לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-09-2011, 17:06
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
איפה כתבתי שהטייקונים ארגנו?
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "הכותרת צריכה להביע במפורש את הנושא"

הם מימנו, לא ארגנו. לא היתה מחאה בלתם - כל התקשורת שהתגייסה לטובת המחאה והפכה להיות שופר התעמולה שלה (כי עיתונות אמיתית כמעט ולא נעשתה במחאה, ואלה שכן ניסו לשאול את המוחים והמארגנים שאלות שהן קצת מעבר ל"איזה מגניבים אתם! איך אתם עושים את זה?" מיד זכו לסיכול ממוקד מחבריהם המגוייסים), ודברים כאלה - כידוע - עולים הרבה כסף.
הכל, כדי לנסות ולהרתיע את רוה"מ מלבצע את עבודתו ולקצץ ברווחים שלהם - למזלנו הם לא הצליחו.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-09-2011, 05:39
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "זה לא אני"

מה הבעיה עם תשלום גבוה כזה לאייל גולן או שלמה ארצי?
אני אסביר לך מה הבעיה כאן לופי. דפני והחברים שלה טוענים שיקר לחיות בישראל ונכון משהו עשיר נותן את הכסף למחאות האלה,אבל לתת לזמר 55 אלף (לפי הדברים שלך,אם הם נכונים) ועוד לטעון שיקר לחיות בארץ אחרי זה מוציא את דפני ליף והחברים שלה שקרנים לאותו ציבור שבא למחאות שלהם.
כל הטיעון של דפני ליף והחברים שלה שועדת טרכטנברג לא עושה את התפקיד שלה נופל למעשה,אם אייל גולן קיבל 55 אלף להופעה שלו ושלמה ארצי סכום דומה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 04-09-2011, 20:22
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

אתה יודע, זה ממש לא משנה מה היה מרכזי ומה לא
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "היה מגוון מאוד רחב של שלטים,..."

העובדה היא ש"מארגני המחאה" תמכו בעמדות מסוג זה, וזה כל מה שחשוב. אתה, וכל מי שהלך להפגנה הייתם רק פיונים קטנים במשחק שלהם. אתם תריעו לכבודם היום, והם ידפקו אתכם בת*ת מחר. וכן, הם מייצגים אותך - הם אלה שיושבים לשולחן המו"מ עם הרשויות, הם אלה שמחליטים על הקו של המחאה והם אלה שמנהיגים את ההמון המוסת.
אתה כלום, והם הכל - אם הם ירצו, מחר בבוקר הם יקימו מחאה חדשה שיקראו לה "המחאה העממית לסירוס Benjamin Willard עם סכין חמאה חלודה", ולא יעזור כמה שתגיד שהם לא המנהיגים, ושהעם בסופו של דבר יחליט מה יהיה - אותך, בסוף היום, יסרסו עם סכין חמאה חלודה וללא הרדמה...

ציטוט:
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 04-09-2011, 20:36
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

אתה תפספס את הנקודה גם אם היא תהיה כתובה לך על המצח?
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "מה הקשר בין מה שרשמת..."

אני אומר שלא משנה מה היו המסרים - מה שחשוב הוא מה "מנהיגי המחאה" עושים ורוצים, וזה - כאמור - רחוק בהרבה מה"מיינסטרים" שאתה מדבר עליו, ולא אתה ולא שום המון מוסת יכולים לשנות את המטרות האמיתיות של "מנהיגי המחאה" כי הן נקבעו ממזמן והן כלל לא קשורות לנושא המחאה, מה גם המצוקה (האמיתית, יש לומר) של העם היושב בציון מעניינת אותם כקליפת השום...

אני לא יודע אם יצא לך לראות את הסרטון שהיה אצלי בחתימה למשך הרבה זמן, אבל אם לא - הוא שווה צפיה, במיוחד בהקשר הנ"ל:

הראיון המלא, אגב, מעניין מאוד ונראים בו קטעי וידאו ותמונות מארכיונים שלא מוצגים בתקציר הזה. אני אישית ממליץ עליו בחום.

ציטוט:

נערך לאחרונה ע"י efekt בתאריך 04-09-2011 בשעה 20:40.
ישן 04-09-2011, 20:58
צלמית המשתמש של Benjamin Willard
  משתמש זכר Benjamin Willard Benjamin Willard אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.11
בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "זו ממש לא תיאוריית קונספירציה אלא עובדה היסטורית, בגלל זה המלצתי לראות את הראיון המלא"

קודם כל ערכת אחרי שאני הגבתי...
זה א"ב של תעמולה... ואין שום קשר בין זה לבין ההפגנה- מחאה...
אני מקווה שאתה לא מנסה לטעון שהתנועה הקומוניסטית העולמית מנסה להפוך את ישראל לקובה...
ובבקשה אל תבלבל בין קומוניזם וסוציאליזם כמושגים בתורה החברתית- כלכלית, לצורות שלטון שהיו נפצות בעולם במאה הקודמת, כי באמת שיש קשר מקרי בלבד בין קומוניזם כרעיון ואידאולוגיה, ליישום שלו בברית המועצות ונגררותיה.

המסר הקומוניסטי - סוציאליסטי ממש לא היה נסתר שם, הוא היה מאוד ברור וישיר, ואין שום קשר ללניניזם, או לדברים שרשמת למעלה (48 וכד').

להזכירך מדינת ישראל במצב הכי אדום שלה, הייתה מאוד מאוד ימנית בהשוואה לעכשיו - בן גוריון ושות'...

------ - - - -

תראה, הרשמים הכי חזקים שלי מההפגנה הזאת, זה הנאום של המתמחה, איך דפני הרסה את המומנטום של הנאום שלה בסוף, ומעל לכל, בסוף ההפגנה המון ענק של אנשים שר את התקווה בצעקות.

יותר מידיי מסרים מהפכניים ממשיים לא היו שם... הרבה דיבורים באוויר, הרבה מילים יפות וכלליות, ומעט מאוד תוכן תכלס...

נערך לאחרונה ע"י Benjamin Willard בתאריך 04-09-2011 בשעה 21:04.
ישן 04-09-2011, 21:10
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבל שאתה נכשל בלראות את הקשר הישיר שיש כאן
בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "קודם כל ערכת אחרי שאני..."

קבוצה של אנשים בעלת אינטרסים ברורים מנצלת את המצוקה של העם בשביל מטרותיה שלה - מילא היית אומר שלא ידעת ולא ראית, אבל זה גם לא נכון. אתה בדיוק כמו שטופי המוח שבזמינוף מתאר - גם אם האמת תפרס לפניך בפירוט, לא תרצה לראות אותה וגם לא תהיה מסוגל.
זה ברור לי לגמרי שהתנועה הקומוניסטית העולמית לא מנסה להפוך את ישראל לקובה (כרגע זה לא יצליח להם), אבל היא כן משלבת ידיים עם כל מני גורמים אחרים בכדי לנסות ולשפר עמדות למען הזדמנויות עתידיות, ואת זה עושים באמצעות סחיטה ואיומים בסגנון של "אם אתם בממשלה לא תעשו א' ו-ב' בפעם הבאה, נמצא עוד נושא "למחות" עליו ונוציא 2 מיליון לרחובות - אתם רואים שאנחנו מסוגלים".
בסופו של דבר קומוניזם הוא קומוניזם - כשהוא באמת משתדל להטיב עם העם תחת שלטונו - בסופו של דבר לא נשאר כמעט עם...

ציטוט:

ישן 04-09-2011, 21:34
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.02
קבל טיפ לחיים
בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי infected aviad שמתחילה ב "[QUOTE=Benjamin..."

תזרום.
מה יש להתקע בגלל 2 שלטים של רע"ם או דגל אדום?
לדעתי, בכיכר וגרורותיה היו 200 אלף איש ואפילו לא סנט אחד יותר, אבל זה הרבה מאוד לאחר חודשיים של הפגנות. בשאר חלקי המדינה אני מניח שמחו עוד כ-100 אלף איש.
אפרופו דגל אדום כפי שבנימין כתב, בשנות החמישים והשישים ואפילו השבעים, צעדו ברחובות תל אביב אלפי אנשים ב-1 במאי ומן הסתם גם התנוססו אלפי דגלים אדומים.. לו חיית באותה תקופה, היית מריע לכבודם כמו כולם.
הסלוגן של המחאה הוא "צדק חברתי" ונראה לי שלמרות שהיו גם עשרות אלפי טרמפיסטים במחאות השונות שהתרוממו, זה ה"אישיו".
אין כאן צדק חברתי בגרוש. היה צדק ואיננו עוד וכדאי שיחזור, (למרות שגם אז, זה ממש לא היה מוחלט.. שאל את יוצאי מדינות ערב) כי גם אתה תתבגר ויהיו לך ילדים בעזרת השם ואני חושש שאתה לא מבין מפאת גילך מה זה לגדל כאן ילדים, שלא לדבר על הבעיות הביטחוניות שסוחטות הורים כשילדיהם מתגייסים לצבא.
מעמד הביניים סוחב את המדינה על גבו ואינו מצליח להתקיים מהמשכורת והוא נחנק ונחנק.. המשכורות לא עולות בהתאם ליוקר המחייה כבר שנים לא מעטות. צר לי שהימין שהוא עני יותר, אינו משתתף במלוא כוחו (לדעתי, רק לעת עתה) במחאה.
שנים שהורגלנו לכך שהביטחון קודם לכל עד שנחנקנו. אולי הסלוגן היה צריך להיות "ביטחון וגם רווחה".

ישן 04-09-2011, 20:44
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
נו, באמת, הרי ברור שכל קמפיין מסוג זה עולה כסף
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "זה עדיין לא אומר שמישהו לא..."

ועדיין, זה לא ששילמו לאנשים הפשוטים לקחת חלק במחאה. הנקודה החשובה כאן היא השאלה האם המחאה מוצדקת ואמיתית. לי קשה לדעת. אני כבר לא חי בישראל כמה וכמה שנים ולך תדע על הנתונים של מי אפשר לסמוך. לפי מה שפורסם ברשת ב' היום, היתה בשנים האחרונות הרעה קשה בעלות המחיה בישראל באופן יחסי לעולם המפותח. זאת למרות שהמצב הכלכלי הכללי של מדינת ישראל דווקא לא הדרדר כפי שקרה במדינות אלו בשנים האחרונות. זה אומר דרשני. ייתכן וזה מלמד משהו על מדיניות כלכלית קלוקלת של ממשלות ישראל בעשור האחרון (לכל הפחות). אני יודע גם שמשפחות צעירות עם ילדים קטנים קשה מאוד בישראל. לא שלא מסתדרים ולא שלא אפילו מצליחים לצאת לחופשות בחו"ל, אבל הכל בקושי רב ועם הרבה לחץ ולא פעם עם עזרה מהמשפחה. והרבה משפחות גם מוותרות על הלוקסוס הנ"ל.
לא שאין לי ההשגות והספקות שלי לגבי מנהיגות המחאה. אני לא מצליח להבין מה קונקרטית הם רוצים ומה האג'נדה האמיתית שלהם. אני חושד שמובילי המחאה נעים בין הרצון למקסמם את תועלתם הפרטית (יענו, לסדר לעצמם גו'בים) ובין הרצון לקדם אג'נדה שהיא הרבה מעבר לכלכלי (גם הכלכלי הוא פוליטי)-למשל, הדחה של ביבי או עקרונות פוסט ציוניים. אבל זה לא סותר את הספונטניות, האמיתיות והרצינות של המוחים עצמם.
מה שחסר לי יותר מכל הוא מידע על רצונותיהם ומיניעיהם של המוחים מהשורה. האם הם מונעים על ידי רצונות פוליטיים שלא קשורים באמת למצב הכלכלי? האם רובם אנשי שמאל שעיקר המוטיבציה שלהם היא להביא להחלפת הממשלה ו/או לקידום אינטרסים פוליטיים שמאליים (סוציו-כלכליים ומדיניים)? סקר רציני ואוביקטיבי בנושא היה עוזר מאוד. כפי שאמרתי לאישתי, אם המוחים הם פשוט אנשי שמאל שמנסים לקדם את האג'נדה שלהם, הרי שיש כאן, בפשטות, מצב לא מתקבל על הדעת שבו מי שבבחירות דעתם לא התקבלה ועכשיו מנסים בכח להשליט את עמדתם על הרוב. זה לחלוטין אנטי דמוקרטי. מאידך גיסא, עם המוחים באים משורות כלל הצדדים הפוליטיים בישראל-זה סיפור אחר לגמרי.
אם הפורום הזה הוא משקף משהו, הרושם שמתעורר הוא שהמוחים הם בעיקר מקרב אנשי השמאל שבבחירות הצביעו קרוב לוודאי למפלגות שמצאו דרכן לאופוזיציה. זה לא אומר שאין סיבות אותנטיות למחאה ושאנשים לא מרגישים שהמדיניות הכלכלית-חברתית חייבת להשתנות, אלא רק שאנשים מסיבותיהם הם שמים את הנושא הזה בעדיפות נמוכה יחסית לנושאים אחרים. זה כמובן לא יפתיע אותי. יש מספיק אנשים שמבחינה כלכלית היו דווקא תומכים בסוציאליזם אבל יצביעו למי שידפוק את הערבים ולעולם לא יקחו חלק במחאה של "אוהבי ערבים".
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:25

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר