לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה בן מאיטליה – אומר בונג׳ורנו, בת מצרפת – אומרת בונז׳ור. קאן מיפן – אומר אוהיו, כשהוא בא לביקור | עברי, דבר עברית והבראת! (אב״י) | מילים ומקורן | שגיאות בתקשורת | חידות היגיון | קורס לימוד לטינית בלעדי לפרש רוביק רוזנטל, אשכול האירוח חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > שפות ובלשנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-12-2011, 12:29
  לא רשום  
אורח

לימוד אנגלית
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Max206 שמתחילה ב "מה הדרך הטובה ביותר ללמוד אנגלית?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Max206
שבוע טוב,

משהו יכול להמליץ לי על אתר או תוכנה גם אם היא בתשלום שבעזרת אני יצליח בצורה נוכה וטובה ללמוד את השפה האנגלית מהבית בזמני הפנוי.

אני יודע שהרבה מציעים לשבת ולקרוא טקסטים, לשמוע שירים או לראות סדרות וסרטים ופשוט לשבת ולפרש מילים לא מוכרות ולשנן אותם אבל לצערי הדרך הזאת לא נוחה ומתאימה לי.

תודה רבה מראש לכל העוזרים.

תראה, אין קיצורי דרך בתחום של לימודים בכלל, תמיד יש כלי עזר, אבל אין קיצורי דרך.
למה בדיוק אתה רוצה לשפר את האנגלית שלך? יש סוגים שונים של אנגלית שצריך לדעת בשביל כל מיניי דברים, אם זה "שפת רחוב" שפה רגילה, אנגלית עסקית ועוד שלל סוגים של אנגלית.
לימוד אנגלית זה לא דבר פשוט אבל גם לא דבר קשה מדיי, אני הייתי ממליץ להירשם לקורס שייתן לך את המענה הנכון לצרכים שלך.
בהצלחה

נערך לאחרונה ע"י ShoobyD בתאריך 12-12-2011 בשעה 15:42. סיבה: מחיקת פרסום
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-12-2011, 12:43
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Max206 שמתחילה ב "מה הדרך הטובה ביותר ללמוד אנגלית?"

שמע, בתור מי שלמד את האנגלית שלו לבד (והיום עובד כמתרגם, נשוי לאמריקנית ומדבר אנגלית במבטא אמריקני עדין שגורם לאנשים לחשוב שאני לא יליד הארץ)... אין שום דרך ללמוד שפה באמת מלבד להשתמש בה.

שפה היא כמו שריר. תשתמש בה, היא תתחזק. לא תשתמש, היא תתנוון. ההבדל היחידי זה שבשביל לחזק שפה אתה לא צריך לשתות כל מיני שיקויים דוחים עתירי חלבון

הדרך הכי טובה להשיג תרגול מהיר ושוטף זה להתחיל לדבר את השפה. קריאה, צפייה, שמיעה יתנו לך את הדקדוק ואוצר המילים. כדי שתוכל להתבטא בשפה, אתה חייב, חייב, לכתוב או לדבר אותה באופן קבוע. הדרך הכי טובה להיא להתחיל לצ'וטט באנגלית עם אנשים. תמצא שותפים לתחומי העניין שלך לדבר איתם במסנג'ר או סקייפ ותראה שיכולת הביטוי שלך תתחיל להתפתח באופן מעריכי.

אין קיצורי דרך עם שפות. רק תרגול, תרגול ועוד תרגול.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:26

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר