לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-08-2012, 09:03
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
חיפשתי ויש דיון בזה בפורומים חרדיים, אין אף אחד שתומך בזה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי totaljack שמתחילה ב "הרכבת: הפרופ' סירב לקום עבור אשת הרב והוכה"

ומאידך כמעט כולם מסופקים מאוד האם המקרה הזה לא מצוץ מהאצבע.
ציטוט:

אם זה היה אמיתי הבחור מזמן היה עצור, ובפרט ברכבת הקלה שיש מאבטחים (חוץ מהפקחים) בכל קרון.

גם בתגובות YNET כמעט כולם מסופקים. הדבר היחיד הוא היות ומדובר בפרופסור, חייבים להגיד שזה אמת. ייתכן שזה אמת אבל מאוד מסולף או שחסרים פרטים שמשנים את כל הסיפור.

הנה דוגמה של סיפור לפני המון שנים: פרסמו שמועה שרב חרדי בעיצומו של תשעה באב רקד עם אשה. אחרי זה התברר שמדובר באיש שלא היה לו ילדים המון שנים ובתשעה באב אשתו ילדה לו תינוקת - בת. הרב הזה - למרות צום התשעה באב - התמלא שמחה ותפס את התינוקת שעכשיו נולדה ורקד איתה. זה היה כל הסיפור. זו דוגמה איך אפשר - על ידי השמטת פרטים חשובים - לעשות מזבוב פיל.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 07-08-2012 בשעה 09:08.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-08-2012, 09:22

לאבא שלה כנראה יש קצת יושר
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי totaljack שמתחילה ב "בדקתי קצת"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי totaljack
מסתבר שכותבת הפוסט בפייסבוק עובדת ב"הארץ" ובדמרקר, לא מוסיף נקודות זכות לטובתה...

והיא אומרת שהיתה משטרה במקום

Lea Marantz תודה לכולם על התגובות. בקשר לתלונה: כמו שכתבתי באחת התגובות, הוא לא נשאר חייב , המשטרה היתה שם והכל נגמר בלי הגשת תלונות. הוא לא מעוניין לדבר עם התקשורת אז אבקש לא לנסות ליצור איתו קשר. תודה.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3914800,00.html
05.07.10
הידיעה על פיטוריו של ד"ר ירוחם לויט מאוניברסיטת בן-גוריון לאחר שהתבטא נגד הומוסקסואלים הצליחה לעורר אתמול (א') מחאה נגד החלטת הנהלת המוסד בכל קצוות הקשת הפוליטית. גם באגודה לזכויות האזרח התייצבו לימינו של לויט, תושב קריית-ארבע ומרצה בכיר בבית-הספר לרוקחות, שמתח ביקורת על אורח החיים שמנהלים חברי הקהילה הגאה.

נראה כי לפחות בקרב אנשי הנהלת האוניברסיטה בעבר, לא מצדדים בהחלטה. פרופ' חיים מרנץ, לשעבר מרצה במחלקה לפילוסופיה בבן-גוריון, אמר ש"אם זה נכון - מדובר בשערורייה. ביקורת על עמדות מקובלות או לא-מקובלות בכיתה היא חלק ממה שנלמד בקורס. זהו צעד הנוגד את כל עקרון החופש האקדמי. אנשים מדברים, מבקרים וטוענים באוניברסיטה. הבעת הדעות היא דבר שאמור להיות בכל כיתה, גם במדעי הרוח וגם במדעים המדויקים. מי שמתנגד לזה, לא מבין את מהות החופש האקדמי ולא מבין מהי אוניברסיטה. אני מקווה שלא כך הדברים, אחרת זה עלול להיות תחילת סופו של המוסד האקדמי".

ישן 07-08-2012, 09:26
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי totaljack שמתחילה ב "הרכבת: הפרופ' סירב לקום עבור אשת הרב והוכה"

אם זה אמיתי אז זה מרתיח את הדם.

אנחנו חיים במדינה שבחלק מהרחובות שלה יש שילוט שדורש מגברים ונשים ללכת על מדרכות נפרדות, מדינה שאונסת חילונים לסייע כלכלית לאנשי אמונה ולמוסדות שלהם, מדינה שהפוליטיקאים החילונים שלה נוהגים בקביעות לשחד באמצעות כסף ובאמצעות חלוקת מוקדי כוח מפלגות דתיות על מנת שיחברו לקואליציה שלהם, מדינה שבה הדם של החילוני הוא הפקר מוחלט בעוד איש האמונה שיושב כל היום על הישבן הוא פרה קדושה.

אני חי בסביבה שיש בה חרדים. בבניין שלי יש חרדים. אני רואה איך השכונה שלי הופכת לחרדית. אחת הקומות בסיפרייה הציבורית הפכה לישיבה. יש לי חיכוכים עם האנשים האלה. אני יודע בוודאות מוחלטת שלנו ולהם אין שום דבר במשותף מלבד השפה שאנחנו מדברים ואם יום אחד יופיע בזירה הפוליטית חילוני קיצוני שיכריז עליהם מלחמה אני אהיה הראשון להצביע עבורו.
ישן 07-08-2012, 09:31

חרידופוביה
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "אם זה אמיתי אז זה מרתיח את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
אני חי בסביבה שיש בה חרדים. בבניין שלי יש חרדים. אני רואה איך השכונה שלי הופכת לחרדית. אחת הקומות בסיפרייה הציבורית הפכה לישיבה. יש לי חיכוכים עם האנשים האלה. אני יודע בוודאות מוחלטת שלנו ולהם אין שום דבר במשותף מלבד השפה שאנחנו מדברים ואם יום אחד יופיע בזירה הפוליטית חילוני קיצוני שיכריז עליהם מלחמה אני אהיה הראשון להצביע עבורו.

ישן 07-08-2012, 10:00

הנה קטע מתוך ויקיפידה:
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי totaljack שמתחילה ב "תבדוק במילון מה זה פוביה,..."

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%99...1%D7%99%D 7%94
להלן ציטוט דבריו של פינסקר מתוך החיבור "אוטו-אמנציפציה":

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילההיודופוביה היא פסיכוזה. כפסיכוזה היא תורשתית, וכמחלה מורשת זה אלפיים שנה אין לה תרופה. פחד הרוחין, בתור אבי היודופוביה, הוא שהוליד אותה שנאה מופשטת, כמעט אמרתי אפלטונית, שבגללה נהוג לעשות את כלל האומה היהודית אחראי לעבירות הממשיות או המדומות של פרטים מתוך חבריה, ולהלעיז עליה למכביר, להכותה על פניה בחרפה. אוהב ואויב בקשו מאז להסביר או להצדיק אותה שנאת יהודים, בחפאם על היהודים מכל מיני אשמות, לאמור הם צלבו את ישו, הם שותים דם נוצרים, מרעילים בארות, מלווים בריבית, מנצלים את האיכר וכו'. אשמות אלה ואלף כאלה כלפי עם שלם נמצאו תלויות על בלימה - וכי רופפות הן... ... אשר על כן, האשמות שהם נטענים עליהן, ברגיל כוללניות הן, על-הרוב קלוטות מן האוויר...

כל כך מתאים לדמגוגיה והסתה שעליה הגבתי:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
אם זה אמיתי אז זה מרתיח את הדם.

אנחנו חיים במדינה שבחלק מהרחובות שלה יש שילוט שדורש מגברים ונשים ללכת על מדרכות נפרדות, מדינה שאונסת חילונים לסייע כלכלית לאנשי אמונה ולמוסדות שלהם, מדינה שהפוליטיקאים החילונים שלה נוהגים בקביעות לשחד באמצעות כסף ובאמצעות חלוקת מוקדי כוח מפלגות דתיות על מנת שיחברו לקואליציה שלהם, מדינה שבה הדם של החילוני הוא הפקר מוחלט בעוד איש האמונה שיושב כל היום על הישבן הוא פרה קדושה.
.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 07-08-2012 בשעה 10:03.
ישן 07-08-2012, 10:17
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי y.e.f שמתחילה ב "זה יקרה מוקדם הרבה יותר משאתה..."

האדם הוא חלק מהטבע ובטבע החזק שורד. אם החילוני הוא חלש וטיפש אז הוא יובס. זה כל הסיפור.

יש בבניין שלי רוב חילוני מוחלט ולאף אחד מהם אין את האומץ לעמוד מול החרדים. זה פשוט לא יאמן. בכל נושא שעולה (מעלית שבת, השארת האור דולק בחדר מדרגות וכו') הפחדנים האלה לוחשים לי באוזן שהם לא רוצים ולא מוכנים אבל לא נעים להם או שהם פוחדים לעמוד על שלהם. תמיד אני צריך להיות הקול שמשמיע ודורש את מה שהרוב רוצה אבל מפחד לומר. אני מסתכל מאחורי ואני רואה עדר של פחדנים עלובי נפש ואז אני מסתכל על הצד החרדי ואני רואה את הביטחון העצמי ותחושת העליונות המוחלטת שלהם שמגיע להם כל שטות מטופשת שעולה להם לראש אפילו אם החוק לא מקנה להם את זה ובמצבים האלה אני פשוט יודע - אני פשוט יודע שהחילונים יפסידו בסופו של דבר.
ישן 07-08-2012, 10:24

פה נתת תשובה לתהיה שלך בנושא אחר
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "האדם הוא חלק מהטבע ובטבע החזק..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
האדם הוא חלק מהטבע ובטבע החזק שורד .... זה כל הסיפור.
.

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...000#post4280017
ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי High_Hopes
אני נמצא כמה קילומטרים מהאזור (הארוע בדרום הרצועה, אני באזור שדרות)

מתוך סקרנות... מה המוטיבציה של אנשים באזור להמשיך לגור שם? לא שאני אומר שלא צריך לגור שם. פשוט אני גר במרכז הארץ ואני לא יכול לדמיין את עצמי מנהל אורח חיים רגיל תחת ירי.

אני מנסה להבין למה כל אלו שכל כך ששים עלי קרב נגד החרדים, הם בדרך כלל ראשונים ללכת לוויתורים ונסיגות כשמדובר במחבלים שונאי ישראל.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 07-08-2012 בשעה 10:29.
ישן 07-08-2012, 12:11
  hwarang hwarang אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.05
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "פה נתת תשובה לתהיה שלך בנושא אחר"

הבאת פה אקסיומה חרדית טיפוסית, ולא רק שלא ניתן להוכיח אותה- היא פשוט לא נכונה.
אם בדבריך כיוונת לשמאל הרדיקלי שלא מחבב במיוחד את החרדים מבחינות פוליטיות, הרי שאין זו אינדוקציה נכונה כלל וכלל.

אני, חילוני מלגו ומלבר, ממש לא בעד מסירת שטחים לערבים, אבל גם ממש לא בעד התיישבות חרדית (או חילונית) בכל חור נידח בארץ. הבעיה היא שהחרדים רואים בכך כפירה מוחלטת ביהדות (ויתור על א"י השלמה), ואילו אני רואה בכך רווח בהווה וגם בעתיד במשאבים וחיי אדם.

השאלה היא מה יותר רציונאלי, ללכת סומא אחרי כמה פסוקים בספר ואחרי פסיקות רבנים בשר ודם, או להפעיל מחשבה אמתית לגבי המצב בהווה והתמורות העתידיות עקב כל מהלך.
ישן 07-08-2012, 10:11

מאז שחלקם של החרדים גדל, ישראל התחילה להיות מעצמה כלכלית, וזה ממשיך...
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "המדינה הזו לא תיכחד בגלל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
המדינה הזו לא תיכחד בגלל הערבים. אנחנו יודעים איך להתמודד עם הערבים - השקעה גדולה בביטחון, ערנות תמידית ותחזוק קשרים עם מדינות מערביות מובילות.

ישראל תיכחד, בעתיד הרחוק, כאשר מספר החילונים יקטן. כאשר החילונים לא יהיו מסוגלים יותר לסחוב את העגלה שיושבים עליה החרדים. זה שאני יודע את העובדה הזו לא אומר שאני צריך לבלות את שארית החיים שלי בלסבול בשקט את הבולשיט של החרדים. החיים שלי הם בעולם הזה, לא בעולם הבא, ומי שלא מעריך את העולם הזה ואת היקום שסביבו - אנא ממנו שימצא צוק גבוה ויקפוץ.

ייתכן שיש לזה כמה סיבות טובות. אני מעתיק מה שכבר כתבתי:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...879#post4264343

חשוב גם לאן הולך הכסף אחרי שמרוויחים אותו.

מנהל בכיר במשרד ממשלתי, נוסע כמה פעמים בשנה לחו"ל. זאת אומרת שהכסף נוזל החוצה.

לעומת זה אברך כולל שמקבל קצבה זעומה, גם הקצבה הזעומה הזאת חוזרת חזרה לשוק הישראלי ובסוף חוזרת כמעט כולה לאוצר המדינה:

האברך קונה חלב וטיטולים לילדים שלו. מייד יש על זה 16% מע"מ. הכסף הנשאר (84%) שנכנס למכולת, גם על זה בעל המכולת משלם מיסים. ומה שנשאר לו, הוא משלם לעובדים. ומה עושים העובדים ובעל המכולת, עוד פעם קונים משהו עבור הילדים שלהם ועוד פעם מיסים וכן הלאה.

אפשר להוסיף עוד כמה נתונים: כמה כסף הולך על משטרה, עורכי דין, בתי משפט ובתי כלא, ומה מידת הצריכה של כל מגזר את השירותם האלו. כמה הולך על טיפול במחלת איידס הנוראית, וכמה מזה צורך כל מגזר. אבל אני לא אמשיך בזה יותר מדי בכדי שלא להבעיר את הלהבות.

לכן, אפשר לומר בוודאות שיש המון הגזמה עם העליהום נגד החרדים. אולי אפילו ניצול לרעה את הקיטוב החברתי לאינטרסים אישיים
.

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...707#post3680875
ייתכן שבאחוזים באופן רשמי יש יותר עובדים חילונים מאשר חרדיים. אבל איזה עבודות?

ניקח לדוגמה עבודה של פוליטיקאי באחת המפלגות או בגלי צה"ל שכאילו עושה עבודה יצירתית, ואחרי זה צריכים מנגנון שלם של שב"כ ושירותי ביטחון לתקן את הנזקים שהם עושים. כולם עושים עבודה, כאילו... אחד בונה ואחד הורס... (ניקח לדוגמה את ענת קם, אלחנן טננבוים, ווענונו ועוד).

או ניקח סוחרי סמים, סוחרי נשים, נרקומנים וכן הלאה.. ואחר כך צריכים נגד כל זה להקה שלמה של עובדים סוציואליים, משטרה, פרקליטות, עורכי דין וגם בתי כלא. ולכולם יש עבודה...

ואילו חרדי אחד שעובד בהייטק או בבורסת יהלומים שעושים את היצוא הכי גדול של ישראל, מביא תועלת אמיתית למדינה.

ציטוט:

http://www.sexualharrasment.info/hb...%A9%D7%99%D7%9D
מאות נשים מוחזקות בערים מרכזיות בישראל בניגוד לרצונן, בדירות ומרתפים בהם הן מוכות ונאנסות רוב שעות היממה. רשויות האכיפה בישראל יודעות בדיוק היכן כלואות הנשים הללו אך לא פועלות לשחררן, וכלי התקשורת כמעט שאינם מדווחים על מצבן. מדובר בתעשייה שמגלגלת מיליארדי שקלים בשנה: תעשיית הזנות.

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...465#post3879492
בכל מקומות עבודה בכל המדינה אתה מוצא חרדים

ציטוט:

צניחה משמעותית נרשמת ביצוא, כאשר על פי נתוני הלמ"ס בחודש ספטמבר 2010, הסתכם היבוא ארצה ב-4.2 מליארד דולר, והיצוא רק ב-3.6 מליארד. ובמילים אחרות: גרעון מסחרי של 600 מיליון דולר.

בתחום היצוא: היהלומים נשארו המוצר היציב ביותר עם 18% מסך היצוא, ויצוא טכנולוגיה המהוה 49% מכלל היצוא התעשייתי (למעט יהלומים)

כמעט כל העובדים באגף היהלומים הם חרדים. וזה הענף היחידי שיש לו יצוא גבוה.

איש שיינקין שעובד באומנות, או קריין בגלי צה"ל, מבחינתי זה אותו דבר כמו אברך כולל שאינו עושה יצוא, ומתפרנס מהמדינה, רק שהאמן מקבל סכומים גבוהים פי כמה.

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=526869
רמת הפשיעה בתל-אביב פי כמה יותר גדולה מרמת הפשיעה בירושלים
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E...%A8%D7%90%D7%9C
דו"ח מפרט את הפשיעה לפי ערים במדד "מצפ"ן"‏[2] (מדד צפיפות פשיעה נקודתי- מספר עבירות לכל אלף תושבים).
רוב תחנות המשטרה שבתחומן התרחשו הפשעים משרתות לא רק את הערים שבהן הן נמצאות אלא גם את היישובים הסמוכים להם. לדוגמא: הנתונים לגבי כפר-סבא מייצגים את הפשיעה בעיר וגם ברעננה ובהוד השרון.

עבירות אלימות: תל-אביב- 4.44 ירושלים: 1.86

פריצות לבתים: תל-אביב- 3.13 ירושלים: 0.85

גניבת מכוניות: תל-אביב- 2.56 ירושלים: 1.62

------------------------------------------------------------------------

דרך אגב, על הערך הזה של רמת הפשיעה לפי ערים, יש שם וויכוח שלם בוויקיפידיה, ובסוף הערך הזה הוסר משם, בגלל סיבות לא כל כך ברורות. אבל נשאר בדף המשתמש. כדאי להעתיק אותו לפני שימחקו אותו גם משם.

נראה לי, הטבלה הזאת מלמדת שבערים שיש שם יותר תורה ויראת שמים, יש פחות פשיעה בקרב כולם, אפילו בקרב הערבים.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 07-08-2012 בשעה 10:15.
ישן 07-08-2012, 10:43
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "*רומז שכל החילונים סוחבים את..."

יש פה מלחמת ציוויליזציות. נקודה. האם יש מקרים של חרדים שעובדים מאוד קשה ובמקביל מקרים של חילונים פרזיטים שמנסים לרמות את ביטוח לאומי כדי לא לעבוד? כן, בהחלט. זה לא משנה את התמונה הגדולה. זה לא משנה את העובדה שיש פה קבוצה שלא נותנת כתף ובשיא הטבעיות מצפה מאחרים לעשות את כל העבודה השחורה.

תדמיין בית שבו יש לך אמא ואבא עובדים ושני ילדים בוגרים שעוד לא יצאו מהקן כאשר אחד מהם עובד ועושה מילואים והשני הפך לחרדי. בתרחיש ההזוי הזה כל הצרכים של החרדי ממולאים ע"י קרובי המשפחה החילונים שלו. הכלכלה של הבית מתפקדת תודות לשאר האנשים שעובדים וצבא ערבי לא כובש את השכונה כי האח של החרדי וחבריו של האח שומרים על הגבול. עכשיו תדמיין שהחרדי מכיר אישה חרדית, מתחתן איתה ומביא שישה ילדים כשהוא עדיין מסרב לצאת מהבית. תדמיין את העול שעל קרובי המשפחה שלו.

כשקרובי המשפחה יגידו לו "אתה לא נותן כתף. זה לא יכול להימשך" הוא יגיד להם "אתם מטורפים?? רק בזכות זה שאני שומר מצוות הבית הזה והשכונה הזו מחזיקים מעמד..."

והינה לך מיקרוקוסמוס למה שקורה במדינת ישראל.
ישן 07-08-2012, 15:15
  משתמש זכר בנג'ו בנג'ו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי hwarang שמתחילה ב "סליחה"

אשמח אם תאמר לי מה שמו של האתר, האם מדובר באתר "חופש"/חדו"ש במקרה?....
דרך אגב שתיים, 40-45 אחוז מהגברים עובדים, מקרב הנשים האחוז הוא גבוה יותר בהרבה, ויש מגמה של עלייה בקרב אחוז החרדים שעובדים.

הניסיון המגעיל, בעיקר של אנשי שמאל אבל גם של חלק מאנשי הימין לצערי, להפוך את החרדים לאיזה מפלצות שיחסלו אותנו הוא וואחד דמגוגיה, יש כמובן צורך ברפורמה וביציאה רבה יותר של חרדים לעבודה ובתהליך שילובם כאן, בזה אין לי ספק אבל לא צריך להלחם בהם ראש בראש כי זה בידיוק מה שרוצים אנשי זדון כמו אלו של אתר חדו"ש ועמותת חופש/ישראל חופשית שהחילונים היהודים יעשו כי יש להם אינטרס לסכסך בין הקבוצות היהודיות השונות, לא סתם הם מקבלים כסף מהקרן החדשה.
ישן 07-08-2012, 11:44
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "יש פה מלחמת ציוויליזציות...."

מה שאתה אומר היה נכון, אילו הוא היה נכון, אבל הוא פשוט לא נכון.

אין פה מלחמת ציוויליזציות. זה לא חרדים נגד חילונים, זה גם לא כאילו שאלו שתי האופציות היחידות שקיימות.

הנה, אני מהצד שמושך את העגלה אבל לא עונה להגדרה של אף אחת מהקבוצות, אז איפה אני במלחמת האזרחים הזאת?

יש כרגע מאבק בין הנושאים בנטל לבין אלו שאינם נושאים בנטל. ההבדל הוא ששום צד לא מובהק בהיותו חרדי, חילוני או כל קבוצה אחרת.

יש הרבה מאוד חרדים שנושאים בנטל. משלמים מסים, עובדים, משרתים בצבא\שירות לאומי. יש הרבה מאוד חרדים שלא עושים זאת.

אותו כנ"ל לגבי חילונים, אם כי זה לא אינטרס תקשורתי להראות לך את זה. המוני חילונים- המונים, לא משלמים מסים, לא עובדים ולא משרתים. הם לא נושאים בנטל והעובדה שאין להם זקן או מגבעת שחורה לא מונעת מהם להמשיך להיות עלוקות חברתיות.

אז זה בהחלט טוב וחיובי להתמרד נגד אלו שרוכבים עלינו, אבל זה שלילי בעליל לתייג אותם כקבוצה ספציפית, כשהדבר אינו נכון.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 07-08-2012, 13:29
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
לי זה נראה כמו סיפור מצוץ מהאצבע

במיוחד כשהכתבת (מ"הארץ") מביאה את ה"כתבה" הנ"ל ואומרת "אל תנסו ליצור איתו קשר כי הוא לא מעוניין"... אנחנו כבר יודעים שכדי להיות עיתונאי בארץ כבר מזמן מותר לשים את האמת והיושרה העיתונאית במגירה כדי שתעלה אבק.
לי זה מזכיר את סיפורי המעשיות של החרדים על נוצרים שפגשו איזה רבי ברחוב והוא זרק להם איזה משפט, ואז הם ראו את האור והמירו את דתם ליהדות והפכו לתלמידים גאונים...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 07-08-2012, 18:30
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
תראה, אני איתך בסה"כ
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי מרקויס שמתחילה ב "נמאס כבר מההסתה נגד חרדים,..."

אני עצמי אתאיסט, אבל בהחלט יש לי הרגשה שיש "עליהום" מתוכנן ומנוצח ע"י ידיעות אחרונות ושלוחותיה על החרדים, וכמובן שה"עיתונאים" לא בוחלים בשום אמצעי כדי לבצע את הדמוניזציה הזו ולכן אני גם לא אתפלא אם יתברר שהסיפור הזה מפוברק מתחילתו ועד סופו...
מצד שני, זה לא שהחרדים ממש מפריעים לדבר הזה לקרות - לדוגמא, ההתבטאויות מראשי המגזר בנוגע לגיוס - וכן, אני מבין שזה נושא לא פשוט בשבילם, אבל ראבאק - לא מדובר באנשים טיפשים שרק היום נחשפים למערכת הפוליטית בישראל, הם יודעים שצריך לנהוג בזהירות בנושא ושמוטב להרגיע את הרוחות קודם כל (אפילו מבלי להתחייב לכלום), אבל במקום זה משחררים הצהרות חסרות אחריות...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:55

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר