לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-10-2011, 12:28
  ספאמר101 ספאמר101 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.08.11
כלומר,
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "כלומר"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Segmany
אם איזה שמאלני מטורף ירצח יום אחד את יגאל עמיר אם הוא יצא מהכלא - זה מבחינתך "רק לא בסדר" אבל לא רצח?

או שזה תקף רק למי שרוצח מי שאינו יהודי?

יגאל עמיר רצח את רבין ואיתו רצח גם קולות של מאות או מיליוני איש, אך למרות זאת, הוא לא רצח את רבין רק בגלל שהוא היה יהודי או ישראלי, הוא חשב שרבין היה מסוכן לבטחון המדינה (כמו רבים אחרים, בינהם גם אני) והחליט לרצוח אחרי עידוד והסתה רבה וזאת התוצאה שהתקבלה.
אם יגאל עמיר יאיים לרצוח עוד אנשים, בסתר או בגלוי שיתבשל בכלא, ולא משנה מי הנרצח, רצח זה רצח.
אך השוני הגדול פה זה שאותם מחבלים מאיימים (ועל פי הסטטיסטיקה 60 אחוז מהם אכן יחזרו) לפגע שוב בישראל ולא יפסיקו עד שיפגשו את הבתולות שהובטח להם.
וכמובן, איך לא נזכיר את העבודה שמאות מהם אמורים לרצות מאסרי עולם..
אז אפשר להתייפף ולקרוא לזה רצח, אפשר לקרוא לזה גם אנרכיה, אבל אפשר להיות חכם יותר ולהגן על עצמך ועל הסובבים שלך, אם מבחינתך להרוג אדם שמבקש להרוגך ואת כול סביבתך רק בגלל שהם יהודים או ישראלים, ובנוסף לכך שהוא הצליח להוציא דבר כזה לפועל ואתה תימנע מלעשות מעשה רק בגלל שזה אסור, שייתבשם לך.

תראה מה כול התייפיפות הזאת הביאה.
ושיהיה ברור, אם עד כמה שהייתי רוצה לראות את כול המחבלים בהאדמה, אני מדבר על אלו שמצהירים באופן גלוי או בסתר על כך שיחזרו לדרך הטרור, לדרך שתסכן אותך ואת סביבתך - שוב.

נערך לאחרונה ע"י ספאמר101 בתאריך 18-10-2011 בשעה 12:31.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-10-2011, 13:49
  ספאמר101 ספאמר101 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.08.11
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "רגע רגע... [QUOTE] והחליט..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Segmany
רגע רגע...

אז הוא כן הושפע מההסתה? חשבתי שלא היתה הסתה...

ועכשיו ברצינות - לא ציפיתי לתשובה אחרת. זה בסדר לרצוח אותו כי הוא ערבי - למה שלא תגידו את זה בפה מלא במקום לדבר בתאורים של "72 בתולות" ועוד כל מיני רמזים...

ציטוט:
חשבתי שלא היתה הסתה...

זה בסדר, אתה שמלאני

וברצינות, אתה יודע שזה לא היה בנימה של חדש לך משהו, אלא זה היה חלק מהסבר... אבל הי! בוא נוסיף עוד כמה שורות לתגובה.
במקום לחפש לנגח אוויר תחפש משהו שהוא קצת יותר "מוחשי" (ובלי לסלף או לעוות כמו שאתה מנסה לעשות עכשיו איש יקר)
-

1. לא, זה לא בסדר לרצוח אותו על היותו ערבי, זה בסדר להרוג אותו כשהוא נכנס תחת ההגדרה של מחבל... וזה כמובן תקף גם ליהודים ולכול לאום כזה או אחר. אגב ירון, ממך לא הייתי מצפה -
אתה קורא לכול הערבים מחבלים? גזענות לשמה.

2.במקרה המדובר מדובר על מחבלים יהודים או ערבים? חוששני שערבים, ומה משותף ל90 אחוז מאותם מחבלים? אה, הבתולות כמובן, אבל כמובן שזה גזענות, הרי לא דיברתי בגנות נגד היהודים המחבלים שלא שקיימים בעסקה הזאת, איזה גזען מנוול אני.
ישן 21-10-2011, 01:08
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=תבור - tar 21]כמובן,מי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
יש לך נקודה... אם נתעלם בגסות מכך שלחלוטין עיוותת את מה שאמרתי.

מי שרוצה להרוג שבוי כשהוא אזוק וחסר ישע, בלי משפט, הוא באותה רמת מוסר כמו רוצחי הנשים והילדים מהחמאס, וזה בכלל לא משנה מה עשה אותו השבוי. תפסיק לעוות את מה שאמרתי, זה רק מוכיח שאין לך נקודה.

רצח בדם קר הוא רצח בדם קר. אם אתה מתיר דמו של אחד, מותר דמך גם כן.

בטח אח"כ שוב תטען שאמרת שבוי אבל התכוונת למשהו אחר. "לחלוטין עיוותת את מה שאמרתי"...
מדובר במחבלים ולא בשבויים.

נ.ב.
אני עדיין מחכה לרשימת האמנות הבינ"ל שלך...

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 21-10-2011, 22:27
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי jefferson82 שמתחילה ב "זה שיש פירצה שמאפשרת לנשיא לחון סיטונאית אלפי מורשעים שנגזרו עליהם עשרות מאסרי עולם"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי jefferson82
לא אומר שזה במסגרת החוק, זה רק אומר שאצלך חוק וגזר דין זה משהו שאפשר לכופף ולבטל בלי יותר מידי עכבות. אל תתבלבל, אסירי חמאס הם לא במעמד של שבויים שבסוף מלחמה משחררים בעיסקה משני הצדדים, הם רוצחים מורשעים.

בוא ונתייחס לנושאים..תחסוך הערות מהסוג של "אצלך חוק זה בלה לבה.."..
אתה אל תתבלבל, זו לא "פירצה" בחוק, זה משהו ידוע ומוכר, אם היה חשוב לאיזהשהו צד פוליטי לשנות את החוק בעניין הזה אז אפשר היה להצביע לשנות את "הפירצה " הזו....
זה חלק מהחוק, פשוט מאוד..לא פירצה ולא בטיח, זה חוקי וידוע לכולם.

ישן 17-10-2011, 20:38
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 77 שנכתבה על ידי ArmouredDov_D9 שמתחילה ב "כן. תאר לך אם ביבי היה מורה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ArmouredDov_D9
כן. תאר לך אם ביבי היה מורה להרוג את כל המחבלים שבכלא כדי ללחוץ על חמאס
בג"צ היה מונע טבח סיטוני של עצירים בניגוד לכל האמנות הבינלאומיות... וואו, בג"צ האלה מרושעים...
ציטוט:
או למצער לתת להם תנאים שיגרמו להם לסבל - בג"ץ היה מיד פוסל זה.

בג"צ בכלל לא התעסק עם זה וכמה הרעות שכבר עשו להם בג"צ לא מנע. העובדות מדברות בעד עצמן - אתה מאשים את בג"צ על שלממשלות ישראל אין את הביצים לנסות להרע את התנאים... אתה די מצחיק.

ציטוט:
ביבי אפילו לא יכול להרות על מדיניות שעכשיו כל מחבל שעוצרים ושאין לו ערך מודיעיני - מחסלים על המקום.

משום שהוצאה להורג בלי משפט איננה חוקית... מה לעשות שאנחנו לא חיים בעיראק של סאדאם חוסיין ולא חיים בברית המועצות של סטאלין?

ישן 17-10-2011, 22:09
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 98 שנכתבה על ידי ArmouredDov_D9 שמתחילה ב "למה אין הרעת תנאים? בגלל חשש..."

ציטוט:
למה אין הרעת תנאים? בגלל חשש שבג"ץ יפסול את זה בתגובה לעתירה של ארגוני שמאל קיצוני שונאי ישראל.

זה כבר הסקת מסקנות אישית שלך שאיננה מבוססת על שום דבר מעבר לדעתך המקובעת.

יש סיבות רציונליות מאחורי היחס האימפוטנטי של ממשלות ישראל לאסירים טרוריסטיים והסיבות האלו לא קשורות לשמאל או לבג"צ. אם תצא רגע מראיית המנהרה הפוליטית שלך, אני אהיה מוכן להסביר למה כוונתי.

ציטוט:
וכן, אפשר לחוקק חוק שימיר את כל עונשי המאסר של המחבלים לעונש מוות, ואז להוציא אותם להורג. טרוריסטים לא מוגנים באמנות בינלאומיות, ובג"ץ פחד לקבל את עמדת המדינה שטרוריסט הוא לוחם לא-חוקי שלא זכאי להגנות שחיילים ואזרחים מקבלים בחוק הבינלאומי. לכן הוא כרגיל פסק נגד.

מישהו ניסה לחוקק חוק המרה לעונשי מוות ובג"צ פסק נגד? מתי זה קרה?

ישן 21-10-2011, 01:20
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 130 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "נורמלאיות זה עניין של..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פסטן
נורמלאיות זה עניין של הגדרה.
אם שמת את הודו, מה עם בנגלדש?
מה עם מלזיה? מה עם סנט קיטס ונוויס?

חוץ מזה, זה לא שמעת על הוצאות להורג במדינות אחרות לא אומר כלום על המדיניות שלהן ביחס לחיי-אדם של אויבי המדינה. ברוסיה אמנם לא מוציאים להורג לאחר משפט מחבלים, אבל זה כי הם פשוט לא מגיעים לבתי-המשפט...

כן, הודו באמת התלבטתי...
בנגלדש ומלזיה, אם זה מדינות נורמליות אצלך אז בסדר..אני לא יכול להתווכח על זה..אבל נראה לי שאתה מכופף את הסטנדרטים שלך לטובת הדיון...
אני הסברתי בעבר את הסיבה היחידה שאני מתנגד לעונש מוות (שזה בלתי הפיך, וכידוע כבר חפים מפשע רבים הוצאו להורג בטעות, גם במדינות דמוקרטיות). מעבר לזה אין לי ממש מה להוסיף.

ישן 21-10-2011, 01:45
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 131 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[QUOTE=פסטן]נורמלאיות זה..."

אני לא מכופף את הסטנדרטים שלי, כי לדעתי אין דבר כזה "מדינה נורמאלית", וגם אם היה, אין סיבה שנרצה לדמות לה. אני לא טוען שאני רוצה להיות דומה למלזיה או לרוסיה, אבל אני גם לא רוצה להיות דומה ליפן או לדרום קוריאה (אני רוצה אינטרנט מהיר כמו שיש להם, אבל זה הכל...) או לסינגפור.

מצד שני, אני גם לא רוצה להיות דומה להמון מדינות שאין בהן עונש מוות. אז בפולין ובאוקראינה לא הוציאו להורג אף אחד בזמן האחרון (בבלארוס דווקא כן). אז מה? זה אומר שהם פחות חלאות אנטישמיות? דמוקרטיות או לא; יש עונש מוות או לא - כל הדברים האלה פשוט לא מעניינים.

אני מסכים לחלוטין שהבעיה העיקרית בעונש מוות היא שהוא בלתי-הפיך. רק בישראל היו לנו כמה וכמה פרשיות נפלאות כמו עמוס ברנס, כנופיית מע"צ הדמיונית וכמובן החביבה עלי - פרשת טוביאנסקי.
עם זאת, חשוב לזכור שגם עונשים אחרים אינם הפיכים. זה שעמוס ברנס זוכה וקיבל פיצויים זה נחמד מאוד (ועדיף מאשר אילו היה נשאר בכלא) אבל לא יחזיר לו את השנים האבודות בכלא.

להבדיל, כשהורגים את האויב במלחמה לא מדובר בעונש. את האויב לא שופטים על מעשיו. פשוט הורגים אותו.

ישן 19-10-2011, 01:27
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 78 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=ArmouredDov_D9]כן. תאר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
בג"צ היה מונע טבח סיטוני של עצירים בניגוד לכל האמנות הבינלאומיות... וואו, בג"צ האלה מרושעים...

"כל האמנות הבינלאומיות"? אפשר לקבל רק 3 מבין האמנות שאוסרות על הוצאה להורג (אפילו סיטונית) של לוחמים בלתי-חוקיים ו/או פושעי-מלחמה ו/או אסירים מורשעים (ולא עצירים - בניגוד לדבריך המנותקים מהמציאות) שישראל חתומה עליהן או נחשבות לחלק מהמשפט הבינ"ל המנהגי?

יודע מה? אני אסתפק בשתיים. אפשר? בבקשה?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:32

הדף נוצר ב 0.25 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר