לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-06-2005, 18:44
  צביליך צביליך אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 31.12.04
ח"כ ישי: ההומואים גרועים מחיות

יו"ר ש"ס תקף את מצעד הגאווה שהתקיים היום בתל אביב, בהשתתפות עשרות אלפי בני אדם. "זו בושה לאנושות", אמר

עשרות אלפי בני אדם השתתפו היום בצהריים במצעד הגאווה השנתי בתל אביב, שאירגנה אגודת ההומואים, הלסביות, הבי והטראנס-ג'נדרס בשיתוף עיריית תל אביב. המצעד השנה נערך בסימן 30 שנה לאגודת ההומואים והלסביות בישראל. המשתתפים צעדו מ"כיכר רבין" ברחוב אבן גבירול ועד לפארק "גני יהושע", שם התקיימו אירועים ומופעים.

יו"ר ש"ס, אלי ישי, תקף בחריפות את המצעד, ואמר כי ההומואים "גרועים מחיות". לדבריו, "בתקופה אלימה כמו זו שאנו חווים באחרונה, יש בקיום תהלוכות פרובוקטיביות מעין אלה כדי להתסיס את הציבור". "כאשר בכל יום נרצח אדם, קמה קבוצת אנשים שגוזלת שעות שיטור עירוני לטובת אירוע, שיש בו בעיקר בושה לאנושות", אמר ישי.

בתגובה, אמר יו"ר שינוי, יוסף לפיד, כי הדבר מעיד איזה מאבק קשה צפוי. "המאבק לשיוויון הוא לא רק מאבק שלכם, אלא של כל כל מי שרוצה מדינה דמוקרטית וליברלית", אמר לפיד למשתתפי המצעד.

http://news.walla.co.il/?w=//729962
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-06-2005, 13:57
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
עילוי, שוב אתה מפגין בורות שמסבירה למה לא יכולת להצליח בפסיכומטרי...:)
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "את הבעיות שלך בלוגיקה תשמור לעצמך, אל תשתף את בורותך המביכה ברבים."

אני אמרתי שהדרך שבה א-נ-י רואה עצמי כחבר של חרדים, מקבילה לדרך שבה א-נ-י (לא אתה...)
רואה אותך כחבר של חמא"ס. אתה כמובן, שכחת שאני לא רואה את העולם דרך העיניים שלך (מזל
גדול...), אלא דרך העיניים שלי, ומהנקודה הזו יצרתי הקבלה. אני לא חושב שאתה בעד לירות בחמא"ס, אלא
סתם לא אוהב אותם (אחרי הכל, הם לא חרדים...), וזה שבדיעבד אתה מספר לי שאתה בעד לירות
בהם, לא משנה דבר לגבי הקבלה שנוצרה על ידי, ולא על ידך...
זה שכרגיל אתה מבלבל ביני לבינך, זו דרך אופיינית של מישהו שמשוכנע שהוא עילוי מתמטי, אבל
הצליח להתבזות בפסיכומטרי...

רואה? גזענות והסקה לוגית חלשה, הן בסיס רע מאוד להצלחה בדיון...
ישן 11-06-2005, 14:16
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

לא רק שאינך יודע איך לכתוב "הנה" (אז כתבת "הינה"). כעת מתברר שאין לך מושג מהו אד הוק.
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "זה בסדר, אתה יכול לעשות תיקוני אד-הוק בדבריך כמה שאתה רוצה."

אתה התכוונת "תיקונים בדיעבד", אבל חשבת שזה יגרום לך להשמע חכם, אם תכתוב "אד הוק",
שמשמעו "לדבר אחד" - זה עשוי היה להיות נכון, אלמלא כל תגובה בפורום שאדם נותן למשנהו, היא
תגובה אד-הוק. כנראה שגם החלק המילולי בפסיכו' לא הלך באופן מזהיר - נקווה שבאנגלית לפחות לא
התבזית...
מובן שגם פה אתה מפגין אי הבנה, אין לי מה לתקן שכן מלכתחילה לא כתבתי בשמך אלא בשמי -
דבר שמשום-מה קשה לך להבין, בגלל אותה הסקה לוגית מופלאה שלך (לפני שתתנפח מגאווה - גש
למילון, ולצד בדיקת המושג "אד-הוק", בדוק מהי ציניות...)...

אני רואה שאתה מתחיל להתרחק מהנושא (זה קורה לך הרבה כשאתה חש שאתה מסתבך בתוך
עצמך - לפחות הפעם לא הגעת למשפחה שלי, במהלך נסיונות הנמכת הדיון הקבועים שלך...), ועל כן
אניח לך לכתוב מילה אחרונה בזכות הגזענות, שבוודאי תלווה ברמת התבטאות בינונית והסקה לוגית
שמפארת הקבצות ב' בחטיבות ביניים שונות ברחבי הארץ...

יאללה, בצע...P:
ישן 11-06-2005, 12:05
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
נהדר, אתה מחליט מה הפואנטה בדברי ומתווכח איתה.
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אתה דמגוג עלוב..."

אולי כדאי שתמשיך את דו השיח הנ"ל לבדך, הרי גם כך אתה עושה עבודה כ"כ "טובה".

לגבי חסימת בכביש:
א. זה כביש עירוני ולא בין עירוני.
ב. הארוע מתקיים רק פעם בשנה במקום אחד בתאריך ידוע שמפורסם מראש. הסדרי התנועה לגבי אלו רחובות יהיו חסומים ולאיזה פרק זמן מפורסמים מראש.
ד. החסימה לא נעשית ע"י מתפרעים שקופצים לכביש תוך כדי סיכון חיי אדם ולא כוללת הבערת צמיגים.
ה. מארגני הארוע דואגים לכל סדרי האבטחה.
ו. חסימת הכביש היא תוצאה ולא מטרה. מצעד הגאווה לא מתיימר לשבש את החיים ע"H חסימת צמתים בכבישים מהירים במספר מוקדים שונים. מטרת המצעד היא להעביר מסר, כמקובל בהפגנה לגיטימית.
אם אתה לא מסוגל להבחין בינהם, אזי אתה בצרות גדולות (או שאתה סתם צבוע שלא רוצה להבין).

אתה מוזן להגיב על ההצעה שלי:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...7149#post354896

נערך לאחרונה ע"י stoned בתאריך 11-06-2005 בשעה 12:12.
ישן 11-06-2005, 01:00
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

בכך שהם בני אדם כמוני וכמוך, חלקם יהודים, חלקם לא, חלקם ישראלים, חלקם לא
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "stoned, בתור אחד שמתיימר להסביר אותם, אולי תוכל לומר"

(הארוע מתקיים בכל העולם), חלקם אוכלי בשר, חלקם צימחונים, חלקם אוהבים מוסיקה קלאסית, חלקם רוק כבד, ועוד. וכן, הם אוהבים (רגישת ופיסית) את בני מינם.
והם גאים בכל אחד ואחד מהדברים שהם, כפי שאתה גאה במה שאתה.

אז מדוע כל אחד ואחד מאיתנו לא עושה מצעד משל עצמו?
כי את רובנו לא מדכאים , וכאשר נותנים לך לחיות כפי שאתה, אתה לא צריך להלחם על הזכות שלך להיות מי שאתה.

אני מניח שכאשר יתנו שוויון זכויות מלא לזוגות חד מיניים (הכרה לצורך משכנתא, פנסיה וקצבת שארים של בנני זוג , נישואים וכו') ארועים כמו מצעד הגאווה ילכו ויאבדו מכוחם.

ולגבי הגזע היהודי בתור סטיה, אתה מומזן ולבחון את הדיעות של הנאצים שראו ביהדות (כמו בחד מיניים) סטיה כה גדולה שחובה להשמידם, שמא ידביקו את שאר הגזעים בסטייתם.

עצוב לראות את כל אלו שתומכים בחסימת צמתים, ואנסליזם, נעילת בתי ספר והדבקת כספומטים בשם "חופש הביטוי" מתפלצים כאשר מדובר בהפגנת חופש ביטוי אמיתית.
ישן 10-06-2005, 22:18
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
חכמה גדולה, מצעד ללא גאווה בנורמליות שלהם..
בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי צביליך שמתחילה ב "יש מצעד כזה"

דעה: מי צריך את מצעד הגאווה?

מצעדי הגאווה בישראל מתקיימים כדי להתקיים ותו לא, ואף אחד לא עוצר לרגע את המוזיקה והמשאיות ושואל את עצמו "מדוע". כשהמאבק שלנו פושט מעליו את המשמעות, התוכן והאמירה, הוא נותר עירום וריקני, וגם אם הוא מצודד, צבעוני ועליז – אין בו בכלל טעם
טל איתן

זה התחיל בקטן, בתל-אביב. מצעד גאווה מחתרתי, נושך, אמיתי. כזה שלא זוכה לחיבוק מהרשויות וצריך להיאבק כדי לזכות בכלל באישור העירייה והמשטרה. המשתתפים באותו מצעד היסטורי בגינת שיינקין לא רקדו על משאיות או חילקו קונדומים של דורקס. הם לא התפשטו מבגדיהם ומשכו עצמם בשמן. הם לא סיימו במסיבה ב-TLV, ולא קיבלו תלושי הנחה של קסטרו. הם באו להפגין. להגיד משהו. אנחנו הומואים, אנחנו לסביות, אנחנו טרנסים, ואנחנו כאן. תתחילו להתרגל.

השנים נקפו, ומצעדי הגאווה הפכו לחלק מהנוף הישראלי. לא רק תל-אביב מתברכת בהם, וגם בירושלים, שם מתהלך מצעד רגלי מתון ושקט, באילת ואפילו בחיפה תמצאו כמה מאות צועדים בכל שנה, במצעדי גאווה מקומיים. בת"א, עשרות אלפי משתתפים, לפעמים אפילו מאות אלפים, יוצאים לחגוג ברחובות. רובם סטרייטים משועממים, שבאו לשמוח בשמחה שלנו.

מצעדי הגאווה נולדו בניו-יורק ב-1969. המשטרה, שהייתה רגילה להגיע מדי ערב למקומות הבילוי של הומואים ולסביות בעיר ולפוצץ אותם במכות, זכתה בפעם הראשונה להתנגדות. השוטרים, שהגיעו לעצור (ועל הדרך גם להוציא קצת עצבים) הומואים במועדון "סטונוול" שבווילג', הציתו את אש המרד ההומוסקסואלי. עשרות יצאו לרחובות, ובתוך ימים העיר כולה בערה. 28 ביוני, 1969 – המהפכה ההומוסקסואלית, עליה לא תלמדו בבית הספר – התחילה.

מצעדי הגאווה בעולם נושאים מסרים חברתיים, פוליטיים ותרבותיים, אך עם השנים הם נשחקים, והופכים לסימבול בפני עצמו, מעין טקס חניכה, שאין בו תוכן או מהות, והוא למעשה הצגה אחת גדולה שנועדה למשוך את עיניי הציבור. מעבר לצד ההצהרתי, החשוב כשלעצמו, ונובע מתהלוכת הומואים, לסביות, בי וטרנס ברחובות, לא נותר דבר.

אנחנו, הישראלים, לקחנו את הריקנות הזו צעד אחד קדימה. בהיעדר מימון אמיתי מצד הרשויות, ומחירי האבטחה המאמירים, אנו נכנעים בכל שנה לתכתיביהן של חברות מסחריות הדורשות בלעדיות בפרסום, תמורת תמיכה כספית שאלמלא היא לא יכלנו לקיים את המצעד. אין בלבי דבר נגד הקפיטליזם, וגם לא נגד מותגים הפורשים את חסותם על הומואים ולסביות. אך כשהמצעד מתקיים למטרת הקיום שלו, ואף אחד לא עוצר לרגע את המוזיקה והמשאיות ושואל את עצמו מדוע בעצם אנחנו צועדים, כנראה שמשהו כאן לא בסדר.

אז נכון, בכל מצעד תמצאו את בעלי האמירה: את קבוצת ההורים של תהל"ה, את האמהות וילדיהן, את התנועות החברתיות והפוליטיקה. אבל כל אלה בטלים בשישים מול מה שהתקשורת אוהבת – המוזיקה, הצבעוניוּת, הנוצות, החותלות הוורודות, שרירי הבטן ושאר חלקי הגוף הנחשפים להם לשמש התל אביבית הקופחת.

מצעדי הגאווה בישראל הפכו למצעדים משוללי זכות קיום. הפגנה המתקיימת לשם קיומה בלבד, היא חסרת משמעות. וכך גם המצעדים שלנו, שהם סוג של הפגנת כוח, של אמירה, של מסר. הם לא נושאים עמם דבר, מלבד הסטיגמות הלעוסות, של הומואים חשופים על משאיות הצועדים בלב הכרך. דווקא אנחנו צריכים ליצוק תוכן לתוך המצעד שלנו, לשאת מסר אחר, שונה, מזה שאנחנו נושאים היום. במציאות החברתית הישראלי הנוכחית, הניזונה מתרבות זולה, טלוויזיה מטומטמת ומתקיימת משנאה ובדלנות, זה המקום והתפקיד שלנו להרחיב את הגבולות, להגדיר את הטרנדים מחדש, וליצור חברה בריאה, גאה, צבעונית וראויה יותר.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2935385,00.html

ישן 12-06-2005, 01:26
  asafn88 asafn88 אינו מחובר  

שלח הודעה דרך MSN אל asafn88
אתה? גנטיקה? ביולוגיה? בקיא?!
בתגובה להודעה מספר 108 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "פחחח, הוא רוצה ללמד אותי ביולוגיה וגנטיקה .... :P"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי EtEoR
חבוב, אני חושב שאני בקיא בנושא קצת יותר ממך...

אתה יודע שזה לא בושה להיות בור אז אנסה להסביר...

אם צריך לדחוף את זה בעוד הודעה, בגדול ובאדום אז הנה: הומוסקסואליות היא לא תכונה גנטית.
הומוסקסואליות היא לא מוטציה, ולא משהו שעובר בתורשה. תבין שאחוז ה"סטרייטים" ה"גמורים", אלה שאין להם שום נטייה, הוא בכלל לא גבוה כמו שאתה חושב. יש המון דרגות ביניים, יש נטיות דו-מיניות וכו'.

צריך להפריד בין נטייה מינית לבין התנהגות מינית (וגם לבין זהות מינית, אבל די לחפור...) - נטייה מינית מדוכאת בד"כ ע"י הסביבה, לכן רוב הפרטים מתנהגים כהטרוסקסואלים.

מקרה עצוב כשלך הוא כשנטיית ביניים מדוכאת, ונוצרת פוביה. גועל ופחד מפני כל אותם "סוטים ערומים" שאסור לך, חס וחלילה, לחשוב אפילו על להתנהג כמוהם, למרות שאולי יש לך נטייה לכך.
קורא הטרוסקסואל "אמיתי" היה חולף על פני האשכול הזה כשהוא חושב לעצמו, לכל היותר, "שיהיה להם לבריאות. אני לא בקטע". ככל שאתה מחריף מכאן בתגובה שלך, סביר להניח שהנטייה המדוכאת שלך - בהתאם.
ישן 13-06-2005, 02:30
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
תראה , תשמע - אתה משחק אותה מבין במושגים כמו...
בתגובה להודעה מספר 114 שנכתבה על ידי asafn88 שמתחילה ב "אתה? גנטיקה? ביולוגיה? בקיא?!"

פאשיסטו-גזענים. אני לעומתך באמת מבין בביולוגיה (אפילו סטונד פה יעיד, גם אם הוא מתכחש לזה...) ולהסביר לאחד כמוך זה כמו להסביר לילד בכיתה ג'.

הומוסקסואליות היא היא כמעט במאה אחוז בעיה גנטית, תרצה או לא - תשאל הומואים, אנשי מדע ועוד מומחים. הטיעון של "לא מוטציה" שווה ערך למושג "פאשיסטו-גזען" כשהוא בא מפיו של אחד כמוך, שאין לו אפילו מושג מה זו מוטציה, אילו סוגי מוטציות קיימות ובאילו רמות.

אגב, הניסיון הפתטי שלך להכניס אותי לשבלונה של פוביה היא מגוחכת, שכן כל מי שבא בביקורת כלפי הומואים והמצעדים הדבילים שלהם הוא הומופוב - זה מוכיח עד כמה שטותניק בלתי נלאה אתה.

אהה, סוטים עירומים זה בדיוק מה שיש שם - ואם נראה לך הגיוני ונורמלי שמסתובבים שם בנים ובנות עירומים לגמרי אז אתה סך הכל גם כן סוטה קטן ומטונף. חברה מתוקנת, לא משנה אם בתוכה הומואים או לא, לא מתנהגת באופן כזה.

חוץ מזה, אתה אחד הגרועים שקראתי העושים שימוש בדמגוגיה. כל קבוצה אחרת גם אם לא הייתה מהקהילה ההומו-לסבית, שהיו מתנהגים ככה - הייתי נגעל מזה, מאחר וזה לא תרבותי. הטענה בקשר לגנטיקה הרבה יותר נכונה ומבוססת הגיבובי השטויות שלך על "מדוכאת" ועל "פוביה".

בינתיים לך תלמד ביולוגיה ואחרי שתשלים 5 יחידות אז תחזור אליי...

על החתום, "פאשיסטו-גזען"

ישן 13-06-2005, 04:26

אתה קורא בכלל מה שאתה כותב?
בתגובה להודעה מספר 115 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "תראה , תשמע - אתה משחק אותה מבין במושגים כמו..."

איזו יומרנות נאלחת. ההשכלה שלך בביולוגיה ובגנטיקה דה-פאקטו היא כשל הדיוט נבער ממוצע - לכל היותר מנטרות וססמאות שמקורן בבערות חשוכה או, במקרא הטוב, בכל מיני גלגולים של מדע פופלרי בעיתונים שפונים להדיוטות.

מה אתה מנפנף לי ב-5 יח"ל שעשית בביולוגיה? חצוף. זה המקצוע הקל יותר מבין ה"שילוש" המדעי של ביולוגיה-כימיה-פיזיקה. כל נער פוחז יכול לעשות בקלות בגרות בסיפורי סבתא שמשרד החינוך מחשיב כ"ביולוגיה".

ואם אתה כבר נותן איזו שהיא חשיבות להשכלה "פורמלית" ב(תת-)רמה של מערכת החינוך, לי יש בגרות של 2 יח"ל ב"גנטיקה והנדסה גנטית" מתוך 5 יח"ל של ביוטכנולוגיה (שנחשבת ל"מגמה מדעית-הנדסית". וואו... שיגעון...).

מה גם שמאדם דתי(?) שמאמין בתורה ובבריאת העולם, לא הייתי מצפה להסתמכות כזו על מדע בכלל ועל מדע כביולוגיה (שכולל בתוכו את הכפירה של אבולוציה, גוועלד) בפרט.

"הומוסקסואליות היא היא כמעט במאה אחוז בעיה גנטית, תרצה או לא - תשאל הומואים, אנשי מדע ועוד מומחים. הטיעון של "לא מוטציה" שווה ערך למושג "פאשיסטו-גזען" כשהוא בא מפיו של אחד כמוך, שאין לו אפילו מושג מה זו מוטציה, אילו סוגי מוטציות קיימות ובאילו רמות."

מילא ה"אתה טיפש", "אתה בור", "אתה טמבל" שאתה פולט בעלמא בכל כותרת, אבל כשאתה טוען משהו, אתה צריך לגבות אותו בנימוק ממשי.
כאן נכנסת היהירות-פתולוגית-עד-לכדי-מגלומניה שלך: כל מה ש-EtEoR, יתגדל ויתקדש שמא רבא, הגבר עם האריה בחתימה, משרבט לו באימפולסיביות מתוך אינטואיציה לכל היותר, צריך להתקבל אקסיומטית כדברי אלוהים חיים, ואם צריך סימוכין נוספים אתה "יכול לשאול כל מדען\מומחה\הומו\ככה אמא אמרה\ככה כתוב בתורה\זה ככה כי פשוט אני החלטתי".
עוד יעיד על המגולומניה הזו הצורך להגיב אחרון בכל אשכול ולצאת כביכול עם היד על העליונה, גם כשנגמרים לך הטיעונים הרציונליים (במקרה נדיר והיו כאלה, מלכתחילה).

שלא לדבר על הענווה והצניעות בחזרה התדירה על המחרוזת "אני בקיא...", באופן כללי מסגנון הכתיבה שלך עולה ומהדהד הד גרוטסקי של "אני ואפסי עוד" .
מילא, אם היה של ממש במה שאתה צווח לכל עבר, אבל הכתיבה שלך אנלוגית לילד קטן המכסה את אוזניו, עוצם את עיניו וצורח לכל עבר את ה"אמת" הפנימית שלו - במקרה שלך החושך השמרני-גזעני-נבער-צר-פטריאכלי.

את ההומופוביה שלך אני לא מסיק מתוך עצם ההתנגדות למצעד הגאווה, אלא מהלהיטות וחמימות המוח שבתגובות שלך, השימוש בתארים כ"סוטים ערומים" "קטנים" "מטונפים" וכו'. אין כאן צורך באיזה ניתוח פסיכולוגי - זה פשוט צועק החוצה ומובן מאליו.
אגב, מהתמונות שמתפרסמות פה לאחר כל מצעד כזה, לא ניתן לראות כל "סוטים ערומים כביום הוולדם", אלא לכל היותר אנשים בלבוש תחתון, אבל אני מניח שהפוביה שלך כ"כ חזקה שאפילו לא טרחת לבדוק את התועבה הזאת, גוועלד.

גם אתה התחלת עם טיעוני אלכס crap man "מוחצים" של "אתה לא מבין בעצמך מה שאתה כותב"? ברור לי שאם אתה לא מבין מה אני כותב אפשר שתסיק שאני לא מבין מה אני כותב, אבל זו רק השתקפות של המגלומניה שלך יחד עם בבורות וטפשות.

תוריד את המרכעות מה"פאשיסטו-גזען" ב"על החתום", ותוסיף בדרך גם "משיחיסט פרימיטיבי, פטריאכלי, חשוך, נבער ונאלח".

ולפני שאתה נאחז בקרנות המזבח של "ארגומנטום אד הומינם" - ההודעה הזו כולה האמא של האד-הומינם, פשוט בגלל שאין טעם לדיון רציונלי עם מי שאינו מסוגל לחשיבה רציונלית.
ישן 13-06-2005, 05:34

אויש, אתה מהילדונים האלה שמשתמשים במילים מנופחות בקונטקסט שגוי ?...
בתגובה להודעה מספר 116 שנכתבה על ידי asafn88 שמתחילה ב "אתה קורא בכלל מה שאתה כותב?"

אז בדקת את משמעות המילים וטיפה התאים לך אז דחפת אותן, לא נורא...

"פאטריאכלי" ?... - ביזיון שכמותך !

עכשיו סעיף סעיף...

"מנטרות וססמאות" זה הדבר הכי לא קשור לדבריי בהקשר לביולוגיה - אתה חייב, אבל חייב לבדוק את המשמעות של כל המושגים, כי אתה סך הכל טיפשון קטן שחושב שהוא מאיים בידע לכאורה, אבל במציאות - הדיבורים שלך "בביולוגיה" הם לא מדעיים בעליל והשימוש שלך במושגים שהכרת רק אתמול הוא גרוטסקי.

2 יחידות גנטיקה ?...וואי, כנ"ל - למרות שאתה השתמשת רק בתיאורים בעלמא ולא סתרת בצורה מדעית שום דבר - סך הכל פלצן מקומי, מוכר וידוע...

אויש, איזו בורות, חוסר בגרות מוחלט וחשיבה סטיגמטית יש לך...
"אדם דתי" - ראית איך בקלות הכנסת אותי לשבלונה מתאימה למוח מעוות כשלך - עפ"י הגישה שלכם, אתה כנראה גם נושא מטען גנטי פגום. אני לא דתי, ומוזר מאוד שאתה חושב שדת ומדע לא הולכים יחד - אני לא מומחה גדול אבל אתה סתם ילדון טיפש ובור, הרי יש רופאים דתיים רבים ואתה מוזמן להדיין איתם על אמונה ומדע - אבל הוכחת שוב את טיפשותך האינטגרלית.

אגב, רק לידע כללי שתדע - כל יהודי שמכבד את עצמו צריך לדעת שאת ברכת "יתגדל ויתקדש" אסור לומר אלא אם לא נפטר קרוב שלך - אז מספיק ביזית את המדע והביולוגיה, חבל לבזות גם את הדת בדרך...

ולסיום כמובן...
יצאת עוד פעם אומלל וזה ירדוף אותך בעתיד...
"משיחיסט פרימיטיבי, פטריאכלי, חשוך, נבער ונאלח"
פחחח....
משיחיסט - כי אני בטח דתי\חרדי\מתנחל - מתאים לך לשבלונה (אגב, זה אומר שאתה בור ומסכן, כי אם לא תוכל לסדר אנשים בהגדרות מסויימות, אתה תתבלבל ותאבד כיוון, רחמנא ליצלן !)
פרמיטיבי - לפי הידע שלך בביולוגיה אתה נחות מזה...
פטריאכלי - יצאת טמבל, עובדה (רוץ תבדוק למה !).
חשוך - חשוך כי אתה טוען שלדעתך הומוסקסואליות איננה בעיה גנטית ?...לא הבאת שום דבר שיסתור אז רוץ לחפש וכשלא תמצא, תכתוב עוד הודעה מלאה של אד-הומנים.
נבער - מוזר שאתה לא נבער מול מצעדים שההתנהגות הסוטה בהם היא נורמה - ליברל עאלק...
נאלח - פחחח, אתה כנראה לא מסתכל במראה ובתוכך הרבה, הא...

בקשר לאד הומנים - לא ציפיתי למשהו מעבר, גם לא בתגובה הבאה שלך...

ישן 11-06-2005, 19:08
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

לכבודו יש ידע מדויק לגבי תהליך ההתאהבות כתוצאה של ריאקציה כימית?
בתגובה להודעה מספר 125 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "ואתה למדת ביולוגיה ? :P"

אם כך, אתה מבזבז את זמנך פה. לך פרסם את הידע שלך וזכה בפרסום.

ידוע לפרמונים יש השפעה על המשיכה, אולם עדין לא יודעים כיצד התהליך הזה מתרחש ומדוע ופרמונים של אדם X עושים לך משהו ולא של אדם Y.
ישנן תאוריות לגבי מנגנון בחירת בין זוג בעל סיכוי גבוה ביותר ליצור ילדים "מוצלחים" שמושפע גם מתכונות פיזיות נראות לעין (גודל שדיים, מבנה גוף, מסת שרירים וכו') וגם ע"י גורמים נסתרים לחלק המודע שלנו (פרמונים, לדוגמא).

הטענה שלי היא שלעשית ילד מבן זוג שנבחר עפ"י שיקולים אחרים יכולות להיות השלכות על המגוון הגנטי של אותו מין.

נערך לאחרונה ע"י stoned בתאריך 11-06-2005 בשעה 19:10.
ישן 11-06-2005, 13:31
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

רואים שאין לך אפילו ידע מינימלי בתחום זה.
בתגובה להודעה מספר 169 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "עכשיו ביזית את מקצוע הביולוגיה שטענת שלמדת...."

נתחיל מכך שלשינוי דתו של אדם אין קשר, כיוון שמדובר בנטיה להאמין בכוח עליון ולאו בכוח עליון מסויים.
רוב הסיכויים שאם היית נולד במשפחה מוסלמית היית היום מוסלמי טוב ואדוק.

נמשיך בכך שרוב הגנים הקשורים לתכונות מורכבות יותר מתכונות פשוטות ומובהקות (כמו צבע עיניים, צבע שיער וכו') לא קובעים את התכונה באופן דטרמינסטי אלא קובעים נטיה כלשהי. אתה לא יכול להתעלם מההשפעות הסביבתיות (לדוגמא, לאדם מסויים יכול להיות נטיה גנטית לסרטן. זה לא אומר שבוודאות יהיה לו סרטן, אבל הסיכוי גובר, או תאומים זהים שמפתחים אישיות שונה כאשר גדלו בסביבה שונה וכו').

לגבי אלו שעברו מאמונה לחוסר אמונה and vice versa, הדבר יכול לנבוע מ:
א. גדלו בסביבה מאמינה/לא מאמינה כאשר בגנים שלהם יש נטיה להפך.
ב. נמצאים במעין שיווי משקל מבחינת הנטיה. במקרה כזה לסביבה יש השפעה מכרעת ולארועים וחוויות שונות יש השפעה ניכרת בתחום זה.

את אותו הדבר אתה יכול לומר על ההומואים. יש כאלו שגילו שהם הומואים רק בגיל מתקדם מאוד, יש דו-מיניים מבחירה של "להנות מכל העולמות" ויש סתם מבולבלים שלא בטוחים מה הם.
ישן 13-06-2005, 02:10

הידע שלך בביולוגיה שואף לאפס.
בתגובה להודעה מספר 172 שנכתבה על ידי Jarvis שמתחילה ב "לא הגנטיקה משתנה, לא הבנת"

ציטוט:
לדוגמה - אדם שנולד עם גנטיקה של שער שחור, אבל בשלב מסוים השיער מאפיר - הגנטיקה לא השתנתה, אלא התכונות השתנו בעקבות השפעת הסביבה. העובדה היא שישנם הומוסקסואלים שגם נהנים ממין עם בני מינם ולהיפך, וישנם גם דו-מיניים אשר נעים בין העולמות. הגנטיקה יכולה לגרום לנטייה להיות הומוסקסואל או אדם מאמין, אבל בהשפעת הסביבה ייתכן שאדם כזה עדיין יהיה הטרוסקסואל או אפיקורוס (ותחשוב מה קורה אצל אדם שיש לו גם נטייה להיות הומו וגם נטייה להיות דתי).

שיער שחור שמאפיר זה לא גורם סביבתי אלא גורם הזמן, שכן הזקנה עושה את שלה ללא קשר לתנאים סביבתיים. אין שום גורם סביבתי שעונה לכם על הקריטריונים. חוץ מזה, נגררת לויכוח חסר טעם שהתפתח ע"י סטונד כשהשווה בין אמונה דתית לבין הומוסקסואליות, שכמובן היא גרוטסקית בעליל, ואתם כנראה נהנים מגיבובי השטויות של שניכם.

ישן 11-06-2005, 18:38
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

אתה קשה הבנה. לא אמרתי שהגנים משתנים במהלך החיים, אלא שהשפעות סביבתיות יכולות להשפיע
בתגובה להודעה מספר 171 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "פחחח, גנטיקה בעלת יכולת השתנות במהלך החיים ?..."

על תהליכים בגוף.

(ולגבי שינוי הגנים זה אפשרי, ד"א. במהלך חלוקה של תא עלולות להווצר מוטציות, דבר הגורם לתאי הבן של אותו תא להיות שונים גנטית בצורה מסויימת משאר תאי הגוף, אבל אז ההשפעה היא נקודתית ולא כללית ורואים אותה לרוב בשני מקרים: א. סרטן. ב. במידה ומדובר בתאי מין, השינוי בא לידי ביטוי אצל הילדים. כמו כן, ישנו תחום של ריפוי גני בעזרת וירוסים).

ישנם תכונות שנקבעות באופן מובהק ע"י גנים ויש תכונות שנקבעות ע"י מספר גורמים. תהליכים רבים בגוף מבוקרים ע"י הורמונים , לדוגמא. המנגנון שקובע מאיזה ריכוז של הורמון זה או אחר יתחיל מסויים נקבע ברובו ע"י המטען הגנטי של אותו אדם. גם רמת היצור של ההורמונים מושפעים מהגנים, אולם הם מושפעים גם מגורמים אחרים (תזונה, מצבי רוח וכו').

בהחלט יכול להיות מצב של חוסר שווי משקל בו שינוי קטן בריכוז הורמון זה או אחר יוביל לתהליכים אחרים.
ישן 11-06-2005, 13:39

כמה חושך בהודעה אחת...
בתגובה להודעה מספר 167 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אין שום קשר לגזענות"

הומואים\לסביות לא "מתפארים" בנטייה המינית שלהם. הדרישה היא שיקבלו אותם כמו שהם.
אם לא הייתה הומופוביה בקנה מידה של נורמה, לא היו מצעדי גאווה.

לגבי הפנינה "הומוסקסואליות היא כמעט במאה אחוז בעיה גנטית".
ההגדרה של הומוסקסואליות כמחלה או בעיה היא בורות. זו חשיבה חשוכה של תחילת המאה ה-20.
הומוסקסואליות לא גורמת לשום חוסר-תפקוד או נכות. האמירה האומללה שלך שקולה למשהו כמו "צבע עור כהה הוא כמעט במאה אחוז בעיה גנטת".

שנית, לא מדובר בתכונה גנטית - לפחות לא באופן דטרמיניסטי. הסברה כיום היא שהנטייה המינית מושפעת בעיקר מחשיפה להורמוני המין ברחם.
בהתאם לרמות החשיפה להורמוני המין הזכריים והנקביים ברחם, יכולות להתקבל כל מיני וריאציות של נטייה מינית. לא מדובר ב"תכונת" אלא, אכן, בנטיות.

נערך לאחרונה ע"י asafn88 בתאריך 11-06-2005 בשעה 13:41.
ישן 13-06-2005, 19:26

אתה סלפן וברברן.
בתגובה להודעה מספר 185 שנכתבה על ידי Jarvis שמתחילה ב "כי אתה לא מבין שלא אתה הוא זה שקובע מי נכה"

אף אחד לא טען פה שההתייחסות לנכה היא לא כאל אדם, אולי דווקא אתה זה שמתנהג אליהם ככה אחרת לא היית מעלה את הנושא הזה, שבכלל לא היה זה ולא יהיה זה.
הטענה בקשר ל-לא משנה מה הוא חושב, הוא נכה וזו עובדה - היא טענה מבחינה ביולוגית נטו, שכן הוא אכן מוגדר כ-לא נורמלי והיה גורם ביולוגי שגרם לנכות המסויימת הזאת (אם בחלוקת המיוזה, אם בגנים חולניים שבדורות הקודמים וכד'...). הויכוח הזה מצידי היה רק מבחינה אובייקטיבית של הנסיבות, אתה לעומת זאת, התחלת את הברבורים לגבי "מה הנכה חושב על הנכות של עצמו" - זה לא נקרא אובייקטיבי.

נערך לאחרונה ע"י EtEoR בתאריך 13-06-2005 בשעה 19:28.
ישן 14-06-2005, 02:55

אני לא מבין למה אתה נתפס לכינוי הזה כמוצא שלל רב
בתגובה להודעה מספר 188 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "בתור דמות פטריאכלית (שאתה השתמשת בה באופן גרוטסקי), אני חייב ללמד אותך לקח..."

החשיבה שלך מקובעת עמוק בתקופה הפטריאכלית. זה פן אחד של דמות "ימני המערות" שלך. מה אתה רוצה ?

"נכות לא קיימת רק מנקודת ראותו האינדיווידואלית של אותו אדם - זה בבל"ת מגוחך"

עוד טענה מאוסף הטענות שמוכיחות את עצמן ואמורות להתקבל ללא נימוקים ?

"
זה כמו שתחשוב לגבי עצמך שאתה חכם, שזאת לא באמת המציאות ("פטריאכלי", הא...) ואתה בעצם בור וטיפש קטן - וזה בטח לא ישתנה כי אתה חושב אחרת..."
לפי רצף הקריאה זה אמור להתקשר איכשהו או להסביר את המשפט הקודם, אבל זה סה"כ סוג מוזר של עלה תאנה לנימוק שאין שם - זה לא מתקשר בשום צורה למה שכתבתי ורק מוכיח שלא הבנת שום דבר מההודעה שלי.

הבנתי שאתה לא מסוגל לקלוט את הקונספט של יחסות, שנכנס כאן כבר בכמה הודעות בשרשור - כשאין אלוהים ואין אמת ניצחית שהכל נמדד ביחס אליה, הכל נעשה יחסי - מה שאתה רואה (או חושב) תלוי במיקום ממנו אתה מסתכל (או בהנחות שאתה מקבל כהנחות יסוד).
אולי זה קצת כבד עליך, ובכלל - זה אמור למוטט את כל רצף המחשבה החשוך שלך, אז תנסה להבין או פרוש בשיא (או במקרה שלך - בשפל).

ללמד אותי לקח ? שוב סגנון הכתיבה שרושם צ'קים (או אמירות) ללא כיסוי.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:38

הדף נוצר ב 0.26 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר