לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-07-2012, 09:03
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
רעיון שמצאתי ברשת לגבי שירות חרדים:

גידול 6 ילדים יהודים בא"י תורם יותר משירות צבאי. ולמה?
  • כי המערכה על א"י תוכרע רק בדמוגראפיה פשוטה.
  • כי סבב לחימה רגעי יוכל להיות מוכרע על ידי צבא רק לזמן קצר.
  • כי בעולם המודרני, המנוהל ע"י אמצעי לחימה, שליטה, ובקרה מרחוק, מהבונקרים, מספיק רק 1% לוחמים/שוטרים מהאוכלוסיה כדי לשלוט בה. ולכן מספיק צבא קטן.
  • כי בעולם המודרני מי שאין לו רוב דמוקראטי מפסיד את הכל.
יוצא שהחרדים עדיפים על המשרתים לגבי קיומה של מדינת ישראל כמדינה יהודית.

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/240824
(תגובה 14)

קישור למה שאני כתבתי בנושא זה, והדיון בזה:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=565601

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 10-07-2012 בשעה 09:05.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-07-2012, 09:08
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "רעיון שמצאתי ברשת לגבי שירות חרדים:"

דמוגרפיה חשובה רק כשהיא תורמת ולא כשהיא עומדת לנטל.

אם האוכלוסייה לא תורמת, הרי שהיחס הפוך- ככל שיש יותר ילדים היא מזיקה יותר, לא תורמת יותר.

אה כן, אני אפילו לא הולך להגיב על האבחנות המגוחכות שלך על "העולם המודרני", אני פשוט הולך להתייחס אליהן כאל בדיחה ממש גרועה.

אתה באמת צריך להתבייש בעצמך, אם אתה מעוניין להיות טפיל זה הבחירה שלך, אני לא אכבד אותה, אני אבוז לה ולך, אבל המינימום שאתה צריך לשאוף אליו זה דבקות בצדקת דרכך. זאת למעשה הסיבה שיש לי פחות בעיה עם נטורי קרתא מאשר עלוקות אחרות שלא תורמות אבל כן לוקחות כמה שרק אפשר ואז עוד קצת. נטורי קרתא לפחות ישרים מספיק עם עצמם כדי לא לקבל כלום מהיישות הציונית.

מה שאתה מנסה לעשות כאן זה להכשיר את השרץ, להסביר לנו למה זה בסדר גמור להיות עלוקה חברתית, שכל מהותה לרכב לי על הגב תמורת כלום. וזה ראוי לאפילו הרבה יותר גינוי.

טוב יהיה לנו אם אתה ושכמותך יפסיקו "לתרום" בתחום הדמוגראפי- אם אין בכוונתם להתחיל לתרום בשאר תחומי החיים.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

נערך לאחרונה ע"י golani_2 בתאריך 10-07-2012 בשעה 09:11.
ישן 10-07-2012, 09:32

אם מדובר בחרידופוב שבכל כוחו מנסה לשכנע את עצמו למה הוא חייב לשנוא את החרדים
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "דמוגרפיה חשובה רק כשהיא תורמת..."

אז בשביל מה לקלקל לו את ההנאה.

אם הוא כל כך אוהב לשנוא, שינעם לו.

אבל מי שאינו מחפש לשנוא, אבל בלית ברירה הוא נאלץ לשנוא, אליו מכוונים הדברים שיש כמה צדדים לנושא.

ובקשר לדברים שאתה העלית כאילו החרדים זה נטל על החברה ועדיף היה שהם לא היו נולדים חס וחלילה, הנה עוד כמה עובדות חיוביות שאני אוסף ממה שכתבתי בהזדמנויות שונות.

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...648#post3958092
חשוב גם לאן הולך הכסף אחרי שמרוויחים אותו.

מנהל בכיר במשרד ממשלתי, נוסע כמה פעמים בשנה לחו"ל. זאת אומרת שהכסף נוזל החוצה.

לעומת זה אברך כולל שמקבל קצבה זעומה, גם הקצבה הזעומה הזאת חוזרת חזרה לשוק הישראלי ובסוף חוזרת כמעט כולה לאוצר המדינה:

האברך קונה חלב וטיטולים לילדים שלו. מייד יש על זה 16% מע"מ. הכסף הנשאר (84%) שנכנס למכולת, גם על זה בעל המכולת משלם מיסים. ומה שנשאר לו, הוא משלם לעובדים. ומה עושים העובדים ובעל המכולת, עוד פעם קונים משהו עבור הילדים שלהם ועוד פעם מיסים וכן הלאה.

אפשר להוסיף עוד כמה נתונים: כמה כסף הולך על משטרה, עורכי דין, בתי משפט ובתי כלא, ומה מידת הצריכה של כל מגזר את השירותם האלו. כמה הולך על טיפול במחלת איידס הנוראית, וכמה מזה צורך כל מגזר. אבל אני לא אמשיך בזה יותר מדי בכדי שלא להבעיר את הלהבות.

לכן, אפשר לומר בוודאות שיש המון הגזמה עם העליהום נגד החרדים. אולי אפילו ניצול לרעה את הקיטוב החברתי לאינטרסים אישיים
.

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...707#post3680875
ייתכן שבאחוזים באופן רשמי יש יותר עובדים חילונים מאשר חרדיים. אבל איזה עבודות?

ניקח לדוגמה עבודה של פוליטיקאי באחת המפלגות או בגלי צה"ל שכאילו עושה עבודה יצירתית, ואחרי זה צריכים מנגנון שלם של שב"כ ושירותי ביטחון לתקן את הנזקים שהם עושים. כולם עושים עבודה, כאילו... אחד בונה ואחד הורס... (ניקח לדוגמה את ענת קם, אלחנן טננבוים, ווענונו ועוד).

או ניקח סוחרי סמים, סוחרי נשים, נרקומנים וכן הלאה.. ואחר כך צריכים נגד כל זה להקה שלמה של עובדים סוציואליים, משטרה, פרקליטות, עורכי דין וגם בתי כלא. ולכולם יש עבודה...

ואילו חרדי אחד שעובד בהייטק או בבורסת יהלומים שעושים את היצוא הכי גדול של ישראל, מביא תועלת אמיתית למדינה.

ציטוט:

http://www.sexualharrasment.info/hb...%A9%D7%99%D7%9D
מאות נשים מוחזקות בערים מרכזיות בישראל בניגוד לרצונן, בדירות ומרתפים בהם הן מוכות ונאנסות רוב שעות היממה. רשויות האכיפה בישראל יודעות בדיוק היכן כלואות הנשים הללו אך לא פועלות לשחררן, וכלי התקשורת כמעט שאינם מדווחים על מצבן. מדובר בתעשייה שמגלגלת מיליארדי שקלים בשנה: תעשיית הזנות.

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...465#post3879492
בכל מקומות עבודה בכל המדינה אתה מוצא חרדים

ציטוט:

צניחה משמעותית נרשמת ביצוא, כאשר על פי נתוני הלמ"ס בחודש ספטמבר 2010, הסתכם היבוא ארצה ב-4.2 מליארד דולר, והיצוא רק ב-3.6 מליארד. ובמילים אחרות: גרעון מסחרי של 600 מיליון דולר.

בתחום היצוא: היהלומים נשארו המוצר היציב ביותר עם 18% מסך היצוא, ויצוא טכנולוגיה המהוה 49% מכלל היצוא התעשייתי (למעט יהלומים)

כמעט כל העובדים באגף היהלומים הם חרדים. וזה הענף היחידי שיש לו יצוא גבוה.

איש שיינקין שעובד באומנות, או קריין בגלי צה"ל, מבחינתי זה אותו דבר כמו אברך כולל שאינו עושה יצוא, ומתפרנס מהמדינה, רק שהאמן מקבל סכומים גבוהים פי כמה.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 10-07-2012 בשעה 09:51.
ישן 10-07-2012, 11:15
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "אם מדובר בחרידופוב שבכל כוחו מנסה לשכנע את עצמו למה הוא חייב לשנוא את החרדים"

אני האחרון שאפשר להאשים אותו בשנאת חרדים.
מעבר לכך- לא אחת הבאתי מכרים חרדים, חלקם בני משפחה קרובים, כדוגמא לאיך ניתן לשלב אורח חיים חרדי עם תרומה למדינה.

מה שאתה עושה זה לבזות את העדה, הדת והמדינה שלך. אתה מנסה לגרד כל תירוץ עלוב ומנותק מהמציאות ככל שיהיה כדי להצדיק את היותך אוכל חינם.

אווו...הבאת דוגמאות של אברכים שמשלמים מיסים? אני מניח שאני צריך לנשק להם את הידיים והרגליים על כך שהם עושים את המינימום הנדרש בחוק?
חרדים שעובדים? שומו שמים, אנשים שמוכנים לקחת את גורלם בידם ולא להסתמך על קיבוץ נדבות. ממש היהודי החדש.

בשביל שאדם יהיה אזרח פרודקטיבי הוא צריך למלא את כל החובות הנדרשות ממנו, לא רק מה שבא לו. זה גם בטח לא מצטייר טוב שאדם ממלא רק חובה אחד ורוקד עליה כאילו הוא מינימום משיח בן דוד בכבודו ובעצמו.

במובן הזה לא מעניין אותי אם האזרח חרדי, ערבי או עולה חדש ממאדים. מי שלא נושא את כובד משקלו ללא הצדקה הוא שומן עודף ומשומן עודף צריך להפטר.

שוב, הנ"ל מכוון לחרדים בגלל שאתה מתיימר להיות נציגם, בפועל חלק גדול מהעדה החרדית הייתה מתביישת אם הייתה יודעת ש"נציגה" מדבר כך. כאמור, אני מכיר לא מעט חרדים- שעובדים במקצועות מכובדים (לא בשחור, כמובן), שירתו את המדינה באופן כזה או אחר, למדו לימודי "ליבה" ובעלי השכלה גבוהה- כל זאת תוך שילוב מלא באורח חיים חרדי לחלוטין.
הם לא מנופפים בזה כי הם מבינים, כמוני, שזה בסה"כ מה שנדרש מהם, הם לא קופצים על שום רימון בשביל אף אחד- הם נושאים את כובד משקלם. מה שאתה עושה מוציא לאנשים כמוהם (וכמוני) שם רע, אתה עושה בקושי חלק ממה שנדרש ממך ועוד מצפה שכל פשוטי העם ישתחוו בפנייך.

אתה פשוט מחליא אותי.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 10-07-2012, 09:45

אפשר להפוך את השאלה ולשאול אותה את החילוניים
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי totaljack שמתחילה ב "אתה יודע שהשרות הצבאי הוא רק..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי totaljack
אתה יודע שהשרות הצבאי הוא רק עד גיל 21 נכון ?
אחרי זה חופשי כל אדם להוליד כמה ילדים שהוא רק רוצה, וברוך אשם יש לו מספיק זמן לזה.

למה הם מביאים רק ילד אחד או שניים, וגם זה לפעמים לא, וזה עלול להביא אותנו להפסיד לגמרי את כל מה שהרווחנו במלחמות.

אם כן, יש משתמטים בשני צדדי המטרס: יש את המשתמטים משירות הצבאי, ויש את המשתמטים מהמאבק הדמוגרפי. אם כן שכל אחד יסתכל על היבלת של עצמו, ולא על היבלת של השני.

והעיקר להפסיק את מחול שנאת אחים , שנאת חינם, ובמקום זה לעודד אהבת חינם!

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 10-07-2012 בשעה 09:49.
ישן 10-07-2012, 12:39
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "לא רואה איך העובדה שהורה רוצה..."

אמרתי שזה מפריע? בכלל לא דיברתי על הורים כאלה באופן כללי, התייחסתי אך ורק למה שהמדינאי כתב לגבי כך שחילוני שאינו מביא או מביא מעט ילדים לעולם "משתמט מהמאבק הדמוגרפי." אמרתי שחשיבה על טובת הילד חשובה יותר ממלחמה דמוגרפית כזו או אחרת. ואם לאותו חילוני שלמדינאי יש בעיה איתו, אין את האמצעים לגדל את הילד, הוא נוהג בחוכמה ולא מביא אותו.
החיים הטובים ביותר זה סובייקטיבי ולכן אחדד, ממש לא התכוונתי בזה למגורי יוקרה, אוכל גורמה, חינוך פרטי ובגדי מעצבים. אבל אני כן מתכוונת לגידול ילדים שאינו מסתמך על נדבות של אחרים, וכל דבר שהוא פחות מזה, נחשב מבחינתי כחיים לא הולמים לילד.

ישן 24-07-2012, 10:35
  Alessa Alessa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.02.11
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "לילד עדיף להיוולד גם אם אי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי תבור - tar 21
לילד עדיף להיוולד גם אם אי אפשר לספק לו תנאי חיים של 5 כוכבים... כלומר זה עדיף לו מאשר לא להיוולד בכלל,לא?

מה?!
מי זה "לו"? לביצית ולזרעונים שאמורים להפרות אותה?
עד ההפריה אין שם שום דבר, לא ילד, לא ילדה, לא תינוק, לא חילוני, לא חייל, לא חרדי ולא בחור ישיבה. אין שם פשוט כלום.

אז בהחלט לא עדיף "לו"\"לה"\מה שביניהם להיוולד. כי האלטרנטיבה היא לא "לא להיוולד", אלא שפשוט לא יקרה דבר.

אם אתה לא יכול לתמוך בצאצאים שאתה מתכוון להעמיד, ולספק להם תנאי מחיה בסיסיים, או לבמקרה ההפוך לשלוח אותם לעבוד מגיל 5 כדי לפרנס את התא המשפחתי שלך - אולי באמת עדיף לא להביא אותם לאוויר העולם. ושוב - "להביא אותם לאוויר העולם" משמע כבר התקיימה הפריה - מה שלא קורה סתם ככה.
ישן 10-07-2012, 12:45

כל בנאדם ללא הבדל גיל הוא חי ונושם ולא כלי נשק בשום מלחמה
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "ילד הוא בנאדם חי ונושם, הוא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Seo
ילד הוא בנאדם חי ונושם, הוא לא כלי נשק בשום מלחמה דמוגרפית. והחילונים שאתה מדבר עליהם כנראה מבינים את זה ובוחרים שלא להביא ילדים אם הם לא מסוגלים לספק לו את החיים הטובים ביותר שמגיעים לו.
תתבייש.

אם כן למה אתה חושב שבחור בגיל 18 אפשר לגייס אותו בכוח למלחמה נגד רצונו ורצון הוריו.

ובטח ובטח שאי אפשר להשתמש בו ככלי ניגוח נגד החרדים.

ישן 10-07-2012, 13:00
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
א' כל, אני בחורה.
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "כל בנאדם ללא הבדל גיל הוא חי ונושם ולא כלי נשק בשום מלחמה"

בכוח? ממש לא בכוח. מי שאינו רוצה להתגייס, או למלא אחר שאר החוקים שחלים עליו, יכול בצורה רגועה מאוד ובנעימים לקחת את חפציו ולחפש מדינה אחרת שחוקיה הולמים יותר בעיניו. אולי אפשר אפילו להקים מדינה אלטרנטיבית ולבדוק איך כל ה"לא רוצים" הללו יצליחו לנהל אותה ולהגן על עצמם.
לעומת זאת, להתעקש לחיות במקום, להתנגד לחוקים של המקום, ולנסות לכפות על רוב תושבי המקום לקיים אותך ולהגן עליך, נראה לי כמו מעשה כוחני וחצוף הרבה יותר.

ההערה על כלי הניגוח בכלל לא מובנת לי. איך שאני רואה את זה, היחידים שמספקים כלי ניגוח נגד החרדים, הם החרדים עצמם. אבל כמובן שתמיד קל יותר לצאת באמירות של "שונאים אותנו" במקום לעשות התבוננות מעמיקה ולהבין למה.

ישן 10-07-2012, 18:38
  משתמש זכר teddy002 teddy002 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "רעיון שמצאתי ברשת לגבי שירות חרדים:"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hamedinai
גידול 6 ילדים יהודים בא"י תורם יותר משירות צבאי. ולמה?

• כי המערכה על א"י תוכרע רק בדמוגראפיה פשוטה.
  • כי סבב לחימה רגעי יוכל להיות מוכרע על ידי צבא רק לזמן קצר.
  • כי בעולם המודרני, המנוהל ע"י אמצעי לחימה, שליטה, ובקרה מרחוק, מהבונקרים, מספיק רק 1% לוחמים/שוטרים מהאוכלוסיה כדי לשלוט בה. ולכן מספיק צבא קטן.
  • כי בעולם המודרני מי שאין לו רוב דמוקראטי מפסיד את הכל.
יוצא שהחרדים עדיפים על המשרתים לגבי קיומה של מדינת ישראל כמדינה יהודית.

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/240824
(תגובה 14)

קישור למה שאני כתבתי בנושא זה, והדיון בזה:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=565601

כמה שטויות שאלוהים יעזור...

אתה מדבר על גידול של 6 ילדים, שלא יעבדו, לא ילמדו (סליחה, ילמדו את ספר הקודש ויעבדו איתו כל חייו), לא ישרתו את המדינה, לא ישלמו כלום ומה עוד יותר מדהים? בזכותם ננצח במלחמות וננצח את אויבנו, עכשיו אתה גם רוצה לתת להם את הקרדיט! .

*כי המערכה על א"י תוכרע רק בדמוגראפיה פשוטה? אז לא תודה, שרדנו עשרות שנים גם בלעדיכם, וישנה ירידה גם בילודה הערבית. ובאופן אישי, אני מעדיף שערבים מתונים יהיו בעלי כוח אלקטוראלי מאשר חרדים שיטילו גזרות על אורח החיים שלי.

*כי סבב לחימה רגעי יוכל להיות מוכרע ע"י צבא רק לזמן קצר? וזו ההגדרה של סבב לחימה רגעי, לחימה קצרה עם מטרות ממוקדות. רק מלחמה כוללת מביאה שקט.
*כי בעולם מודרני המנועל ע"י אמצעי לחימה שליטה ובקרה מרחוק...... מספיק רק 1% ...כדי לשלוט...? מה? מאיפה נפלת? באמת אחד כמוך שרוצה להחזיר אותנו 2000 שנה אחורה מדבר על דברים שיקרו אולי עוד 30 שנה קדימה? אתה לא חושב שאתה קצת מגזים עם יכולת השליטה שלנו באוכלוסיה ובאויבנו? רובוטים יחליפו חיילים? או שמא אתה הרבה יותר הזוי ואפוקליפסי ורוצה שדימונה תחליף את צה"ל?
*כי בעולם המודרני מי שאין לו רוב דמוקרטי מפסיד את הכל? מי שאין לו רוב דמוקרטי והמיעוט שלו נכנס לתוך מעגל של עוינות שמוקדם ע"י הפוליטיקאים. ואם נתחשב בעובדה שמהשמאל הערבי ישנם בערך עד 11 ח"כים, הם מהווים פחות מעשירית מהפרלמנט.

יוצא שהחרדים עדיפים על אלה שעושים משהו בשביל המדינה? אין לך את זה ביותר הזוי? יוצא שהחרדים לא עושים שום דבר טוב בשביל המדינה ואם חס ושלום יהפכו לרוב נקבל פרלמנט הזוי כמו שיש במצרים, עם קיצוניים דתיים שישימו על הנשים בורקה ומאסר לרעבים ביום כיפור.

אני מקווה ללפחות שיקימו קרנות מזבח שיהיה מי שיגן עליי...

"זה לא מספיק שאנחנו עושים כמיטב יכולתנו, לפעמים עלינו לעשות את מה שנדרש"
- וינסטון צ'רצ'יל

ישן 11-07-2012, 07:25

החרדים לא כאלו רעים כמו שהנך מציג.
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי teddy002 שמתחילה ב "..."

וייתכן שזה גם הפוך.

ראה מה שכתבתי בתגובה מספר 3#, ואין צורך לחזור על מה שכבר נכתב.
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...879#post4264343

ציטוט:
במקור נכתב על ידי teddy002

*כי המערכה על א"י תוכרע רק בדמוגראפיה פשוטה? אז לא תודה, שרדנו עשרות שנים גם בלעדיכם, וישנה ירידה גם בילודה הערבית. ובאופן אישי, אני מעדיף שערבים מתונים יהיו בעלי כוח אלקטוראלי מאשר חרדים שיטילו גזרות על אורח החיים שלי.

*כי בעולם המודרני מי שאין לו רוב דמוקרטי מפסיד את הכל? מי שאין לו רוב דמוקרטי והמיעוט שלו נכנס לתוך מעגל של עוינות שמוקדם ע"י הפוליטיקאים. ואם נתחשב בעובדה שמהשמאל הערבי ישנם בערך עד 11 ח"כים, הם מהווים פחות מעשירית מהפרלמנט.

שרדנו עשרות שנים גם בלעדיכם לא מדוייק, כי אתה עצמך כותב שיש 11 ח"כ במפלגות ערביות (בנוסף לייצוגם במפלגות אחרות). כמה היו בכנסת הראושנה? הנה.. http://www.knesset.gov.il/history/heb/heb_hist1_s.htm

אבל לא צריכים ללכת רחוק לפני 64 שנים. מספיק לראות כמה ח"כ ערבים היו לפני 20 שנה. בכנסת ה13. רק 5 ח"כ.
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94....99.D7.98.D7.99
וכל זה למרות העלייה שהייתה אז. עכשיו מחצית מכל היהודים מתגוררים כבר במדינת ישראל ואין כמעט יהודים עם פוטנציאל לעלייה. הדבר היחידי זו הילודה.

ללא התחזית העתידית שהחרדים יאזנו בעתיד את המאבק הדמוגרפי מול הערבים, המדינה לא הייתה קיימת כבר עכשיו, כי כי אף אחד אינו רוצה למצוא את עצמו והילדים שלו במדינה שתיראה - במקרה הטוב - כמו נצרת או רמלה. אם אין תקווה לעוד 20 - 30 שנה הייתה יכול להיות בריחה המונית של היהודים מהמדינה שכל אחד ינסה למכור את ביתו לפני שיהיה מאוחר מדי, ומחירי הדירות יצנחו. .
ציטוט:

http://portal.knesset.gov.il/NR/exe...719ED0810FB.htm

הפרופ' ארנון סופר טען כי במרכז הגליל יש כיום רוב ערבי מוחלט ורק 23 אחוז יהודים."יש לנו מדינה בדואית ששולטת על עשרה אחוז ממדינת ישראל, ובשטח שבין ראשל"צ-רמלה ורחובות קיימים כיום כבר 66 מאחזים בדואים-בלתי-חוקיים", הזהיר.

"נכון לשנת 2007 נולדו בישראל כ-110 יהודים, ומתוכם רק כ18,000 אצל החילוניים. לחילוניים נולדים רק כלבים".

וישנה ירידה גם בילודה הערבית. זה מספיק - בקושי מאוד - רק אם אתה כולל גם את החרדים והדתיים והמסורתיים שאינם שונאי דת, כי אם תיחשב רק את החילוניים במיוחד את אלו הלא מתנחלים הרחוקים מהדת שלהם יש ילודה מאוד נמוכה, לערבים יש עדיין יתרון עצום על פני היהודים, ולא יהיה שינוי בעתיד הנראה לעין.

אני מעדיף שערבים מתונים יהיו בעלי כוח אלקטוראלי אם אתה זוכר, באיראן היו מתגוררים מוסלמים מתונים. איראן הייתה ידידה של ישראל עם קשרי מסחר, עד שביום אחד (או כמה ימים), הכול התהפך. לא צריכים ללכת רחוק להיסטוריה של מלחמת עולם השנייה ולראות שהגרמנים היו הכי מתונים בעולם, פי כמה יותר מתונים מאשר הערבי הכי מתון, וגם לעולם לא היה להם מלחמה עם העם היהודי.

חרדים שיטילו גזרות על אורח החיים שלי אפשר לחשוב שהם מכריחים אותך להתפלל 3 פעמים ביום את כל התפילות. בואו נהיה דוגרי: אף אחד אינו סובל מאורח חיים שהחרדים מנהלים לעצמם, ומה שדורשים קצת צביון יהודי מינימלי למדינה, זה עושה לנו רק טוב, אחרת מה מאחד יהודי תימני עם יהודי פולני עם שפות שונות שפתאום רוצים את ארץ ישראל. ליהודים יש את זכות עליה לארצנו ואילו צאצאים של ערבים שהיו ב48 אין להם את הזכות הזו. ומה עושה אותנו ליהודים? רק הגזענות או צבע העור (שגם זה אינו אחיד). רק קצת מצוות זה מה שועשה אותנו ליהודים.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 11-07-2012 בשעה 07:53.
ישן 11-07-2012, 23:35

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "החרדים לא כאלו רעים כמו שהנך מציג."

ציטוט:
ציטוט:
וייתכן שזה גם הפוך.

ראה מה שכתבתי בתגובה מספר 3#, ואין צורך לחזור על מה שכבר נכתב.
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...879#post4264343

ציטוט:
שרדנו עשרות שנים גם בלעדיכם לא מדוייק, כי אתה עצמך כותב שיש 11 ח"כ במפלגות ערביות (בנוסף לייצוגם במפלגות אחרות). כמה היו בכנסת הראושנה? הנה.. http://www.knesset.gov.il/history/heb/heb_hist1_s.htm

אבל לא צריכים ללכת רחוק לפני 64 שנים. מספיק לראות כמה ח"כ ערבים היו לפני 20 שנה. בכנסת ה13. רק 5 ח"כ.
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94....99.D7.98.D7.99
וכל זה למרות העלייה שהייתה אז. עכשיו מחצית מכל היהודים מתגוררים כבר במדינת ישראל ואין כמעט יהודים עם פוטנציאל לעלייה. הדבר היחידי זו הילודה.

פעם הערבים היו מצביעי מפא"י, בשנים האחרונות הם נדבקים פוליטית ללאום הפלסטיני שלהם... הערבים שמצביעים לקדימה ובייחוד לעבודה אלה ערבים שמעוניין בשיפור מצבם ולא בצביון המדינה.

ציטוט:
ללא התחזית העתידית שהחרדים יאזנו בעתיד את המאבק הדמוגרפי מול הערבים, המדינה לא הייתה קיימת כבר עכשיו, כי כי אף אחד אינו רוצה למצוא את עצמו והילדים שלו במדינה שתיראה - במקרה הטוב - כמו נצרת או רמלה. אם אין תקווה לעוד 20 - 30 שנה הייתה יכול להיות בריחה המונית של היהודים מהמדינה שכל אחד ינסה למכור את ביתו לפני שיהיה מאוחר מדי, ומחירי הדירות יצנחו. .

קצת הגזמת לא? מיליונים לא יברחו מהמדינה אפעם. ובמדינה חרדית, המדינה תיראה כמו מאה שערים - ענייה, קיצונית ולא שפויה.

ציטוט:
וישנה ירידה גם בילודה הערבית. זה מספיק - בקושי מאוד - רק אם אתה כולל גם את החרדים והדתיים והמסורתיים שאינם שונאי דת, כי אם תיחשב רק את החילוניים במיוחד את אלו הלא מתנחלים הרחוקים מהדת שלהם יש ילודה מאוד נמוכה, לערבים יש עדיין יתרון עצום על פני היהודים, ולא יהיה שינוי בעתיד הנראה לעין.

אתה ממש טועה, קצב הירידה של הערבים ירד עד 2025 בכ-50%, והם יכנסו לעשור השלישי עם קצב ילודה שלילי.

ציטוט:
אני מעדיף שערבים מתונים יהיו בעלי כוח אלקטוראלי אם אתה זוכר, באיראן היו מתגוררים מוסלמים מתונים. איראן הייתה ידידה של ישראל עם קשרי מסחר, עד שביום אחד (או כמה ימים), הכול התהפך. לא צריכים ללכת רחוק להיסטוריה של מלחמת עולם השנייה ולראות שהגרמנים היו הכי מתונים בעולם, פי כמה יותר מתונים מאשר הערבי הכי מתון, וגם לעולם לא היה להם מלחמה עם העם היהודי.

השלטון של השאה היה קומוניסטי לחלוטין ואנטי-אסלאמי, והמוסלמים המתונים בהחלט היו ידידי ישראל בלי קשר.
עד שביום אחד, השכבות המשכילות ניסו להפיל את השאה בשביל ליצור מדינה דמוקרטית וצודקת, ובמהרה חטף להם את המהפכה המוסלמים הקיצוניים והשכבות החלשות והפכו את איראן לרפובליקה אסלאמית שיעית.
והגרמנים תמיד סבלו מאנטישמיות גם לפני עליית היטלר, הם פשוט למדו לחיות עם זה.
אחמד טיבי עם כל הכבוד בלי שליטה צבאית ולכן לא יגרום למהפכה אסלאמית.
ציטוט:
חרדים שיטילו גזרות על אורח החיים שלי אפשר לחשוב שהם מכריחים אותך להתפלל 3 פעמים ביום את כל התפילות. בואו נהיה דוגרי: אף אחד אינו סובל מאורח חיים שהחרדים מנהלים לעצמם, ומה שדורשים קצת צביון יהודי מינימלי למדינה, זה עושה לנו רק טוב, אחרת מה מאחד יהודי תימני עם יהודי פולני עם שפות שונות שפתאום רוצים את ארץ ישראל. ליהודים יש את זכות עליה לארצנו ואילו צאצאים של ערבים שהיו ב48 אין להם את הזכות הזו. ומה עושה אותנו ליהודים? רק הגזענות או צבע העור (שגם זה אינו אחיד). רק קצת מצוות זה מה שועשה אותנו ליהודים.

אני מאוד בעד שימור הזהות היהודית של המדינה- דגל, סמל, המנון, שבת שסוגרת את המשק (אבל נגד סגירת התחבורה). אלו עקרונות שהחדיר השמאל הציוני למדינה בשיתוף החרדים, כך מתבטאת הזהות היהודית. ומה יקרה אם החרדים ישלטו? יהדות יהיה בכפייה, יוטלו עונשים על חילונים ועל כאלה שמפרים את ההלכה. אין חרדי אחד שמכחיש שאם וכאשר יהיה השליט הוא ישאיר את המדינה כמו שהיא.

- וינסטון צ'רצ'יל

ישן 12-07-2012, 10:43

אופס, טעינו
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי teddy002 שמתחילה ב "..."

ציטוט:
השלטון של השאה היה קומוניסטי לחלוטין ואנטי-אסלאמי, והמוסלמים המתונים בהחלט היו ידידי ישראל בלי קשר.
עד שביום אחד, השכבות המשכילות ניסו להפיל את השאה בשביל ליצור מדינה דמוקרטית וצודקת, ובמהרה חטף להם את המהפכה המוסלמים הקיצוניים והשכבות החלשות והפכו את איראן לרפובליקה אסלאמית שיעית.
והגרמנים תמיד סבלו מאנטישמיות גם לפני עליית היטלר, הם פשוט למדו לחיות עם זה.
.

כמה פעמים צריכים לעבור טרגדיות עולמיות בכדי ללמוד.

אותו דבר גם עם הסכמי אוסלו וכן הלאה.

ציטוט:

סביר להניח שגם בזה יש לך טעות. או שאינך רואה את כל התמונה. אנשים מסוגך או אתה עצמך טענו בשעתו גם על ערפאת שהוא צדיק גדול. לא צריכים ללכת רחוק עד סטלין.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 12-07-2012 בשעה 10:46.
ישן 12-07-2012, 15:46

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "אופס, טעינו"

ציטוט:
כמה פעמים צריכים לעבור טרגדיות עולמיות בכדי ללמוד.

אותו דבר גם עם הסכמי אוסלו וכן הלאה.

סביר להניח שגם בזה יש לך טעות. או שאינך רואה את כל התמונה. אנשים מסוגך או אתה עצמך טענו בשעתו גם על ערפאת שהוא צדיק גדול. לא צריכים ללכת רחוק עד סטלין.

מה הקשר בין אוסלו למהפכה באיראן????????????

*** מעולם לא חשבתי שערפאת צדיק, אני רואה בו טרוריסט לכל דבר... וסטלין עוד יותר גרוע (ואת סטלין ראו באור חיובי עד שגילו את גודל פשעיו וזוועותיו) .
איזה תמונה יש לי לראות? אתה טוען שטיבי הקים מליציה ערבית?

- וינסטון צ'רצ'יל

ישן 25-07-2012, 07:04

החרדופוביה עלולה לעלות מאוד מאוד ביוקר
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי teddy002 שמתחילה ב "שלטון יהודי אני רוצה..."

יש את הרצוי ויש את המצוי
ציטוט:
שלטון יהודי אני רוצה ומסכים.
אבל יש שלטון יהודי ויש שלטון יהודי, ושלטון חרדי לא יהיה דמוקרטי.

האלטרנטיבה: עוד לפני שהם יגיעו לרוב, כבר עכשיו צריכים לראות את כל הבנייה הלא חוקית בנגב וגליל שאין שם לא רק דמוקרטיה, אלא אפילו חוק הכי בסיסי אין שם גם כן.

ואם אתה כל כך באמת ובתמים חושש שהחרדים הם לא דמוקרטיים, אז למה אתה כל כך רוצה אותם לצבא. כשיהיה להם נשק בידיים, יהיה הרבה יותר ממה לחשוש.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 25-07-2012 בשעה 07:07.
ישן 26-07-2012, 04:49

בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "החרדופוביה עלולה לעלות מאוד מאוד ביוקר"

ציטוט:
יש את הרצוי ויש את המצוי

האלטרנטיבה: עוד לפני שהם יגיעו לרוב, כבר עכשיו צריכים לראות את כל הבנייה הלא חוקית בנגב וגליל שאין שם לא רק דמוקרטיה, אלא אפילו חוק הכי בסיסי אין שם גם כן.

ואם אתה כל כך באמת ובתמים חושש שהחרדים הם לא דמוקרטיים, אז למה אתה כל כך רוצה אותם לצבא. כשיהיה להם נשק בידיים, יהיה הרבה יותר ממה לחשוש.

בכל הנוגע להפקרות שבמגזר הערבי, הכוללת פשיעה, בניה בלתי חוקית וכו' - מדובר אך ורק מהזנחה מתמשכת של המדינה במגזר הערבי, המדינה לא נתנה חינוך לציבור הזה, לא אכפה את החוקים שם, לא העניקה זכויות, לא הסדירה את נושא הקרקעות והינה עכשיו אנשים מתעוררים ומתלונים שהערבים עושים כך וכך... כל הפשיעה במגזר הערבי נובעת מהזנחה של המדינה ולא ניתן להאשים עוד את "התרבות הערבית" זהו תירוץ עלוב שהיה עשרות שנים לתקן אותו ואת המגזר הזה. המצב וההפקרות באיזורים הערביים הינו בגדר בושה וחרפה על מדינת ישראל וממשלותיה מהשמאל ומהימין .

אחד ההיתרונות של הצבא שהוא מאפשר לך להתערבב עם אוכלוסיות שונות, לאחד את העם, לגבש, להעניק תכונות חברתיות ייחודיות... אני בעד שירות חרדים בצבא ללא מעמד מיוחד וללא תנאים מיוחדים . מעצבן אותי שהצבא כל פעם חושש מפסקי ההלכה של כל מיני גורמים חרדים, הצבא הוא הלכתי ביותר, רעיון הצבא הוא רעיון הלכתי, התנאים הבסיסיים שהצבא מעניק הם הלכתיים וכל עוד יש רב צבאי יש צבא הלכתי. אין שום סיבה שיקומו להם חרדים וגם אלה שמוכנים לשרת בצבא יבקשו תנאים משלהם בעקבות הרוח ההלכתית שנתנו רבניהם. זוהי תופעה חדשה שקמים להם אינסוף תנאים מיוחדים בשביל החרדים במקום לשלב אותם עם שאר האוכלוסיה. וכל בן אדם שמבין בהלכה (ואני לא ביניהם) יודע שבהלכה יש תשובות רבות, ולא להקשיב לשירה נשית שזו תופעה חדשה יכולה להיחשב גם כעבירה (מה עם הכבוד של הנשים ששרות? ואהבתך לרעך כמוך?) פשוט מאוד יש רבנים שרוצים להפריד את כל הדתיים מהמדינה הזו ומעם ישראל וליצור עם משלהם, עם חוקים משלהם, ודגל משלהם . ועם אותם חרדים אינם מוכנים להשתלב בצבא אני מעדיף שלא יהיו בצבא וישאו בנטל תחת מסגרת אחרת. או לכפות עליהם להיות במסגרת הצבאית הממלכתית, עם פטורים בסיסיים שהם יכולים לקבל ולא יותר מיזה .
חרדים ימשיכו להוסיף דרישות להצטרפות לצבא... קודם בלי נשים, אח"כ בלי מיעוטים, אח"כ בלי חילונים ובסוף צבא שרק מתפלל .

- וינסטון צ'רצ'יל

ישן 25-07-2012, 15:43
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
למה רק 6? אני בעד שהחרדים יעשו 10 ילדים לפחות

ברור שעדיף שיתחילו בזה אחרי הצבא, בדיוק כמו אבי שאחרי הסדיר עשה 4 ילדים והמשיך לעשות מילואים עד גיל 50, ובדיוק כמו חברי החרדי פ' שעשה איתי שירות סדיר מלא (ואחרי סיומו החל בחזרה בתשובה) וממשיך עד היום למרות שיש לו כבר יותר מארבעה ילדים.
אבל היות ומגמות החזרה בשאלה (וההתמתנות הדתית) חזקות ככל הניראה משמעותית ממגמות החזרה בתשובה, אני בעד שהחרדים יעשו הרבה ילדים שבהמשך יהיו לאזרחים תורמים מכל הבחינות...
אז כן, תודה לכם שאתה מייצרים עבורנו אחים לנשק ולמשק. רק עשו טובה ותתחילו עם הייצור רק אחרי שתעשו גם 3 שנים סדיר. זה באמת לא סותר.
ישן 26-07-2012, 13:40
  hwarang hwarang אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.05

זאת הבעיה עם רוב החרדים..
כל כך הרבה תירוצים קלושים למה הם לא צריכים לשרת.
אם כל כך חשובה לך מצוות פרו ורבו- אין בעיה! בגיל 21 אתה עדיין פורה ויכול להשריץ כמה שבא לך.

מה גם התירוץ שחרדים עוזרים לצבא יותר מלוחמים בשל תפילותיהם (בלי קשר לדברייך)- אין בעיה!- יש הרבה חרדים נוספים שאינם בגילאים 18-21 שיכולים להתפלל ולהושיע אותנו!

ותירוץ העולם המודרני ודמוקרטיה לצערי לא יכול לחול על החרדים- הם לא מודרניים ובטח שלא מאמינים בדמוקרטיה!

אי אפשר להגיד שהשרצת ילדים תושיע אותנו, במיוחד לא עוד כאלה שיגדלו ויהפכו לנטל על החברה- במקרה הזה אין שונה מהערבים.

נערך לאחרונה ע"י hwarang בתאריך 26-07-2012 בשעה 13:43.
ישן 26-07-2012, 17:14
  kkr3 kkr3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.06
אתה מתווכח על בסיס שאתה לא יודע
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי hzhz שמתחילה ב "שאלה לי אליך: מי כבש את ארץ..."

תנסה להבין מי נלחם ביהדות, תברר מי אלו היו המכבים (רמז הם לא היו מכבי תל אביב, הידעת? המדרש אומר שהמכבים ניצחו את היוונים ע"י חול)
בזמנו של החתם סופר(רב גדול בתקופה לפני השואה קצת), היתה הצגה באירופה על "איך נראת מלחמה אצל היהודים",
הראו כאלו 3 זקנים עם מקלות שבאו להלחם נגד גדוד, כשבאו לחתם סופר תלמידים, ושאלו אותו איך הרב יושב בשקט לנוכח זה?!
הוא אמר להם מה אתם רוצים כך זה באמת היה.
תחפש בגוגל "לא ימוש ספר התורה הזה מפיך"

אני לא בא להגיד שאין צורך בצבא היום, אני גם לא מתיימר להבין בדברים האלו, אבל אתה צריך לדעת שזה אורח החיים של היהודי האותנטי.

נערך לאחרונה ע"י kkr3 בתאריך 26-07-2012 בשעה 17:21.
ישן 27-07-2012, 19:24

בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי kkr3 שמתחילה ב "אפשר לנגח מתוך אמוציות"

איזה קשקוש...
קודם כל, לא דיברתי על יכולותיהם או חכמתם שהם צברו לאורך השנים, האדמור"ים של היום לא קיבלו את התואר בזכות הידע והלמידה אלא מכוח הלידה לאביהם האדמו"ר . אתה טוען שאדם חרדי הלומד את הגמרא ללא הפסקה יהיה פחות טוב מאדמו"ר?
ואתה יודע מה עם כל זה, איך זה סותר את מה שאמרתי? הגמרא שהאדמו"רים לומדים מקנה להם קשר עם אלוהים שרק להם יש?
פעם הבאה שתרצה להתנגח בי, תנסה לעשות זאת בחכמה...

השורה האחרונה שלך זה משהו שלא יצא לי לדבר עליו בכלל בפורום,
ואתה יודע מה אם העלת את זה כבר, אז כן, זה נכון... החברה החרדית ידועה בתור חברה שלא מוציאה את עברייניה החוצה בגלל הבושה, אוכלוסייה שמטפלת בפשעים בתוכה בעצמה. אין לך במה להתגאות בזה או להאשים את התקשורת, זה נכון וזה קורה.

- וינסטון צ'רצ'יל

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:22

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר