר וראש הממשלה?

מה אתה מציע? להפקיע את הדירות של המשכירים?

נגד מי אתה מפגין - אינך יודע לומר. לפחות אתה יכול לבדוק עם מי אתה מפגין.

רוב אלה שמובילים אותך לעמוד כמו שה בקהל המעריצים של אלדד יניב והבית החם של עדאללה - קרובים יותר לבעלי ההון והעוצמה בשוק הדיור מאשר אליך...

פישמן שמריץ בעיתונו את 'המחאה' וכבר סידר 50,000 איש בכיכר [שצומצמו בהמשך ל20000] - הוא אחד משועלי הנדל"ן החזקים בארץ. הוא לא שם על איש משכונת עוני בעיר עניה ולא על מחירי השכירות שאתה משלם. אתה באמת מאמין שקולנוענית מכפר שמריהו מתקשה לשכור משהו בתל אביב ומובילה 'אותך' למאבק חברתי?

ואם אתה מצטרף ל'רופאים לזכויות אדם' בהפגנה שלא קשורה כלל לנושא הדגל [המפוקפק] של ארגונם ומריע למי שהאשימו את מדינתך בפשעי מלחמה או אם אתה הופך לחייל ממושמע בצבא המפגינים של מוחמד בארכה או של הגברת מוואפא שמפלגתה קראה לג'יהאד - אל תתפלא שחושבים שאתה או איש שמאל קיצון [ואתה לא] או תמים שמנוצל.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 23-07-2011 בשעה 23:18.
ישן 24-07-2011, 09:07

בתגובה להודעה מספר 85 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "אבל אם אתה אפילו לא קורא את ההודעות שלנו בפורום הזה איך תקרא את מה שכתוב על החולצות?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי .ישראלה היפהפיה
אפשר לשמוע ממך בבקשה מה היית עושה אם היית היום שר האוצר וראש הממשלה?

מה אתה מציע? להפקיע את הדירות של המשכירים?

נגד מי אתה מפגין - אינך יודע לומר. לפחות אתה יכול לבדוק עם מי אתה מפגין.

רוב אלה שמובילים אותך לעמוד כמו שה בקהל המעריצים של אלדד יניב והבית החם של עדאללה - קרובים יותר לבעלי ההון והעוצמה בשוק הדיור מאשר אליך...

פישמן שמריץ בעיתונו את 'המחאה' וכבר סידר 50,000 איש בכיכר [שצומצמו בהמשך ל20000] - הוא אחד משועלי הנדל"ן החזקים בארץ. הוא לא שם על איש משכונת עוני בעיר עניה ולא על מחירי השכירות שאתה משלם. אתה באמת מאמין שקולנוענית מכפר שמריהו מתקשה לשכור משהו בתל אביב ומובילה 'אותך' למאבק חברתי?

ואם אתה מצטרף ל'רופאים לזכויות אדם' בהפגנה שלא קשורה כלל לנושא הדגל [המפוקפק] של ארגונם ומריע למי שהאשימו את מדינתך בפשעי מלחמה או אם אתה הופך לחייל ממושמע בצבא המפגינים של מוחמד בארכה או של הגברת מוואפא שמפלגתה קראה לג'יהאד - אל תתפלא שחושבים שאתה או איש שמאל קיצון [ואתה לא] או תמים שמנוצל.

זאת שאלה לא רלוונטית. אני לא מתיימר לדעת איך לפתור את משבר הדיור בניגוד לרבים שקראו איזה כתבה אינטרסנטית ב"כלכליסט" ועכשיו הם מומחים , כי אין לי שום הכשרה או השכלה בתחום. זה יהיה מטומטם לקבל ממני עצות, כי אני בור בנושא. בשביל זה יש מקצוענים ומשכילים שהשקיעו שנים מחייהם בלימודים ובנסיון ועליהם אני נאלץ להסתמך בתקווה שהם יודעים מה הם עושים. בשירותה של המדינה יש אינספור מומחים ומקצוענים ועליהם אני סומך שיעשו את מה שצריך לעשות, אבל לצערי על מנת שהם יעשו משהו, יש צורך בהפעלת לחץ על הממשלה.

ואיזה אלטרנטיבה אתה מציע לי? מה בן אדם שנעשה לו עוול אמור לעשות. איך הוא אמור למחות מבלי שיאשימו אותו עוד רגע בבגידה בגלל אנשים אחרים? מה הטעם בדמקורטיה בכלל אם אני לא יכול לפתוח במחאה נגד מה שלא לרוחי. לשום ארגון שמאל אין שכות לרשום פטנט על שום מחאה. נכון שהשמאל הם חבורה של דגנרטים, אבל האם עלי לפרוש מכל מחאה שהם מצרפים את עצמם אליה?

אני בכלל לא מכיר את כל האנשים האלה שאתה זורק את השמות שלהם כאילו הם איזה סלבריטאים שאני אמור להכיר, שיקפצו לי כולם. המחאה היא שלי ושל כל מי שמתקשה לשלם שכירות אפילו שהוא גר בטיזינאבי ולאף אחד אין זכות לאסור עלי להשתתף בה, בגלל חבורה של פלצנים שהחליטו לקחת בה חלק.

הבלוג של הכלב של פבלוב

ישן 24-07-2011, 15:18

כלומר [1] אתה, כמוני לא כלכלן אבל אתה מוותר על עמדה בנושא כה חיוני רק בשל כך
בתגובה להודעה מספר 86 שנכתבה על ידי Swinger7714 שמתחילה ב "[QUOTE=.ישראלה היפהפיה]אפשר..."

לכן - [2] אתה מפקיד עצמך כסטטיסט בידי 'לא כלכלנים' שיוצאים להפגנה צעקנית בגבוי גורמים שחלקם פשוט עוינים לך

[3] אתה לא מוכן להתייחס לתשובות ואמירות של מי שאינו כלכלן למרות שתוכנן אינו מצריך השכלה אקדמית

כלכלה בסיסית כמו עמדה בעניני מדיוניות ובטחון אינן מצריכים תואר מMIT או פו"ם. זו לא רק זכותו של אדם אלא אף חובתו ללקט נתונים ולגבש עמדה

אני חושב שלמעשה מה שאתה אומר כאן זה: "אני נסחף עם הזרם - טוב לי עם מי שעושה הכי הרבה רעש". אתמול ליברמן, היום זה מוחמד בראכה.

למרות שאתה לא כלכלן - אני בטוח שהנתונים שנכתבו בעיתון כלכלי מובנים לך:

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...917#post4049682

מהם תבין ש

[1] הממשלה הנוכחית ירשה מצב של תת בניה שיחד עם יצוב המצב הכלכלי - הוליך לעליה המהירה במחירי הנדל"ן [2] דווקא הממשלה הזאת פועלת יותר מכל הממשלות בעשור האחרון לעידוד הבניה

בהיותך סטטיסט בהפגנה שנועדה להפיל את הממשלה הזו - מה אתה חושב שתשיג?

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 24-07-2011 בשעה 15:30.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:58

הדף נוצר ב 0.24 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר