לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-08-2005, 17:12
צלמית המשתמש של Big Joe
  Big Joe Big Joe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
אתה סוחט אותי?
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "כשאתה היסטרי, הגידופים שלך נראים מגעילים יותר - ומציגים אותך רע יותר..."

קודם זורק שקרים, ואחר כך מתנה "הוכחה" בתשובות על שאלותיך הפרובוקטיביות? בגיל 8 אני נגמלתי מ"אני יודע, אבל דווקא לא אגיד לך". אתה כנראה מקובע שם. וההיסטריה היא כולה שלך. כאשר אתה מתחיל ליילל על "גידופי" זה בדרך כלל כשאתה מאבד עשתונות.

אתה אמרת: " מסתבר ששוחד וסחיטה הם לגיטימיים בעיני חובב המינהל התקין שלנו... "

ביקשתי הוכחה. ומה קיבלתי?

דיברור מס 1:
אוהו, אז אתה טוען שההצבעה של אלה ששרון אילץ אותם להצביע לטובתו - אינה לגגיטימית?

דיברור מס 2:
וואו, ג'ו, אתה מפתח מוסר ותמיכה במינהל תקין לנגד עינינו

דיברור מס 3:
תיכף תשפריץ את הטקסט ששוחד פוליטי הוא לגיטימי במדינה דמוקרטית (ותציג לנו שוב את דמותך חובבת הכלתנריזם, כל זמן שזה משרת את האג'נדה שלך, כמובן...)....

דיברור מס 4:
זה שתטען שבגלל שלא עוצרים על עבירות מסויימות, אז איען בהן בעייה, לא ישנה את העובדות...

אתה רק מוסיף כל הזמן מה ש"אני" אומר - בהתקף של כתיבה יוצרת.

אבל ציטטה אין. וגם לא תהיה - אתה משקר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-08-2005, 17:36
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
שוב אתה מייחס לי את תכונותיך - אבל קבל ח"ח על שהצלחת לא לקלל..
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "אתה סוחט אותי?"

מכיוון שהצלחת כ"כ יפה להתאפק, ומכיוון שאני יודע שהתאפקויות כאלה מקצרות את ימיך, אתן לך
לפחות את הציטוט שבו בישרת לנו על עמדתך בקשר לסחיטה ואיומים:
"איומים" מסוג זה הם חלק מההליך הפוליטי בכל מדינה דמוקרטית. הם לא מהווים איומים ולא סחיטות. לכל היותר הם מהווים "שוחד פוליטי". אף נבחר לא חייב לעשות שקר בנפשו. אבל אתה חושב שיש מינוי אחד של שר, בכל מדינה שהיא שבה אין מו"מ של "קח וצן" פוליטי בין ראש הממשלה (או הנשיא) ובין השר הממונה? אם הנבחרים כל כך מתנגדים למדיניות, אז הם יכולים לוותר על הצ'ופר של התפקיד. ואם הם עושים שקר בנפשם, אז הטענה היא אליהם - לא אל ראש הממשלה. אם גם בוחריהם יחשבו כך - הם ישלמו על זה. אבל רק בבחירות הבאות.
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...3859#post541883

מה מלמד אותנו טקסט מזעזע זה: ג'ו שלנו מקבל סחיטה, בתנאי שהיא בתוך המערכת הפוליטית, שכן
לדעתו יש מפלט מפניה והוא להתפטר. ובכן, ג'ו היקר, לכל סחיטה יש מפלט כלשהו, ובכ"ז היא מוגדרת
כעבירה פלילית. כאן אין אכיפה פלילית, בגלל שזה נוח לאנ"ש, אבל העסק לא תקין, והנכונות שלך לקבלו
מעידה על תהומות חוסר המוסר שאתה שקוע בהן, במסגרת הרצון להגשים את יעדי דת האמת...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:48

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר