לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-09-2013, 07:19
  Homo sapiens Homo sapiens אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.10
הפצ"ר סגר את תיק החקירה על הריגתו של באסם אבו רחמה

ציטוט:
עו"ד אמילי שפר מהצוות המשפטי של יש דין אמרה בתגובה להודעת המדינה כי "ההחלטה לסגור את תיק הריגתו של באסם אבו רחמה לא מתקבלת על הדעת, במיוחד לנוכח חוות הדעת של המומחים שקבעה כי הירי בוצע בכינון ישיר ומטווח קרוב. למרות ששלושה סרטוני ווידיאו תיעדו את הריגתו של באסם, מצ"ח והמשטרה נכשלו בפיענוח הגורמים למותו של מפגין לא חמוש. התנהלות גורמי אכיפת החוק בתיק זה היא הוכחה נוספת לאוזלת היד של הרשויות במקרים בהם הנפגעים הם פלסטינים ומעבר לכך אף נראה, כי לא קיים רצון להגיע לחקר האמת ולהבאת האשמים לדין אפילו במקרים קיצוניים כמו זה, בהם קיימות ראיות חותכות וברורות. משפחתו של באסם, יחד עם הארגונים בצלם ויש דין, תמשיך להיאבק עד להבאת האשמים במותו לדין."

http://www.btselem.org/hebrew/press...ing_file_closed

עוד הוכחה מיני רבות לשלטון האפרטהייד הכיבוש ורמיסת זכויות האדם של מפגינים שלווים
כמובן שכל עוד הם פלסטינאים לאף אחד לא אכפת
אם היה מדובר על מתנחל בטח הייתה קמה ועדת חקירה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-09-2013, 12:13
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "[QUOTE=ori]החלטת למחות,..."

כמה מזעזע כמה שאתה לא מעודכן.
האיוונט בפייסבוק נפתח שלושה לפני שהומו סאפיאנס כתב את הודעתו אוהדת-הכיבוש. ארבעים אנשי רוח כבר חתמו על העצומה הקוראת להפסקת פרסום הודעותיו (בשם חופש הביטוי והפלורליזם, כמובן), וממשלת נורווגיה היוצאת שיגרה כבר צ'ק, על כל צרה שלא תהיה...

נ.ב.
לא נעלמה מעיני הציניות שבטענה כאילו גרשיים ציונים דומות לדמעותיו של נער פלסטיני קטון. כולם יודעים שהן דומות לדמעותיה של אם פלסטינית שזה עתה הודיעו לה שבנה כשל בגיבוש לפלוגות המתאבדים של הג'האד האסלאמי...
כשאתה מסלף את משמעותם האמיתית של סימני פיסוק, זה כאילו הלכת בעצמך לגן ילדים של אונר"א, ומנעת מהם מהילדים לשיר בקול פעמונים, שירים על רצונם לשתות את מיצי הקיבה של ילדי הכובש!
ישן 13-09-2013, 13:58
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Homo sapiens שמתחילה ב "LOL שוב תגובות לא עניניות לגופו של גולש"

תראה, אני אגיב לך ברצינות, לשם שינוי (למרות שאני מאוד סקפטי באשר לצורך ברצינות...) :
ההודעות שלך נראות כאילו יצאו מתוך פלקט עלוב במיוחד, של השמאל הקיצוני. אין בהן אפילו בדל של טיעון - הכל תעמולה ליגה ז' של הצד השני, שתרצה או לא, הוא הצד הרע, אובייקטיבית.

אתה מבין, הטקסטים שלך (במידה והם רציניים, ולא איזו בדיחה של ימני משועשע) הם האמא של השטחיות: הישראלים תמיד רעים, הערבים תמיד טובים, העשירים תמיד צודקים והעניים תמיד טועים. אי אפשר לקחת ברצינות עמדות כאלה - בעיקר כשאינן מנומקות. העובדה שבליל הזה מצטרפים גם כושר ניסוח של ילד קטן, רק מקצינה את הבעייה (ומגבירה את החשד שמדובר בבדיחה לא מוצלחת של מישהו).

רוצה שיקחו אותך ברצינות? תביא עובדות מאתרים שאינם "בצלם" ומאנשים אמינים יותר מהבדאי סילברסטיין (שפה בפרש מכירים היטב את נטייתו למריחת בולשיט...). נסה להיראות פחות חד צדדי, ותפגין בדל של ביקורת גם כלפי שאלה שרוצחים את אחיותיהם, אונסים כתבות מערביות, אוכלים את לבבות אוייביהם, ומרססים בגז את אזרחיהם...
ישן 13-09-2013, 14:33
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אפילו לא סימן שאלה אחד בכל הודעתך... כאילו לא ידעת שסימן שאלה הוא סמל גבו הכפוף
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "תראה, אני אגיב לך ברצינות,..."

של העם הפלשתיני שנאנק תחת מגפי הכיבוש.

לא מפתיע שאתה נמנע מלעשות שימוש בסימן פיסוק הומני זה. סימנה של האם הפלשתינית הוא אגב לא " [המסמלים כאמור את דמעות ילדי הנכבה] אלא / המסמל את הנבוט בו יחבטו בה שומרי כבודה אם יגלו שפזלה לצדדים. רואים שאינך מבין מאומה במזרחנות או בהומניזם.

כמו הומוספ' גם אתה עושה שימוש באסונם של שכנינו רודפי השלום מעזה כדי להעביר דאחקות באינטרנט.

דרך אגב העצומה שמצאת בפייסבוק שכאילו 'החמצתי' היא לא עצומה של שמאלנים אמיתיים. מדובר בדף פייסבוק שפתחו 'ניצות השלום האדומות' שהן חבורת פשיסטיות מלוכלכות שהתפלגו מהדף השמאלני האמיתי שלנו 'הנוגעות בשפם לוחמות לשוויון'. שבוע עבר עד שהבנתי שהן מתחזות.
ישן 14-09-2013, 21:36
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אתה לא מבין כלום! (סימן קריאה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
אתה לא מבין כלום! (סימן קריאה - מחווה מרגשת לאחינו הפרסים, חובשי הטורבנים)

"ניצות השלום האדומות" הן הארגון האותנטי, בעוד ש"הנוגעות בשפם" הן זרועו הארוכה של ארגון "אם תרצו", ומצער לראות אדם רציני שכמותך נופל בפח שטמנו לו.

ברצוני להזכיר שכבר בעבר ציינה ענבל פינוקביץ'-אבוטבול מעמותת בנתי/בתי להדרת ההדרה, ש'"הנוגעות בשפם" לא באמת מגיעות מוקדם להפגנות בנעלין, והן נוהגות לצאת מוקדם מהמחאה, ולתפוס את השולחנות הכי טובים ב"קפה סיישל" בשדרות רוטשילד - ועוד שעות הצהריים ביום ששי!!'
אל תיפול בפח שטומנים לך פאשיסטים-בלבוש-כבש.

"ניצות השלום האדומות" אוטנטיות בערך כמו שטרוצקי היה קומוניסט נאמן. מה שאמרה ענבל פינקוביץ אבוטבול זה כבר חדשות דאשתקד. המילה החמה היום בשוק הפייסבוק המהפכני זה הסטטוסים של שון-לי-מנדלבלום-אלמליח שהייתה העורכת של הדף השבועי בקומונת פיס-אוף-שיט בלונדון והיא טוענת בתוקף ש'הנוגעות בשפם' הן הן השמאל האמיתי ושהסיבה שהן מאחרות לבילעין היא שהם נמצאות ב'פקודה' ברש"פ, הן נעלמות מוקדם כי הן עושות איגוף לאויב הציוני ואת המקום ב'קפה-סיישל' הן תופסות לא למען עצמן אלא למען העניים שיצטרפו יום אחד למהפכה האדומה של פרולטריון רוטשילד והן אפילו מזמינות עוגות דאיט וקפה-לאטה-שמאטה על חשבונן לעניים ורק בגלל שהעניים לא מגיעים הן שותות אותו בעצמן ומשאירות פרורים מהעוגה לחתולות.
ישן 14-09-2013, 18:59
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי sh_woll שמתחילה ב "כשאתה כותב: 'אלה שרוצחים את..."

כשאתה מצטט חצי משפט אתה זה שכותב פלקט תעמולה. המשפט כולו היה:

ציטוט:
נסה להיראות פחות חד צדדי, ותפגין בדל של ביקורת גם כלפי שאלה שרוצחים את אחיותיהם, אונסים כתבות מערביות, אוכלים את לבבות אוייביהם, ומרססים בגז את אזרחיהם...

כל הדברים שאורי ציין קרו - זו עובדה (או שמא אתה טוען שמשהו מזה לא קרה?)
עצם זה שמר הומו ספיאנס לא מעביר ביקורת על התנהגות תת-אנושית שכזו כשהיא באה מהערבים אכן מציג את הביקורת שלו כלפי ישראל באור מטריד למדי. אתה ניסית לעוות את דבריו של אורי על ידי שימוש בחצי ציטוט, שבמכוון לא הביא את החלק הארי של השפט..... תתבייש לך

ישן 15-09-2013, 00:15
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי sh_woll שמתחילה ב "כל המשפט אומר אותו הדבר, הוא..."

לא הייתה לי בעייה לקבל את ההתנצלות שלך, לולא נוסחה בצורה כ"כ מיתממת וחסרת אמינות. רוצה להתנצל על הסילוף הבוטה? תעלים את ה"אם עיוותתי דבריו", ותתנצל על עיוות הדברים (תנוח דעתך, אני לא באמת מחפש התנצלות - יהיה סתם נחמד אם תימנע מסילופים להבא...)...

אני שמח לגלות שהפלסטינים לדעתך מתנהגים אחרת מאחיהם בעולם הערבי - אני בטוח שאלה שנגררו ע"י אופנוענים, אלה שנזרקו מהקומה ה17, האחיות שאחיהן רצחו אותן, והחד-מיניים שנמלטים לישראל, יסכימו עם דבריך בכל ליבם.
לא יעזור כלום - כל התופעות שקיימות בעולם הערבי, קיימות גם בקרב הערבים שמתגוררים חלקת אלוהים המזה"תית הקטנה שממערב לנהר הירדן וממזרח לים התיכון. הניסיון שלך לטעון שהתרבות הפלסטינית שונה מהותית מהתרבות הערבית, הוא אפילו לא מצחיק.
ישן 14-09-2013, 19:12
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי sh_woll שמתחילה ב "כשאתה כותב: 'אלה שרוצחים את..."

רוג ענה לך לעניין, אבל הבליל שלך בכ"ז דורש תשובה גם שלי: כשאתה מתעלם ממציאות, ומעוות ביקורת על המציאות, במטרה להתעלם ממציאות לא נוחה, בשם איזושהי פסאודו-נאורות, אתה לא נראה נאור יותר - ובוודאי שדבריך לא הופכים מדוייקים יותר.
אם תמצא מקום אחד שבו כתבתי שכל הערבים עושים פעולה איקס, אשמח להתייחס ספציפית. העניין הוא שגם לך ברור שלא תמצא, שכן לא כתבתי זאת. כתבתי שזו תופעה שקיימת בעולם הערבי - ומי שפותח מהדורת חדשות בערוץ טלוויזיה כלשהו בפינה כלשהי בעולם, לא יצטרך לחכות הרבה זמן עד שיזכה לצפות בסרטון הזוועה היומי מנקודה/נקודות כלשהי/ן בעולם הערבי.
במקום להכיר בכך שמה לעשות, אצלנו אין כאלה דברים, אתה בא ומתלונן שאני מציין את העובדה ששם כן יש דברים דברים. רוצה להיות נאור? תמחה כנגד הזוועות, ולא כנגד מי שמתייחס אליהן ומבקר אותן...
ישן 13-09-2013, 18:07
  לוגיין לוגיין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.09.06
בוא נעשה ניסיון
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Homo sapiens שמתחילה ב "הפצ"ר סגר את תיק החקירה על הריגתו של באסם אבו רחמה"

אני אענה לך בצורה עניינית, ואתה תשתדל להתאפק לפחות כמה הודעות בלי הססמאות, הולך?

אז מה היה לנו שם? חבורה של מפגינים שתוך זריקת אבנים מתחילה לנסות לפרוץ מחסום. בהתאם לכך חוטפת גז מדמיע. בשלב כלשהו רואים רימון מכוון בזוית הגבהה משוגר לכיוון המון מתקהל, ולאחריו הבחור הפגוע מתגלגל על הקרקע.
שום כינון ישיר, שום "בחירת מטרה" לרצח. האם הטווח היה קטן מדי? אולי, לא לבצלם להחליט את הדבר הזה, ובטח לא לאחר שלקחו צד מיידית והחליטו שהיה כאן רצח. בית משפט דן בזה בצורה רצינית, זה מראה על חברה שמסוגלת לביקורת עצמית. יש לך ספק כלשהו שאם המצב היה הפוך וישראלי היה נהרג מפגיעה (כל פגיעה) היו לוקחים את זה למשפט? או שהרוצח היה מקבל אוטומאטית פוסטר על הקירות ברחוב?
ישן 14-09-2013, 19:17
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי sh_woll שמתחילה ב "כשדנים בהתנהלותנו, מקובל מאד..."

כשדנים בהתנהלותנו, חשוב מאוד להתייחס גם להקשר. אני יודע שיש כאלה שמדמיינים לעצמם שאנחנו חיים באי בלב הים הבלטי, אבל מה לעשות שאנחנו חיים בלב המזה"ת, וגם אם לא נוח להגיד את זה, חשוב מאוד לזכור, שכמה שלא תלקה את עצמך, אתה עדיין שייך לטובים בסאגה הזו...

קלישאות נבובות אודות צדק הן מיותרות כאן, שכן התנהל כאן הליך ארוך ומעיק , שגרם לעינוי דין עבור אותם לוחמים שעמדו לדין בעוון הגנה על עצמם מפני מתפרעים אלימים שסיכנו אותם ואת גדר הביטחון, שכזכור מיועדת למניעת חדירת מחבלים...
העובדה שבסוף ההליך הם יצאו זכאים, לא אמורה לגרום ל"שוחרי הצדק", להתעלם מהעובדה שהלוחמים נאלצו לעבור את כל התהליך הזה. מסתבר שעבור כמה מהפסאודו-נאורים, רק הרשעת לוחמים תהיה תוצאה מספקת - צדק, עלק...
ישן 15-09-2013, 02:30
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי sh_woll שמתחילה ב "מאיפה הקביעות האילו כלפיי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sh_woll
מאיפה הקביעות האילו כלפיי ?

ההיסטוריה שלך כאן בפורום. מה לעשות, אנחנו מכירים אותך כבר.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sh_woll
שמה כדאי לגייס את מישנתו של פרויד בכדי לקבל התשובה ?

בהתחשב בכך שפרויד לא ביצע מחקר כמו שצריך ולמעשה הפסיכולוגיה המודרנית מבטלת את התיאוריות שליו כמעט לגמרי, אני מבין למה אתה רוצה להבסס על פרויד.
פרויד החליט החלטה, פיתח תיאוריה, ואז הלך וניסה להוכיח אותה באמצעות מחקר על ארבעה אנשים, ללא קבוצת ביקורת, ללא תנאי מעבדה מתאימים. לאחר מכן, הוא התעלם מכל מה שלא התאים לתיאוריה וכתב ספר שבו טען שהפסיכואנליזה שלו היא מדע מדוייק.
למעשה, ההשלכה היחידה של פרויד על הפסיכולוגיה המודרנית הוא שמדע הפסיכולוגיה התפתח בחלקו בגלל הגוזמאות של פרויד. מכל בחינה אחרת, המישנה של פרויד שוות ערך ביסודה לפרנולוגיה של פרנץ גאול.

ישן 15-09-2013, 20:04
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי sh_woll שמתחילה ב "לא מבין את קו מחשבתיך, האם..."

וואו, אמור להסתתר טיעון בין כל הקלישאות ("ערכים", דרך נכונה", "לדעת על מה להלחם", "לראות באוייב את האדם", וכמובן, משפט המחץ, שמסתכל ללוגיקה בפנים, והיא משפילה מבט, מגרדת בפדחתה ושואלת מה לעזאזל רצית להגיד: "לדעת איפה הגבול שמאחריו המלחמה מזיקה לך, לאזרחיך"...

כל אחת ואחת מהקלישאות הללו, היא מופרכת מיסודה:
1. מי קבע שאתה יכול להגדיר מה ערכי ומה לא? אני חושב שערכי מאוד שחייל ששלחתי לשטח יחזור בשלום, גם אם זה אומר שמי שזרק עליו בלוקים, לא יחזור הביתה בשלום.
2. דרך נכונה? אתה באמת טוען שאתה יודע מהי הדרך הנכונה? אוסלו היה הצלחה גדולה, כאמור...
3. לראות באוייב את האדם זה דבר יפהפה, וכמובן שחסר תוכן לחלוטין. מי בדיוק מסרב לראות בו את האדם? האוייב הוא אדם שרוצה להרוג אותי. כדי למנוע ממנו להרוג אותי, אני מנסה להקדים אותו. להגן על חייך וחיי יקיריך, אין משמעו לא לראות באוייב את האדם - משמעו להיות בנאדם נורמלי וסביר.
4. והכי מגוחך: מסתבר שישנו גבול שאחריו המלחמה מזיקה לך. ובכן, המלחמה מזיקה לך במקרה מאוד מסויים: כשאתה מובס בה, מכל סיבה שלא תהיה. אתה יכול להיות מובס במלחמה כי האוייב חזק ממך, ואתה יכול להיות מובס במלחמה כי גאון טקטי בהנהגת האוייב הצליח להערים עליך, ואתה יכול להיות מובס כי חוכמולוגים חובבי קלישאות הכניסו לעצמם לראש שאם מנצחים יותר מדי, אז זה רע., ולכן צריך למסור את פרות הנצחון ולקוות שהמובס יבין שזו מחווה-מקדמת-שלום, ולא, נאמר, עדות לחולשה מזעזעת שרק מזמינה את חידוש המלחמה בתנאים משופרים...

המוסר אינו נחלתם של אלה שחושבים שאם יפקירו את אלה שמגינים עליהם, גם אם הם משוכנעים לגמרי שסבא שלהם כתב את הפטנט על המילה "Tתיקה"...
ישן 15-09-2013, 23:15
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי sh_woll שמתחילה ב "אתה מסוגל להסביר השטויות..."

אוי די... אתה מבלבל את המוח. אתה מחפש כשלים? באמת? אילו כשלים אתה מחפש כאן, כשאתה מסרב לקבל את קביעת בית המשפט שלא היה רצח?

ואני כן אביא דוגמאות, כי אני יודע בדיוק ממה אתה מפחד - אתה יודע בדיוק כמה הכתיבה שלך מדברת בעד עצמה, אתה יודע בדיוק כמה ההיסטוריה העשירה שלך כאן בפורום מעוטרת בנקודות שבהן אתה החלטת שחוקרים, וועדות חקירה ובתי משפט אינם ראויים לאמון בגלל שהם לא תמכו בצד שלך. אני אקלקל לך את היום עם כמה דוגמאות:\

כך למשל, פחות מ24 שעות אחרי מקרה הרצח המזעזע בבנק בבאר שבע אתה התחלת לחפש איפה המשטרה פישלה, היכן אפשר לבקר ואיפה הייתה התעללות בבדואי פצוע. לפני שאפילו מונה חוקר אחד לפרשה, אתה כבר ידעת שהמשטרה אשמה ודרשת את כל ההוכחות לתיאוריה המופרכת שלך... אתה המצאת שקרים (כמו הטענה למשל שלא כובלים חשודים אחרי אירועי פח"ע) וניסית לכסת"ח עליהם על ידי שימוש במשפט "למיטב הבנתי" - שמעיד בעיקר שאין לך שום הבנה של דרכי הפעולה במצבים כאלה.
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...329#post4407982

אגב, תוצאות החקירה ביטלו את כל הברבורים שלך אבל אתה כמובן לעולם לא תודה שסתם זיבלת את המוח וחיפשת להציג את המשטרה כמרושעת.

ואת גם רקדת על סבלה של משפחה שאחרי שאיבדה את היקר לה מכל בהתרסקות מסק"ר ואז סבלה עוד יותר כשהתברר שחלקים מגופתו לא נמצאו בתחילה והיה צורך לפתוח את הקבר מחדש. המשפחה ביקשה מהעיתונים לא לפרסם זאת בגלל שא) זה רק יכאיב להם עוד, ב) לא יהיה בזה טעם וג) הסקת המסקנות של צה"ל בנושא כבר הוסקה כך או אחרת. אבל לא, אתה שמח מאוד שהכתב לא מכבד את כאבה של המשפחה ומפרסם את זה - דבר שלא מועיל לאיש, כיוון שהסקת המסקנות בוצעה בכל מקרה וכל מה שיוצא זה שצה"ל מוצג באור שלילי שדוגרי לא ממש מגיע לו.
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...356#post4416140

כמובן, שאותו בית המשפט שאתה לא סומך עליו במקרה דנן, היה מספיק טוב עבורך כשהחליט שהערבי שניסה לדרוס את שחר מזרחי היה "גנב רכב" פשוט
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...431#post4430911
וזו הנקודה שבה אתה חשפת את עצמך כצבוע שאיננו מחפש את האמת - כי בית המשפט שטוב עבורך מספיק במקרה שבו שוטר יצא רע, איננו טוב מספיק במקרה שבו חייל זוכה מאשמה.
אתה מבין - אתה חשפת את עצמך... אני לא צריך לנחש או לקרוא מחשבות. ההתנהגות שלך מדברת בעד עצמה...

אתה אוהב להתנשא על העם, בהתבטאויות אליטיסטיות שמעידות כמה אתה מונתק מהמציאות כשאתה כותב דברים כפי שכתבת כאן: http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...591#post4433276
כשאתה מדבר על איכות האנשים אתה כמובן לא כולל את עצמך... שהרי אתה אדם איכותי ומוצלח, לא כך? אתה לא בא מתוך העם, אתה אדם מתקדם, נאור, פרוגרסיבי, ליברלי, מוסרי...

כמובן שאתה אדם מתקדם... אחרי הכל, כפי שהעדת על עצמך, אתה יודע איך המשטרה אמורה לתפקד בעוד שאף אחד אחר כולל שוטרים ותיקים לא יודע http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...848#post4436226

ואתה אכן כל כך מתקדם שאתה לא נותן למציאות להפריע לך... למשל אתה מסתמך על אתרי קונספירציה בנושא התקיפה האמריקנית בסוריה כפי שכתבת כאן: http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...790#post4436558 האם תודה עכשיו שהמקור המפוקפק שהסתמכת עליו דיבר שטויות ואתה קנית אותן?

וזה רק מעמוד הראשון של הודעות שנכתבו בידך...

אז די, יצאת קטן. הכתיבה שלך מעידה אלפי מונים על אישיותך, על דרכי החשיבה שלך ובסופו של דבר על מי שאתה. אני מאחל לך מכל הלב שתצליח להגשים את משאלת ליבך ולהיפרד מהעם היהודי שאתה כל כך שונא ומתעב, ושתצליח להתרחק מהערבים שאתה כל כך בטוח שהם נחותים ממך (או לפחות כך מעידה כתיבתך שכן היא מעידה שאינך מאמין שהם יכולים לעמוד באותם הסטנדרטים המוסריים שאנחנו עומדים בהם)

ואני די בטוח שאחת המחשבות שעלו לך בראש היא שאני ימני קיצוני, שאני "פשוט לא מבין" ושאר חומות השקרים שמעמידים הוזי מדינה שכמוך בין הזיותיהם ובין המציאות הנושכת

ישן 15-09-2013, 15:12
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי sh_woll שמתחילה ב "טוב לצחוק, אם הדמיון עוזר לך..."

אתה לא צריך דובר, אתה פשוט צריך להפסיק להיות צבוע. למה כשהפרקליטות מחליטה להעמיד לדין חיילים אתה לא שואל אם הם עושים את העבודה שלהם כמו שצריך? למה כשבית המשפט מרשיע חיילים אתה לא שואל אם הם עושים את העבודה שלהם כמו שצריך? מילא אם היית רק צבוע, זו הייתה חצי נחמה, אבל אתה גם רשע. אתה רשע בגלל שאתה שאתה מוכן להעביר את החיילים האלה את עינוי הדין וכל זאת על סמך "עדויות" שאסף ארגון שהאמינות שלו מפוקפקת במקרה הטוב ולמרות שהגורמים המקצועיים החליטו שאין מספיק ראיות להגשת כתב אישום. אם אתה מאמין למערכת כשהיא מגיש כתבי אישום נגד חיילים ומרשיעה אותם, אתה צריך להאמין למערכת גם כשהיא מחליטה לא להגיש כתבי אישום או כשהיא מזכה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:19

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר