לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-08-2007, 18:57
  black7290 black7290 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.07
לאג נוראי במשחק רשת

הבעיה היא במשחק ברשת שנקרא starcraft.

אוקיי, אז למי שכותרות לא ממש עושות לו את זה - הבעיה שלי היא אכן לאג ממממממש רציני, שבגללו אני מועף החוצה אחר כבוד מכל משחק ברשת. וזה לא משנה אם באיזה שרת המשחק - אירופה, ארה"ב או הקוטב הצפוני.

כל מי שמכיר אותי, יודע שלא אדם כמוני יוותר על סטארקראפט כ"כ מהר, וגם החלטתי לברר איפה התקלה בדיוק.

אז עשיתי את כל המהלכים הצפויים כמו להתקין את סטארקראפט שוב, למחוק את כל התוכניות שלא קשורות [מתברר שאקספלורר זה לא תוכנת מחקר], לפרמט את המחשב

כשזה גם לא עזר, הבנתי שהבעיה היא במודם שלי או בספק אינטרנט. אז ככה, אני מחובר דרך מודם של הוט [אני חושב שזה cable modem] ואת האינטרנט מספקים לי ברק 013, שהבנתי שהם קשורים איכשהו לנטוויז'ן. עכשיו אין ספק שזה די מחמיא ששני גורמים שונים עובדים קשה בשביל שאני אוכל פעם ביום לבדוק בYNET מה אולמרט אכל היום לארוחת ערב, אבל זה גם פתח לצרות וגם נפילה נוראית בין הכסאות.

הפקידה המנומסת בהוט טענה שאותם זה לא ממש מעניין איפה אני גולש ואם זה נתקע, כל עוד האינטרנט נשפך לי איכשהו למחשב - מבחינתם זה מספיק. אני כמובן הסכמתי איתה ונאלצתי לשמורי אצלי את כל הטיעונים המרושעים שהכנתי נגדם. עכשיו כשהגעתי לברק התחיל הקטע המצחיק באמת - אחרי רבע שעה של השמעת המוטו המסחרי שלהם ברקע לקול צלילים מענגים כשכבר התחלתי להתרגל - פתאום נפסק המקצב המלודי וקול צרוד של גבר ענה לי.

הסברתי לו את התקלה ואמרתי שהאינטרנט אכן פועל מהר אבל גורם לתקיעות קטנות במשחקים בסטארקראפט. הוא דווקא היה נחמד מאוד והביע הזדהות ובקיאות מחשידה במשחקי מחשב, ואמר שזו הבעיה שיש בכל הארץ עם שרתים מחו"ל. אמרתי לו שגם אני מודע לבעיה אבל אצל חבר שלי זה פועל חלק וחוץ מזה המשחק מאוד ישן מ97' ואין לו עושר גרפיקאי שצריך להעמיס יותר מדי - חוץ מזה שלא ביקשתי מהירות שיא אלא משהו סביר שאפשר יהיה לשחק.

הפקיד אמר שהוא צריך לצאת להתייעצות ובסיומה של מועצת המטכ"ל או הבילוי החברתי או איך שלא תגדירו את זה הוא אמר שאין לו מה לעשות, אבל הוא ינסה לתת לשרת שאני אבחר איזשהו תיעדוף. אמרתי לו שהשרת היחיד שאני מכיר זה גבר מזדקן עם שפם שהיה אחראי על כל העבודה השחורה בבית ספר שלי אבל הוא התעקש אז ביררתי וראיתי שלסטארקראפט יש איזה מאתיים שרתים. בסוף התפשרנו על שלושה שרתים והוא אמר שזה יקח רק שבוע. שבוע???! הסכמתי בלית ברירה. אחרי יום הבנתי שזה לא יכול להיות הפתרון ושזה ממש לא יעזור לי אז התקשרתי שוב, ועוד פעם נתנו לי פתרון מגוחך - לרענן לי את השם משתמש. WTF? זה עוזר בערך כמו לפתוח ולסגור את הכונן דיסקטים הישן והטוב... התקשרתי שוב ביצעתי TRACERT ועוד כל מיני דברים מוזרים וכרגע אני עומד חסר כל פיתרון. ופה אתם נכנסים.

שיגעתי להם את השכל אבל הבעיה היא שאני לא ממש יודע עם מי הבעיה...... אז אם תוכלו לעזור לי אני אשמח. ואין לי בעיה לעבור ספק אינטרנט אם זה מה שצריך. תודה לכולם ולכל מי ששרד וקרא עד כאן. ... תודה לכולם.
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://gamer.co.il/gamer/forum_images/cold.gif]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-08-2007, 19:43

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב ":)"

אוקיי דבר ראשון תודה רבה לך שימי על התגובה המאוד מהירה, רפרפתי על זה קצת וכמו שחשדתי מהתחלה רוב הסיכויים שהבעיה היא בברק ואני מתכוון לעבור ספק. העניין הוא שלפני שאני עובר אני רוצה לדבר עם נציג שלהם ולנסות לראות מה תהיה התגובה שלו, והייתי רוצה שתעזור לי בעניין הזה ותנסה להגדיר לי באופן יותר מקצועי מה בדיוק הבעיה שלי כדי שאני אוכל להראות לו שאני מבין מה העניין. אז מה בדיוק הבעיה? משהו עם פאקטים? וזה מוביל אותי לעוד ענין -
כל המחקר הזה שעשיתי גרם לי להתעניין במושגים של האינטרנט והמודם, וכמו שהבנתי אז לך יש ידע מאוד מקיף בעניין אז אם אפשר רציתי לבקש ממך לתת לי כמה מושגי יסוד בעניין.. כלומר אין לי מושג מזה ראוטר [נתב], האם יש את זה בכל מחשב? מזה פאקטים? פורטים אני בערך יודע מזה אבל אם חוסמים אותם אז אי אפשר בכלל לגלוש בהם או שזה רק מאט? והאם מה שיש לי נקרא מודם cable? ]דרך הוט כולל כבלים בטלוויזיה..
ומה האפשרויות עם חייגן או בלי ומה היתרונות והחסרונות? ומזה L2TP שכתוב לי על החייגן?
בבקשה תעזור לי אני מצטער אם אני קצת נודניק אבל אני אוהב להבין במה אני מתעסק פה..... תודה רבה והמון ישר כוח!!
ישן 02-08-2007, 20:01
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי black7290 שמתחילה ב "אוקיי דבר ראשון תודה רבה לך..."

הבעייה שלך היא, שנראה לך, שכל תעבורה שהיא לא HTTP מול חו"ל איטית בצורה מפחידה...

לגבי מה זה ראוטר, תכתוב את השאלה הזאת בדיוק בגוגל ותגלה. פאקט הוא אוגדן של מידע מסויים, שיש לו כתובת מקור וכתובת יעד, והוא מועבר על ידי ראוטרים באינטרנט (זה לא ממש אמור לעניין אותך בהקשר לבעייה המסויימת שלך, אתה אמור להציג את הבעייה, לא את הסיבה הטכנית - אותה הספק יודע, במיוחד אם הוא גרם לה במכוון - מה שכמובן אני לא אומר שברק עשו - זה רק הם יודעים - ומבחינתך זו תחושה סובייקטיבית...).

אין קשר לחייגן, עם או בלי, ויש לך מודם cable אם אתה מחובר דרך הוט. האפשרות השנייה היא מודם ADSL אם אתה מחובר דרך בזק (טוב, יש עוד כמה אפשרויות, אבל הן בד"כ לא רלוונטיות בחיבורים ביתיים).

לגבי עם חייגן או בלי חייגן - יש לו מעט מאוד יתרונות לדעתי, ויותר מדי חסרונות - גם על זה כבר כתבתי באחד האשכולות, אולי אפילו באחד מאלה שנתתי לך לינק אליהם. בכל מקרה אתה יכול להריץ חיפוש בפורום על הודעות שלי (חיפוש מתקדם, על אשכולות עם כמות תגובות גבוהה או אורך גדול יחסית של הודעות)..

L2TP זה סוג של פרוטוקול תיעול (מה שאתה מכנה "חייגן") - המעביר את המידע בין המחשב שלך אל הרשת של ספק האינטרנט בתוכו...

ישן 02-08-2007, 20:22

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "הבעייה שלך היא, שנראה לך, שכל..."

אז זהו!! התקשרתי עכשיו לברק [יש לי מזל שהם עובדים שעות נוספות] ודיברתי אל הנציג בנימה מאוד אסרטיבית והבהרתי לו שאם אין להם פתרונות רציניים אני פשוט עובר ספק.
הוא הודה בפני שהבעיה היא אכן אצלהם ושהתקלה קורה בגלל שהם עוברים מיזוג עם נטוויז'ן ושהוא ישמח לתעדף לי כל שרת שאבחר [יקח שבוע לפחות, והמשחק שאני משחק מתבסס על כמה עשרות שרתים].. הבהרתי לו שגם אני מתכוון לעשות מיזוג משלי בין הוט לבזק והוא אמר שזה כל מה שהם יכולים לעשות. זהו, לפחות אני מרגיש שלא סתם מרחו אותי. עכשיו נותר רק לשכנע את אבא שלי לעבור לספק אחר..
בכל אופן יש לי שאלה - ראוטר זה בעצם המודם שמונח לי על השולחן עם הנורות המהבהבות? ויש אותו בכל חיבור אינטרנט או רק ברשת?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:13

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר